رفتن به مطلب

راهنمایی برای خریدvgaقیمت400 تا 500

Naturalism
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام بنده قصد خرید کارت گرافیک داشتم گفتم قبلش یه مشورت کنم با دوستان تا بعدا پشیمون نشم...

بیشر کارت رو برای گیم میخوام و تو گیم هم همونطور که تجربه ثابت مرده amd بهتره...

میخواستم 6959 دو گیگ سافایر بگیرم ولی تو بازار موجود نیست.560ti هم طبق مقایسه ای مه کردم میگن در حد 6950 یه گیگ هستش...ولی جالبه تو بعضی فاکتورها از 6870 هم ضعیفتره...

570 هم که قیمت ندارم و اطلاعات زیادی هم ازش ندارم...

حال دوستان اساتید لطفا راهنمایی کنین ببینم چه کنیم که بعدا پشیمون نشم...

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام بنده قصد خرید کارت گرافیک داشتم گفتم قبلش یه مشورت کنم با دوستان تا بعدا پشیمون نشم...

بیشر کارت رو برای گیم میخوام و تو گیم هم همونطور که تجربه ثابت مرده amd بهتره...

میخواستم 6959 دو گیگ سافایر بگیرم ولی تو بازار موجود نیست.560ti هم طبق مقایسه ای مه کردم میگن در حد 6950 یه گیگ هستش...ولی جالبه تو بعضی فاکتورها از 6870 هم ضعیفتره...

570 هم که قیمت ندارم و اطلاعات زیادی هم ازش ندارم...

حال دوستان اساتید لطفا راهنمایی کنین ببینم چه کنیم که بعدا پشیمون نشم...

ممنون

درود

والا اوضاع بازار خیلی بهم ریخته و عجیب هست و بعید میدونم با هزینه ای که می خواهید بکنید کارت جالبی بگیرید.

بازار پر است از کارتهای 210،220،430،440 ؟ ولی دریغ از یک عدد 570 یا 6950.باشه هم به این قیمت ها نیست.560TI از مرز 600 هزار تومان عبور کرده.580 هم از 1 میلیون تومان هم داره عبور میکنه.

نهایتا باید با این هزینه دنبال کارت دست دوم 570 و 6970 بگردید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ممنون دوستان...

6950 یک گیگ رو قیمت دارین چقدره??

نظرتون راجع به 560ti چی هست??

راستی کسی کارت های فوق رو کارکرده تمیز با قیمت مناسب سراغ داره??

میگم سایت nvidia ایرانو تحریم کرده??! اخه سایتش باز نمیشه...خیلی ضد حاله ها...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

6950 یک گیگ کارت خیلی خوبی هست و اگر در این رنج قیمت کسی سراغ داره حتما تهیه کنید.560TI هم چیزی از این کارت کم نداره.

لینک به دیدگاه

ممنون دوستان...

6950 یک گیگ رو قیمت دارین چقدره??

نظرتون راجع به 560ti چی هست??

راستی کسی کارت های فوق رو کارکرده تمیز با قیمت مناسب سراغ داره??

میگم سایت nvidia ایرانو تحریم کرده??! اخه سایتش باز نمیشه...خیلی ضد حاله ها...

قیمت ندارم رفیق. ولی روز شنبه تو مغازه دیدم 6950 یک گیگ سافایر داشتن، مطمئنا هر چقدر هم بوده تا الان فرق کرده. :blush:

بله nvidia ایران رو خیلی وقته تحریم کرده - منم کارت هاشو تحریم کردم. :-j

فکر کرده کیه *dry#

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

قیمت ندارم رفیق. ولی روز شنبه تو مغازه دیدم 6950 یک گیگ سافایر داشتن، مطمئنا هر چقدر هم بوده تا الان فرق کرده. :blush:

بله nvidia ایران رو خیلی وقته تحریم کرده - منم کارت هاشو تحریم کردم. :-j

فکر کرده کیه *dry#

هه ایول ارمین جان... واقعا نمیدونم در حالت طبیعی هم نمیدونم واسه چی قیمت کارت هاش غیر متعارفه...اصلا سیاست قیمت گذاری هم بیخوده...

لینک به دیدگاه

بهر حال دوستان مایه دار اگه بخوان کارت گرافیک خفنشون رو بفروشند خفن تر بگیرند!! بنده کارت دست دو ولی تمیز! رو خریدارم... بین کارت های 6950-6970-یا 560ti-570-580 -5....!

متشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک عدد msi 560 ti hawk آکبند موجوده اگر خواستید 520 می تونم تقدیم کنم قیمتش تو بازار فکر می کنم 620-630 باشه تا نوامبر 2013 هم گارانتی داره.

لینک به دیدگاه

قیمتای آقای فیروزی خیلی منصفانه هست

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم در این رنج قیمت میتونی این کارت ها رو تهیه کنی :

sapphire h6950 dirt3 edition

msi gtx 560-ti hawk

gigabyte gtx 560-ti 1 gb

msi gtx 560-ti twin forzerII OC

asus gtx 560ti dcII top

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من خودم asus GTX560Ti direct دارم و خیلی راضی هستم و تا حالا توی هیچ بازی کم نیاورده ولی من به شما دوست عزیز توصیه می کنم 570 یا 670 بگبرید درسته که گرون میشه ولی میصرفه شما دو تصویر زیر را که از سایت جی فورس گرفتم باهم مقایسه کن البته اگر دوتا 560Ti را SLI کنی قدرتشون از 580 کمی بالا تر میره ولی حرارت ناجوری داره

ویرایش شده توسط fredy
لینک به دیدگاه

یک عدد msi 560 ti hawk آکبند موجوده اگر خواستید 520 می تونم تقدیم کنم قیمتش تو بازار فکر می کنم 620-630 باشه تا نوامبر 2013 هم گارانتی داره.

ممنون ... ولی برا چی گارانتی کارت کمه ؟؟!کارت یعنی هیچی کار نکرده؟

قیمت یه خورده زیاده... اگه جا داره کمترش کنین عزیز... ممنون

لینک به دیدگاه

من خودم asus GTX560Ti direct دارم و خیلی راضی هستم و تا حالا توی هیچ بازی کم نیاورده ولی من به شما دوست عزیز توصیه می کنم 570 یا 670 بگبرید درسته که گرون میشه ولی میصرفه شما دو تصویر زیر را که از سایت جی فورس گرفتم باهم مقایسه کن البته اگر دوتا 560Ti را SLI کنی قدرتشون از 580 کمی بالا تر میره ولی حرارت ناجوری داره

ممنون داداش...منم موافقم فکر میکنم حالا که میخوام هزینه کنم 570 بگیرم لااقل بهتره...

میدونم کارت منم 6790 داشتم تا دیروز که فروختمش...عالی بود واقعا برا بازی عالی بود و میخوام بکم نسبت به قیمتش محشر یود!!!

هر بازی که بگی از پر گرافیکترین که بتلفیلد 3 و کرایسیس 2 و تمامی بازی های جدید حتی تو آپشن تمامی تنظیمات رو رو extra میذاشتم روون روون اجرا میکرد ...و خلاصه در یک کلام نسبت به قیمتش واقعا بی نظیره این کارت... ولی خوب هدفم از ارتقا اجرای بازی های آینده هست که رو سیستمم فوق العاده اجرا بشند...

فکر میکنم 560ti خوبه ولی بالاتر برا من بهتره...

خدا بزرگه...ببینیم حالا چی میشه..

ویرایش شده توسط Naturalism
لینک به دیدگاه

ممنون داداش...اگه میشه کمتر 100 مشتری میشم...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون داداش...اگه میشه کمتر 100 مشتری میشم...

دوست عزیز اگر قصد خرید 560ti دارید یک سری به اینجا بزنید

http://lioncomputer....pic=13839&st=20

ویرایش شده توسط fredy
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز:

تفاوت کارت 560ti با 660ti در چیه؟؟؟

قیمتشون چقدره؟؟؟

ممنون

لینک به دیدگاه

در یک کلام میشه گفت 660 حتی از 580 هم قوی تره و طبیعیه که قیمتش هم از 580 باید بالاتر باشه

تعداد هسته های کودای بیشتر + تراشه جدید انویدیا + مصرف برق کمتر + حرارت کمتر + و .........

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان عزیز:

تفاوت کارت 560ti با 660ti در چیه؟؟؟

قیمتشون چقدره؟؟؟

ممنون

فکر می کنم که 670 و 660ti در قیمت تفاوت چندانی نداشته باشند و من نمی دانم که 660ti در بازار موجو هست یا نه ولی اگر نیست با این وضع صعودی قیمت ها منتظر 660ti نمون و برو 670 بگیر

الان کارت هایی را که شما انتخاب میکنید 900 هزارتومان به بالا هستند نه 400 تا 500 :-?

ویرایش شده توسط fredy
لینک به دیدگاه

فکر می کنم که 670 و 660ti در قیمت تفاوت چندانی نداشته باشند و من نمی دانم که 660ti در بازار موجو هست یا نه ولی اگر نیست با این وضع صعودی قیمت ها منتظر 660ti نمون و برو 670 بگیر

الان کارت هایی را که شما انتخاب میکنید 900 هزارتومان به بالا هستند نه 400 تا 500 :-?

سلام

670 که زیر 1,050 نیست !

به نظر من الان اوضاع بازار خیلی خرابه و نمی شه یه خرید منطقی ازش کرد . بهتره تا 30 شهریور صبر کنی، مسلما اوضاع بازار از این خرابتر نخواهد شد! :D

ولی پیشنهاد 560ti hawk دوستمون خوب هست و کارت قوی هست

660 هم اگه بیاد تا زمانی که بازار از 580 ها نسبتا خالی نشه بخاطر اینکه بفروشنده ها ضرر نکنن قیمتش پایین نمیاد .شاید قیمتش بین 850 تا یک میلیون تعیین بشه

ویرایش شده توسط Nikita
لینک به دیدگاه

سلام

670 که زیر 1,050 نیست !

به نظر من الان اوضاع بازار خیلی خرابه و نمی شه یه خرید منطقی ازش کرد . بهتره تا 30 شهریور صبر کنی، مسلما اوضاع بازار از این خرابتر نخواهد شد! :D

ولی پیشنهاد 560ti hawk دوستمون خوب هست و کارت قوی هست

660 هم اگه بیاد تا زمانی که بازار از 580 ها نسبتا خالی نشه بخاطر اینکه بفروشنده ها ضرر نکنن قیمتش پایین نمیاد .شاید قیمتش بین 850 تا یک میلیون تعیین بشه

ممنون داداش..

واقعاااااااا!!! قیمت 670 یعنی یک......! اصلا نمیشه گفت !! :wacko:

راستی 670 معادل کدوم کارت شرکت amd هستش؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

ممنون داداش..

واقعاااااااا!!! قیمت 670 یعنی یک......! اصلا نمیشه گفت !! :wacko:

راستی 670 معادل کدوم کارت شرکت amd هستش؟؟؟؟

680 رو چی می گی که از 1.500 بالا تره

7970GHz edition از 670 قوی تره

و 670 از 7970 معمولی قوی تره

لینک به دیدگاه

دوست عزيز من جاي شما بودم با اين دوستمون عطا خان به توافق مي رسيدمو 560ti رو ورميداشتم حيف كه من الان دستو بالم تنگه وگرنه خودم ورش ميداشتم

لینک به دیدگاه

حالا ببینیم... یکی از دوستان 570 در حد نو و تمیز داره که به قیمت530 میده...

حالا ببینم چی میشه.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...