رفتن به مطلب

همستر کمبات (Hamster Kombat)

Recommended Posts

introducing-HamsterKombat-digital-currency.thumb.jpg.bcca8a0880481f5ffea282d8aca93637.jpg

همستر کمبات (Hamster Kombat) یک پروژه نوآورانه در حوزه ارزهای دیجیتال است که با استفاده از پلتفرم تلگرام روشی جدید برای کسب درآمد از طریق بازی‌های موبایلی را ارائه می‌دهد. بازی همستر کمبات که بر اساس مدل کلیک کن و کسب کن (Tap to Earn) در تلگرام عمل می‌کند به کاربران اجازه می‌دهد تا با ضربه زدن بر روی صفحه گوشی‌های موبایل خود، ارز همستر تلگرام را جمع‌آوری کنند.

نظرتون چیه راجع به این (به اصطلاح رمز ارز) ؟

پیشبینیتون چیه؟ وقت بذاریم برای گرفتنش یا نه؟

به نظر خود من حداقل 6 ماه دیگه عین نات کوین قیمت میگیره و با ارزش میشه

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

ارزش واقعی تو کار و شغل آدمه این اگه یه درصد قیمت بگیره هیچ وقت آدمو پولدار نمیکنه اما یه کار پرسود و همیشگی چرا.

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز.ببین برادر قدیما هم بیت کوین و بقیه ارزهای دیجیتال رو کسی جدی نمی گرفت ولی الان ببین بازارشون چقدر ارزشمند شده.من خودمم خیلی جدی دارم همستر رو دنبال میکنم. شما هم ادامه بده بالاخره یه جوابی میگیری.فعلن که خیلی بهش امید دارن با توجه به استقبال بینظیری که ازش شده.اینم یه ریسکه امیدوارم جواب بده.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

این داستان همستر خیلی جالب شده ..
اوایل به طرف میگفتی بیا فرند شو ترس همه وجودشو میگرفت انگار فردا صبح تمام حساباش مسدود میشه یا زمینایی که بهش ارث رسیده بالا کشیده میشه !
حالا همونا تو فاصله ی چندروز تا لیست شدن دوره افتادن که بازی رو شروع کنن و اصرار دارن بهشون یاد بدیم که قضیه از چه قراره
بعضیام یه جوری موضع و گارد میتی کومان به خودشون میگیرن انگار مثلا الان این داستان ایردراپا پرداختی نداشته باشه چیزی از دست میدن یا دارایی مولتی میلیاردیشون کم میشه ! 
دوست عزیز من میگم نهایتش اینه که پرداختی کم داشته باشه کار خاصی نکردیم شما فکر کنید یه بازیه برای سرگرمی
خاطرتون باشه سر نات کوین هم همین داستان بود که مسخره بازیه و بیخیال و ... که خیلیا جا موندن خود منم همینطور اما الان دوست من 32 میلیون توی کیف پولش ناتکوین داره ..
خلاصه که جبهه نگیریم تو این موضوع و اگر بهش اعتقاد نداریم ساده از کنارش رد بشیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان یک سوال من گوشیم پوکو هست و فقط میتونم تا 2 انگشت تاچ کنم 

ولی دوستان دیگرم که سامسونگ و آیفون دارن چند انگشتی می تونن تاچ کنند 

دلیل خاصی داره 

با سپاس

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

دلیل خاصی داره 

با سپاس

داداش پروفیتت رو ببر بالا دیگه نمیخواد اون چندتا سکه رو تاچ کنی

لینک به دیدگاه

کلا همستر یوزر هاش رفته بالا دیگه چیزی به کسی نمیرسه. مثل NOTنمیشه بازدهش.

امسال سال شـت کوین ها به سبک MEMEکوین و WEB3 هست. بعید میدونم چیز دیگری رشد کنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 ساعت قبل، lali city گفته است:

داداش پروفیتت رو ببر بالا دیگه نمیخواد اون چندتا سکه رو تاچ کنی

نه اخه بعضی از این ربات ها اینجوریه توی گوشی من
میخواستم دلیلش رو بدونم

ولی دوستان خندیدن بهم 😭

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همین آت و اشغالها گند زدن به مارکت عوض اینکه پول بره سمت ارزهای درست حسابی و کل مارکت رشد کنه میشه خرید شت کوین

و همیشه هر چیزی اولش سود ده هست مثل شیبا و دوج تو جریان سه سال پیش(بقیه شت کوینها با کله سقوط کردن و خیلیها متضرر شدن)  الانم نات سود ده بوده چون کاربر کمتری جذب کرده بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در بازار سرمایه ای جمعیت را دنبال نکنید!؟

"وارن بافت"

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۴/۲۱ در 22:10، mInI_ClockEr گفته است:

دلیل خاصی داره 

با سپاس

یکی از دوستان گفت باید چند لمسی رو فعال کنید درر همین حد میدونم

لینک به دیدگاه

شخصا برا پنل های امولد سامی جان ارزش خاصی قائل هستم و ترجیح میدم صفحه گوشیمو داغون نکنم حتی رباتشم استارت نکردم

لینک به دیدگاه

حالا بچه ها میگن نهایتا سودی برامون نداره ولی ضرر هم نداره

عزیزان شما داری هم عمر صفحه نمایش گوشیت رو میاری پایین و هم عمر باطری گوشی رو و هم تاچ رو به فنا میدی

در نهایت شاید هیچ سودی برات نداشته باشه ولی همین گوشی هم که داری رو نابود میکنی

زل زدن به صفحه گوشی و مصرف اینترنت و وقت آزادی که میتونی با خانواده و دوستات باشی هم به جای خود

بماند که انگشت های دست رو هم یک چیزی فراتر از نرمش و ورزش دارید ازش کار میکشید و از سیکل مفید کار کردن مفاصل کاسته میشه

این مورد هم در هر نوع بازار سرمایه ای یادتون باشه

هر زمان دیدید جمعیت زیادی به بازاری حمله کردند زمان فرار شما به همراه سرمایه تان از اون بازار هست

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، EHSAN.K گفته است:

هر زمان دیدید جمعیت زیادی به بازاری حمله کردند زمان فرار شما به همراه سرمایه تان از اون بازار هست

یاد فاجعه بورس ۹۹ افتادم که دقیقا همینطوری بود، همه هجوم اوردن و چند ماه بعد ...

لینک به دیدگاه

به نظر من که همشون اسکمن!

همشونم از جمله همین تپ سوپ دارن از طریق ویو یوتیوب و تبلیغات پول در میارن!

لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، Miad007 گفته است:

به نظر من که همشون اسکمن!

الان دقیقا توسعه دهنده های همستر از شما پولی گرفتن که میشه اسکم؟ 🤣

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میگفتن 26 خرداد قراره لیست بشه. چیشد پس؟ امیدی به پول شدن این نیست.

نات کوین یه پشتوانه و بستر و کامیونیتی درست و حسابی داشت. این که رو هیچ هم بنا شده و پشتوانه ای نداره.

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، mrp7 گفته است:

تعریف شما از اسکم چی هست دقیقا ؟

یعنی از شما پول نگرین نمیشه اسکم ؟ عجب

دوست عزیز این کلمه در فارسی به معنی کلاهبرداری و شیادی هست

در قانون اینطور تعریف میشه که به دست آوردن پول به صورت غیر قانونی یا خارج از عدالت

لغت اسکم زیر مجموعه بسیار وسیعی دارد

وقتی فرد یا مجموعه ای با تلاش شما کسب درآمد میکنه و به شما هیچ چیزی تعلق نمیگیره میشه اسکم

اینجوری نیست بیایم بگیم آقا چون این از من پول نگرفته پس اسکم نیست

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

حتی اگر مستقیماً پولی نگرفته باشه شما با مشاهده یک کلیپ یوتیوبش که تبلیغ پخش میکنه غیرمستقیم کلی سود وارد جیبش میکنید اون پول شما رو بصورت دلار آمریکا از یوتیوب نقداً دریافت میکنه حالا شما موندید و یه سری کاربر که سعی دارید سکه های مجازی رو به هم دیگه بندازید.

اما عجب داستان جالبیه تو دیوار کلی آگهی فروش همستر گذاشتن با پروفیت 1.5 از 10 میلیون تا 20 میلیون متغیر

وسطش رو بگیریم میشه 15 میلیون حدودا 250 دلار. حالا قیمت همستر درنیومده شاید کل پروفیت با سکه همین اکانت ها 1 دلار هم نیرزه یا دو دلار یا ده دلار. هر چه قدر که باشه دیگه عمرا 250 دلار ارزش داشته باشه نظر من مبلغ تک رقمیه اما قشنگ دارن آگهی های ماورایی برای فروشش میذارن

لینک به دیدگاه

حالا که صحبت قیمت گذاری شد در دیوار که بنده هم مشاهده کردم

این رو بگم که اونجا کلا محل نرخ سازی و جریان سازی و دنده دادن هست

مثلا زده همستر شما را به بالاترین قیمت خریداریم و تماس هم بگیری قیمت بالایی میگن

حالا بگو بیا بخر غیب میشن

من ۲ تا مثال میزنم برای شما شاید ندیده باشین یا شاید یادتون رفته باشه ولی من نمیگذارم یادتون بره 😁

یکی جریان چرخ خیاطی بود که من به شخصه تا ۶ میلیارد هم دیدم

یکی وقتی لایحه واردات خودروی دست دوم نوشته شد در مصوبه آمده بود حواله خودرو فرسوده

ولی یادشون رفته بود بگن ما خودمون کلی خودرو فرسوده داریم که چون واردات خودرو متوقف شده اینها همینجوری موندن

و خریدار موظف هست بیاد حواله خودرو فرسوده بخره از مراکز اسقاط

ملت همیشه در صحنه هم که اصلا جریان مصوبه رو نمیدونستن زده بودن پراید ۷۸ حدود قیمت تا ۹۰۰ میلیون هم قیمت میدادن

یعنی طرف میرفت مزدا ۳ دور رنگ اسقاط میکرد به صرفه تر بود

از اینجور موارد زیاد هست در کشور ما و متاسفانه جمعیت زیادی هم با دیدن این آگهی ها دنده بهشون داده میشه

اصلا من میگم ۱۰ میلیون هم بهت دادن ، روی هر کاری اندازه این وقت و انرژی میگذاشتی بیشتر از این به دست میاوردی

لینک به دیدگاه

به جای انگشت کوبیدن روی گوشی میتونید روزی دوتا ویدیو ادیت کنید یا چند تا عکس ریتاچ کنید (ماوس و کیبردتونو بفشارید و پول دربیارید😄)

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۴/۲۱ در 22:10، mInI_ClockEr گفته است:

دلیل خاصی داره 

با سپاس

داداش نمیدونم شوخی بود یا نه :8_laughing:

ولی اگه جدی گفتید ،اصلن امکانش نیست همچین چیزی باشه 

گوشیه xperia ray که داشتم مال دوازده سال پیش هم پنج انگشت میخورد حداکثر 

شاید تاچ گوشی مشکل داره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 ساعت قبل، silvermanHHH گفته است:

داداش نمیدونم شوخی بود یا نه :8_laughing:

ولی اگه جدی گفتید ،اصلن امکانش نیست همچین چیزی باشه 

گوشیه xperia ray که داشتم مال دوازده سال پیش هم پنج انگشت میخورد حداکثر 

شاید تاچ گوشی مشکل داره 

نه والا چه شوخی
روی بیشتر این ربات ها 2 تاچ بیشتر نمیخوره
ولی روی TapSwap مولتی تاچ موردی نداره
برای همین پرسیدم شاید کسی برخورد کرده باشه با این موضوع
توی نت هم یه نگاه کردم چیزی گیرم نیومد
اکثر اطرافیان م که دارن فعالیت میکنند گوشی هاشون قدیمی و از رده خارج هست
بیشترشون میگن اگر پول بشه این داستان برم باهاش یه گوشی جدید بخرم
فعلا که حرف زیاد هست باید صبر کنیم از چندین ربات حداقل یکی دوتاش هم به ثمر برسه از هیچی بهتره
حالا دوستان تریدی و رمز ارزی چون پول های گنده دیدن اینها براشون اهمیتی نداره ولی برای افرادی که کم هم نیستن ارزشمند هست
خیلی از کسایی که میشناسم دارن فعالیت میکنند
میگن ما که میخوایم برای اوقات بیکاری بریم اینستا و حجم هدر بدیم و یا مثل کلش وقتمون هدر بره و چیزی هم دستگیرمون نشه ، بهتره روی همین موضوع وقتمون رو بزاریم فرقی هم برامون نداره فوقش هیچی دستمون رو نمیگیره

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

59 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است:

نه والا چه شوخی
روی بیشتر این ربات ها 2 تاچ بیشتر نمیخوره
ولی روی TapSwap مولتی تاچ موردی نداره
برای همین پرسیدم شاید گسی برخورد کرده باشه با این موضوع
توی نت هم یه نگاه کردم چیزی گیرم نیومد
اکثر اطرافیان م که دارن فعالیت میکنند گوشی هاشون قدیمی و از رده خارج هست
بیشترشون میگن اگر پول بشه این داستان برم باهاش یه گوشی جدید بخرم
فعلا که حرف زیاد هست باید صبر کنیم از چندین ربات حداقل یکی دوتاش هم به ثمر برسه از هیچی بهتره
حالا دوستان تریدی و رمز ارزی چون پول های گنده دیدن اینها براشون اهمیتی نداره ولی برای افرادی که کم هم نیستن ارزشمند هست
خیلی از کسایی که میشناسم دارن فعالیت میکنند
میگن ما که میخوایم برای اوقات بیکاری بریم اینستا و حجم هدر بدیم و یا مثل کلش وقتمون هدر بره و چیزی هم دستگیرمون نشه ، بهتره روی همین موضوع وقتمون رو بزاریم فرقی هم برامون نداره فوقش هیچی دستمون رو نمیگیره

آهان فهمیدم قضیه چیه 

منظورتون ربات مثل cex هست که قسمت کلیکیش فقط یدونه ای کار میکنه ؟ 

اینا از قصد این کارو کردن که با اوتو کلیلر نزنن ،از خود بازی هست 

البته خیلیاشون نیاز به کلیک هم ندارن،یه سر میزنی میره برا چند ساعت بعد  (الی بلوم که هرروز بلیت میده باید با انگشت بکشی روی صفحه )

لینک به دیدگاه

مشخص نیست همچین چیزایی پول می شه یا نه کلا سیستم اینجور چیزایی قمار گونه هست اما اصلا چیز وقت گیر نبود اگر می فهمیدید باید چیکار کنید

خیلی ها فکر می کردن باید صبح تا شب تاچ کنن

در کل گفتن تا پایان این ماه لیست می شه اگر نشد یعنی صد درصد کلاهبرداریه تا دو هفته دیگه مشخص می شه

در کل برای کسایی که زود وارد شدن شاید یک 100 دلاری نصیبشون بشه(برای خیلی حرفه ای ها شاید تا 300 400 هم بره انگشت شمارها) اما بازم برای جهان سومی ها که پایه حقوقشون 150 دلاره عدد بدی نیست

بورس زباله هم با این چیزا مقایسه نکنید یک کشوری که ارزش پولش اخرین دنیا هست همه جا تحریمه و به بازار جهانیم متصل نیست بورس یک شوخیه براش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...