رفتن به مطلب
  • 0

انتخاب گوشی مناسب

mansour2023
 اشتراک گذاری

سوال

درود

دوستان یه گوشی میخواستم بگیرم، خودم A55 رو انتخاب کردم منتها چند سوال در این مورد دارم

تو سایتش نوشته بود رم 12 هم داره ولی مغازه ها هر جا سراغ میگیرم میگن نه همچین چیزی نداریم این قضیه ش چیه؟ یعنی مختص منطقه خاصیه یا فقط اینجاس که وارد نمیشه؟ رم 8 کم نمیاد تا چند سال بعد؟ (چون خیلی دیر به دیر گوشی عوض میکنم در واقع تا مجبور نشم خرید نمیکنم)

تو این رنج قیمتی چه گوشی دیگه ای پیشنهاد میدید؟

بیشتر ساپورت نرم افزاری برام مهمه البته که سخت افزاری هم باید خوب باشه ولی اونقدر حساس نیستم (چون برای این خوندم تا چهار پنج سال قراره آپدیت بدن براش)

لینک به دیدگاه

18 answers to this question

Recommended Posts

• 1

ببینید عزیزان من توضیحی راجب آپدیت های سامسونگ بدم که بیشتر راهنمایی بشید

فقط 2 شرکت مبتنی بر اندروید هستند که بیشترین آپدیت رو به گوشی ها میدهند سامسونگ و گوگل

گوگل که فقط رده بالا داره و 2 مدل هستند که 7 نسخه اندروید و 7 سال پشتیبانی امنیتی میکیرند

اما در مورد سامسونگ سیاست آپدیت کردنش از سال 2024 به بعد به اینگونه هست

این تغییرات برای مدل های X4 شرکت به بعد اینگونه هستند به جز A15 که از سری X5 به بعد به این سیاست منتهی شد و این سیاست شامل مدل های قبلی نمی باشد

مدل های A0X - A0Xs دو نسخه اندروید و 4 سال پشتیبانی امنیتی

مدل های A1X - A2X - A3X - A5X - FE چهار نسخه اندروید و 5 سال پشتیبانی امنیتی ( یعنی A15 اندروید 14 هست و اندروید 18 رو هم میگیرد ولی S23 FE اندروید 13 هست و تا اندروید 17 میگیره ) 

مدل های سری S هفت نسخه اندروید و 7 سال پشتیبانی امنیتی

گویا قرار هست در نسخه FE جدید هم که احتمالا" آبان ماه به بازار میاد هفت سال پشتیبانی رو داشته باشه

باقی کمپانی ها بین 1 سال تا 3 سال هستند بسته به مدل گوشی

لینک به دیدگاه

• 0

یه مقدار روش بزار مستفیم S23FE بخر.

بشخصه بجای a55 میرم realme 12 pro plus میخرم .

سفارش وارد کننده نسخه 12 گیگ نبوده که نیست تو بازار.

لینک به دیدگاه

• 0
6 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

یه مقدار روش بزار مستفیم S23FE بخر.

بشخصه بجای a55 میرم realme 12 pro plus میخرم .

سفارش وارد کننده نسخه 12 گیگ نبوده که نیست تو بازار.

گوشی s23fe بنظرتون تا چند اندروید براش آپدیت میاد؟ و اینکه صبر کنم برای پوکو f6 خوبه یا گرونتر از اینه؟

اون a55 ارزش خریدش پایین تره؟ 

لینک به دیدگاه

• 0

درود به هیچ وجه سمت s23fe نرو

اگر کاربریت عادیه و گیم نمیزنی فعلا همون A55 چون تا ۳ الی ۴ سال اپدیت میده براش

سری fe سامسونگ همشون مشکل باتری دارن ⚘

لینک به دیدگاه

• 0

سلام سری ش55 حاشیه زیادی دارد من دیدم دوست نداشتم برسی ها رو داخل اپارت هست ببین چه طور است

لینک به دیدگاه

• 0
17 ساعت قبل، mansour2023 گفته است:

گوشی s23fe بنظرتون تا چند اندروید براش آپدیت میاد؟ و اینکه صبر کنم برای پوکو f6 خوبه یا گرونتر از اینه؟

اون a55 ارزش خریدش پایین تره؟ 

ببینید از یه جایی به بعد اپدیت ها دیگه سر کاری می شن یعنی پسرفت هم بعضا می کنن تا برید دیگه گوشی جدید بخرید

باتری گوشی های جدیدم بیشتر از 3 4 سال دیگه دوام ندارن عمرشون به مراتب کمتر می شه

سری اف ای هم باتری چندان خوب نگه نمی داره سری 23 که هم کلفت شده هم سنگین هم کلی حاشیه داره من که خوشم نیومد ازش

کلا سامسونگ دو تا گوشی خوب الان داره سری الترا سری A5x در موارد دیگه برید سمت برندهای دیگه مخصوصا شیائومی بهتره

لینک به دیدگاه

• 0

19 ساعت قبل، mansour2023 گفته است:

گوشی s23fe بنظرتون تا چند اندروید براش آپدیت میاد

طبق review ها s23 fe کوره ی متحرکه ... اصلا سمتش نرو
من خودم a35 دارم بعضی اوقات یه مقدار داغ میکنه با اگزینوس 1380
اگزینوس 2200 که بماند
کلا اگزینوس های سامسونگ مالی نیستن
اول اسنپ دراگون نشد مدیاتک.
از طرف دیگه سنسور اثر انگشت a55 هم یه مقدار دیلی داره و یه مقدارم سنگینه (213 گرم)

ویرایش شده توسط MRO
لینک به دیدگاه

• 0
2 ساعت قبل، Slash_Slash گفته است:

ببینید از یه جایی به بعد اپدیت ها دیگه سر کاری می شن یعنی پسرفت هم بعضا می کنن تا برید دیگه گوشی جدید بخرید

باتری گوشی های جدیدم بیشتر از 3 4 سال دیگه دوام ندارن عمرشون به مراتب کمتر می شه

سری اف ای هم باتری چندان خوب نگه نمی داره سری 23 که هم کلفت شده هم سنگین هم کلی حاشیه داره من که خوشم نیومد ازش

کلا سامسونگ دو تا گوشی خوب الان داره سری الترا سری A5x در موارد دیگه برید سمت برندهای دیگه مخصوصا شیائومی بهتره

تو شیائومی که تقریبا هم قیمت A55 باشه مدل خاصی مدنظرتون هست؟

لینک به دیدگاه

• 0
3 ساعت قبل، mansour2023 گفته است:

Note 13 Pro Plus 5G

لینک به دیدگاه

• 0
4 ساعت قبل، mansour2023 گفته است:

اگر دوربین براتون مهم نیست زیاد یعنی اولویت اول نیست POCO X6 PRO با POCO F6 انتخاب های خیلی خوبی هستن البته دوربین اصلی اف 6 دست کمی گویا از A55 نداره

اف 6 نیومده و طبیعتا گرون تر براتون در میاد اما گزینه ی فوق العاده ای هست نسخه پروش هم عالیه البته (سری اف ایران نیومده هنوز رلیز جهانی شده)

البته اینم بگم باتری A55 از جفتشون بهتره اما  سری FE نه بدتره

ویرایش شده توسط Slash_Slash
لینک به دیدگاه

• 0

یه Nothing Phone 2 بگیر خودت رو خلاص کن.

بودجت به اونهم نرسید 2a بگیر.

لینک به دیدگاه

• 0

گوگل پیکسل 7 هم گزینه خوبیه، اما مزیت و ایراداتی هم داره. کیفیت ساختش به شدت بالاست، دوربینش خیلی خوبه و میشه گفت بهترین اندروید بازار رو داره و قابلیتهای هوش مصنوعی خوبی داره. به نظر من بزرگترین مشکلش اینه که متاسفانه آپدیت کمی میگیره وگرنه از بهترین گزینه هاست تو رنج قیمتی خودش.

لینک به دیدگاه

• 0
در ۱۴۰۳/۳/۲۶ در 02:52، Slash_Slash گفته است:

اگر دوربین براتون مهم نیست زیاد یعنی اولویت اول نیست POCO X6 PRO با POCO F6 انتخاب های خیلی خوبی هستن البته دوربین اصلی اف 6 دست کمی گویا از A55 نداره

اف 6 نیومده و طبیعتا گرون تر براتون در میاد اما گزینه ی فوق العاده ای هست نسخه پروش هم عالیه البته (سری اف ایران نیومده هنوز رلیز جهانی شده)

البته اینم بگم باتری A55 از جفتشون بهتره اما  سری FE نه بدتره

پس ارزش داره صبر کنم برای پوکو 6؟ با توجه به اطلاعاتی که جناب EHSAN.K دادن بنظرم اگه دو سال آپدیت بده بگیرم

فقط چیزی که در این مورد نمیدونم اندروید نسخه مخصوص ایناس که اسمش HyperOS هستش، محدودیتی چیزیمون نمیکنه نسبت به بقیه کمپانی ها؟

لینک به دیدگاه

• 0
12 دقیقه قبل، mansour2023 گفته است:

پس ارزش داره صبر کنم برای پوکو 6؟ با توجه به اطلاعاتی که جناب EHSAN.K دادن بنظرم اگه دو سال آپدیت بده بگیرم

فقط چیزی که در این مورد نمیدونم اندروید نسخه مخصوص ایناس که اسمش HyperOS هستش، محدودیتی چیزیمون نمیکنه نسبت به بقیه کمپانی ها؟

من خودم رابط کاربری سامسونگ خیلی بیشتر از بقیه دوست دارم بر همینم روش موندم اما خوب سامسونگ کلا دو تا گوشی ارزشمند توی میان رده تا های اند داره که بالا گفتم

این گپ بین این دو تا خیلی چیزا از برندهای دیگه هست نقدهای F6 F6 PRO که عالی بودن X6 PRO هم هست

احتمالا توی 14 تی پرو هم دوربین یک حال اساسی می ده زوم اپتیکم می ذاره روش

در مورد هایپر هم خیر محدودیتی نداره در کل فقط نسخه چین گوگل پلی نداره که باید روش نصب بشه البته اینم بگم شیائومی تبلیغاتش زیاده چیزی که سامی نداره و البته هایپر مصرف باتریشم بیشتره

ویرایش شده توسط Slash_Slash
لینک به دیدگاه

• 0
12 ساعت قبل، Slash_Slash گفته است:

شیائومی تبلیغاتش زیاده

اینارو میشه همرو غیرفعال کرد موردی نداره

لینک به دیدگاه

• 0

عجیبه بیش از دو هفته س F6 عرضه شده ولی هنوز از وارداتش خبری نیست که بدونم حداقل قیمتش چه قدر با A55 فرق داره

7 ساعت قبل، zexer2020 گفته است:

اینارو میشه همرو غیرفعال کرد موردی نداره

از خودت تنظیمات گوشی؟ یا رام باید دستکاری شه؟

20 ساعت قبل، Slash_Slash گفته است:

فقط نسخه چین گوگل پلی نداره که باید روش نصب بشه

معمولا نسخه های وارداتی به اینجا گلوبال هستن درسته؟ یعنی مشکلی از لحاظ گوگل پلی نداره قاعدتا

لینک به دیدگاه

• 0
22 دقیقه قبل، mansour2023 گفته است:

از خودت تنظیمات گوشی؟ یا رام باید دستکاری شه؟

تنظیمات ، خودم نوت ۱۰ پرو دارم همرو غیرفعال کردم

گارانتیش تموم شه میخوام رام یا hyperOS بریزم یا miui EU

لینک به دیدگاه

• 0

بکس سامسونگ سوار شارژهای برند هوکو که همه ی استانداردها رو دارن فست 2.0 سامسونگ پشتیبانی می کنن؟ 45 وات یا 65 واتیش می گم

اصلا برند خوبی هست؟ به نظر کیفیت هاش بد نمیاد

البته می دونم بیسئوس فست 2.0 داره اما قیمتش گرونه نمی صرفه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...