رفتن به مطلب

نویز شدید در صدای تلفن در هنگام روشن بودن مودم ADSL!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

یه مدته نویز و خش خش شدیدی افتاده توی صدای تلفن ..مخابرات اومد گفت مشکل از سیم کشی داخلی هست و باید عوض کنی.. اما قبل این کار چند روز پیش مودم رو خاموش کردم دیدم نویز و خشخش های توی صدای تلفن بکل رفع شده!

اسپلیتر مودم رو هم حذف کردم اما باز به محض روشن کردن مودم و روشن شدن چراغ adsl  این نویز شدید بر می گرده

مودم تیپ لینک TD-W8968 v3 هست و هفت هشت سالی حدودا کار کرده

ویرایش شده توسط nasir1367
لینک به دیدگاه

سلام به احتمال زیاد نویزگیر شما خرابه ... اگر تونستی مارک k-net plus  بخر نویزگیر رو جنسش خوبه...

لینک به دیدگاه

33 دقیقه قبل، nasir1367 گفته است:

مودم رو ببر سر خط وصل کن ببین بازم اینطوره

اگه اینطور نبود مشکل از سیم کشی داخلی یا مودم هست، یا شاید وسیله‌ای دیگه داره روی خط نویز میندازه

سعی کن با یه پریز تلفن دیگه هم تست کنی

اگه از سر خط مشکل نداشتی می‌تونی یه کابل مجزا از اونجا بکشی به اتاقت یا اینکه سیم کشی خونه رو درست کنی

وقتی خط اینطوره، روی خط تلفن، تلفن مجزا، فکس، کارت‌خوان، پیجر یا هر وسیله‌ای دیگه نباید وصل باشه

لینک به دیدگاه

برید به قسمت تنظیمات مودم و وارد قسمت status بشید و یه عکس بذارید مشخص بشه کیفیت خط به چه شکل هست اینم عکس که میذارم برای خودم هستشimage.jpeg.2ba3dee0fa24dae1cfd2d48560a1d3c8.jpeg

لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، rambo01 گفته است:

برید به قسمت تنظیمات مودم و وارد قسمت status بشید و یه عکس بذارید مشخص بشه کیفیت خط به چه شکل هست اینم عکس که میذارم برای خودم هستشimage.jpeg.2ba3dee0fa24dae1cfd2d48560a1d3c8.jpeg

1134139269_Screenshot2024-06-23152322.thumb.jpg.6a8b797d88c04542d7067183f859d4d8.jpg

لینک به دیدگاه

کیفیت خط که خوبه مشکلی نداره بهتره به صورت نقطه ای بررسی بشه اول با یه تلفن دیگه تست بشه دوم اگر می تونید یه مودم دیگه وصل کنید شاید درست شد احتمالا تداخل سیگنال هستش 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۴/۳ در 12:02، nasir1367 گفته است:

سلام دوستان

یه مدته نویز و خش خش شدیدی افتاده توی صدای تلفن ..مخابرات اومد گفت مشکل از سیم کشی داخلی هست و باید عوض کنی.. اما قبل این کار چند روز پیش مودم رو خاموش کردم دیدم نویز و خشخش های توی صدای تلفن بکل رفع شده!

اسپلیتر مودم رو هم حذف کردم اما باز به محض روشن کردن مودم و روشن شدن چراغ adsl  این نویز شدید بر می گرده

این دقیقا مشکل منم هست
اسپلیتر و سیم های داخلی و ... هم عوض کردم حل نشد ، درست وقتی مودم روشن میشه اینطور میشه ، بعضا با چند بار خاموش روشن کردن مودم یا بعضا یه سره کردن مودم یا عوض کردن اسپلیتر یا سیم های بین مودم و .. درست میشه بعد دوروز یا حتی چند ساعت دوباره نویز از نو روزی از نو
از هرکسی هم پرسیدم همه متفق القول بودن که مشکل از مودم هست
البته هنوز مودم تعویض نکردم

لینک به دیدگاه

سلام مال ما هم اینجوری بود برای مودم و تلفن هر کدوم یه نویز گیر نو بگیر بزار

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...