رفتن به مطلب

ناپایداری snr

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام، از نت مخابرات استفاده میکنم، بعی روزا، snr به شدت نا پایدار میشه و بعضا میره زیر 10 و باعث میشه مودم ریست بشه هر 5 دقیقه یبار؛ تقریبا ماهی یبار این مشکل و اعصاب خوردی رو با مخابرات دارم؛ اونا میگن مشکلی نی و اگه هم باشه از سمت ما نی، و کلی بازی های تکراریشون که... حتی حوصله گفتنشون تو اینجا رو هم ندارم؛ بعد که سریش میشم تغیراتی میدن و کمی درست میشه و از فرداش کاملا درست میشه.

خوشحال میشم نظرات دوستان در این موضوع رو بشنوم.

لینک به دیدگاه

من خودم نزدیک 14 سال نت مخابرات داشتم که از اردیبهشت امسال که خیلی بیش از حد قطعی و کندی داشت .... دیگه تمدید نکردم( که البته توی این سالها واقعا مشکل خاصی هم باهاش نداشتم)

تمدید نکردم و حتی تخلیه هم نکردم... و روی خط دوم تلفن خانه... اسیا تک ثبتنام کردم ک البته یکی دو هفته اول .. اسیاتک هم کلی قطعی داشت ..طبق معمول پاس میدادن به سیم کشی و این جور مسائل..اما اخر هم مشخص شد که مشکل از نمایندگی اسیاتک هست ک در شهرمون مستقرن

اما راه شما اینکه مودم ببری دم در خانه و ورودی جایی که کابل و سیم مخابرات کشیده شده و امده داخل خانه.. اونجا بدون واسطه با یه کابل مناسب ...مودم روشن کنی..اگه اونجا دوباره این مشکلات داشتی

زنگ بزن به خرابی تلفن و شماره تلفنتو بعنوان خرابی ثبت کن...مامور ک امد داستان براش تعریف کن..بگو مشکل نویز و قطعی نت داری و اینم سر خط تلفن و مشکلی ک هنوز وجود داره و ارتباطی هم به سیم کشی خانه نداره..

مامور هم براساس کارشون..باید یه مودمی جهت تست این موارد با خودش داشته باشن ..و احتمالا خود مامور هم تست سرخط میگیره..و اگه مشکل ببینه مجبوره که تغییر مسیر خط تلقن برات انجام بده ..مثلا شماره خط تلفن شما رو از یک پست به پست دیگه تغییر مسیر میده تا اینکه مشکل حل بشه..

اگه باز مشکل حل نشد ..حتما و قطعا مشکل از مرکزه ....  و بهترین کار اینکه درخواست تخلیه و شرکت نت تغییر بدی

قرار نیست هم پولت بره هم اعصابت..

ویرایش شده توسط Mey67
لینک به دیدگاه

هر وفت این اتفاق برام افتاده تماس گرفتم هر دفعه مشکلو انداختن سر سیمکشی داخلی من تا بعد چند روز کارشناس بفرستن دم در خونه تست بگیره با مودم که تایید کنه مشکل داخلی نیست و البته بعدش هم درست نکردن تا اینکه بعد چند هفته خودش خود به خود درست شد، هر چند ماه یک بار حداقل از این اتفاقا با نت مخابرات میفته و من دیگه حتی تماس نمیگیرم با پشتیبانی چون خودش درست میشه معمولا

البته من نتم با SNR 7 فیکسه و وقتی میاد 4 یا 5 ریست میشه مودم و تقریبا غیر قابل استفاده میشه. 

لینک به دیدگاه

سلام منم دارم یهو ۰ میشه و نت میره . چند بار خاموش روشن کن اوکی میشه

لینک به دیدگاه

مشکل کمبود پهنای باند از سمت مخابرات هستش در زمان های اوج مصرف پهنای باند شما کم میشه  و در نتیجه snr هم میاد پائین و در آخر باعث قطعی میشه و همچنین سرعت اسمی شما حالا یک مگ یا هر چی دیگه به اون مد نظر نمی رسید و اگر مشکل از سیم کشی شما باشه باید ناپایداری به طور ثابت باشه و نه اینکه یه روز خوب یه روز بد و توصیه من به شما اینه که اینترنتتون رو عوض کنید به یه شرکت دیگه!

لینک به دیدگاه

اعلام خرابی کنید منم این مشکل رو داشتم البته توی سرعت ۱۶ مگ

سرعت رو خود مخابرات منطقه روی ۱۲ مگ قفل کرد

Snr از ۶ به ۱۲ رسید دیگه مشکلی نداره فعلا

ویرایش شده توسط Aminj
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۴/۲۰ در 21:18، md3848 گفته است:

سلام، از نت مخابرات استفاده میکنم، بعی روزا، snr به شدت نا پایدار میشه و بعضا میره زیر 10 و باعث میشه مودم ریست بشه هر 5 دقیقه یبار؛ تقریبا ماهی یبار این مشکل و اعصاب خوردی رو با مخابرات دارم؛ اونا میگن مشکلی نی و اگه هم باشه از سمت ما نی، و کلی بازی های تکراریشون که... حتی حوصله گفتنشون تو اینجا رو هم ندارم؛ بعد که سریش میشم تغیراتی میدن و کمی درست میشه و از فرداش کاملا درست میشه.

خوشحال میشم نظرات دوستان در این موضوع رو بشنوم.

سلام تجربه شخصی خودمو بگم شاید کمکتون کنه 

نت من صبح ها حداکثر تا ۶ مگ و شبا نهایتا تا ۲ مگ جواب میداد ، کیفیت خط به شدت متغیر بود ، از در جعبه تو کوچه سیم کشی رو با دو زوج تمام مسی فویل دار تا داخل پریز های خونه عوض کردم ، هیچ سیم قدیمی رو نزاشتم بمونه ، صبح تا ۸ مگ و شب ها تا ۴ مگ جواب داد ، بهتر شده بود اما هنوزم نوسان زیادی داشت ، سیم تلفنی که به مودم وصل میشد و دو سر سوکت داشت رو عوض کردم ، نه با نمونه های اشغال داخل بازار ، از همون کابل دو زوج تمام مسی که گرفته بودم ، دادم برام سوکت زدن ، صبح ها تا ۹ مگ و شب ها هم تا ۸ مگ جواب میداد ، نوسان آنچنانی نداشت دیگه ، شرکت اینترنت هم آسیاتک بود ، سرویسی که گرفته بودم هم ۱۶ مگ بود ک میگفتن خطت بیشتر ازین جواب نمیده... 

ماه پیش به دلیل قیمت غیر منطقی سرویس هاش و پینگ افتضاح به پیشگامان کوچ کردم ، جالبه که با همون وضعیت خط همون مودم و همون خونه و شرایط یک سان الان تا ۱۶ مگ جواب میده و هیچ مشکلی نداره 

البته پینگ همچنان افتضاح هست ولی دست کم سرعت بهتره 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...