رفتن به مطلب

مشاوره جهت انتخاب بین asus tuf x670e plus wifi vs Gigabyte X670 GAMING X AX V2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

هم اکنون، Mahdi ZMS گفته است:

خب دیگه تکلیف روشن شد

بین ایسوس و aorus که گفتم یکیشو انتخاب کنید و صرفا به تعداد فاز بسنده نکنید اگه کراش رو تعداد فاز زدین که همین aorus دقیقا 20 فاز داره9_9 ولی خب بالاتر توضیح دادم که صرفا تعداد فاز همیشه ملاک نیست

😂 نه والا کراش خاصی روی تعداد فاز نزدم. ممنون که وقت گذاشتی دوست عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
16 دقیقه قبل، Mahdi ZMS گفته است:

خب دیگه تکلیف روشن شد

بین ایسوس و aorus که گفتم یکیشو انتخاب کنید و صرفا به تعداد فاز بسنده نکنید اگه کراش رو تعداد فاز زدین که همین aorus دقیقا 20 فاز داره9_9 ولی خب بالاتر توضیح دادم که صرفا تعداد فاز همیشه ملاک نیست

اینم از اون کارهای عجیب گیگابایت. مادربرد بروز 550 دلاری چیپ صوتی Realtek ALC897 ؟

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، HeX گفته است:

اینم از اون کارهای عجیب گیگابایت. مادربرد بروز 550 دلاری چیپ صوتی Realtek ALC897 ؟

گیگا این نسل ظاهرا قید چیپ صوتی رو زده با حداقل ها داره مادربرد تولید میکنه حتی اون x670 gaming پست اول هم اینطوریه توی بررسی tomshardware هم به این موضوع اشاره شده

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، HeX گفته است:

بنظرم هدف پشت این قضیه کاهش هزینه برای ادیوفایل گیمر هاست که خودشون یه برنامه مجزا برای تهیه و تجهیز صوتی سیستم دارند.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۴/۱۶ در 14:27، green_ice_hz گفته است:

سلام دوستان، امیدوارم حالتون خوب باشه.

من قصد خرید مادربرد بر پایه چیپ‌ست x670e دارم تا حدود ۱۵ تومن و بین این ۲ مدل گیر کردم.

Gigabyte X670 GAMING X AX V2

Asus Tuf x670e plus wifi

ممنون میشم اگر تجربیات و نظراتتون رو با من به اشتراک بزارید.

سلام بنده گیگابایت یا MSI را پیشنهاد میدم . سری تاف ایسوس اصلا جالب نیست من برای دوتا از مشتری ها با اسرار خودشون b650 tuf بستم که بعد حدود یک سال هر دو خراب شدن یکی با مشکل روشن نشدن و مرگ کامل یکی هم ریست شدن مدام . تو این چند سالی که مغازه داشتم مادربرد گیگابایت اصلا خرابی نداشتم مادربرد MSI هم فقط یک مورد خراب شد . ولی ایسوس حدود ۱۰ مورد را فرستادم گارانتی . حتی بنده asrock را ترجیح میدم به ایسوس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
12 ساعت قبل، zen گفته است:

سلام بنده گیگابایت یا MSI را پیشنهاد میدم . سری تاف ایسوس اصلا جالب نیست من برای دوتا از مشتری ها با اسرار خودشون b650 tuf بستم که بعد حدود یک سال هر دو خراب شدن یکی با مشکل روشن نشدن و مرگ کامل یکی هم ریست شدن مدام . تو این چند سالی که مغازه داشتم مادربرد گیگابایت اصلا خرابی نداشتم مادربرد MSI هم فقط یک مورد خراب شد . ولی ایسوس حدود ۱۰ مورد را فرستادم گارانتی . حتی بنده asrock را ترجیح میدم به ایسوس

این رو هم در نظر بگیرید از هر 10 سیستم که من میبندم 9 تا مشتری درخواست ایسوس دارند.

لینک به دیدگاه

22 ساعت قبل، HeX گفته است:

این رو هم در نظر بگیرید از هر 10 سیستم که من میبندم 9 تا مشتری درخواست ایسوس دارند.

نه فقط طرف میگه با پیشنهاد خودت ببند بنده گیگا و ام اس ای میبندم از ۱۰ سیستم که میبندم شاید یکی ایسوس باشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
1 ساعت قبل، zen گفته است:

نه فقط طرف میگه با پیشنهاد خودت ببند بنده گیگا و ام اس ای میبندم از ۱۰ سیستم که میبندم شاید یکی ایسوس باشه.

عزیز جان منظور بنده رو متوجه نشدین. به ازای هر 10 تا برد ایسوس که تو بازار فروش بره یک عدد گیگا یا شاید دو عدد msi فروش بره. طبیعتا خرابی هم به همین نسبت بیشتر هست. مثلا در مورد بردهای b650 tuf که گفتین پردازنده های AMD فقط باندل با مین های ایسوس با گارانتی ماتریس ارائه شدن. چطور قرار خرابی MSI یا گیگابایت داشته باشین؟

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، HeX گفته است:

عزیز جان منظور بنده رو متوجه نشدین. به ازای هر 10 تا برد ایسوس که تو بازار فروش بره یک عدد گیگا یا شاید دو عدد msi فروش بره. طبیعتا خرابی هم به همین نسبت بیشتر هست. مثلا در مورد بردهای b650 tuf که گفتین پردازنده های AMD فقط باندل با مین های ایسوس با گارانتی ماتریس ارائه شدن. چطور قرار خرابی MSI یا گیگابایت داشته باشین؟

بله همین طور که شما میفرمایید هست و باید امار میزان خرابی قطعات رو از فروشندگان بزرگ خارجی دنبال کرد، من خودم  این چند سال آمار خرابی که  فروشگاه های بزرگ خارجی اراعه کردند و سایت های تکنولوژی  داخلی این اخبار رو پوشش دادند ،ازراک کمترین خرابی رو داشته معمولا بعد از اون بین msi & Asus جابجایی رتبه داشتند و در آخر گیگابایت هست .

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، HeX گفته است:

جدی می‌فرمایید پس چطوری من سیستم های رایزن را با مادربرد MSI میبندم. سیستم خودم هم در حال حاضر 7600x هست با b650 msi

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...