رفتن به مطلب

فرق plextor px-l890sa با px-890sa

Sina123
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من قبلا plextor px-l890sa خریده بودم ولی یکی دیگه که گرفتم px-890sa فرستادن !!

فرق این دو تا چیه از لحاظ مشخصات و قیمت چقدر فرق دارن ؟

http://www.plextor-digital.com/index.php/en/Internal-DVD+/-RW/px-l890sa.html

http://www.goplextor.com/asia/index.php/dvd-rw/internal-dvd-rw/px-890sa

توی سایت اصلی فقط l890sa هست.

ولی 890sa تو سایت اصلی نیست فقط تونستم تو یه سایت دیگه پیداش کنم.

لینک به دیدگاه

در ضمن به سایتش رفتم Firmware جدید رو دانلود کردم موقع اجرا error داد که فقط مخصوص ورژن px-l890sa است و ورژن شما px-890sa است و نمیتونید با این آپدیت کنید.

به سایت دوم که دقیقا مدل px-890sa زده بود رفتم برای دانلود اون هم تو صفحه دانلودش فقط ورژن PX-L890SA داشت !!!!!!!!!!!!!!!!!

حالا من چیکااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارررررررررررررررررررررررررررر کنمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم !!!؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم همین مدل px-890sa رو تازگی خریدم نمیدونم چرا موقع رایت ته دی وی دی رو نمیتونه ببنده و در همون حالت می مونه و بیرون نمیاد یه ساعت هم وا می ایستم نمیاد بیرون کسی میدونه جریان چیه

لینک به دیدگاه

اون مدلی که L داره فکر میکنم قابلیت LightScribe داره . تو مشخصات مدل دیگه ننوشته این قابلیت رو .

من هم مدل L رو دارم . مشکلی باهاش نداشتم .

لینک به دیدگاه

Firmware این گیر میاد ؟

ویرایش شده توسط Undefined
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام میتونه درایور شما ریمارک باشه

من خودم به شخصه مدلهای زیادی از پایونیر و اچ پی رو دیدم که 100% ریمارک هستنداتفاقا توسط شرکت های بزرگ بخاطر سود بیشترشون وارد میشند وقتی هم که اعتراض میکنی که چرا این مدل تو سایت نیست میگه این سفلرشی و مختص خاور میانه و یا غیره تولید شده معمولا ابن مدل ها بعد از عرضه موفق تو کشور جایگیزین میشند خیلی سخت نیست نمونه محصول رو میدی هر چند تا بخوای برات تولید میکنند

لینک به دیدگاه

ولی همه چیزش مثل همون l890 هست و نرم افزار plexrader هم شناساییش میکنه و باش تعامل داره کار انجام میده فقط

Firmware اون آپ نمیشه چون نسخه مخصوص اون رو گیر نیاوردم.

اینم لینک محصول :

http://www.goplextor.com/asia/index.php/dvd-rw/internal-dvd-rw/px-890sa

لینک به دیدگاه

Thank You for contacting Plextor Technical Support. Plextor Technical Support can also be reached by calling our technical support hotline. We are open from Monday to Friday, 9AM to 6PM Pacific Standard Time.

The PX-L890SA uses a different firmware than the PX-890SA. I would recommend downloading and installing the PlexUTILITIES software in order to help you download the correct firmware for your drive.

خوب به پیشنهادش تو PlexUTILITIES زدم برای پیدا کردن firmware جدید ولی چیزی پیدا نکرد!

آخه من با این چیکار کنم!؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...