رفتن به مطلب
  • 0

اختلال در پایداری مرورگر کروم موبایل که تا دو آپدیت قبلی ،درست بود.

Saeed1980
 اشتراک گذاری

سوال

درود و خداقوت

‌اختلال در پایداری مرورگر کروم دارم که بعد از چندقیقه هنگ صفحه میکنه و بسته میشه که با حذف برنامه های بی استفاده هم تغییری نکرد و کلی tab کاربردی دسته بندی شده در بک گراند دارم که اونا هم اصلا باز نمیشن. و موندم برنامه رو حذف و نصب کامل کنم tab ها ازدست میره ، کش هم خالی کنم باز هم همچنین. (ضمنا خالی کردن کش هم فرقی نکرد.

راه‌ حلی چیزی هست اگر بفرمایید. 

ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0
13 ساعت قبل، Saeed1980 گفته است:

درود و خداقوت

‌اختلال در پایداری مرورگر کروم دارم که بعد از چندقیقه هنگ صفحه میکنه و بسته میشه که با حذف برنامه های بی استفاده هم تغییری نکرد و کلی tab کاربردی دسته بندی شده در بک گراند دارم که اونا هم اصلا باز نمیشن. و موندم برنامه رو حذف و نصب کامل کنم tab ها ازدست میره ، کش هم خالی کنم باز هم همچنین. (ضمنا خالی کردن کش هم فرقی نکرد.

ممنون میشم.

google play servises و Android system webview رو اپدیت کن

لینک به دیدگاه

• 0
14 ساعت قبل، CREATIVE گفته است:

google play servises و Android system webview رو اپدیت کن

هر دو آپدیت کردم همچنان کروم بعد از باز شدن و مختصری مرور صفحه ، در ادامه اسکرول نمیشه و وایمیسته، هنگ چند ثانیه ای و پیغام wait یا close app ، و پرت شدن از مرورگر به صفحه دسکتاپ گوشی...

لینک به دیدگاه

• 0
7 ساعت قبل، Saeed1980 گفته است:

هر دو آپدیت کردم همچنان کروم بعد از باز شدن و مختصری مرور صفحه ، در ادامه اسکرول نمیشه و وایمیسته، هنگ چند ثانیه ای و پیغام wait یا close app ، و پرت شدن از مرورگر به صفحه دسکتاپ گوشی...

نسخه ی کرومت چنده؟

لینک به دیدگاه

• 0
در ۱۴۰۳/۶/۱۸ در 22:02، Saeed1980 گفته است:

درود و خداقوت

ممنون میشم.

مشکل هنگ کردن و بسته شدن مرورگر کروم با وجود داشتن تب‌های باز در پس‌زمینه معمولاً به چند دلیل رایج رخ می‌دهد. اینجا چند راهکار رو پیشنهاد می‌کنم که می‌تونی امتحان کنی:

1. ریست کردن مرورگر کروم:

• به جای حذف و نصب کامل کروم، می‌تونی تنظیماتش رو ریست کنی. برای این کار:
      • به تنظیمات کروم برو (Settings).
      • گزینه Advanced رو باز کن.
      • بخش Reset and clean up رو انتخاب کن و بعد Restore settings to their original defaults رو بزن. این کار تنظیمات رو به حالت پیش‌فرض برمی‌گردونه بدون اینکه تب‌ها رو از دست بدی.
  2. پروفایل جدید بساز:

• مشکل ممکنه به پروفایل کاربری فعلیت مرتبط باشه. یه پروفایل جدید در کروم بساز و ببین آیا مشکل همچنان وجود داره یا نه. برای این کار:
      • روی آیکن پروفایل در گوشه بالا راست کلیک کن و Add Profile رو انتخاب کن.
  3. بررسی افزونه‌ها:

• گاهی اوقات افزونه‌های نصب شده باعث هنگ کردن مرورگر می‌شن. همه افزونه‌ها رو غیرفعال کن و ببین مشکل حل می‌شه یا نه. اگه درست شد، افزونه‌ها رو یکی یکی فعال کن تا متوجه شی کدومشون مشکل‌ساز بوده.
  4. استفاده از ابزارهای مدیریت حافظه:

• تب‌های زیاد در بک‌گراند می‌تونن باعث استفاده بیش از حد از RAM بشن و مرورگر رو هنگ کنن. از افزونه‌هایی مثل The Great Suspender استفاده کن که تب‌های غیرفعال رو موقتاً به حالت تعلیق درمیاره و باعث صرفه‌جویی در حافظه می‌شه.
  5. آپدیت کروم و سیستم:

• مطمئن شو که کروم و سیستم‌عاملت به آخرین نسخه آپدیت شده باشه. گاهی آپدیت‌های جدید مشکلاتی که باعث هنگ شدن می‌شه رو حل می‌کنن.
  6. غیرفعال کردن شتاب‌دهی سخت‌افزاری:

• شتاب‌دهی سخت‌افزاری بعضی وقت‌ها باعث مشکل می‌شه. برای غیرفعال کردنش:
      • به تنظیمات برو و در بخش System گزینه Use hardware acceleration when available رو غیرفعال کن.
لینک به دیدگاه

• 0
در ۱۴۰۳/۶/۲۰ در 11:16، CREATIVE گفته است:

نسخه ی کرومت چنده؟

128.0.6613.127

لینک به دیدگاه

• 0
در ۱۴۰۳/۶/۲۰ در 19:47، javadshahvand گفته است:

مشکل هنگ کردن و بسته شدن مرورگر کروم با وجود داشتن تب‌های باز در پس‌زمینه معمولاً به چند دلیل رایج رخ می‌دهد. اینجا چند راهکار رو پیشنهاد می‌کنم که می‌تونی امتحان کنی:

1. ریست کردن مرورگر کروم:

• به جای حذف و نصب کامل کروم، می‌تونی تنظیماتش رو ریست کنی. برای این کار:
      • به تنظیمات کروم برو (Settings).
      • گزینه Advanced رو باز کن.
      • بخش Reset and clean up رو انتخاب کن و بعد Restore settings to their original defaults رو بزن. این کار تنظیمات رو به حالت پیش‌فرض برمی‌گردونه بدون اینکه تب‌ها رو از دست بدی.
  2. پروفایل جدید بساز:

• مشکل ممکنه به پروفایل کاربری فعلیت مرتبط باشه. یه پروفایل جدید در کروم بساز و ببین آیا مشکل همچنان وجود داره یا نه. برای این کار:
      • روی آیکن پروفایل در گوشه بالا راست کلیک کن و Add Profile رو انتخاب کن.
  3. بررسی افزونه‌ها:

• گاهی اوقات افزونه‌های نصب شده باعث هنگ کردن مرورگر می‌شن. همه افزونه‌ها رو غیرفعال کن و ببین مشکل حل می‌شه یا نه. اگه درست شد، افزونه‌ها رو یکی یکی فعال کن تا متوجه شی کدومشون مشکل‌ساز بوده.
  4. استفاده از ابزارهای مدیریت حافظه:

• تب‌های زیاد در بک‌گراند می‌تونن باعث استفاده بیش از حد از RAM بشن و مرورگر رو هنگ کنن. از افزونه‌هایی مثل The Great Suspender استفاده کن که تب‌های غیرفعال رو موقتاً به حالت تعلیق درمیاره و باعث صرفه‌جویی در حافظه می‌شه.
  5. آپدیت کروم و سیستم:

• مطمئن شو که کروم و سیستم‌عاملت به آخرین نسخه آپدیت شده باشه. گاهی آپدیت‌های جدید مشکلاتی که باعث هنگ شدن می‌شه رو حل می‌کنن.
  6. غیرفعال کردن شتاب‌دهی سخت‌افزاری:

• شتاب‌دهی سخت‌افزاری بعضی وقت‌ها باعث مشکل می‌شه. برای غیرفعال کردنش:
      • به تنظیمات برو و در بخش System گزینه Use hardware acceleration when available رو غیرفعال کن.

آیا این توضیحات برای کروم دسکتاپه ؟ من کروم‌موبایل مشکل دارم ، آخه اون راه حل ۱ که برای گوشی نیس.

یا افزونه ها برای کروم‌گوشی نداریم که...

و الی آخر

لینک به دیدگاه

• 0
۱ ساعت قبل، Saeed1980 گفته است:

128.0.6613.127

اپدیتای کرومو پاک کن

لینک به دیدگاه

• 0
در ۱۴۰۳/۶/۲۳ در 01:18، CREATIVE گفته است:

اپدیتای کرومو پاک کن

اگه منظورتون از مشخصات برنامه سه نقطه گوشه سمت راست بالا وuninstall updates هست که این فاجعه س و کروم پیش فرض منسوخ عهد دایناسور گوشی رو بر میگردونه نه اینکه آخرین آپدیت رو حذف کنه من با اخرین آپدیت مشکل دار شدم ،اینهمه باید برگردم عقب؟ تازه تضمینی برای اجرای درست ممکنه بازم نباشه که

ویرایش شده توسط Saeed1980
لینک به دیدگاه

• 0
8 ساعت قبل، Saeed1980 گفته است:

اگه منظورتون از مشخصات برنامه سه نقطه گوشه سمت راست بالا وuninstall updates هست که این فاجعه س و کروم پیش فرض منسوخ عهد دایناسور گوشی رو بر میگردونه نه اینکه آخرین آپدیت رو حذف کنه من با اخرین آپدیت مشکل دار شدم ،اینهمه باید برگردم عقب؟ تازه تضمینی برای اجرای درست ممکنه بازم نباشه که

خیلی وقتا جواب میده

حتما باید کروم استفاده کنی؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...