رفتن به مطلب

کابل انتقال دیتا موبایل به کامپیوتر

Recommended Posts

سلام

عزیزان من نیاز دارم کابل usb (کابل شارژ) که رایج هست تو بازار به صورت دانگل باشه. (اگر کابل usb مدل دیگه ای هم بود اشکال نداره)

یعنی انگار کابل رو از وسط قیچی کردی در دو سمت قطع شده دانگل وصل باشه و این وسط دیتا به صورت بی سیم جا به جا بشه.

به دلایل فنی امکان استفاده از بلوتوث و..... خود گوشی امکان پذیر نیست، فقط روشی که نوشتم برام امکان پذیر هست.

ویرایش شده توسط hadi soleimanzadeh
لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، Taridosh گفته است:

از airdroid یا نرم افزار های مشابه استفاده کنید

مشکل نرم افزاری نیست.

و فقط با کابل قابل حل هست، حال میخوام همون کابل بی سیم بشه

ویرایش شده توسط hadi soleimanzadeh
لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، _Shayan_ گفته است:

سلام

چرا از بلوتوث استفاده نمی کنید ؟

محدودیت دارم و امکان پذیر نیست

لینک به دیدگاه

با درود، کابل مد نظر شما رو اطلاع ندارم، اما اگه تجهیزات لازم رو دارید، میتونید از برنامه SHAREit استفاده کنید که سرعت بهتری از بلوتوث بهتون میده.

لینک به دیدگاه

داداش یکم توضیح بیشتر بده کارت چیه و چرا دنبال همچین راه حل عجیب غریبی هستی و برای چی میخوایی بلکه راه حل های بهتری به ذهنمون رسید بهت پیشنهاد دادیم.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، jj-191 گفته است:

داداش یکم توضیح بیشتر بده کارت چیه و چرا دنبال همچین راه حل عجیب غریبی هستی و برای چی میخوایی بلکه راه حل های بهتری به ذهنمون رسید بهت پیشنهاد دادیم.

این مانیتورهای ماشین 207 ایرانخودرو برای اتوکار فقط کابل پشتیبانی می کنند و لایسنس بلوتوث ندارند.

خود قطعش تو بازار هست خیلی گرونه بالای 6 میلیون که ارزش نداره.

میخوام اینکار رو کنم از شر سیم راحت بشم.

لینک به دیدگاه

درود

می‌تونین از این موارد استفاده کنین، البته اگه پیدا کنین

یه ارسال کننده هست و یه دریافت کننده، به صورت بی‌سیم و پوینت تو پوینت، بعضیاشون داک مخصوص شارژ هم دارن

1253708494_IMG_121138.jpg

41VGxR8vMjL.jpg

لینک به دیدگاه

28 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است:

درود

می‌تونین از این موارد استفاده کنین، البته اگه پیدا کنین

یه ارسال کننده هست و یه دریافت کننده، به صورت بی‌سیم و پوینت تو پوینت، بعضیاشون داک مخصوص شارژ هم دارن

1253708494_IMG_121138.jpg

41VGxR8vMjL.jpg

آقا خیر ببینی خودشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
38 دقیقه قبل، hadi soleimanzadeh گفته است:

up

این چیزی که دنبالشید، تقریبا نا یافتنی و ناممکمه، یک طرف کارپلی، یک طرف گوشی موبایل، فکر این رو کردید که چجوری این دیوایس رو به موبایل متصل کنید؟ قطعا چنین قطعه ای پهنای باند کمی داره و مشکلات سینک نشدن به موقع و تاخیر دارید. فرضا وصل شد و کار هم کرد، یه مصرف کننده اضافه روی تلفن شماست که در عرض مدت کوتاهی باطری شما رو کامل نابود میکنه. اگه میخواید از شر کابل خلاص شید، بهتره مانیتور فابریک مدل های پایین تر رو بندازید که کارپلی وایرلس داشته باشه.

فکر میکنم مدل های 96 به قبل، حتی اندرویدی باشه مانیتور هاشون.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۴/۲ در 12:05، hadi soleimanzadeh گفته است:

این مانیتورهای ماشین 207 ایرانخودرو برای اتوکار فقط کابل پشتیبانی می کنند و لایسنس بلوتوث ندارند.

خود قطعش تو بازار هست خیلی گرونه بالای 6 میلیون که ارزش نداره.

میخوام اینکار رو کنم از شر سیم راحت بشم.

سلام داداش جایی رو میشناسی به سیستم عامل lcd 207  اشنا باشه مال من گوشی رو با کابل وصل میکنم اندورید اوتو اجرا میشه داخل گوشی اما روی lcd  بالا نمیاد به نمایندگی گفتم میگه باید نرم افزار autolink برریزی که واقعا مسخرس و هیچی نداره...گفتم اگر کسی رو میشناسی منم معرفی کن شاید با یه اپدیت نرم افزاری مشگل من من حل بشه...

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۴/۳ در 10:46، MAhmoOD Nazari گفته است:

این چیزی که دنبالشید، تقریبا نا یافتنی و ناممکمه، یک طرف کارپلی، یک طرف گوشی موبایل، فکر این رو کردید که چجوری این دیوایس رو به موبایل متصل کنید؟ قطعا چنین قطعه ای پهنای باند کمی داره و مشکلات سینک نشدن به موقع و تاخیر دارید. فرضا وصل شد و کار هم کرد، یه مصرف کننده اضافه روی تلفن شماست که در عرض مدت کوتاهی باطری شما رو کامل نابود میکنه. اگه میخواید از شر کابل خلاص شید، بهتره مانیتور فابریک مدل های پایین تر رو بندازید که کارپلی وایرلس داشته باشه.

فکر میکنم مدل های 96 به قبل، حتی اندرویدی باشه مانیتور هاشون.

بله متاسفانه.

نمیشه کامپیوتر ایرانی زه شده و هرچی جز مانیتور فابریک کلیه سنسور ها و آپشن ها قطع میشه.

صد جا رفتم و هیچ راهی نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۴/۴ در 21:14، MAhmoOD Nazari گفته است:

این هارو دیدم

حتی 3 میلیون تومنی هم داره 
https://torob.com/p/baa8354c-d3ea-4b7a-8cf0-9e533cc55312/دانگل-کارپلی-بیوا-biva-carplay-01/
اما نمیدونم فرقشون با هم چیه و توضیحات درستی ازشون نیست
حتی ده میلیونی هم داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...