رفتن به مطلب

خاموش شدن rgb یکی از 4 رم کورسیر هنگام خاموش یا روشن کردن ویندوز

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام وقتتون بخیر

من 4 رم کورسیر از یک برند و با یک فرکانس، برروی مادربردم دارم، در حالت عادی وقتی با ویندوز کار میکنم چراغ های rgb هر چهار رم روشن هست و مشکلی نیست، اما چندروزه متوجه شدم که یکی از این 4 رم وقتی ویندوز رو خاموش میکنم بلافاصله تمام چراغ های rgb ش خاموش میشه درحالیکه اون 3 تای دیگه چراغاشون تا زمانیکه کل سیستم خاموش بشه روشن هست. همچنین وقتی سیستم رو تازه روشن میکنم هم تا زمان لود شدن ویندوز دوباره همون یک دونه رم خاموش هست و بعد که ویندوز لود میشه چراغ rgb ش روشن میشه درحالیکه اون 3 تای دیگه از همون لحظه ی اول که کیس رو روشن میکنم چراغاشون روشن میشه.

میخواستم ببینم بنظرتون ایراد از کجاست و چطوری میشه برطرفش کنم؟

من با نرم افزار icue اومدم به رم ها یک تم رنگی دیگه دادم و گفتم شاید مشکل از اون باشه، ولی باز هم فرقی نکرد.

راستی رم ها هنوز گارانتی هم دارند.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

2 نوع نورپردازی داره icue.

اولی نوع لایتنینگ افکت هست برای زمانی که ایکیو بازه و خود برنامه ش دستور نور پردازی رو میده.

دومی هاردویر لایتنینگ هست برای زمانی که ایکیو در دسترس نیست. مثلا برنامه بسته ست یا ویندوز لاک شده.

مشکل شما هاردویر لایتنینگ یکی از رم هست، اون رم برنامه هاردویرش مختل شده و موقع خاموش شدن که ایکیو بسته میشه، نورپردازی اون اسلات هم خاموش میشه.

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

درود

2 نوع نورپردازی داره icue.

اولی نوع لایتنینگ افکت هست برای زمانی که ایکیو بازه و خود برنامه ش دستور نور پردازی رو میده.

دومی هاردویر لایتنینگ هست برای زمانی که ایکیو در دسترس نیست. مثلا برنامه بسته ست یا ویندوز لاک شده.

مشکل شما هاردویر لایتنینگ یکی از رم هست، اون رم برنامه هاردویرش مختل شده و موقع خاموش شدن که ایکیو بسته میشه، نورپردازی اون اسلات هم خاموش میشه.

ممنون از راهنماییتون

خب به چه صورتی باید اصلاحش کنم؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کورسیر تو اون برنامش یک بخش اپدیت داره 

ببینید اون رم مشکل دار اپدیت واسش امده 

اگر میشه اپدیت کرد 

اپدیتش کنید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
13 ساعت قبل، ali.arch گفته است:

ممنون از راهنماییتون

خب به چه صورتی باید اصلاحش کنم؟!

افکت های هاردویر رو دوباره بهش بدید درست میشه.

لینک به دیدگاه

متشکرم
همونطور که دوستمون گفتن بود و مشکل از دیوایس مموری مود بود که برای یکی از رم ها فعال نبود.

من با کلیک و درگ کردن چراغ های ال ای دی اون رمی که خاموش بود رو هم به لیست اضافه کردم و مجدد روش سیو گرفتم و درست شد. 

اسکرین شات این بخش از برنامه ی icue کورسیر رو جهت رفرنس برای سایر دوستان در ذیل پیوست میکنم:

image.thumb.png.4619c2dfe3c54d64e6780dd04f9d4953.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...