رفتن به مطلب

راهنمای خرید کولر برای منزل و بررسی اعتبار این فروشگاه ؟

sajad564
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

21 دقیقه قبل، sajad564 گفته است:

دقیقا سایت رو باز کردم که در مورد ایران رادیاتور بپرسم
این برند که دیگه همونطور که از اسمش پیداس ایرانیه و نباید فیکش تو بازار باشه ؟

نه دیگه اینا فیکش تو بازار نیست. سه تا حسن داره. یکیش قیمت مناسبشه که خب خیلی مناسبتره تا دوبرابر با گری اورجینال قیمتش فرق داره. اون گری که میگی مطمئنا فیک هستش. گری اورجینال قیمتش بالاست. دومیش اینه که خب فیکش نیست و میدونی که هرچیم باشه از خود شرکت میگیری و سومش اینه که گارانتی داره و مشکای داشت میدونی دستت به یه جایی بنده و قطعات اورجینالش هست و در صورت خرابی کولر رو دستت نمیمونه. TCL هم گارانتی مادیران داره. هایسنس هم با گارانتی رسمی هستش تو بازار و میتونی اونم تهیه کنی و اونم خوبهو میتونی نظرات رو هم تو دبجبکالا درباره هر مدل بخونی و درست تصمیم بگیری. اینا حسنشون اینه که قیمت مناسبتر از نمایندگی هم میتونی تو بازار پیدا کنی. فقط اگه ایران رادیاتور خواستی بگیری بهم پیام بده تا راجع به شهر و نحوه نصبش راهنمایی کنم. ایران رادیاتور ها لوله مسی روشون نیست و باید حدود 2 الی 5 تومن هم بابت اون در نظر بگیری.

ایران رادیاتور تاجایی که متوجه شدم کمپسورش ساخت توشیبا هستش، البته دقیق یادم نیستا باید خو ب تحقیق کنی.

برای من گارانتی درست و حسابی داشتن محصول مهمه و تا حالا دوبار با گارانتی لوازم خانگی سر و کار داشتم و چون گارانتی خوبی داشتن، مشکلم بدون هزینه برطرف شده.

لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، Fido گفته است:

نه دیگه اینا فیکش تو بازار نیست. سه تا حسن داره. یکیش قیمت مناسبشه که خب خیلی مناسبتره تا دوبرابر با گری اورجینال قیمتش فرق داره. اون گری که میگی مطمئنا فیک هستش. گری اورجینال قیمتش بالاست. دومیش اینه که خب فیکش نیست و میدونی که هرچیم باشه از خود شرکت میگیری و سومش اینه که گارانتی داره و مشکای داشت میدونی دستت به یه جایی بنده و قطعات اورجینالش هست و در صورت خرابی کولر رو دستت نمیمونه. TCL هم گارانتی مادیران داره. هایسنس هم با گارانتی رسمی هستش تو بازار و میتونی اونم تهیه کنی و اونم خوبهو میتونی نظرات رو هم تو دبجبکالا درباره هر مدل بخونی و درست تصمیم بگیری. اینا حسنشون اینه که قیمت مناسبتر از نمایندگی هم میتونی تو بازار پیدا کنی. فقط اگه ایران رادیاتور خواستی بگیری بهم پیام بده تا راجع به شهر و نحوه نصبش راهنمایی کنم. ایران رادیاتور ها لوله مسی روشون نیست و باید حدود 2 الی 5 تومن هم بابت اون در نظر بگیری.

ایران رادیاتور تاجایی که متوجه شدم کمپسورش ساخت توشیبا هستش، البته دقیق یادم نیستا باید خو ب تحقیق کنی.

برای من گارانتی درست و حسابی داشتن محصول مهمه و تا حالا دوبار با گارانتی لوازم خانگی سر و کار داشتم و چون گارانتی خوبی داشتن، مشکلم بدون هزینه برطرف شده.

ممنون
در مورد هایسنس و tcl فکر نکنم با این بودجه ای که دارم (28 ت ) 24 هزار اوریجینالش رو بشه پیدا کرد
یه سرچ زدم تو دیجی قیمت 24 هزارش حدودا 34 ت بود
البته هستن از این برند با قیمت پایین تر ولی خب باز وضعیت گارانتی یا نامشخصه یا احتمالا گارانتی شرکتی , نمونه :
https://coolergostar.com/product/کولر-گازی-هایسنس-۲۴۰۰۰-مدل-hrh-24tq/?utm_medium=PPC&utm_source=Torob
باتوجه به رنج قیمتی که گفتم تنها گزینه میشه همون ایران رادیاتور درسته ؟

لینک به دیدگاه

ناموسا tcl چیه که فیک هم داشته باشه؟؟؟  حقیقتا پشمانم ریخت با این جمله

خیلی از محصولاتش داخل ایران حتی مونتاژ میشه

مادیران پشتشه     ال جی و سامی قدیم که با گارانتی گلدیران و سام سرویس بودن فیک داشتن؟؟؟ تازه اونا کره بودن tcl چینیه!

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، sajad564 گفته است:

ممنون
در مورد هایسنس و tcl فکر نکنم با این بودجه ای که دارم (28 ت ) 24 هزار اوریجینالش رو بشه پیدا کرد
یه سرچ زدم تو دیجی قیمت 24 هزارش حدودا 34 ت بود
البته هستن از این برند با قیمت پایین تر ولی خب باز وضعیت گارانتی یا نامشخصه یا احتمالا گارانتی شرکتی , نمونه :
https://coolergostar.com/product/کولر-گازی-هایسنس-۲۴۰۰۰-مدل-hrh-24tq/?utm_medium=PPC&utm_source=Torob
باتوجه به رنج قیمتی که گفتم تنها گزینه میشه همون ایران رادیاتور درسته ؟

ایران رادیاتور با توجه به قیمتش خریدش معقوله، باز هم نظرات خریداران رو مطالعه کن و تصمیم گیری کن. در کل جنس خوبیه و نسبت به قیمتش ارزش خرید داره.

اگه بودجه بالاتر بود کالاهای بهتر هم میشد پیشنهاد داد، ولی خب همینیم که هستش اوکیه. فقط دقت کن کالایی که میخوای بگیری حتما اینورتر باشه. از شهر خودتون هم قیمت بگیر، از اینترنت هم قیمتهارو چک کن. فقط گفتم که نبود لوله مسی و هزینش رو در نظر بگیر. ما قبل عید 32000 هزارش رو خریدیم 31 تومن، حدودا 3 تومن هم هزینه لوله و... شد(برای ما هزینه کمی برداشت، ممکنه برای شما کمتر یا بیشتر باشه) خب باز هم خیلی خیلی مناسبتر از جنسهای دیگه دراومد و حدودا 12 الی 15 تومن از کالاهای دیگه پایینتر تموم شد. این رو هم در نظر بگیر که اگه از اینترنت بخری و شهر دیگه باشی، برای نصبش ازت هزینه میخوان که برای اینکار باید زنگ بزنی شرکت و هماهنگ کنی که هزینه نصبش رایگان باشه. از شهر خودتون هم که بگیری و روش مهر استان خودتون خورده باشه که حله و رایگانه کلا.

ویرایش شده توسط Fido
لینک به دیدگاه

14 ساعت قبل، raajer گفته است:

داداش بچه چابهاری؟🙂

ایوولی نسبت به بقیه برندا از نظر بازخورد مشتریا رضایت خیلی خوبی داره تو شهر ما، من کولر قبلیم ۱۸ هزار ال جی بود که از نمایندگی سابق گلدیران چابهار تهیه کردم دقیقا سال ۹۱ نصبش کردم بعد از ۱۰ ۱۱ سال حدودا ۴ ماه پیش تعویض کردم با یه ایوولی اول میخواستم گری بخرم که یکی از عزیزان نصاب گفت گری اکثرا کپی اورجینالش ۱۸ هزار اگه گیرت بیاد بالای ۳۰ تومن با تحقیق و پرس جو ایوولی انتخاب کردم و واقعا راضی هستم هر مدلی خواستین تهیه کنید به نظرم فقط حالت تک زمانه تهیه کنید یعنی سرد و گرم نباشه فقط سرد داشته باشه 

ایولی ۱۸ هزار موتر اینورتر تک زمانه سرد من گرفتم ۱۷.۵۰۰ الان فک کنم ۲۲ یا ۲۳ شده 

اگه اورجینال گیرتون اومد که نور علی نور  یادتون باشه سمت مارکای متفرقه چینی اصلا نرید مارکایی مثل جنرال مکس و اوجنرال مکس و گلد و ..... 

موتر و رادیات کنداکتور به شدت ضعیف و اکثرا غیر قابل تعمیر و وسایلشون گیر نمیاد به اصطلاح یکبار مصرف هستن 

ارادت ،حقیقت یه مقدار داستانم پیچیده هست ، خلاصش متولد چابهار هستم ولی اصالتا بچه بوشهر هستم.

........

کولر ها از لحاظ کمپرسور اگر بررسی کرده باشید 3 نمونه هستند که شامل : اسکرول ،روتاری،پیستونی  ، بهترین پرفورمنس رو اسکرول داره و بدترین تعمیر پذیری رو خودش (تقریبا یکبار مصرفه) که کولر های گری و اوجنرال از این کمپرسور استفاده میکنند(بستگی به مدل) ؛ بدترین پرفورمنس و بهترین تعمیر پذیری هم پیستونی ؛روتاری دیگه مشخصه وسط این 2تا هست.(از لحاظ لرزش و صدا هم کمپرسور اسکرول کمترین لرزش و صدا رو داره و بدترین رو پیستونی ).

باتوجه به بودجتون پیشنهاد بنده هم همون پیشنهاد کاربر  Fido  هست که ایران رادیاتور تهیه کنید ،خدمات مناسبی اراعه میدهند ،موتورش مثل خیلی از برند های چینی که ذکر کردم از توشیبا تامین میشه ،رادیات طلایی هست ، پنلشم یه شرکت ترکی درست میکنه (دراصل فقط مونتاژ هست ) تا جایی که مطلع بودم؛ اگرم تونستید بودجتون رو مقداری افزایش بدید حتما carrier رو که قبلا ذکر کردم پیشنهاد میکنم ،تکنولوژی کمپرسور برای خود شرکت هست و بروز هست .

(یه موضوع دیگه هم گفتم بگم خارج از شرایط اقا سجاد ،تو بین تمام کولر هایی که باهاش برخورد داشتم ،هیچ کولری مثل کولر میتسوبیشی تولید سرما نمیکنه ،سرماش واقعا استخوان سوزه ،فقط نکته ای که هست این برند 2نوع تولید با با 2 اسم داره یکی میتسوبیشی الکتریک تولید هند که زیر نظر شرکت مادر هست و دیگری صنایع سنگین میتسوبیشی که در استرالیا تولید میشه ،قیمتشون هم با هم فرق زیادی میکنه .)

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

در مورد اون مدلی که خودم پیگیرش بودم به دوتا از فروشگاه ها پیام دادم گفتن آلمینیومی هستش و برای مناطق سرد سیر مناسبه گارانتی هم نداره
جالبه هر دو فروشگاه بعدش یه مدلی رو پیشنهاد دادن از برند گری که خیلی ازش تعریف میکردن و بعد که ازشون لینک از فروشگاهشون خواستم هر دو تاکید داشتن که چون محصول جدیده هنوز وارد سایت نشده
دومی که منتظر جواب ثانویش هستم ولی فروشگاه اول که بعدش ازش پرسیدم کی تویه سایت ثبت میشه کانال رو عوض کرد و گفت چون محصول خیلی با کیفیته و از تولیدات داخلی بهتره فعلا سایت اجازه ثبتش رو نمیده تا یکی دو سال از تولیدش بگذره :/
هر دو فروشگاه هم از تهران بودن که البته لهجه فروشنده هاشون کُردی(کمی هم لهجه عربی توشون حس میشد)..

لینک به دیدگاه

29 دقیقه قبل، sajad564 گفته است:

در مورد اون مدلی که خودم پیگیرش بودم به دوتا از فروشگاه ها پیام دادم گفتن آلمینیومی هستش و برای مناطق سرد سیر مناسبه گارانتی هم نداره
جالبه هر دو فروشگاه بعدش یه مدلی رو پیشنهاد دادن از برند گری که خیلی ازش تعریف میکردن و بعد که ازشون لینک از فروشگاهشون خواستم هر دو تاکید داشتن که چون محصول جدیده هنوز وارد سایت نشده
دومی که منتظر جواب ثانویش هستم ولی فروشگاه اول که بعدش ازش پرسیدم کی تویه سایت ثبت میشه کانال رو عوض کرد و گفت چون محصول خیلی با کیفیته و از تولیدات داخلی بهتره فعلا سایت اجازه ثبتش رو نمیده تا یکی دو سال از تولیدش بگذره :/
هر دو فروشگاه هم از تهران بودن که البته لهجه فروشنده هاشون کُردی(کمی هم لهجه عربی توشون حس میشد)..

والا من قبل عید که تحقیق میکردم و از نفر مطمئن جویا شدم، گری اورجینال بالای 40 تومن بود. خودش هم هر کالای معتبر باید قابلیت استعلام تو سایت رو داشته باشه و همون مدل با پارت نامبر دقیق در سایت مرجع ذکر شده باشه. این مواردی که فرمودید به شدت مشکوکن.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Fido گفته است:

والا من قبل عید که تحقیق میکردم و از نفر مطمئن جویا شدم، گری اورجینال بالای 40 تومن بود. خودش هم هر کالای معتبر باید قابلیت استعلام تو سایت رو داشته باشه و همون مدل با پارت نامبر دقیق در سایت مرجع ذکر شده باشه. این مواردی که فرمودید به شدت مشکوکن.

۱۰۰ درصد مشکوک هستن گری اصل ۱۸ هزار بالای ۳۰ تومن 

لینک به دیدگاه

17 دقیقه قبل، raajer گفته است:

۱۰۰ درصد مشکوک هستن گری اصل ۱۸ هزار بالای ۳۰ تومن 

بله کاملا موافقم.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۳/۱۵ در 13:55، Kiarash گفته است:

چرا برند های مطرح اسمارت هاشونو نمیخری؟

اسمارت ها اورجینال و اصلی هستن

زانتی اسمارتش چند در میاد ؟از کجا باید خرید ؟

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، sajad564 گفته است:

زانتی اسمارتش چند در میاد ؟از کجا باید خرید ؟

زانتی اسمارت نداره
همینطور کپی و فیک هم نداره
اگه قصدت خرید زانتی هست مدل اینورتر دارشو بخر با گارانتی 24 ماهه نیاز به لوله اینا هم نداره لوازمش تکمیله

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، Kiarash گفته است:

زانتی اسمارت نداره
همینطور کپی و فیک هم نداره
اگه قصدت خرید زانتی هست مدل اینورتر دارشو بخر با گارانتی 24 ماهه نیاز به لوله اینا هم نداره لوازمش تکمیله

فروشگاه معتبری جایی مد نظر ندارید برای خرید؟همچنین مدل دقیق؟

لینک به دیدگاه

مدل 24 هزار دو مدل داره شما مدل  24HD1RAPA  رو تهیه کنید این مدل اینورتر دار هست و مدلی که آخرش FB هست بدون اینورتره

فروشگاه هم دیجی کالا الان موجود داره  یه سر حضوری به بازار بزنی احتمالا قیمت کمتری هم بشه پیدا کرد

لینک به دیدگاه

https://www.digikala.com/product/dkp-2938529/کولر-گازی-ال-جی-مدل-nf189sq1-18000/

این ال جی هم خوبه با توجه به گارانتی گلدیران یقینا جنس اصلیه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

من هم سوالی شبیه به سوال استارتر محترم دارم.

فقط برای اتاق 15 متری میخوام کولر بگیرم.

و قرار نیست همیشه روشن باشه برای مواقعی که خیلی گرمه مثل ظهر یا زمانی که بقیه تو خونه سردشونه ولی من بخاطر بخاری برقی که تو اتاق دارم ( بخاری برقی نسل 14 اینتل 😅)  گرمم میشه و مجبورم کولر روشن کنم ، چه موردی پیشنهاد میدین؟

ایرانی یا خارجیش فرقی نمیکنه فقط موندگار باشه و مصرف برق پایین و کم صدا باشه و از همه مهمتر تا 22 تومن اینا باشه.

ممنونم ازتون. 🌹

لینک به دیدگاه

20 دقیقه قبل، Mu3tang گفته است:

سلام دوستان عزیز

من هم سوالی شبیه به سوال استارتر محترم دارم.

فقط برای اتاق 15 متری میخوام کولر بگیرم.

و قرار نیست همیشه روشن باشه برای مواقعی که خیلی گرمه مثل ظهر یا زمانی که بقیه تو خونه سردشونه ولی من بخاطر بخاری برقی که تو اتاق دارم ( بخاری برقی نسل 14 اینتل 😅)  گرمم میشه و مجبورم کولر روشن کنم ، چه موردی پیشنهاد میدین؟

ایرانی یا خارجیش فرقی نمیکنه فقط موندگار باشه و مصرف برق پایین و کم صدا باشه و از همه مهمتر تا 22 تومن اینا باشه.

ممنونم ازتون. 🌹

ایولی 12 هزار اینورتر بخر قیمتش شهر ما حدودا 16 تومن هست

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۳/۱۷ در 17:27، sajad564 گفته است:

بودجه به 34ت افزایش یافت
پیشنهاد شما برای انتخاب مدل ؟

من تاپیکو کامل نخوندم. متراژ جایی که میخایید خنک بشه رو باید بدونید. اگر گرمای فعال دارید مثل ماینر بهتره به کولر گازی فکر نکیند و سراغ کولر آبی برید + یک کولر گازی ساده پنجره یی برای کاهش رطوبت

ولی اگر جنوب کشور هستی و دمای هوا(سایه) در تابستان بیشتر از 48 درجه میشه مثل اهواز-

اول این که بهتره موتور پیستونی یا اسکورل بخری و از روتاری(موشکی) و اینورتری دوری کنید. روتاریT3 مشکلی نداره اگر کاملا زیر سایه باشه و جریان هوا داشته باشه ولی سمت اینورتر نری برای مناطق خیلی گرم. 

با این بودجه یک 18 هزار متور پیستونی از هر برندی با رادیات دو لول بزرگ بهترین انتخابه. مثلا مارگ GREEN

ناگفته نماند میتوانید 24 هزار روتاری T3 هم تهیه کنید که تقریبا همون کارایی 18هزار پیستونی رو در دمال 48 درجه به بالا بهتون میده.

برند گری خیلی برند گرانی هست و خریدش ارزش نداره و عملا دارید پول برندو میدین.

نکات برای خرید کولر نوع موتور - برسی مونتاژ قطعات- اندازه رادیاتور پنل خارجی هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
14 ساعت قبل، raajer گفته است:

ایولی 12 هزار اینورتر بخر قیمتش شهر ما حدودا 16 تومن هست

من هم ایوولی ۱۲ گرفتم راضی هستم. برای یک اتاق ۹ متری تو بندرعباس کاملا جوابگو هست. شهر های دیگه قطعا متراژ بالاتر. 

برای شب هم میشه کامل نورش رو خاموش کرد و دور فنش رو هم آورد پایین که بی صدا میشه. 

فقط قابلیت Swing اش عمودی هست و افقی نمیشه جهتش رو عوض کرد.

اینجا هم همین حدود ۱۶ قیمتشه.

ویرایش شده توسط Danialdaneshmand
لینک به دیدگاه

دوستان اشاره کردن بسته به شهر نوع کولری که بهتره بگیریم فرق میکنه. در این مورد کسی میتونه توضیح بیشتری بده؟ مثلا الان منی که زنجانم (هوای خنک و بشدت خشک، فقط یکی دو ماه تابستون گرم میشه که اونم طبقه ۳ شب پنجره هارو باز میکنیم انگار کولر گازی زدیم از بس باد خنک میاد) و کسی که آبادانه چه فرقی باید بکنه کولر گازیامون؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
1 ساعت قبل، zexer2020 گفته است:

دوستان اشاره کردن بسته به شهر نوع کولری که بهتره بگیریم فرق میکنه. در این مورد کسی میتونه توضیح بیشتری بده؟ مثلا الان منی که زنجانم (هوای خنک و بشدت خشک، فقط یکی دو ماه تابستون گرم میشه که اونم طبقه ۳ شب پنجره هارو باز میکنیم انگار کولر گازی زدیم از بس باد خنک میاد) و کسی که آبادانه چه فرقی باید بکنه کولر گازیامون؟ 

چیزی که معمولا گفته میشه اینه که برای مناطق خشک از کمپرسور روتاری استفاده نشه کمپرسور های روتاری در محیط شرجی (رطوبت بالا مثل بندرعباس) خوب کار میکنن و معمولا تو محیط خشک (مثلا اهواز) دووم نمیارن.

لینک به دیدگاه

دوستان برند زانتی رو میخواستم بخرم که با هر فروشگاهی تماس گرفتم گفتن گارانتی ندارن(دیجی گارانتی داشت که قیمتش حدودا ۳۸ ت بود)

در نهایت باتوجه به ریسک فیک بودن اکثر محصولات یه TCL با گارانتی مادایران گرفتم که حداقل خیالم راحت باشه فیک نیست

مدل 24CHSA1/XA73

قیمت ۳۲.۵

لینک به دیدگاه

21 ساعت قبل، Danialdaneshmand گفته است:

من هم ایوولی ۱۲ گرفتم راضی هستم. برای یک اتاق ۹ متری تو بندرعباس کاملا جوابگو هست. شهر های دیگه قطعا متراژ بالاتر. 

برای شب هم میشه کامل نورش رو خاموش کرد و دور فنش رو هم آورد پایین که بی صدا میشه. 

فقط قابلیت Swing اش عمودی هست و افقی نمیشه جهتش رو عوض کرد.

اینجا هم همین حدود ۱۶ قیمتشه.

چه مدت از ایوولی استفاده میکنید؟ هزینه نصب چجوریه؟ و اینکه لوله هاش روش بود؟ گارانتیش هم اوکیه؟ به من هم چند نفر ایوولی پیشنهاد کردن و با توجه به قیمتش گزینه مناسبیه برای من.

لینک به دیدگاه

39 دقیقه قبل، sajad564 گفته است:

دوستان برند زانتی رو میخواستم بخرم که با هر فروشگاهی تماس گرفتم گفتن گارانتی ندارن(دیجی گارانتی داشت که قیمتش حدودا ۳۸ ت بود)

در نهایت باتوجه به ریسک فیک بودن اکثر محصولات یه TCL با گارانتی مادایران گرفتم که حداقل خیالم راحت باشه فیک نیست

مدل 24CHSA1/XA73

قیمت ۳۲.۵

گزینه خوبیه،هرچی باشه میدونی که فیک نیست و گارانتی معتبر داره. فکر کنم گارانتی 3 ساله داشته باشه. مبارکتون باشه.

ایشالا رسید و نصبش کردید یه بررسی خوب هم ازش بزارید.

ویرایش شده توسط Fido
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۳/۱۵ در 19:37، raajer گفته است:

داداش بچه چابهاری؟🙂

ایوولی نسبت به بقیه برندا از نظر بازخورد مشتریا رضایت خیلی خوبی داره تو شهر ما، من کولر قبلیم ۱۸ هزار ال جی بود که از نمایندگی سابق گلدیران چابهار تهیه کردم دقیقا سال ۹۱ نصبش کردم بعد از ۱۰ ۱۱ سال حدودا ۴ ماه پیش تعویض کردم با یه ایوولی اول میخواستم گری بخرم که یکی از عزیزان نصاب گفت گری اکثرا کپی اورجینالش ۱۸ هزار اگه گیرت بیاد بالای ۳۰ تومن با تحقیق و پرس جو ایوولی انتخاب کردم و واقعا راضی هستم هر مدلی خواستین تهیه کنید به نظرم فقط حالت تک زمانه تهیه کنید یعنی سرد و گرم نباشه فقط سرد داشته باشه 

ایولی ۱۸ هزار موتر اینورتر تک زمانه سرد من گرفتم ۱۷.۵۰۰ الان فک کنم ۲۲ یا ۲۳ شده 

اگه اورجینال گیرتون اومد که نور علی نور  یادتون باشه سمت مارکای متفرقه چینی اصلا نرید مارکایی مثل جنرال مکس و اوجنرال مکس و گلد و ..... 

موتر و رادیات کنداکتور به شدت ضعیف و اکثرا غیر قابل تعمیر و وسایلشون گیر نمیاد به اصطلاح یکبار مصرف هستن 

کیفیت جنرال مکس خوبه و برند هست.

من برای یکی از اتاق ها خریدم. مدل 14 هزار T3 هست. یونیت خارجی اندازه یونیت خارجی یک 24 هزار جنرال هایس T1 هست. روتاری هم هست.

کلا کولر اسپلیت اگر خوب بسته بشه و جابجا نشه  پنل خارجی هم زیر سایه باشه از هر شکلی باشه 5 سال عمر میکنه. حتی بدترین مدلهاش.

IMG_20240429_194910.jpg

IMG_20240429_214406.jpg

IMG_20240429_214413.jpg

IMG_20240429_214419.jpg

IMG_20240429_214425.jpg

IMG_20240429_214434.jpg

IMG_20240429_214448.jpg

IMG_20240429_214753.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...