رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید پد سیلیکون کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام یک گرافیک Rx 580 nitro plus  هست که میخوام خمیر و پداشو تعویض کنم درباره پد مناسب کارت گرافیک  و میزان ضخامت اطلاعی ندارم ممنون میشم دوستان ک تجربه دارند راهنمایی کنند

پد انتقال حرارت مدل SSD M2 کد 1MM (ضخامت 1 میلی متر) 

پد سیلیکونی انتقال حرارت مدل K15MM ( ضخامت پد ۲.۵ میلی متر و رنگ آن خاکستری است)

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز  ..اندازه استاندارد پد ها برای این گرافیک پیدا کردم... اما پیدا کردن و خرید اینترنتی پد کمی مشکله

1387373116_Screenshot(97).thumb.png.9702cd5813559347831f7676ecedb7ed.png

و یک فروشگاه پیدا کردم که پدهای سیلیکونی با سایز مناسب دارد ...قیمت خمیر سیلیکون هم  دارند خیلی مناسب زده ... البته اشنایی و تجربه خرید از این سایت ندارم 

اگر شخصی اشنایی و تجربه خرید دارد لطفا بگه مورد قبول هست ..اسم سایت راهبرد سیستم ... در شهر قم هستند

925554155_Screenshot2024-07-10210727.thumb.png.af397a9d1dc850c09d16daf3235c7342.png

1644230245_Screenshot2024-07-10210745.thumb.png.97f67885f9ae44151c98a486e2de10f8.png

لینک به دیدگاه

سلام پد با ضخامت نیم میلی متر تهیه کن

https://iranfso.com/silicone-paper-40cm-x-20cm-x-0.5mm_blue/

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز با اون که یه زمانی این کاره نبودیم ولی در حال حاضر یه اندک حرفی تو سرویس کاری  کارت گرافیک داریم اول اینکه ضخامت پد حساب و کتاب داره اینجوری نیست هر چی دوست داشتی بزاری زیرش !! حتما برای کارتتون پد نیم میلی متر تهیه کنید دوم سایت های بسیار معتبر تری تو این حوضه وجود دارن پد سیلیکون 150 هزارتومنی جدی میفرمائید ؟؟؟ نه که نباشه ولی پد های مارک مثل کولر مستر که البته قیمت بیشتری داره برای اون کارت یه پد سیلیکون 10 هزارتومنی کاره شما رو داره میندازه دوم هم خمیر سیلیون شما که والا به شخصه اسمی ازش نشنیدیم خودم بعضی اوقات برای بقیه استفاده می کنم از خمیر کولر مستر ICE FUSION V2 که خدایش بد نیست کار راه منیذازه اما اون همه حجم مابقیش برای شما باید باد بخور و کلام اخر البته خواهشا جسارت بنده رو ببخشید این رو دوستانه میگم بهتره بدید بیرون براتون انجام بدن هزینه سرویس هر کارت براساس ارزش اون کارت تعیین میشه کارت 3 یا 4 میلیونی شما رو نمی تونه بگه مثال 1 تومن بده تهش 200 یا 300 بگیره و دیگه این همه که وقت و هزینه الکی ندازید امیدوارم موفق باشی یا حق. راستی این رو یادم رفت تا اونجا که یادمه فکر کنم نشه سایت دیگه برای خرید تو فرم معرفی کرد اگه خواستی خصوصی پیام بده لینک سایت رو بدم بهت الکی پول پد 150 تومنی ندیی

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، Mey67 گفته است:

اندازه استاندارد پد ها برای این گرافیک پیدا کردم... اما پیدا کردن و خرید اینترنتی پد کمی مشکله

ضخامت پد های این کارت 0.75mm هس ولی اگ گیر نمیاد پدهای 1mm نرم هم جوابه

کمتر از 0.75 هم نگیر ک اتصال خوب برقرار نمیشه

ویرایش شده توسط αяιαиχ97
لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

سلام پد با ضخامت نیم میلی متر تهیه کن

https://iranfso.com/silicone-paper-40cm-x-20cm-x-0.5mm_blue/

سلام ممنون سایت خوبیه قیمتش خوبه

14 ساعت قبل، rambo01 گفته است:

سلام دوست عزیز با اون که یه زمانی این کاره نبودیم ولی در حال حاضر یه اندک حرفی تو سرویس کاری  کارت گرافیک داریم اول اینکه ضخامت پد حساب و کتاب داره اینجوری نیست هر چی دوست داشتی بزاری زیرش !! حتما برای کارتتون پد نیم میلی متر تهیه کنید دوم سایت های بسیار معتبر تری تو این حوضه وجود دارن پد سیلیکون 150 هزارتومنی جدی میفرمائید ؟؟؟ نه که نباشه ولی پد های مارک مثل کولر مستر که البته قیمت بیشتری داره برای اون کارت یه پد سیلیکون 10 هزارتومنی کاره شما رو داره میندازه دوم هم خمیر سیلیون شما که والا به شخصه اسمی ازش نشنیدیم خودم بعضی اوقات برای بقیه استفاده می کنم از خمیر کولر مستر ICE FUSION V2 که خدایش بد نیست کار راه منیذازه اما اون همه حجم مابقیش برای شما باید باد بخور و کلام اخر البته خواهشا جسارت بنده رو ببخشید این رو دوستانه میگم بهتره بدید بیرون براتون انجام بدن هزینه سرویس هر کارت براساس ارزش اون کارت تعیین میشه کارت 3 یا 4 میلیونی شما رو نمی تونه بگه مثال 1 تومن بده تهش 200 یا 300 بگیره و دیگه این همه که وقت و هزینه الکی ندازید امیدوارم موفق باشی یا حق. راستی این رو یادم رفت تا اونجا که یادمه فکر کنم نشه سایت دیگه برای خرید تو فرم معرفی کرد اگه خواستی خصوصی پیام بده لینک سایت رو بدم بهت الکی پول پد 150 تومنی ندیی

سلام بله درسته حساب کتاب داره ..برای همین سوال پرسیدم...برای سایت هم لطفا سایت ک میدونی ارسال کنید ممنون

10 ساعت قبل، αяιαиχ97 گفته است:

ضخامت پد های این کارت 0.75mm هس ولی اگ گیر نمیاد پدهای 1mm نرم هم جوابه

کمتر از 0.75 هم نگیر ک اتصال خوب برقرار نمیشه

سلام 

اینجور نیست

استاندار 0.75 هست اما استفاده از ضخامت 1 میلیمتر نتیجه مناسبی نمیده و در نبود 0.75...  ضخامت 0.5 مناسب تره ...اینو در یه بررسی در یوتیوب دیدم

دوستان بین  خمیر سیلیکون کولر مستر مدل MASTERGEL MAKER ک قیمتی نزدیک 400 داره و خمیرهای هالنزیه که قیمت خیلی پایین تری دارن اگه زیاد تفاوت نیست بگید 

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Mey67 گفته است:

استاندار 0.75 هست اما استفاده از ضخامت 1 میلیمتر نتیجه مناسبی نمیده و در نبود 0.75...  ضخامت 0.5 مناسب تره ...اینو در یه بررسی در یوتیوب دیدم

هر چی تو یوتیوب میبینی لزوما درس نیس

باز خود دانی ولی تجربه ثابت کرده پد های بر پایه سیلیکون خیلی نرم هستن و راحت فشرده میشن حالا شما بیای پد کوچیکتر از سایز استاندارد بندازی احتمالا گپ بین چیپ های حافظه ، vrm و هیت سینک رو نمیتونن خوب پر کنن و در نتیجه حتی دمای بدتری نسبت ب همین پد های فابریک کارخونه میگیری

ویرایش شده توسط αяιαиχ97
لینک به دیدگاه

۵۸۰ دمای مموری پایینی داره تو برخی از مدل هاش اصلا مموری به هیتسینک نمیچسبه برای همین ضخامت پد مورد نیاز رو کم میزنن . ضخامت باید ۰.۷۵ باشه اما چون پدای تو بازار به نرمی کارخونه نیستن بهتره نیم میلی باشن چون اون ۰.۷۵ های کارخونه جمع میشن اندازع همین نیم میل میشن . کارتایی که دما مموری بالایی دارن اکثرا ۱ میل و بیشتر نیاز دارن . راجب خمیر هم مسترژل آیس فیوشن وی ۲ در حد ۵۸۰ خوبه کارتای قوی تر کم میاره یه pro v2 بگیر ارزونه و خیلی خوبه آیس فیوشن وی ۲ برا یکی مثل من خوبه که دم به دیقه بخوام به ۵۸۰ خمیر بزنم

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...