رفتن به مطلب
  • 0

اختلال در پایداری مرورگر کروم موبایل که تا دو آپدیت قبلی ،درست بود.

Saeed1980
 اشتراک گذاری

سوال

درود و خداقوت

‌اختلال در پایداری مرورگر کروم دارم که بعد از چندقیقه هنگ صفحه میکنه و بسته میشه که با حذف برنامه های بی استفاده هم تغییری نکرد و کلی tab کاربردی دسته بندی شده در بک گراند دارم که اونا هم اصلا باز نمیشن. و موندم برنامه رو حذف و نصب کامل کنم tab ها ازدست میره ، کش هم خالی کنم باز هم همچنین. (ضمنا خالی کردن کش هم فرقی نکرد.

راه‌ حلی چیزی هست اگر بفرمایید. 

ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0
13 ساعت قبل، Saeed1980 گفته است:

درود و خداقوت

‌اختلال در پایداری مرورگر کروم دارم که بعد از چندقیقه هنگ صفحه میکنه و بسته میشه که با حذف برنامه های بی استفاده هم تغییری نکرد و کلی tab کاربردی دسته بندی شده در بک گراند دارم که اونا هم اصلا باز نمیشن. و موندم برنامه رو حذف و نصب کامل کنم tab ها ازدست میره ، کش هم خالی کنم باز هم همچنین. (ضمنا خالی کردن کش هم فرقی نکرد.

ممنون میشم.

google play servises و Android system webview رو اپدیت کن

لینک به دیدگاه

• 0
14 ساعت قبل، CREATIVE گفته است:

google play servises و Android system webview رو اپدیت کن

هر دو آپدیت کردم همچنان کروم بعد از باز شدن و مختصری مرور صفحه ، در ادامه اسکرول نمیشه و وایمیسته، هنگ چند ثانیه ای و پیغام wait یا close app ، و پرت شدن از مرورگر به صفحه دسکتاپ گوشی...

لینک به دیدگاه

• 0
7 ساعت قبل، Saeed1980 گفته است:

هر دو آپدیت کردم همچنان کروم بعد از باز شدن و مختصری مرور صفحه ، در ادامه اسکرول نمیشه و وایمیسته، هنگ چند ثانیه ای و پیغام wait یا close app ، و پرت شدن از مرورگر به صفحه دسکتاپ گوشی...

نسخه ی کرومت چنده؟

لینک به دیدگاه

• 0
در ۱۴۰۳/۶/۱۸ در 22:02، Saeed1980 گفته است:

درود و خداقوت

ممنون میشم.

مشکل هنگ کردن و بسته شدن مرورگر کروم با وجود داشتن تب‌های باز در پس‌زمینه معمولاً به چند دلیل رایج رخ می‌دهد. اینجا چند راهکار رو پیشنهاد می‌کنم که می‌تونی امتحان کنی:

1. ریست کردن مرورگر کروم:

• به جای حذف و نصب کامل کروم، می‌تونی تنظیماتش رو ریست کنی. برای این کار:
      • به تنظیمات کروم برو (Settings).
      • گزینه Advanced رو باز کن.
      • بخش Reset and clean up رو انتخاب کن و بعد Restore settings to their original defaults رو بزن. این کار تنظیمات رو به حالت پیش‌فرض برمی‌گردونه بدون اینکه تب‌ها رو از دست بدی.
  2. پروفایل جدید بساز:

• مشکل ممکنه به پروفایل کاربری فعلیت مرتبط باشه. یه پروفایل جدید در کروم بساز و ببین آیا مشکل همچنان وجود داره یا نه. برای این کار:
      • روی آیکن پروفایل در گوشه بالا راست کلیک کن و Add Profile رو انتخاب کن.
  3. بررسی افزونه‌ها:

• گاهی اوقات افزونه‌های نصب شده باعث هنگ کردن مرورگر می‌شن. همه افزونه‌ها رو غیرفعال کن و ببین مشکل حل می‌شه یا نه. اگه درست شد، افزونه‌ها رو یکی یکی فعال کن تا متوجه شی کدومشون مشکل‌ساز بوده.
  4. استفاده از ابزارهای مدیریت حافظه:

• تب‌های زیاد در بک‌گراند می‌تونن باعث استفاده بیش از حد از RAM بشن و مرورگر رو هنگ کنن. از افزونه‌هایی مثل The Great Suspender استفاده کن که تب‌های غیرفعال رو موقتاً به حالت تعلیق درمیاره و باعث صرفه‌جویی در حافظه می‌شه.
  5. آپدیت کروم و سیستم:

• مطمئن شو که کروم و سیستم‌عاملت به آخرین نسخه آپدیت شده باشه. گاهی آپدیت‌های جدید مشکلاتی که باعث هنگ شدن می‌شه رو حل می‌کنن.
  6. غیرفعال کردن شتاب‌دهی سخت‌افزاری:

• شتاب‌دهی سخت‌افزاری بعضی وقت‌ها باعث مشکل می‌شه. برای غیرفعال کردنش:
      • به تنظیمات برو و در بخش System گزینه Use hardware acceleration when available رو غیرفعال کن.
لینک به دیدگاه

• 0
در ۱۴۰۳/۶/۲۰ در 11:16، CREATIVE گفته است:

نسخه ی کرومت چنده؟

128.0.6613.127

لینک به دیدگاه

• 0
در ۱۴۰۳/۶/۲۰ در 19:47، javadshahvand گفته است:

مشکل هنگ کردن و بسته شدن مرورگر کروم با وجود داشتن تب‌های باز در پس‌زمینه معمولاً به چند دلیل رایج رخ می‌دهد. اینجا چند راهکار رو پیشنهاد می‌کنم که می‌تونی امتحان کنی:

1. ریست کردن مرورگر کروم:

• به جای حذف و نصب کامل کروم، می‌تونی تنظیماتش رو ریست کنی. برای این کار:
      • به تنظیمات کروم برو (Settings).
      • گزینه Advanced رو باز کن.
      • بخش Reset and clean up رو انتخاب کن و بعد Restore settings to their original defaults رو بزن. این کار تنظیمات رو به حالت پیش‌فرض برمی‌گردونه بدون اینکه تب‌ها رو از دست بدی.
  2. پروفایل جدید بساز:

• مشکل ممکنه به پروفایل کاربری فعلیت مرتبط باشه. یه پروفایل جدید در کروم بساز و ببین آیا مشکل همچنان وجود داره یا نه. برای این کار:
      • روی آیکن پروفایل در گوشه بالا راست کلیک کن و Add Profile رو انتخاب کن.
  3. بررسی افزونه‌ها:

• گاهی اوقات افزونه‌های نصب شده باعث هنگ کردن مرورگر می‌شن. همه افزونه‌ها رو غیرفعال کن و ببین مشکل حل می‌شه یا نه. اگه درست شد، افزونه‌ها رو یکی یکی فعال کن تا متوجه شی کدومشون مشکل‌ساز بوده.
  4. استفاده از ابزارهای مدیریت حافظه:

• تب‌های زیاد در بک‌گراند می‌تونن باعث استفاده بیش از حد از RAM بشن و مرورگر رو هنگ کنن. از افزونه‌هایی مثل The Great Suspender استفاده کن که تب‌های غیرفعال رو موقتاً به حالت تعلیق درمیاره و باعث صرفه‌جویی در حافظه می‌شه.
  5. آپدیت کروم و سیستم:

• مطمئن شو که کروم و سیستم‌عاملت به آخرین نسخه آپدیت شده باشه. گاهی آپدیت‌های جدید مشکلاتی که باعث هنگ شدن می‌شه رو حل می‌کنن.
  6. غیرفعال کردن شتاب‌دهی سخت‌افزاری:

• شتاب‌دهی سخت‌افزاری بعضی وقت‌ها باعث مشکل می‌شه. برای غیرفعال کردنش:
      • به تنظیمات برو و در بخش System گزینه Use hardware acceleration when available رو غیرفعال کن.

آیا این توضیحات برای کروم دسکتاپه ؟ من کروم‌موبایل مشکل دارم ، آخه اون راه حل ۱ که برای گوشی نیس.

یا افزونه ها برای کروم‌گوشی نداریم که...

و الی آخر

لینک به دیدگاه

• 0
۱ ساعت قبل، Saeed1980 گفته است:

128.0.6613.127

اپدیتای کرومو پاک کن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...