رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید صندلی گیمینگ

Siainblack
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بچه ها وقت بخیر.من یه صندلی گیمینگ میخواستم بخرم.سوالی که دارم اینکه آیا شما صندلی گیمینگ ایرانی رو پیشنهاد میدید یا نه؟

و اینکه کسی تجربه خرید از این سایت رو داره : https://pavidco.com/product-category/gaming-chairs/

با توجه به عکسا (اگه محصولی که میفرستن با عکس یکی باشه) قیمت نسبتا خوبی دارن.و اینکه اگر مدلی می‌شناسید که مطمئن باشه ممنون میشم معرفی کنید.بودجه من برای صندلی بین 7 تا 12 تومنه.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Siainblack گفته است:

سلام بچه ها وقت بخیر.من یه صندلی گیمینگ میخواستم بخرم.سوالی که دارم اینکه آیا شما صندلی گیمینگ ایرانی رو پیشنهاد میدید یا نه؟

و اینکه کسی تجربه خرید از این سایت رو داره : https://pavidco.com/product-category/gaming-chairs/

با توجه به عکسا (اگه محصولی که میفرستن با عکس یکی باشه) قیمت نسبتا خوبی دارن.و اینکه اگر مدلی می‌شناسید که مطمئن باشه ممنون میشم معرفی کنید.بودجه من برای صندلی بین 7 تا 12 تومنه.

سلام عزیز با اون بودجه میتونی بهترین صندلی از نیلپر که بهترین برند صندلی ایرانه رو تهیه کنی. خودم چند وقته دارم تحقیق میکنم برای تعویض صندلیم و به این نتیجه رسیدم کلا قید "صندلی گیمینگ" رو باید زد و رفت سراغ صندلی اداری درجه 1 ارگونومیک واقعی (یعنی همه جاشو بشه جابجا کرد تا تنظیم بشه برای بدن هر فرد) که تو بلندمدت خراب نشه و حتی بتونه Posture بدن رو اصلاح کنه.

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، Siainblack گفته است:

تو اون رنج قیمت قطعن صندلی ایرانی بهتره، یا هم پرنس dx رو شاید هنوز بشه پیدا کرد، پیشنهاد خودم صندلی های مش هست، نیلپر که دوستمون گفتم کپی محصولاتش رو میشه با 30-40 درصد ارزونتر پیدا کرد، کارگاه های مستقل تولید کردن، هرچند که ظاهرن دیگه تولیدی نیست از دم واردات اسمبل شده، اینو مطمئن نیستم ولی ادعای فروشنده بود.

و اگر تهران نیستید یه مقداری اپشنها محدود تره،اگر تهران بودید یه سر به dragonshop بزنید، یه سری صندلی renzo اورده ادعا دارن تولید داخله و خیلی با کیفیت، برید ببینید چطوره اونها خودمم برام سواله.

ولی تو رنج قیمت شما صندلی های مش خیلی مناسب تر از گیمینگ ها هستن.البته قاعدتن اپشنهای razer iskur   ya secretlab evo رو  ندارن،

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، mohamad_re گفته است:

کپی محصولاتش رو میشه با 30-40 درصد ارزونتر پیدا کرد،

تو ایران کپی هر برند معتبریو میشه نصف قیمت پیدا کرد ولی کیفیت اون برند رو نداره طبیعتا. الان همین مش که گفتین و خودمم دنبالشم باید بهترین جنس ممکن باشه وگرنه بعد ی مدت یا پاره میشه یا شکل خودش رو از دست میده و خوب ساپورت نمیکنه. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاد گستر گرفتم در کل نسبت به پولی که پرداخت کردم راضیم یه نگاهی به محصولاتش بندازید فقط مارک تقبلی هم هست دقت کنید

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۴/۱۹ در 13:05، Siainblack گفته است:

سلام بنده از این سایت دو تا صندلی گرفتم راضی هستم و مشکل خاصی باهاش ندارم .

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، zexer2020 گفته است:

تو ایران کپی هر برند معتبریو میشه نصف قیمت پیدا کرد ولی کیفیت اون برند رو نداره طبیعتا. الان همین مش که گفتین و خودمم دنبالشم باید بهترین جنس ممکن باشه وگرنه بعد ی مدت یا پاره میشه یا شکل خودش رو از دست میده و خوب ساپورت نمیکنه. 

حقیقتش به اینکه اینها تولید داخل باشه میشه شک کرد، کلن تولید وضعیت طوری شده که نمیصرفه . اما از لحاظ ظاهری و امکانات حداقل صندلی 6 میلیونی بازار با 10 میلیونی نیلپر تفاوت نمیکنه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...