رفتن به مطلب

مودم فیبر نوری چی بگیرم ؟

Pc-Laptop-Parts
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان جدیدا فیبر اومده تو منطقه مون و اگر خدا بخواد بالاخره از شر adsl میخوام راحت بشم

میخواستم از دوستانی که تجربه دارن بپرسم مودم چی بگیرم خوبه؟ خود شرکت مودم میده ولی گفتم شاید اولا گرون بدن دوما شاید بتونم مودم بهتری تهیه کنم

اصلاً مودم اونقدر تاثیر داره که بخوام وسواس به خرج بدم یا نه؟

گفتن یکساله با مودم ۳.۵۰۰ ماهی ۴۰ گیگ ترافیک ، ترافیک مازاد هم ۲ تومن

با ماهی ۴۰۰ گیگ یکساله ۶.۵۰۰

نظرتون چیه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

درود

همون مودمی رو بگیر که شرکت میده، مخابرات که فقط هواوی میده

حواست باشه، ترجیها پورت هزار بگیری بهتره

لینک به دیدگاه

شدیدترین فیلترینگ رو فیبرنوری هستش الکی هزینه نکنید برای دانلود بسته شبانه موبایل استفاده کنید. اگه فیبر نوری مخابرات هستش عملا نت داخلی هستش سایت های وایت لیست شده هم بعد 10 15 ثانیه باز میشه.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Mehrdad.93 گفته است:

درود

همون مودمی رو بگیر که شرکت میده، مخابرات که فقط هواوی میده

حواست باشه، ترجیها پورت هزار بگیری بهتره

شرکت شاتل هست ، باید بپرسم با این حساب

32 دقیقه قبل، Rise Of Guru گفته است:

شدیدترین فیلترینگ رو فیبرنوری هستش الکی هزینه نکنید برای دانلود بسته شبانه موبایل استفاده کنید. اگه فیبر نوری مخابرات هستش عملا نت داخلی هستش سایت های وایت لیست شده هم بعد 10 15 ثانیه باز میشه.

این قضیه رو بالاخره یجوری میشه دورش زد مهم اینه سرعت خوب برای دانلود داشته باشه و stable باشه 

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، Pc-Laptop-Parts گفته است:

شرکت شاتل هست ، باید بپرسم با این حساب

این قضیه رو بالاخره یجوری میشه دورش زد مهم اینه سرعت خوب برای دانلود داشته باشه و stable باشه 

من فیبر دارم از مخابرات هیچ مشکلی ندارم، عالیه 

لینک به دیدگاه

سلام 

یه 8120c بگیر با یه روتر کار درست .

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، rahman1700 گفته است:

سلام 

یه 8120c بگیر با یه روتر کار درست .

سلام و درود

روتر چی پیشنهاد میکنید؟

لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، Pc-Laptop-Parts گفته است:

سلام و درود

روتر چی پیشنهاد میکنید؟

هر چقدر که بتونین هزینه کنین .

بهتره دو بانده باشه و سرعت هر چی بالاتر بهتر .

نو هم نخر از دیوار یه کار کرده در حد بگیر

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، Pc-Laptop-Parts گفته است:

سلام دوستان جدیدا فیبر اومده تو منطقه مون و اگر خدا بخواد بالاخره از شر adsl میخوام راحت بشم

میخواستم از دوستانی که تجربه دارن بپرسم مودم چی بگیرم خوبه؟ خود شرکت مودم میده ولی گفتم شاید اولا گرون بدن دوما شاید بتونم مودم بهتری تهیه کنم

اصلاً مودم اونقدر تاثیر داره که بخوام وسواس به خرج بدم یا نه؟

گفتن یکساله با مودم ۳.۵۰۰ ماهی ۴۰ گیگ ترافیک ، ترافیک مازاد هم ۲ تومن

با ماهی ۴۰۰ گیگ یکساله ۶.۵۰۰

نظرتون چیه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام و درود 

روی مودم هزینه زیاد نکنین در کنارش یک روتر بگیرین که امکانات بیشتری داشته باشه

قیمت و خرید روتر ایسوس مدل RT-AX53U (digikala.com)

این روتر ایسوس با سخت افزار قوی و کلی امکانات نرم افزاری . روی این میشه OpenWRT ریخت اما سخت هست.

قیمت و خرید روتر بی‌ سیم شیائومی مدل 4A Gigabit (digikala.com)

این روتر شیاومی که امکانات زیادی نداره اما با همون سخت افزار قوی و به راحتی روش OpenWRT نصب میشه که میشه قند شکن ریخت روش و امکانات بی نهایت اضافه کرد بهش.

من خودم شیاومی دارم با فیرمویر خودش استفاده میکنم.

ویرایش شده توسط Black Boy
لینک به دیدگاه

سلام مگه مودم بزور نمیکنن تو پاچه ادم؟ های وب مجبور میکنه که یه مودم هووای  Q2 با قیمت 3300 بگیری ازشون 

یک ساله ماهی 400 گیگ + مودم 92,400,000 ریال

ویرایش شده توسط rewiecs
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، rewiecs گفته است:

سلام مگه مودم بزور نمیکنن تو پاچه ادم؟ های وب مجبور میکنه که یه مودم هووای  Q2 با قیمت 3300 بگیری ازشون 

یک ساله ماهی 400 گیگ + مودم 92,400,000 ریال

والا شاتل به من اینطور گفت سالی ۶.۵۰۰ با مودم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز یک مودم فیبر نوری بگیر با پورت 1000 + یک روتر 951 میکروتیک (دارم از این کارکرده)

بقیش رو پیام خصوصی بده بهت میگم، یک چیزی برات راه بندازم لذت ببری

من مهندس شبکه ام نگران نباش

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Pc-Laptop-Parts گفته است:

والا شاتل به من اینطور گفت سالی ۶.۵۰۰ با مودم

نسبت به های وب که خیلی خوبه اما ترجیحا اگه از مخابرات بگیری خیلی ارزونتر میفته برات، فک کنم شاتل هم مجبور کنه مودم از خودشون بخری، بنظرم اکه فک میکنی دوندگی نداره و راحت میدن بگیر از هرکی که تونستی از شر ADSL خلاص کن خودتو. اینو هم بگم این که اگه توی نقشه منطقه شمارو تحت پوشش زده لزوما نمیان وصل کنن، مثلا الان کل گرگان های وب سبز کرده و میگه تحت پوششه شما ثبت نام کنی معلوم نیست کی وصل کنن، همین الان زیر پست های اینستاگرامشونو ببینی بعضی ها 9 ماه ثبت نام کردن و پول ریختن هنوز وصل نکردن براشون.

من دوستم از مخابرات گرفت دو ماه اینا طول کشید وصل کنن. خودمم منتظرم مخابرات فیبرکشی کنه یا حداقل یه شرکت منصف تر بیاد.

لینک به دیدگاه

18 ساعت قبل، Rise Of Guru گفته است:

محدودیت ها خیلی لوکال شده ممکنه حتی دکل به دکل منطقه به منطقه فرق داشته باشه.

هر جا احساس خطر بیشتری کنن بیشتر محدودش میکنن.

فیلتر های کلی هم سر جاشه.

لینک به دیدگاه

17 ساعت قبل، rewiecs گفته است:

نسبت به های وب که خیلی خوبه اما ترجیحا اگه از مخابرات بگیری خیلی ارزونتر میفته برات، فک کنم شاتل هم مجبور کنه مودم از خودشون بخری، بنظرم اکه فک میکنی دوندگی نداره و راحت میدن بگیر از هرکی که تونستی از شر ADSL خلاص کن خودتو. اینو هم بگم این که اگه توی نقشه منطقه شمارو تحت پوشش زده لزوما نمیان وصل کنن، مثلا الان کل گرگان های وب سبز کرده و میگه تحت پوششه شما ثبت نام کنی معلوم نیست کی وصل کنن، همین الان زیر پست های اینستاگرامشونو ببینی بعضی ها 9 ماه ثبت نام کردن و پول ریختن هنوز وصل نکردن براشون.

من دوستم از مخابرات گرفت دو ماه اینا طول کشید وصل کنن. خودمم منتظرم مخابرات فیبرکشی کنه یا حداقل یه شرکت منصف تر بیاد.

والا تو نقشه هیچکدوم ساپورت نمیکنن منتهی دوسه روز پیش داشتم میرفتم نون بگیرم اتفاقی دیدم یکی دو تا کوچه اونطرف تر یکی داره فیبر وصل میکنه رفتم سراغش نصاب شاتل بود گفت از همینجا برات میتونم بکشم دو هفته ای

ویرایش شده توسط Pc-Laptop-Parts
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...