رفتن به مطلب

معرفی مرکز معتبر ریکاوری اطلاعات حذف شده هارد با قیمت مناسب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من تو این تاپیک زیر مشکلم رو توضیح دادم. من دو ماه پیش اطلاعات بکاپ دانلود منیجر و کروم و فایرفاکس رو‌تو یه هارد دیگه کپی کرده بودم ولی بعدش پاک کردم حدود یکماه پیش. الان میخام اینارو بازیابی کنم و برگردونم اطلاعات بکاپش رو. خودم که با نرم افزار بازیابی میکنم اطلاعات بکاپ هارو رو خراب بازیابی میکنه. دنبال یه مرکز معتبر هستم که با قیمت مناسب این اطلاعات رو بازیابی کنه. جاهای زیادی رو پرسیدم اما قیمت ها به شدت متفاوته. از ۷۰۰ هزار تا ۳ میلیون بهم قیمت دادن. علتش چیه؟ جای متعبر با قیمت مناسب میشناسید ؟. ظرفیت هارد هم دو ترا هست‌. لطلاعات پاک شده هم کمتر از ۵ گیگ

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
21 دقیقه قبل، Zoroaster گفته است:

سلام من تو این تاپیک زیر مشکلم رو توضیح دادم. من دو ماه پیش اطلاعات بکاپ دانلود منیجر و کروم و فایرفاکس رو‌تو یه هارد دیگه کپی کرده بودم ولی بعدش پاک کردم حدود یکماه پیش. الان میخام اینارو بازیابی کنم و برگردونم اطلاعات بکاپش رو. خودم که با نرم افزار بازیابی میکنم اطلاعات بکاپ هارو رو خراب بازیابی میکنه. دنبال یه مرکز معتبر هستم که با قیمت مناسب این اطلاعات رو بازیابی کنه. جاهای زیادی رو پرسیدم اما قیمت ها به شدت متفاوته. از ۷۰۰ هزار تا ۳ میلیون بهم قیمت دادن. علتش چیه؟ جای متعبر با قیمت مناسب میشناسید ؟. ظرفیت هارد هم دو ترا هست‌. لطلاعات پاک شده هم کمتر از ۵ گیگ

درود

از کدوم نرم افزار استفاده کردین؟ بعضیا دقیقتر و کاملتر بررسی میکنن مثل disk drill 

لینک به دیدگاه

34 دقیقه قبل، zexer2020 گفته است:

درود

از کدوم نرم افزار استفاده کردین؟ بعضیا دقیقتر و کاملتر بررسی میکنن مثل disk drill 

از نرم افزار های rstudio. Active file recovery. Easeus recovery و recuva استفاده کردم. همشون یک‌نتیجه داشتن

لینک به دیدگاه

درود، الان دسترسی به اطلاعات دانلود شده نداری یا لیست دانلود idm و اطلاعات کروم و فایرفاکس رو نیاز داری؟

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، EHSANRF گفته است:

درود، الان دسترسی به اطلاعات دانلود شده نداری یا لیست دانلود idm و اطلاعات کروم و فایرفاکس رو نیاز داری؟

نه عزیز فایل های دانلود شده رو دارم ولی لیست idm و اطلاعات فایرفاکس و کروم رو ندارم

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Zoroaster گفته است:

نه عزیز فایل های دانلود شده رو دارم ولی لیست idm و اطلاعات فایرفاکس و کروم رو ندارم

برای لیست IDM که اگه به رجیستری دسترسی نداری کاری نمیشه کرد اما اطلاعات مرورگرها خصوصا فایرفاکس رو میشه اگه درایو ویندوز رو فرمت نکردی

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، EHSANRF گفته است:

برای لیست IDM که اگه به رجیستری دسترسی نداری کاری نمیشه کرد اما اطلاعات مرورگرها خصوصا فایرفاکس رو میشه اگه درایو ویندوز رو فرمت نکردی

داداش من اصلا درایو c برام مهم نیست. دو ماه پیش که ویندوز‌عوض کردم اطلاعات بکاپ idm و فایر فاکس و کروم‌رو تا دو ماه پیش تو یه درایو دیگه ذخبره کرده بودم. اما اونا رو دستی پاک کردم یکماه پیش. الان که میخام ریکاوری کنم‌ و اونارو اعمال کنم خراب ریکاوری میشه. احتمال داره بدم مراکز برام سالم ریکاوری کنن؟

لینک به دیدگاه

26 دقیقه قبل، Zoroaster گفته است:

داداش من اصلا درایو c برام مهم نیست. دو ماه پیش که ویندوز‌عوض کردم اطلاعات بکاپ idm و فایر فاکس و کروم‌رو تا دو ماه پیش تو یه درایو دیگه ذخبره کرده بودم. اما اونا رو دستی پاک کردم یکماه پیش. الان که میخام ریکاوری کنم‌ و اونارو اعمال کنم خراب ریکاوری میشه. احتمال داره بدم مراکز برام سالم ریکاوری کنن؟

چون دوماه گذشته و احتمال رایت روی سکتور دیتاها زیاده، احتمالش کمه ولی ممکنه

خصوصاً اطلاعات مرورگرها خیلی اوقات انکریپت میشن و موقع بازیابی قابل استفاده نیستن یا قابلیت معرفی شناسایی مجدد برای مرورگر رو ندارن

ویرایش شده توسط EHSANRF
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، EHSANRF گفته است:

چون دوماه گذشته و احتمال رایت روی سکتور دیتاها زیاده، احتمالش کمه ولی ممکنه

خصوصاً اطلاعات مرورگرها خیلی اوقات انکریپت میشن و موقع بازیابی قابل استفاده نیستن یا قابلیت معرفی شناسایی مجدد برای مرورگر رو ندارن

خب الان هاردو‌کجا ببرم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...