رفتن به مطلب

بدن سازی در خانه!

Miad007
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

مدتیه به دلیل مشغله کاری دیگه وقت باشگاه رفتن ندارم به فکر افتادم یکی از این میزای بدن سازی چند کاره و چند تا وزنه و دمبل بخرم نظرتون چیه؟؟؟ ارزش داره؟؟

مثل این نمونه

https://onesport.ir/product/میز-پرس-10-کاره-خانگی-مدل-اسپرت-222/?utm_medium=PPC_adv_click&utm_source=Torob

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Miad007 گفته است:

درود

مدتیه به دلیل مشغله کاری دیگه وقت باشگاه رفتن ندارم به فکر افتادم یکی از این میزای بدن سازی چند کاره و چند تا وزنه و دمبل بخرم نظرتون چیه؟؟؟ ارزش داره؟؟

مثل این نمونه

https://onesport.ir/product/میز-پرس-10-کاره-خانگی-مدل-اسپرت-222/?utm_medium=PPC_adv_click&utm_source=Torob

سلام 

خوبه ،ولی برای پایین تنه میخای چیکار کنی ؟ 

برای جلو پا اگه قراره خوب درگیر بشه باید دمبل های سنگین استفاده کنی ،اونم تک پا(اسپلیت) ،یعنی هر پا رو جدا حساب کنی ،یا اینکه مثل من یه کیسه سربازی رو ۵۰کیلو توش ماسه بریزی با اون بری ،اونم باز تک پا یا همون اسپلیت 

ویرایش شده توسط silvermanHHH
لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، silvermanHHH گفته است:

سلام 

خوبه ،ولی برای پایین تنه میخای چیکار کنی ؟ 

میشه با دمبل و هالتر انواع حرکات پایین تنه هم رفت خود وسیله هم پشت پا و جلو پا هم داره

فقط مهم دوامشه احیانا اطلاع نداری پروفیل ۵۰ بگیرم بهتره یا ۶۰؟؟؟

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، Miad007 گفته است:

میشه با دمبل و هالتر انواع حرکات پایین تنه هم رفت خود وسیله هم پشت پا و جلو پا هم داره

فقط مهم دوامشه احیانا اطلاع نداری پروفیل ۵۰ بگیرم بهتره یا ۶۰؟؟؟

نوشته که نهایت توانش ۱۲۰کیلو هست ،اینو با وزن شخص محاسبه کرده ؟ اگه اینجوریه که کمه ،بلفرض ۷۰کیلو باشی ،۲۰کیلو رو پاهات به زمین منتقل کنه ،یعنی نهایت میتونی ۷۰کیلو پرس بزنی ،کمه 

گزینه بهتر نیست ؟ 

لینک به دیدگاه

به نظر من اصلا احتیاج به وزنه ( دمبل-هالتر-صفحه ) نیست
میتونید حرکات بدون وزنه انجام بدید. هر عضله ای رو بخوایین حرکت مخصوص خودش هست که بسیار فشار میاره. فقط باید صبور بود و صحیح انجام داد.
سه چهار سالی هست انجام میدم و خیلی راضیم. مثل وزنه نمیشه ولی دیگه متکی نیستید به آهن آلات :D
اگر مایل بودید میتونم چند تا لینک آموزش یوتوبش رو بدم

لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، eMineLLL گفته است:

میتونید حرکات بدون وزنه انجام بدید. هر عضله ای رو بخوایین حرکت مخصوص خودش هست که بسیار فشار میاره. فقط باید صبور بود و صحیح انجام داد.
سه چهار سالی هست انجام میدم و خیلی راضیم. مثل وزنه نمیشه ولی دیگه متکی نیستید به آهن آلات :D

اتفاقا منم همین شکلی ورزش میکنم برای بالاتنه که عالیه 

اما پایین تنه مخصوصا جلو پا بدون وزنه پیشرفت حجم و قدرت خاصی نداره،حتما باید وزنه باشه اونم خیلی سنگین ،چون پا خودش خیلی قوی هست 

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، silvermanHHH گفته است:

نوشته که نهایت توانش ۱۲۰کیلو هست ،اینو با وزن شخص محاسبه کرده ؟ اگه اینجوریه که کمه ،بلفرض ۷۰کیلو باشی ،۲۰کیلو رو پاهات به زمین منتقل کنه ،یعنی نهایت میتونی ۷۰کیلو پرس بزنی ،کمه 

گزینه بهتر نیست ؟ 

درست میگی برا پا رسما به درد نمیخوره اما از هیچی بهتره البته اونقدم حرفه ای ورزش نمیکنم 

1 ساعت قبل، eMineLLL گفته است:

دیگه به وزنه عادت کردم بدون وزنه اون دوپامین لازم ترشح نمیشه😅 هرچند این وسیله هم اونقد حرفه ای نیست که بشه همه حرکتا رو زد

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، eMineLLL گفته است:

تو این زمینه اپ home workout چطوره بنظر شما؟ جواب میده با اون شروع کنم؟ بدنم صفره اصلا ورزش نمیکنم

لینک به دیدگاه

درود

این حرکت خیلی خوبیه ورزش کردن وقتی زمان برای باشگاه رفتن نداری منم همین کارو میکنم

اما تهیه وسایلش واقعا سخته اون میز که لینکشو گذاشتی به نظرم بدرد نمیخوره از نظر کیفیت (نظرات که خوندم بیشترها ناراضی بودن از کیفیتش)

میزپرس خوب قیمتشون خیلی بیشتر از اینهاست اگه میتونی عکس این میزو بده به چندتا جوشکار بپرس میتونن چیزی شبیهش بسازن در اون صورت میشه میز خیلی خیلی مقاوم تری ساخت و وزنه های خیلی سنگین تری زد

مشکل دیگه تهیه دمبل و وزنه هاست که پولش خیلی میشه اگه نو بخوای تهیه کنی . باید توجه داشته باشی به چندین وزنه و دمبل با وزن های مختلف نیاز داری. برای این مورد تو شیپور و دیوار بچرخ ببین دست دوم چیزی پیدا میکنی-(البته من سر همین مورد به مشکل خوردم وزنه و دمبل به اندازه کافی ندارم)

برای فشار اوردن به عضلات مختلف باید تو یوتیوب ویدیو بعضی از مربی های بدنسازی رو ببینی و هم چندتا اپ بندسازی روی گوشیت نصب کنی

خوب بگردی میبینی خیلی حرکتهاست که میشه بدون نیاز به دستگاهای حرفه ای انجام داد با دنبل و میله هالتر

ویرایش شده توسط Abolfazl.D
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنظر من اگه میخوای وسیله تهیه کنی و فضای خونه رو اشغال کنی، حتی یه دنبلم زیاده. مگر اینکه کسی پارکینیگی، اتاق جدا داشته باشه یه مینی جیم برای خودش دستو پا کنه.

اگه کاری که میکنی با باشگاه در تداخله؛ اشکال از کارت نیست، باشگاهو جدی نگرفتی. پس سرگمی/تفننی میخوای تمرین میکنی. نه برای مسابقات داری آماده میشی، نه قراره به حجم عجیب غریبی برسی؛ که اشکالی هم نداره. نظرم منم میگه همین حرکات بدون وسیله رو دست بگیر یا مثلا TRX کار کن. فکر حجمم از سرت بیرون کن. اگه ژنتیک خفن داشتی میشد همون اولی، یعنی صد در صد وقت باز میکردی برای باشگاه. مثل کسایی که ژنتیکی سرشون تاس میشه، هزاری هم باهاش ور بری هیچ کس نمیگه "واو چه موی خفنی!" پس نگاه به اون داداچیه که بهش میگن gym rat نکن، اون تو یه دنیای دیگس. شما همین تمرین مداوم رو در نظر بگیر برای سلامتیت، هرچی ارزون تر بهتر؛ از 95 درصد جامعه میفتی جلو.

لینک به دیدگاه

23 ساعت قبل، zexer2020 گفته است:

تو این زمینه اپ home workout چطوره بنظر شما؟ جواب میده با اون شروع کنم؟ بدنم صفره اصلا ورزش نمیکنم

بله که میشه
فقط نکته ای که به نظرم خیلی مهمه اینه که حتما از بخش مبتدیش شروع کنی و حتما تعداد یا ثانیه ای که میگه رو رعایت کنید

لینک به دیدگاه

با اجازه از استارتر محترم

دوستان ورزشکار، برای کوچک شدن شکم و قسمت پهلوها چه حرکت هایی پیشنهاد می کنید؟

لینک به دیدگاه

سال گذشته با تهیه دو عدد دمبل 20 کیلویی و شروع به ورزش در خانه

با دیدن ویدیو های اموزشی در یوتیوب

و حذف کامل قند های مصنوعی

43 کیلو تا تاریخ امروز کم کردم

هفته ای 3 روز هم میرم میدوئم حدود 5 کیلومتر

لینک به دیدگاه

59 دقیقه قبل، Najm گفته است:

کم کردن کالری دریافتی روزانه

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Najm گفته است:

با اجازه از استارتر محترم

سلام

7 روز هفته 2 ساعت شکم و پهلو بزنی هیچ اتفاقی نمیوفته

تا زمانی که رژیم نگیری 70 درصد تغذیه و خواب 30 درصد تمرین

هر چیزی که قند و شکر داره و فست فود کلا تعطیل  

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، hosin گفته است:

سال گذشته با تهیه دو عدد دمبل 20 کیلویی و شروع به ورزش در خانه

با دیدن ویدیو های اموزشی در یوتیوب

و حذف کامل قند های مصنوعی

43 کیلو تا تاریخ امروز کم کردم

هفته ای 3 روز هم میرم میدوئم حدود 5 کیلومتر

سلام داداش مگه چند کیلو بودی که 43 کیلو کم کردی؟

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، 4790k گفته است:

سلام داداش مگه چند کیلو بودی که 43 کیلو کم کردی؟

138

قد 190

لینک به دیدگاه

دوستان من بیخیالش شدم😅

خوبی باشگاه اینه وقتی بقیه رو میبینی خوش هیکلن و دارن برا بدنشون تلاش میکنن توم حس رقابت درونت به وجود میاد و انگیزه میگیری که لامصب تو خونه اگه یه مقدار تنبل باشی شل میگیری و بیخیالش میشی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...