رفتن به مطلب

گارانتی ویستا

mobile-gsm
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

:( :( :( :(

باز هم صبر میکنم اقای حسینی عزیز چون راه دیگه وجود نداره . اصلا خدا کنه مادربردم اونجا مونده باشه حالا بیخیال تعویض . واقعا شرکت گارانتی خوبیه واقعا حال کردم تا من باشم محصولی با گارانتی ویستا خریداری نکنم

ببینید عزیز با وضعیتی که الان پیش اومده همین که یک شرکتی هستش داره جواب میده و داره تلفن جواب میده خودش جای شکر داره . اینو جدی بگیرید

لینک به دیدگاه

بله دوست عزیز، حق با جناب حسینیه، مادربرد داخل امضای منم برگشته از گارانتیه، مدل معمولیش رو داشتم، که بدلیل مشکل فرستادم

گارانتی، با این وعده که 48 ساعته اعلام وضعیت کنند و نهایت یک هفته ای جایگذین ولی ...... شما هم صبور باشید ...

صبر میکنیم دوست عزیز ببینیم چی میشه راشتش چون35 روز صبر کردم وهی زنگ زدم و گفتن سفارش دادیم هنوز نرسیده دیگه صبرم لبریز شد

ولی باز هم صبر میکنیم تا ببینیم قسمت چی میشه

لینک به دیدگاه

ببینید عزیز با وضعیتی که الان پیش اومده همین که یک شرکتی هستش داره جواب میده و داره تلفن جواب میده خودش جای شکر داره . اینو جدی بگیرید

خوب اقای حسینی حق باشماست .هیمن که جواب میدن خودش جای شکره با این بازار.

صبر میکنیم

لینک به دیدگاه

با سلام به همه همچنین به صاحب تاپیک باید بگم این مشکل رو منم با گارانتی انفورماتیک گستر دارم البته نه از نظر بدقولی . هادرADATA SSD منم خراب شد و با کمک و محبت آقای حسینی عزیز به گارانتی فرستادم که برام یک قطعه مستعمل جایگزین کردن ولی اونم مشکل داشت

و دوباره قطعه دوم براشون ارسال کردم حالا بهم گفتن میخوان یک هارد OCZ بفرستن شنبه زنگ زدم که یاد آوری کنم برام ارسال بشه امیدوارم تا فردا بدستم برسه و این دیگه مشکل نداشته باشه خودشون که میگفتن نو هست الله اعلم در نهایت فقط باید صبر کرد

ویرایش شده توسط sasa
لینک به دیدگاه

با سلام به همه همچنین به صاحب تاپیک باید بگم این مشکل رو منم با گارانتی انفورماتیک گستر دارم البته نه از نظر بدقولی . هادرADATA SSD منم خراب شد و با کمک و محبت آقای حسینی عزیز به گارانتی فرستادم که برام یک قطعه مستعمل جایگزین کردن ولی اونم مشکل داشت

و دوباره قطعه دوم براشون ارسال کردم حالا بهم گفتن میخوان یک هارد OCZ بفرستن شنبه زنگ زدم که یاد آوری کنم برام ارسال بشه امیدوارم تا فردا بدستم برسه و این دیگه مشکل نداشته باشه خودشون که میگفتن نو هست الله اعلم در نهایت فقط باید صبر کرد

سلام

دوست گرامی شکر خدا مال شما رو تعویض کردن و فرستادن ولی مال من 35روزه قراره که جایگزین بفرستن اما هیچ خبری نیست اما بقول اقای حسینی عزیز تو این بحران اونا هم گناهی ندارن قطعات بیداد بالا رفته و همه چیز تحریمه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...