رفتن به مطلب

سوال در مورد سود بانکی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان . برخی بانک ها به ازای موجودی حسابی که دارین ماهانه یه سودی بهت میدن بدون این که بخوای سپرده کنی . مثلا بلو بانک دارم توش ۱۳۰ هزار تومن هست ماهی ۵۵۰ تک تومن بهم میده یعنی نیم درصد . مثلا ۱۰۰ میلیون باشه ماهی ۵۰۰ هزار میده و میتونی حسابت رو هم برداشت کنی یا اضاف کنی . خواستم بینم کدوم بانکه که بیشترین سود رو میده بدون این که بخوای سپرده کنی و بتونی راحت برداشت کنی فقط پول تو حساب باشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فعلا هیچ کدوم

اگر اینکار رو بکنه غیر قانونی هست و بانک مرکزی جلوش رو میگیره 

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

سلام دوستان . برخی بانک ها به ازای موجودی حسابی که دارین ماهانه یه سودی بهت میدن بدون این که بخوای سپرده کنی . مثلا بلو بانک دارم توش ۱۳۰ هزار تومن هست ماهی ۵۵۰ تک تومن بهم میده یعنی نیم درصد . مثلا ۱۰۰ میلیون باشه ماهی ۵۰۰ هزار میده و میتونی حسابت رو هم برداشت کنی یا اضاف کنی . خواستم بینم کدوم بانکه که بیشترین سود رو میده بدون این که بخوای سپرده کنی و بتونی راحت برداشت کنی فقط پول تو حساب باشه 

سلام، طرح حامی کارگزاری مفید

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Najm گفته است:

سلام، طرح حامی کارگزاری مفید

منظورت بورس هست ؟ نه اونجا نمیزارم

7 ساعت قبل، WINNER گفته است:

فعلا هیچ کدوم

اگر اینکار رو بکنه غیر قانونی هست و بانک مرکزی جلوش رو میگیره 

فعلا که داره میده دو ماه اخیر فک کنم بانک اینده هم میده

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

سیاست های بانکی امسال همون سیاست های انقباضی بانکی رئیسی هست(با وجود تغییر رعیس جمهور و تیمش), شاید سال دیگه تغییری ببینیم؟

یعنی طوری شده که نه وام ازدواج میدن نه ودیعه مسکن. فقط وام با سپرده گزاری میده با گرید ضامن A . نمیدن یعنی سنگ اندازی میکنند (به صورت سیستمی و یکپارچه) و عمدا ضامن اضافه میگیرن که بیخیالش بشی.(غیر قانونی البته).

تنها کار برای پول در گردش ورود سرمایه درگردشت به صرافی ارز دیجیتال و تبدیل سریع به تتر الانه اکثرا تسویه آنی دارند. یعنی چند ثانیه. موانع برطرف شده. من که چند ساله این کارو میکنم.

لینک به دیدگاه

بله؛ اما نیاز به خرید و فروش سهام نیست. در طرح حامی به میزان موجودی در حساب کارگزاری سود سالانه با سود 30 درصد تعلق می گیرد. در ضمن، قابل واریز و برداشت است.

ویرایش شده توسط Najm
لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Najm گفته است:

بله؛ اما نیاز به خرید و فروش سهام نیست. در طرح حامی به میزان موجودی در حساب کارگزاری سود سالانه با سود 30 درصد تعلق می گیرد. در ضمن، قابل واریز و برداشت است.

یعنی فقط توی حساب پولو میزی و میزاری میمونه درسته ؟ بعد ماه به ماه میریزن پولو ؟ و چند درصد ؟

لینک به دیدگاه

من ایران زمین ۳۰۰ میلیون گذاشتم ۲۲.۵ درصد ماهی ۵ میلیون و ۶۰۰ میده 

هر موقع هم خواستی میتونی بری پول رو برداری و مثلا ۱۵ ام ماه باشه نصف سود بهت بازم تعلق میگیره 

لینک به دیدگاه

55 دقیقه قبل، soheyl1 گفته است:

هر موقع هم خواستی میتونی بری پول رو برداری و مثلا ۱۵ ام ماه باشه نصف سود بهت بازم تعلق میگیره 

سپرده کردی یا فقط پول گزاشتی

لینک به دیدگاه

9 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است:

سپرده کردی یا فقط پول گزاشتی

سپرده کوتاه مدت . با توجه ب اینکه هر زمان بخوای میتونی بری برش داری گزینه بدی نیست 

لینک به دیدگاه

من بانک شهر سپرده سرمایه گذاری کاریزما گذاشتم 25 درصد میده

هر موقعم پولتو خواستی ۱ روز قبل فقط باید اقدام کنی

یعنی هر موقع درخواست بدی فرداش به حسابت واریز میشه و سود اون ماه هم تا اون روز برداشت بهت تعلق میگیره

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Mansourr گفته است:

من بانک شهر سپرده سرمایه گذاری کاریزما گذاشتم 25 درصد میده

هر موقعم پولتو خواستی ۱ روز قبل فقط باید اقدام کنی

یعنی هر موقع درخواست بدی فرداش به حسابت واریز میشه و سود اون ماه هم تا اون روز برداشت بهت تعلق میگیره

این بانک خصوصی ها قابل اطمینانن ؟ ۲۵ درصد خیلی خوبه مال یکسال این درصده ؟

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، soheyl1 گفته است:

سپرده های سرمایه گذاری ظرفیت دارن فکر کنم .ممکنه تکمیل شده باشه؟ شما دقیقا کی اقدام به سپرده گذاری کردی؟

لینک به دیدگاه

9 دقیقه قبل، saeed0c گفته است:

سپرده های سرمایه گذاری ظرفیت دارن فکر کنم .ممکنه تکمیل شده باشه؟ شما دقیقا کی اقدام به سپرده گذاری کردی؟

نه اصلا محدودیتی نیست ( حداقل برای بانک ایران زمین )

چون در عرض یک سال و خورده ای زیادش کردم 

اول ۱۰۰ گذاشتم چند ماه بعدش کردم ۱۵۰ و بعد ۲۰۰ و مدتی قبل ۳۰۰ 

لینک به دیدگاه

من خودم ۱ سال بیشتره گذاشتم و کاملا هم مورد اعتماده خیالتون راحت

بله 25 درصد سالانه

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، soheyl1 گفته است:

نه اصلا محدودیتی نیست ( حداقل برای بانک ایران زمین )

چون در عرض یک سال و خورده ای زیادش کردم 

اول ۱۰۰ گذاشتم چند ماه بعدش کردم ۱۵۰ و بعد ۲۰۰ و مدتی قبل ۳۰۰ 

تاریخ اولین سپرده گذاریتون(همون100 تومن) کی بوده؟ 403 ؟ 402؟ 99 ؟ 98 ؟ برج 1 برج 2 ؟

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

یعنی فقط توی حساب پولو میزی و میزاری میمونه درسته ؟ بعد ماه به ماه میریزن پولو ؟ و چند درصد ؟

بله. واریز سود یا به صورت پانزده روزه یا ماهانه است. 30 درصد سالانه

ویرایش شده توسط Najm
لینک به دیدگاه

سلام

اوراق گواهی سپرده یکساله بانک رفاه الان طرحش فعاله با نرخ ۲۵ درصد به مدت محدود

برداشت زیر یکسال ده درصد جریمه داره و سودش ۱۵ درصد محسوب میشه

اوراق گواهی سپرده یکساله بقیه بانک‌ها هم الان همه ۲۰.۵ درصده

لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان . فعلا نمیخوام سپرده کنم البته یه مدت دگه میخوام بکنم که بعد بهتون اطلاع میدم . فعلا فقط میخوام پول توی حساب باشه و تراکنش هم داشته باشم نمیخوام سپرده کنم و هر وقت خواستم در بیارم . اصطلاحا میگن سود روز شمار . یعنی هر روز چک میکنن هر پولی تو حساب بوده سود همون روز رو جمع میکنن سر برج نیاد به حساب هر تراکنشی هم خواستی میتونی انجام بدی . لطفا اگه در این مورد اطلاعی دارین بگین چون من به جواب سوالم نرسیدم . فقط میخوام پول تو اون حساب باشه و تراکنش هم هر وقت خواستم انجام بدم لطفا در این مورد راهنمایی بکنین 

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، saeed0c گفته است:

تاریخ اولین سپرده گذاریتون(همون100 تومن) کی بوده؟ 403 ؟ 402؟ 99 ؟ 98 ؟ برج 1 برج 2 ؟

سال 1402 برج ۱

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، soheyl1 گفته است:

سال 1402 برج ۱

منظورم از ظرفیت اینه اگر برج 3 بری این طرح ظرفیتش تکمیل شده.

اکثر بانک ها اولای سال همچین چیزی دارن. 

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، saeed0c گفته است:

منظورم از ظرفیت اینه اگر برج 3 بری این طرح ظرفیتش تکمیل شده.

اکثر بانک ها اولای سال همچین چیزی دارن. 

موضوع اینه ک فقط خود من نزاشتم . کسی از اطرافیان هست ک یک ماه قبل پولی رو رفته تو همین بانک ب همین صورت گذاشته 

ب این دلیل محدودیتی وجود نداره و نباید هم داشته باشه با توجه به بی ارزش شدن ریال اکثریت ریال دستشون نگه نمی‌دارن همه تبدیل ب طلا و دلار میکنن پولشون رو 

۲۲.۵ درصد در مقابل از خودگذشتگی ک هر کس میکنه و پولش رو میزاره توواین بانک ها هیچه چون عملا پول هر روز بی ارزش تر میشه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...