رفتن به مطلب

مشکل ویندوز اکسپلورر با فولدر های حاوی موزیک

MAhmoOD Nazari
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان

یه مشکلی هست روی ویندوز 11 که وقتی وارد پوشه هایی که حاوی موزیک هستن بشید، به شدت کند کار میکنه و شاید 10 ثانیه طول بکشه تا فولدر رو باز کنه.

سرچ کردم توی ردیت گزارش های زیادی بود، ولی جوابی پیدا نکردم.

شما هم این مشکل رو دارید؟ راه حلی پیدا کردید؟

لینک به دیدگاه

خیر،مثل برق باز میشه.

Edition    Windows 11 Home
Version    21H2
Installed on    ‎2/‎26/‎2022
OS build    22000.2538

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

سلام دوستان

یه مشکلی هست روی ویندوز 11 که وقتی وارد پوشه هایی که حاوی موزیک هستن بشید، به شدت کند کار میکنه و شاید 10 ثانیه طول بکشه تا فولدر رو باز کنه.

سرچ کردم توی ردیت گزارش های زیادی بود، ولی جوابی پیدا نکردم.

شما هم این مشکل رو دارید؟ راه حلی پیدا کردید؟

منم همین مشکلو داشتم با وین 11، پوشه های حاوی فیلم هم همینطور بود، و یسری باگ های مسخره دیگه.... به عنوان مثال کلیک راست روی آیکن ها که پشت تسکبار باز میشد....

چند ماه پاشون صبر کردم چند بار آپدیت کردم حتی ویندوز رو دوباره نصب کردم دیدم درستشون نکردن و ظاهراً اصلا همچین برنامه‌ای هم ندارن.

نتیجه: برگشتم به ویندوز 10 😂

مثل اینکه تا 12 بیرون نیاد 11پخته نمیشه، همین حالت رو هم ویندوز 10 و 11 داشتن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه روی هارد هست احتمالا از اونه برای من که روی وین 10 هستم برای اولین بار فولدر باز میکنم اینجوری میشه چند ثانیه طول میکشه ولی برای دفعات بعدی اوکیه

لینک به دیدگاه

10 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

اگه روی هارد هست احتمالا از اونه برای من که روی وین 10 هستم برای اولین بار فولدر باز میکنم اینجوری میشه چند ثانیه طول میکشه ولی برای دفعات بعدی اوکیه

برا منکه کلا رو SSD هست

لینک به دیدگاه

20 دقیقه قبل، Mofsata گفته است:

برا منکه کلا رو SSD هست

ویندوز احیانا ورژن 23H2 هست دیگه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

به نظر میاد همین باشه، پوشه هایی که روی ssd هستن سریع باز میشه. ولی پوشه های با این شرایط که رو هارد هست نه.

ولی این هم نیست انگار، چون با پوشه دسکتاپ هم که روی ssd هست همین مشکل رو دارم

به 10 نمیتونم برگردم، علاوه بر عادت، ویندوز 11 امکانات زیادی اضافه کرده که برای من که دولوپر و ادمین هستم خیلی مفیده که روی ویندوز 10 پیر میشم تا یه جایگزین برای اونا بذارم.

لینک به دیدگاه

درود

احتمال داره مشکل از دیفالت اپ یا نرم افزار پیشفرضی باشه که باهاش موزیک گوش میدین

یه نرم‌افزار مثل PotPlayer یا WinAmp یا هر مورد دیگه نصب کنین، موقع سوال درباره پخش چه نوع فایل‌هایی، همه پسوندای فایلای صوتی رو تیک بزنین، احتمالا اینطور مشکل حل میشه

یا اینکه روی هر کدوم از فرمت فایل های صوتی راست کلیک و Open With بزنین و اون نرم‌افزاری که نصب کردین انتخاب، بعد گزینه Always رو انتخاب کنین (برای هر فرمت فایل صوتی یک بار این کار انجام بشه، mp3, flac, ogg و ...)

می‌تونین توی ویندوز هم دیفالت اپ پخش موزیک رو برای تمام فرمت‌ها روی نرم افزار مد نظر بذارین، از مسیر:

Setting> App> Default App> Media Player

لینک به دیدگاه

اگر view روی details هست اینطوری میشه. مثلا مدت زمان آهنگ یا فیلم رو برای همشون میخواد حساب بکنه و لیست بکنه که طول میکشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...