رفتن به مطلب

Panasonic KX-MB1900CX

saeed1000
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

اساتید محترم لطف کنن در مورد این پرینتر سه کاره ارزون یکم اطلاع رسانی کنن

معایب و مزایا

برا شروع من از مزایاش میگم (البته نظر شخصی هستش )

1- ارزون بودن 2- ارزون بودن 3- ارزون بودن 4- سرعت بالا 24 صفحه در دقیقه 5-اسکن قابل قبول 6- ساخت مالزی 7- کارکرد راحت 8- به گفته سایتش کارتریج تونر 2000 تا کار میکنه و درام 6000 تا 9- گیر و رفع گیر راحت ( یاد دوران سربازی ...)

معایب :

1- صدای تانک داره 2- محل تغذیه دستی چاپگر تکیه گاهی واسه نگه داشتن ورق نداره همینطور باید دونه دونه با دست بگیری

دقت چاپش 600*600 ---دقت اسکن 1200*600

دقت چاپ تو پرینت عکس قابل مقایسه با سایر پرینتر ها نیستش ولی تو پرینت متن تفاوتش با بقیه پرینتر ها خیلی ناچیزه ( به چشم نمیاد مگه اینکه چشمه مسلح باشه ;) )

کارتریج تونر و درام مجزا هستن بنظرم یه امتیاز مثبته

اینا رو گفتم که اساتید این پرینتر رو مورد بررسی قرار بدن و نتیجه گیری بشه که خریدش واسه مصرف خونگی و چاپ متون توصیه میشه یا نه!

لینک به دیدگاه

یه نظری یه پیشنهادی یه ایرادی ؟

احسنت به خودم که یه تاپیک زدم بدون ایراد همه میان استاده می کنن میرن :blink:

لینک به دیدگاه

عزیز برای قیاس:

1) هزینه کارتریج و تونر و وسایل مصرفیش چقدره؟ و نسبتش با مصرف شما چقدره؟

2) در مورد تجهیزات اداری مهمترین خصوصیت داشتن نیاز به حداقل توجه (least care requirement) و حداکثر خودکاری (Automation) بی نیازی به همراهی دست/ دخالت انسانی هستش.

پس مثلا وقتی شما می فرمایین (محل تغذیه دستی چاپگر تکیه گاهی واسه نگه داشتن ورق نداره همینطور باید دونه دونه با دست بگیری) این ایراد بزرگی به حساب میاد.

من از طرفداران پر و پا قرص پاناسونیک هستم، تقریبا همه ی زندگیم فقط از لوازم این برند استفاده کردم (اتو، تلویزیون، ضبط، تلفن، فکس، سینمای خانگی، واکمن، cdمن، ویدئو، DVD پلییر، DVD رایتر، باتری شارژی و ....) و هیچوقت پشیمون نشدم. ولی به ضرس قاطع (املاء؟؟) میگم در سیستم های مکانیزه پاناسونیک خیلی خوب عمل نکرده و لوازمش عمری نیست. در مورد این دستگاه هم باید بگم خیلی راستش به مکانیزم اون اطمینانی نیست، یعنی خرکار نیست.

یک ایراد دیگری هم که داره به دلیل فقدان LAN رو شبکه نمیره و همیشه نیازمند همراهی یک کامپیوتر بر روی شبکه هستش.

ولی قیمت، اگه تنها چیزی هستش که توانایی خریدش رو دارین، دیگه تنها انتخابتونه. وگرنه من HP این مدل هاش رو بیشتر میپسندم: M1217nfw یا 1214NFH هرچند قیمتش از توانایی من یکی خارجه ولی اگه شما بتونین بگیرین از پاناسونیک بهترن.

لینک به دیدگاه

کارتریج تونر و کارتریج درام مجزا هستش

فک کنم تونرش 24 تومنه

مصرف من خیلی پایینه و برا خونه استفاده میکنم

در مورد گیر و رفع گیرش همون تغذیه دستی اون یه ایراد اساسیه منم قبول دارم ولی اگه بخوای از سینی کاغذ ،کاغذ رو برداره مشکلی پیش نمیاد

من خودم hp رو بشدت تایید میکنم

از راهنماییتون هم تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم دوست عزیز. ایشالا موفق باشین در انتخابتون. @};-

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...