رفتن به مطلب

مشکل تصویر ندادن سیستم

persian.ir
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

یه گرافیک rx 580 برا تست اوردم

گرافیک سیستم انبرده  ...گرافیک نصب کردم 

کابل ۶ و ۸ پین

سیستم روشن کردم و رفتم قسمت  بایوس 

و قسمت  advanced ... بخش ...Nb confing

Priprime video device

از Igfx به  pci e تغییر دادم

کابل اچ دی ام آی به پشت گرافیک متصل کردم ریست زدم

۳ بوق زد اما تصویر نداد.. ورودی و خروجی مانیتور و گرافیک چند بار عوض کردم اما تصویر نداد هر بار ریست کردم اما بوق اولیه یا بوق دیگه هم نمیزنه

الان خود کابل مثل سابق وصل کردم به ورودی مادبرد و گرافیک انبرد اما باز اصلا تصویری نمیاد...  

سر در نمیارم تجربه ندارم الان چکار کنم

فن های گرافیک میچرخه و چراغ هم روشن میشه

پاور هم ۸۰۰ واته گرین هست سری جدید

کابل دیگه ندارم ک تست کنم

ویرایش شده توسط persian.ir
لینک به دیدگاه

سلام تو تنظیمات بایوس توی بوت گزینه csm support رو فعال کن درس میشه . اون igfx رو بهتره رو اتو بزاری که هم انبورد بخونه هم گرافیک ‌

البته الان pcie کردی دگه انبوردت تصویر نمیده یه کلیر سیموس کن تا برگرده رو igfx و انبوردت فعال شه . وقتی شد برو بزار اتو و csm فعال کن اوکی میشه . برا کلیر سیموس باید دکمه پاور رو روی ۰ بزاری و باتری رو مادریورد رو ۱۰ ۱۵ ثانیه در بیاری

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است:

سلام تو تنظیمات بایوس توی بوت گزینه csm support رو فعال کن درس میشه . اون igfx رو بهتره رو اتو بزاری که هم انبورد بخونه هم گرافیک ‌

البته الان pcie کردی دگه انبوردت تصویر نمیده یه کلیر سیموس کن تا برگرده رو igfx و انبوردت فعال شه . وقتی شد برو بزار اتو و csm فعال کن اوکی میشه . برا کلیر سیموس باید دکمه پاور رو روی ۰ بزاری و باتری رو مادریورد رو ۱۰ ۱۵ ثانیه در بیاری

سلام

الان اصلا تصویر و بایوس بالا نمیاد ک برم تنظیمات

مادربردم اینه 

A 520 m plus

چطور بایوس ریست کنم بدون در اوردن باتری دکمه ریست داره؟

لینک به دیدگاه

40 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است:

خدارو هزار مرتبه شکر. الان باتری در  اوردم زدم جا... انبرد تست کردم جواب داد 

تا دوباره گرافیک بزنم که تست نکردم

الان تنظیمات این بذارم دقیقا 

20240717_154037.jpg

اینجاهم این شکل باشه؟

20240717_154248.jpg

لینک به دیدگاه

52 دقیقه قبل، persian.ir گفته است:

خدارو هزار مرتبه شکر. الان باتری در  اوردم زدم جا... انبرد تست کردم جواب داد 

تا دوباره گرافیک بزنم که تست نکردم

الان تنظیمات این بذارم دقیقا 

20240717_154037.jpg

اینجاهم این شکل باشه؟

20240717_154248.jpg

اره درسته

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

اره درسته

ممنون

دماش در فورماک میره برای ۸۳ فول اچ دی دور فن ها از حالت دستی بردارم بره روی اتومات  یدفعه میکشه بالا برای ۸۰ درصد

دور فن ک میره بالا روی حالت اوتومات بدتر دماش میره بالا ... و پشت کارت هم داغه دست ک میزنم

اما دور فن ۵۰ درصد  روی حالت دستی‌.. دما کارت داخل بازی هم پایین تره

بنظرت کارت نگه دارم و خمیرشو تعویص کنم؟ یا پسش بدم

فنش از هفتاد میره بالا صدا هواپیما میده

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

اره درسته

سلام جناب بهرامن ، من روی 2 مدل سیستم 

اولی Asus H610 + i3 12100F

دومی Msi B550M-Pro + R5 5600X

یدونه گرافیک XFX 580 رو گذاشتم و رو هیچکدوم تصویر نمیداد ، در صورتی که یکی از دوستان سیستم دومیش مادربرد Asus B550 Plus بود و به راحتی تصویر میداد گرافیک ، از شخصی که خریدم پرسیدم میگفت پاور رو باید عوض کنی و روی دوتا سیستمی که من گفتم ترمالتیک 550 وات بود ، یعنی سیستم یکی بود فقط مین و پردازنده تفاوت داشت ، اما روی سیستم دوستم پاور دیپ کول 600 وات بود ، من شک کردم ایا واقعا به خاطر پاور بود که تصویر نمیداد یا از تنظیمات بایوس ؟ میشه لطفا راهنمایی بفرمایید و نظرتون رو اعلام کنید 

لینک به دیدگاه

اینم اضافه کنم دماش در حالت عادی و کس باز ...فضای خنک روی ۳۰ هست 

اما همینکه دور فنش از دستی میره روی اوتومات  ... درصد فن میره برای ۸۰

در حالی ک دماش در حالت بیکاری قرار داره و روی ۳۰ هست!

لینک به دیدگاه

17 ساعت قبل، persian.ir گفته است:

ممنون

دماش در فورماک میره برای ۸۳ فول اچ دی دور فن ها از حالت دستی بردارم بره روی اتومات  یدفعه میکشه بالا برای ۸۰ درصد

دور فن ک میره بالا روی حالت اوتومات بدتر دماش میره بالا ... و پشت کارت هم داغه دست ک میزنم

اما دور فن ۵۰ درصد  روی حالت دستی‌.. دما کارت داخل بازی هم پایین تره

بنظرت کارت نگه دارم و خمیرشو تعویص کنم؟ یا پسش بدم

فنش از هفتاد میره بالا صدا هواپیما میده

خمیر

17 ساعت قبل، SAMBIENT گفته است:

سلام جناب بهرامن ، من روی 2 مدل سیستم 

اولی Asus H610 + i3 12100F

دومی Msi B550M-Pro + R5 5600X

یدونه گرافیک XFX 580 رو گذاشتم و رو هیچکدوم تصویر نمیداد ، در صورتی که یکی از دوستان سیستم دومیش مادربرد Asus B550 Plus بود و به راحتی تصویر میداد گرافیک ، از شخصی که خریدم پرسیدم میگفت پاور رو باید عوض کنی و روی دوتا سیستمی که من گفتم ترمالتیک 550 وات بود ، یعنی سیستم یکی بود فقط مین و پردازنده تفاوت داشت ، اما روی سیستم دوستم پاور دیپ کول 600 وات بود ، من شک کردم ایا واقعا به خاطر پاور بود که تصویر نمیداد یا از تنظیمات بایوس ؟ میشه لطفا راهنمایی بفرمایید و نظرتون رو اعلام کنید 

از پاور نیست بعضی ۵۸۰ ها بایوس لگاسی دارن واس همین تصویر نمیدن باید csm فعال کنی تا لگاسی هم بخونن . اون مادربورد msi باید یه کلیر سیموس کنی تا اتوماتیک خودش تنظیم کنه و بخونه ( واسه اینتل ها که اینجوریه )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...