رفتن به مطلب

مشکل در نصب کارت 9800 جی تی ایکس پلاس

alshakno
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز

سوالی داشتم که اگر محبت بکنید و جواب بدید مشکل من در نصب این قطعه حل میشه

با توجه به عکس زیر

0269e40d55095bb22ea3b1aefea30acf00000.jpg

کابل نازک سفیدی که در پایین تصویر قرار داره رو میخواستم بدونم برای چه کاریه و دقیقا به کجای مین باید وصل بشه.

مورد دوم نحوه وصل کردن کابل پاور های دو به یک به کارت هست ....میخوام ببینم برای نصب این کابل ها باید هر دو سر ورودی رو به پاور وصل کنم یا وصل کردن یکی از این دوسر کفایت میکنه.

پیشاپیش از کمک شما متشکرم.B)

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

سوالی داشتم که اگر محبت بکنید و جواب بدید مشکل من در نصب این قطعه حل میشه

با توجه به عکس زیر

0269e40d55095bb22ea3b1aefea30acf00000.jpg

کابل نازک سفیدی که در پایین تصویر قرار داره رو میخواستم بدونم برای چه کاریه و دقیقا به کجای مین باید وصل بشه.

مورد دوم نحوه وصل کردن کابل پاور های دو به یک به کارت هست ....میخوام ببینم برای نصب این کابل ها باید هر دو سر ورودی رو به پاور وصل کنم یا وصل کردن یکی از این دوسر کفایت میکنه.

پیشاپیش از کمک شما متشکرم.B)

دوست خوبم اون کابل کوچیکه برای بوق کارت گرافیکه که اگر کارت اخطار بده بوق به صدا در میاد که یک سرش به کارت میخوره همونجایی که برق میخوره زیرش یه جایی داره ولی برای مادربورد دقیقا نمدونم کجاشه بگردی میتونی پیدا کنی . البته وصل هم نشد مهم نیست

در مورد برق پاور اگر پاورتون 6 پین داشته باشه نیاز نیست از تبدیل استفاده کنید و اگر نداره باید هر دو تا سرش به پاور وصل شه و اون سر 6 پینش به کارت میخوره

لینک به دیدگاه

آقای حسینی عزیز دست گل شما درد نکنه .

محبت شما همیشه شامل حال ما بوده.

بازم متشکرم.B)

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود

البته اگر کارت صدای غیر آنبورد دارید بایستی بر روی اون نصب بشه ولی اگه آنبورد باید روی مینتون قرار بگیره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...