رفتن به مطلب

مشکل با صدای بلند فن کیس

indianboy
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

حدود دو هفته ای میشه که یه کیس raidmax helious خریدم. اما وقتی روشنش می کنم فن های ال ای دی جلوش نویز خیلی بالا و صدای بدی داره. وقتی که جلوی کیس رو قدری بالا میارم صداش قطع میشه اما وقتی می ذارم سر جاش صداش درمیاد. وقتی عقب کیس رو میارم بالا که صداش بدتر میشه. فن ها هم از همین ال ای دی های آبی مال خود شرکت ریدمکس هستش که آرمش هم روش هست. لطفا راهنمایی کنید. ممنون

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزيز،‌

شما احياناً كيس رو كامل باز كردين و چك كردين كه سيم و يا جسمى با فن برخورد داره يا نه؟؟

اگه ميتونين يك بار كامل فن ها را از كيس كاملا جدا كنين (خود فن ها رو هم چك كنين مثلا LED بيرون نزده باشن و يا سيم هاشون با پرره هاى فن برخوردى نداشته باشن) بعد دوباره خودتون پيچشون كنين و حين بررسسى فن ها،‌ ببينين موردى هست يا نه؟

بد نيست اگر بعد از جدا سازى فن رو تو دست خودتون روشنش كنين ببينين صدا ازش مياد يا نه.

كيس خود من وقتى خريدم يك نخ پلاستيكى نازك از فيلتر جلوى فن بيرون زده بود و با برخورد به فن صداى بدى ميداد. كه با دو سه بار بررسى متوجهش شدم و كوتاهش كردم.

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

سلام. کیس رو آکبند گرفتم و دیگه بازش نکردم. آخه شنیدم بعضی از این ال ای دی فن ها خودشون صدا می دن؟ درسته؟

لینک به دیدگاه

سلام. کیس رو آکبند گرفتم و دیگه بازش نکردم. آخه شنیدم بعضی از این ال ای دی فن ها خودشون صدا می دن؟ درسته؟

صدای عبور جریان هوا رو همه فن ها میدن. ولی اونقدری نیست که اذیت کنه.

علی الظاهر صدایی که شما شنیدین اینقدر غیر عادی بوده که نگران شدین و براش تاپیک زدین.

LED فن ها هم مثل بقیه فن ها هستن. صدای خاصی ندارن. قطر فن هرچی بیشتر باشه صداش کمتره. صدای فن 8 سانت بیشتر از صدای فن 12 هستش.

فن 22 خیلی صداش کمتره نسبت به فن 12. خلاصه به این شکل.

در هر صورت، تا کیس رو باز نکنی متوجه مشکل نمیشی دوست عزیز. ;)

لینک به دیدگاه

صداش یه حالتیه مثل برخورد نخی چیزی با فن اما با سرعت بالا. ممکنه باز کنم و دیگه نتونم ببندم. باز کردن و بستن این کیسها رو کسی بلده راهنمایی کنه؟ از داخل کیس راهی نداشت. فکر کنم باید اون قسمت جلوش رو بردارم.

لینک به دیدگاه

صداش یه حالتیه مثل برخورد نخی چیزی با فن اما با سرعت بالا. ممکنه باز کنم و دیگه نتونم ببندم. باز کردن و بستن این کیسها رو کسی بلده راهنمایی کنه؟ از داخل کیس راهی نداشت. فکر کنم باید اون قسمت جلوش رو بردارم.

پس همون باید بازش کنی ببینی سیم یا نخ نایلونی یا چیه که با پره های فن برخورد میکنه.

رفیق تو زندگی بالاخره به یه جاهایی میرسیم که باید در جهت ترسمون حرکت کنیم. B) شما هم بالاخره باید کیس رو باز کنین. ;)

متاسفانه من به این مدل کیس آشنایی ندارم وگرنه راهنماییتون میکردم. (*)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...