رفتن به مطلب

4870 یا gt440 ddr5 یا 5670 کدوم تو بازی خوبی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

از کارتهای بالا کدوم بهتره

1 -4870 قدیمی هست دایرکس 10 اوپن زل 2 ولی دوتای دیگه دایرکس 11 ایا پایین بودن دایرکس یا اپن زل تاثیری تو قدرت یا اینده بازیهایی که میخواد بیاد داره میدونم 4870 قدرتمنده ولی اینده نگر هم هست و ارزش خرید داره 4870 512 رم میباشد یعنی از 3 جا از بقیه کارتهایی که نام بردم مشخصاتش کمتره اوپن زل دایرکس مموری حالا چی؟

2- gt440 ddr5 قدرتمنده یا 5670 ddr5

3-انتخاب gt440 با 120 تومان بهتره یا 5670 با 115 تومان البته دوتاشونم کارکرده هستن؟

لینک به دیدگاه

والا اگه برای بازی میخواین من نظرم روی 4870 هست چون نزدیک 2 برابر از کارهای دیگه سر تر هست .

در مورد دایرکت ایکس 11 هم باید بگم بازی ها دارن کم کم به این سمت میرن منتها کارتهایی مثل 440 یا 5670 کارتی نیستن که بخواید باهاشون تو dx11 با جزییات خوب بازی کنید .

من جای شما بودم در انتخاب 4870 شک نمیکردم , ولی اگه میتونید تا حدود 150 خرج کنید بگردید یه 5770 دست دو گیر بیارد که کارت خوبیه و قبلا خودم یکی داشتم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا کلا قید 4870 و کارتهای سری 4 AMD رو بزنید.

چون دیگه درایور گرافیکی جدید براش نمیاد.4 روز دیگه یه بازی مثل NFS RUN میاد که باید درایور گرافیکی جدید نصب میکردی تا بشه بازی کرد اونوقت برات مشکل ایجاد میشه.ضمنا کارتهای سری 4 دیگه واقعا پیر شدن و اکثر عمر خودشون رو کردند.

5770 دست دوم هم کارت خوبی هست که بهتون پیشنهاد دادن.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از اونجایی که سری 4 بسیار داغ هست و حرارت باعث آسیب دیدق مدارها و خازن ها میشه سری 4 با توجه به آمار وحشتناک خرابی در سال جاری اصلا توصیه نمیشه ....

بهترین گزینه برای شما 5670 هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز این که پرسیدن نداره!!!

4870 اولین کارت GDDR5 بود که با اومدنش دنیای بازی و گرافیک رو متحول کرد ! شک نکنید که 4870 در همه کارها از این 2 کارت مذکور قویتر هست .

دوستانی که میگن خوب نیست ، اگر یکی توی بازارچه 4870 بذاره، برای خریدنش بدوبدو میرن به استقبالش ، نمونه بارزش همین دوست خودم NAVID_ATI :D

ویرایش شده توسط M 1 K 4 1 L
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه سوال میپرسم؟! کم کم خودم و خودتون به جواب میرسید!

کارتی رو در نظر بگیرید که طاقت گرمایی GPU بالای 100 درجه هست و در اکثر بازیها دما GPU نزدیک به 100 درجه هست.حالا درسته این 100درجه برای GPU مشکل ساز نیست اما Vram ها(اکثرا با هیت سینکی که با سطح GPU تماس دارند VRAM ها و مدار تغذیه هم تماس دارند)خازنها،فتها،چوکها و یا مدار تغذیه ی تعبیه شده روی کارت تحمل این گرمای متساعد شده از GPU رو دارند؟خازن جامدی که عمر مفیدش در دمای زیر 50 درجه 100هزار ساعت هست در دمای 80-90 درجه چقدر میشه این عمر مفید؟

من منکر قدرت 4870 نمیشم ولی اون دوات ایرادی که ازش گرفتم کاملا وارد هست.

-عدم دریافت درایور گرافیکی جدید

-تمام شدن عمر مفید این قطعات

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

hex جان شما درست میفرمایید ولی با این وجود قدرت 2 کارت دیگر که ایشون نام بردن هم اصلا مناسب نیست برای بازی برای همین من گفتم که 4870 گزینه بهتری هست . وگرنه توضیح دادم که اگه برن سراغ 5770 یا 6770 یا اصلا 450 خیلی بهتر از این کارتایی هست که میخوان بخرن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این تنها بنچی بوده که پیدا کردم و قبلا هم گذاشته بودم:

http://www.hwcompare...radeon-hd-5770/

این واسه دوستانی که میگن 5770 از 4870 قویتره...

حرف دوستمون هم درسته که شما تو این رنج قیمت و کارت, انتظاری نباید از DX11 داشته باشید...

HEX عزیز هم درست میگن که AMD اعلام کرده دیگه درایور جدیدی واسه سری 4XXX نمیده , ولی اون در مورد Windows 8 هستش...

در مورد دما هم باید بگم که 4870 ندیدم که بیشتر از 60 بشه دماش...

من خودم 4870 Force 3D مدل DHT رو دارم که 3 سالی از عمرش میگذره...(البته 3 تا داشتم)...

farokhe خان شما هم باید یا بیشتر هزینه کنی اگه میخوای به آینده فکر کنی یا راضی باید باشی به DX10.1...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

تشکر از همه دوستان که منو راهنمایی کردین تقریبا به سوالم رسیدم

خوب چون من این کارتارو واسه یکی دیگه میخوام اونم نمی خواد بیش از 120 هزینه کنه خوب پس من قید 4870 را زدم بین این دو تا یعنی 440 یا 5670 کدوم بهتره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

5670 که خیلی قویتر از 440 هستش...

http://www.hwcompare...radeon-hd-5670/

و

http://www.techpower...e_GT_440/1.html

و

http://www.hwcompare.com/125/radeon-hd-4870-1gb-vs-radeon-hd-5670/

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

مرسی از دوستان که همکاری کردن :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...