رفتن به مطلب

استفاده از اینترنت ملی از هفته آینده/ هشدار درباره اینترنت 1مگابیتی

روبیک
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

به گزارش مهر، رضا تقی پور با اشاره به جزئیات اجرای پروژه شبکه ملی اطلاعات و زمان بندی این پروژه که قرار بود در شهریورماه 91 انجام شود، گفت: هم اکنون تفکیک شبکه اینترنت از شبکه ملی اطلاعات برای دستگاههای دولتی در 29 استان انجام شده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: این پروژه تا هفته دیگر در کل کشور و در تمامی مراکز سوئیچ استانی یعنی 31 استان عملیاتی و طی مراسمی پرده برداری می شود.

وی نصب تجهیزات و جداسازی را از جمله دلایل تاخیر اندک به وجود آمده در این طرح عنوان کرد و به مهر گفت: کلیات اجرای این پروژه به تمامی دستگاهها ابلاغ و به صورت عملیاتی نیز با تمامی وزارتخانه ها مسائل مربوطه مطرح شده است.

تقی پور افزود: براین اساس ارتباط حدود 42 هزار دستگاه دولتی از شبکه اینترنت به شبکه ملی اطلاعات منتقل خواهد شد.

وزیر ارتباطات با اشاره به تبلیغات برخی شرکتهای اینترنتی در زمینه فروش اینترنت ملی یک مگابیتی با قیمت 7500 تومان به شهروندان هشدار داد: عرضه پهنای باند شبکه ملی اطلاعات در این مرحله هنوز برای مردم آغاز نشده است و ارائه پهنای باند به مردم و شخصیتهای حقیقی شرایط دیگری را نیاز دارد که در زمان نهایی شدن، اعلام عمومی خواهد شد.

وی به کاربران هشدار داد: فریب این تبلیغات را نخورند و دقت کنند که این اطلاعات از چه مراجعی اعلام می‌شود.

لینک به دیدگاه

تقی پور افزود: براین اساس ارتباط حدود 42 هزار دستگاه دولتی از شبکه اینترنت به شبکه ملی اطلاعات منتقل خواهد شد.

:angry: :angry: :angry:

لینک به دیدگاه

چه فایده

عین این می مونه بگن تو یه سی دی با سرعت 1 گیگابایت در ثانیه سرچ کنی !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اتفاقا خیلی هم پر فایده هستش .

اول اینکه دستگاهای دولتی بیخودی از پهنای باند اینترنت استفاده نمیکنن و داخل شبکه ملی قرار میگیرن .

بعدشم خیلی از اپلود سنتر های داخل وقتی به این شبکه متصل بشن با سرعت خیلی خوبی میشه ازشون دانلود داشت اونم بدون اینکه به شبکه جهانی وصل بشی .

بعد اینکه سرور های گیم هم پینگ خوبی خواهد داشت چون اینجور کع اعلام کردند کاملا فیبر نوری هستش .

و ....

لینک به دیدگاه

من هم با محمد جان موافقم ...

مضاف بر اینکه شبکه ملی که راه بیوفته ما باز هم به اینترنت دسترسی داریم ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس بگو صبانت پهنای باندش تو قم کم شده مخصوصا شبانه رو خودشون میبندن!

خدا لعنتشون کنه.

دانلودم الان 8 کیلوبایت هست(دیال آپ شده)

البته اگر بعدا سرعت بالا با قیمت مناسب بدن همین اینترانت رو خداخیرشون بده.

چون برای ما که در ددیکیت سرور گیم میزنیم بهتر میشه!سرعت بیشتر!پینگ پایینتر ورود خارجی ها با پینگ خراب(لگر میشن) هم مقدور نیست که خیلی خوب میشه.

باید منتظر ماند تا بدانیم و ببینیم چه بلایی قرار است سرمان یاید. :دی

لینک به دیدگاه

به علاوه اینکه کامپیوتر های دولتی از امنیت بیشتری برخوردار خواهند بود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چی بگم والا .... خدا کنه بلای دیگه ای سرمون نیاد که این دیال اپ هم واسه خودش نعمتیست ( امیدوارم منظورمو فهمیده باشین )

لینک به دیدگاه

باز هم موضوعی که داره بحث حاشیه ای درست میکنه . اگر بخواهید مواردی رو اینجا بگید که دردسر ساز بشه مجبور میشم تاپیک رو پاک کنم . پس رعایت کنید .

لینک به دیدگاه

البته قبول دارم آقا حامد شما در این سایت مسئولیتی به گردن دارید و اگه مشکلی برای این سایت پیش بیاد شما و آقای حسینی به زحمت می افتید ولی شما هم دیگه خیلی حساسی

خیلی از سایتها که مواضع تند تری در این زمینه دارن مشکلی براشون پیش نیومده

آقای حسینی هم قدیما تاپیک های انتقادی در مورد بازار و شرکت های گارانتی و غیره داشتن و هیچ مشکلی پیش نیومد

الان متاسفانه هر تاپیکی که در این انجمن یه ذره نقادانه هست به سرعت پاک میشه یعنی وضع اینقدر خرابه که با کمترین حرفی سایت تهدید میشه؟

انشاء الله هیچ مشکلی پیش نمیاد

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

به نظر من هم باید مواظب باشیم به گفته اقا حامد نباید زیاد به حاشیه بکشانیم تا این سایت خوب را که از همه لحاظ خوب و پر استفاده هست برای تمام مردم ایران را از دست ندهیم مثل ها ت اورکلاک که رفت وتا میتوانیم از سایت دفاع کنیم

مخلص شما قربانی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اتفاقا خیلی هم پر فایده هستش .

اول اینکه دستگاهای دولتی بیخودی از پهنای باند اینترنت استفاده نمیکنن و داخل شبکه ملی قرار میگیرن .

بعدشم خیلی از اپلود سنتر های داخل وقتی به این شبکه متصل بشن با سرعت خیلی خوبی میشه ازشون دانلود داشت اونم بدون اینکه به شبکه جهانی وصل بشی .

بعد اینکه سرور های گیم هم پینگ خوبی خواهد داشت چون اینجور کع اعلام کردند کاملا فیبر نوری هستش .

و ....

والله کاملا مخالفم با حرفت...

دستگاههای دولتی یکی از راههای فرار از این اینترنت زغالی واسه خیلی ها هستش(منجمله خودم)...

آپلود سنترهای داخلی رو نگرفتم دقیقا منظورت چیه ولی اگه این سایتهای ایرانی رو میگی(مثلا میهن یا p30day ) که همه اینها سرور داخلی هستن و سرعت دانلود ازشون آشغاله... من وقتی بخوام یک چیزی ازشون بگیرم توی یکی از این سرورهای لیچ میام آپلود میکنم و بعد از اون سرور میگیرم(یعنی سرعت سرور خارجی خیلی بهتر هستش)...

سرور گیم توی ایران هم مگه داریم؟؟؟؟

من COD یا BF3 بخوام بازی کنم احتمالا از سرور بادمجون استفاده میکنم نه؟

منظور اینه که عملا بازیهای آنلاین تعطیل میشن...

البته خیلی هاشون هم مثل بلیزارد که مارو تحریم کردن...

فیبر نوری رو کجا باید کشیده بشه تا جواب بده؟

خطوط ارتباطی بین شهری یا بین مخابرات تا مصرف کننده؟

چون توی خیلی از شهرهای ایران که هنوز خیلی از خطهای مصرف کننده ها فیبر نیست که؟

تازه جالب اینکه توی اهواز شرکتهای ADSL به خطهای فیبر adsl نمیدن(البته نه هر شرکتی و بعضی مناطق هم میدن)...

خلاصه با هر چیزی که گفتی مخالف شدم!!!!! :huh:

راستی این اینترنت ملی مثل این میمونه از تو زندون باشی و بخوای بدونی هوای بیرون چجوری هستش... :angry:

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

دوست عزیز نقدی که به اشخاص و شرکت ها میکنید با نقدی که در تاپیک هایی مثل این تاپیک انجام میشه فرق داره . بعضی مسائل حساسیت ایجاد میکنن . همه این مطالب هم مانیتور میشن . همه کنترل میشن .پس بهتره احتیاط کنیم تا مشکلی پیش نیاد .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...