رفتن به مطلب

خریدار Asus Sabertooth Z77

Castiel
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز لیونی

اگر مادربورد Sabertooth Z77 در اختیار دارید، حالا نو یا دست دوم، بنده خریدار هستم. مورد دیگری هم فکر نمی کنم لازم باشه عنوان کنم.

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام و عرض ادب و کمال و احترام خدمت حسام جان عزیز

جناب حسام جان برای من از طهران اورده بودند که یکیش رو خودشون برداشتن ( یکی از فامیلا ) و یکیش رو به بنده دادند ببینم اگه پیدا کردم بهتون خبر میدم / اگه خیلی هم حیاتی باشه بنده مال خودمو تقدیمتون میکنم که کارتون راه بیفته

موفق باشین

لینک به دیدگاه

خیلی خیلی سپاسگزارم عطا جان

من به محض اینکه یک Sabertooth Z77 پیدا کنم باید مادربردم را بفروشم. ولی مرحله اصلی یافتن یک Sabertooth است.

لینک به دیدگاه

درود حسام جان

آقا از دوستان خواهش میکنم هرکسی این بورد رو داره بگه که آقا حسام گل سریعتر بتونه این بورد رو تهیه کنه .

لینک به دیدگاه

حسام جان مگه نواش گیر نمیاد؟؟ لیون نداره؟

لینک به دیدگاه

سلام

آقا حسام شرمنده فضولی میکنم

شما استاد بنده هستید اما چرا Z77 vpro نمیگیرید؟

هم تعداد فازهاش بیشتر میباشد هم امکانات بیشتری دارد.

لینک به دیدگاه

Cyrus-the-great راستش نو هست ولی گفتم اول از دوستان بپرسم اگر دست دوم یا نو زیر این قیمت ها موجود باشه، خریداری کنم.

mjf فعلا دنبال سابرتوث هستم، اگر موفق نشدم گزینه های بعدی از اسوس نخواهند بود.

لینک به دیدگاه

درود دوستان امروز این بورد آکبندش با قیمت 600 تا 620 میباشد و عملا باید دست دوم این بورد رو خرید چون قیمت آکبندش واقعا بالاست .

لینک به دیدگاه

دست گل ایام واقعا درد نکنه، علی جان گارانتی سه ساله ویستا بود؟

لینک به دیدگاه

بله حسام جان گردیدم و پایین ترین قیمتی که پیدا شد 590 بود که بسیار بالاست .

لینک به دیدگاه

خدا بخیر بگذرونه، میترسم مادربوردم را بفروشم ولی نتونم اون بوردی که مدنظرم هست، با اون بودجه خریداری کنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام خدمت حسام جان عزیز مدیر پرتلاش و زحمت کش

حسام جان متاسفانه قیمتها نجومی تشریف دارن انگار دیگه اخر زمانه بدون گارانتی ( شرکتی ) رو دارن با قیمتهای نجومی میفروشن حالا چه برسه به با گارانتی ویستا اسم شرکتهارو نیارم بهتره / خلاصه دارم تلاش میکنم که یه برد واستون پیدا کنم

در ضمن پیشنهادم اینه که جنابعالی مادربردتون رو بفروشید و یه برد امانت بگیرید که کاراتون عقب نیوفته بعد منتظر باشین همین که برد مورد نظرتون رو پیدا کردین بخرین که از دست نداده باشین اینطوری به نظرم بهتر میشه

موفق و زنده باشین

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

سپاسگزارم عطا جان، می ترسم که علاوه بر مشکل قیمت ها، با کمبود مادربورد مواجه بشوم. مادربورد را می توانم بفروشم چون نوت بوک دارم و مشکلی برای کارم به وجود نمی آید. ولی خدا به خیر بگذراند! یک SMS به سامانه پیام کوتاه قیمت قطعات لیون فرستادم، قیمت Sabertooth Z77 را 660/000 تومان اعلام کردند!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله حسام جان بنده که عرض کردم قیمتها نجومیه / باز قیمت لیون خوبه چون بنده از یکی دو شرکت پرسیدم 720 هم گفتن / والا من که از جنابعالی شرمندم که نتونستم پیدا کنم ( با قیمت خوب ) :(

لینک به دیدگاه

حسام جان من پیشنهاد می کنم هر طور شده اول بورد مورد نظرت را بخری بعد با خیال راحت بوردت را به قیمت مناسب بفروشی.

لینک به دیدگاه

آخه دوست گلم این روز ها یکم سخته آدم از زندگیش بزنه 600 تومن بده پول بورد و بعد بورد خود آدم هم به فروش نره .

لینک به دیدگاه

آخه دوست گلم این روز ها یکم سخته آدم از زندگیش بزنه 600 تومن بده پول بورد و بعد بورد خود آدم هم به فروش نره .

والا سخت تر اون هست که بوردت را بفروشی بعد تا فروختی دلار 500 تومان بره روش و اگه بخواهی همون مال خودت را دوباره بخری مجبور شی 100 هم بدی.

به نظر من ریسک بالائی داره به علاوه اینکه اگه اول برد بخره با قیمت مناسب و بدون عجله بورد خودش را می فروشه و اگه دلار هم بره بالا که دیگه یه سودی هم کرده.

لینک به دیدگاه

بله حسام جان بنده که عرض کردم قیمتها نجومیه / باز قیمت لیون خوبه چون بنده از یکی دو شرکت پرسیدم 720 هم گفتن / والا من که از جنابعالی شرمندم که نتونستم پیدا کنم ( با قیمت خوب ) :(

دشمنت شرمنده باشه عطا جان، با علی جان AGREEN خیلی صحبت کردیم در این مورد، ولی واقعا ریسک خیلی بالایی داره که بخوام بوردم را بفروشم و بعد به فکر خرید بیفتم.

ویرایش شده توسط Castiel
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...