رفتن به مطلب

PES 2013

rock-star
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

Konami و سری بازی های PES نامی که هر سال بازیکنان بسیار زیادی را به سمت خود می کشاند تا اوقات فراغت آن ها را پر کند. PES 2013 نیز آمده تا دوستدارانش را در طول یک سال پیش رو، وارد مسابقات، کل کل ها و برد و باخت های متعدد کند. اما آیا این نسخه از سری PES توانسته برای یک بازی سال 2012-2013 موفق ظاهر شود یا خیر؟

668443_20120920_640screen001.jpg

گرافیک

در قسمت گرافیک بازی PES 2013 تغییر قابل ملاحظه ای با نسخه قبلی نداشته و حتی می توان گفت که گرافیک بازی دقیقاً همان چیزی است که در نسخه سال گذشته مشاهده کرده بودیم. طراحی بازیکنان و مخصوصاً ستاره ها تفاوتی با نسخه قبلی نمی کند و این موضوع در طراحی استادیوم ها نیز دیده می شود. در زمان صحنه های آهسته، بازی دارای افکت بلور نه چندان جالبی می شود. انیمیشن های بازیکنان همچنان روان به نظر نمی رسند و این موضوع تأثیر زیادی روی گیم پلی بازی گذاشته است. طراحی صورت بازیکنان مطرح فوتبال همانند نسخه های قبلی خوب انجام شده و شاید تنها بخش مثبت گرافیک بازی همین باشد. در کل، بازی PES 2013 از نظر گرافیک، بازی ای نیست که بتواند نسبت به نسخه قبلی نظر شما را آن طور که باید و شاید به خودش جلب کند.

668443_20120920_640screen009.jpg

موسیقی/صداگذاری

در قسمت گزارشگری، بازی دارای پیشرفت های بسیار خوبی بوده و اضافه شدن گزارشگرهای جدید توانسته این قسمت را جذاب تر از نسخه های قبل کند. اما همچنان گزارشگرها نمی توانند هیجان لازم را در زمان مسابقه ها به وجود بیاورند و در لحظه های حساس می توانستند نمایش های بهتری از خود نشان دهند و صحنه ها را با حالت های هیجان انگیز و جذاب تری گزارش کنند. گزارشگرها اطلاعات نسبتاً خوبی را به شما خواهند داد که بیشتر آن ها قبل از شروع بازی روی صفحه نوشته می شوند و در زمان بازی نیز سعی می کنند با صحبت ها و تفسیرهای مختلف روند بازی را جالب تر کنند. موسیقی های لایسنس شده بسیار خوبی برای PES 2013 انتخاب شده که تنوع و ریتم بسیار خوبی دارند.

668443_20120801_640screen003.jpg

گیم پلی

انتظارها از یک بازی فوتبال بسیار بالا است و علاقه مندان این عنوان ها دوست دارند که نسخه های جدید شاهد تغییرات خوبی حداقل در قسمت گیم پلی باشند. PES در سال هایی نه چندان دور در قسمت گیم پلی بی رقیب بود و آنچنان با گیم پلی زیبایش بازیکنان را جادو می کرد که کسی نمی توانست به راحتی از آن دل بکند. اما این روند در سال های گذشته رفته رفته حالت نزولی به خودش گرفت و باعث شد که علاقه مندان به این سری از این قسمت دل خوشی نداشته باشند. هر سال شاهد هستیم که وعده های زیادی برای بهبود گیم پلی داده می شود، اما در نهایت هیچ تفاوتی دیده و حس نمی شود.

از نظر تکنیکی و روند گیم پلی این عنوان همچنان نمی تواند خودش را به سری FIFA نزدیک کند و شاید این موضوع آزار دهنده ترین قسمت آن باشد. از معدود تغییراتی که در گیم پلی بازی صورت گرفته، بهبود یافتن نسبی قدرت دفاع کردن بازیکنان است، چون در این نسخه اشتباهات دفاعی کمتری را مشاهده خواهید کرد. اما برای جبران این مشکل، بازی برای شما حرکات بسیار سختی را در نظر گرفته که شاید انجام دادن آن ها برای بسیاری از بازیکنان کار آسانی نباشد و بجای اینکه آن ها احساس کنند که این قسمت بهتر شده، با چالش های بیشتری روبرو می شوند و وقت آن ها را بسیار خواهد گرفت. هنوز هم بهترین راه دفاع کردن نگه داشتن دکمه و نزدیک شدن به بازیکن حریف و تکل کردن است!

668443_20120920_640screen007.jpg

با تغییرات به وجود آمده باز هم سیستم های قدیمی بهتر جوابگو هستند. سرعت بازی همچنان زیاد نیست و نوع انیمیشن بازیکنان و حرکاتی که انجام می دهند، به شکلی است که احساس سرعت در بازی به وجود نمی آید. تیم PES باید در این قسمت تغییرات بهتری را به وجود می آورد و انیمیشن ها و روند بازی را سریع تر می کرد تا هیجان یک بازی فوتبال به خوبی در آن حس شود. در سیستم دریبل ها و سایر قسمت های بازی نیز با چالش خاصی روبرو نخواهید شد و همانند نسخه های قبلی با استانداردهای یکسانی مواجه خواهید شد. اما با نگه داشتن دکمه RT (در نسخه Xbox 360) می توانید جهت حرکت بازیکن و توپ را مشاهده کنید.

این کار می تواند شما را از جهت ارسال توپ آگاه سازد، اما آیا این تغییری است که در این بازی باید به وجود بیاید؟ مسلماً کسانی که PES بازی می کنند، می توانند جهت حرکت توپ و بازیکنان را به خوبی تشخیص دهند! اضافه شدن تیم های جدید و لایسنس شدن آن ها و باشگاه های بیشتر یکی از معدود قسمت هایی است که در این بازی واقعاً به چشم می آید. لایسنس شدن باشگاه های معروف و استفاده از نام های درست باعث شده که دیگر شاهد مشکل نسخه های قبلی نباشید و حس بهتری در زمان بازی کردن داشته باشید. داوری نیز روند بهتری به خودش گرفته و در مقایسه با نسخه قبل که بسیاری از برخوردها را خطا اعلام می کرد، نمایش بهتری دارد و بازی سرعت بیشتری به خودش گرفته و پی در پی با سوت داور قطع نمی شود.

668443_20120920_640screen003.jpg

از مشکلات دیگری که در گیم پلی بازی دیده می شود، وجود باگ هایی است که بازی را واقعاً از هیجان می اندازد. درست است که همیشه این مشکلات برطرف می شوند، اما دیدن آن ها در نسخه های جدیدتر جای تعجب دارد. نبود مدهای جدید برای بازی کردن نیز از قسمت هایی آزار دهنده PES 2013 است. حتی در نسخه سال پیش نیز این موضوع وجود داشت و امیدوار بودیم که در این نسخه شاهد اضافه شدن مدهای جدید به قسمت های تک نفره و چندنفره باشیم. اما در این نسخه نیز خبری از این تغییر نیست و باید به این موضوع اشاره کنیم که قسمت های تک نفره و چندنفره بازی دیگر المان هیجان انگیزی را در بر ندارند و همیشه با مدها و حالت یکسانی روبرو هستید که در نسخه های قبلی نیز وجود داشت. تنها قسمت جالب بازی این است که در این نسخه تیم های حاضر در جام باشگاه های اروپا نیز حضور دارند! قسمت پرطرفدار این سری از بازی ها که Master League نام دارد نیز تغییری را شاهد نبوده و باز هم با همان حالت قدیمی روبرو است.

668443_20120920_640screen015.jpg

نتیجه گیری

بازی PES 2013 بیشتر از آنکه پیشرفت را در خودش شاهد باشد، پسرفت و درجا زدن را پیش روی شما قرار می دهد. نبود مدهای جدید برای بازی کردن، تغییرات نه چندان جالب توجه در گیم پلی و گرافیک یکسان با نسخه قبل باعث می شود که این بازی با نسخه سال گذشته تنها در نام متفاوت باشند. بازی Pro Evolution Soccer 2013 بر خلاف نامش که بیانگر یک فوتبال انقلابی و برتر در سال 2013 است، چیزی خاصی را در خودش نمایش نداده

منبع:پردیس گیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در عوض فیفا13 نسبت به فیفا12 پیشرفت قابل توجهی داشته گیم پلی روان انیمیشنهای واقعی پاسکاریهای واقعی و از همه هوش مصنوعی بسیار پیشرفته که بازکنان حریف طوری فضاها رو انالیز میکنن که انگار در زمین فوتبال واقعی هست بازی من که به فیفا 13 نمره 10 از 10 میدم چون دموشو بازی کردم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این نویسنده بازی کن نیست که...اومده میگه سرعت بازی کمه و فلان و فیساله و مثل فیفا نیست ... مثل اینکه به نیدفور گیر بدن بگن چرا مثل دریفت یا اون یکی نیست ...

یکی نیست بهش بگه اگه فیفا می خوای پس چرا میای پی ای اس بازی می کنی... من همین پی ای اس رو دوست دارم چون پی ای اس هست نه فیفا... می خواستم می رفتم فیفا بازی می کردم!

یکی نیست بگه بهشون عزیز جان برادر اگه قرار بود مثل فیفا باشه خوب مینوشت فیفا یا مثل بقیه کپی برداری میکردن میرفت!!! لابد نمی خوان این روش رو حذف کنند... حالا گرافیکش یکم مات هست درست! این دو سری اخیر من این ایرادو بهش دارم اما بهش عادت می کنی یجورایی همینش هم باحاله و کمتر خسته می شم... چون فوتبال یه بازی هست که همش خیره به بازی هستی اگه زیاد پر رنگ باشه موجب نارحتی ممکنه بشه...احتمالا یه دلیل خوبی دارن براش و گرنه براشون کاری نداره گرافیکو روشنتر کنند!

------------------------

الان بازی کردم دقت می کردم دیدم نه کیفیتشم بهتر شده از قبلی که یخورده مات بود پس مشکلی نداره، پرفکت! :D

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فیفا 13 نسبت به 12 پیشرفت زیادی داشت.انجین گارفیکی بازی تغییر پیدا کرده! امسال حداقل از لحاظ گرافیکی برنده فیفا 13 هست.

بایست ببینیم سال دیگه PES جدید چی میشه!؟ چون قراره انجین به کلی بهبود پیدا کنه.شاید PES 14 بهتر از فیفا 14 بشه.ولی امسال برنده فیفا 13 است.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این نویسنده بازی کن نیست که...اومده میگه سرعت بازی کمه و فلان و فیساله و مثل فیفا نیست ... مثل اینکه به نیدفور گیر بدن بگن چرا مثل دریفت یا اون یکی نیست ...

یکی نیست بهش بگه اگه فیفا می خوای پس چرا میای پی ای اس بازی می کنی... من همین پی ای اس رو دوست دارم چون پی ای اس هست نه فیفا... می خواستم می رفتم فیفا بازی می کردم!

یکی نیست بگه بهشون عزیز جان برادر اگه قرار بود مثل فیفا باشه خوب مینوشت فیفا یا مثل بقیه کپی برداری میکردن میرفت!!! لابد نمی خوان این روش رو حذف کنند... حالا گرافیکش یکم مات هست درست! این دو سری اخیر من این ایرادو بهش دارم اما بهش عادت می کنی یجورایی همینش هم باحاله و کمتر خسته می شم... چون فوتبال یه بازی هست که همش خیره به بازی هستی اگه زیاد پر رنگ باشه موجب نارحتی ممکنه بشه...احتمالا یه دلیل خوبی دارن براش و گرنه براشون کاری نداره گرافیکو روشنتر کنند!

بحث بازیکن نیست فوتبال رو فقط یه چیز هست که واقعی جلوه میده اونم گیم پلی هست شما بازی the last of us رو اگر دموهاشو دیده باشید منظور منو میفهمید این بازی ساخت شرکتی هست که انچارتد 1و2و3 رو ساخت و در نسخه سوم انتقادهایی بهش شد که نسخه سوم انچارتد تکرار نسخه 1و2 هست و بازی هیچ پیشرفتی جز گرافیک نداشته pes13 هم دقیقا همین رویه رو داره میره هیچ تحولی درش کونامی نداده گیم پلیش حتی بعضی مواقع ادم رو یاد pes6 میندازه شما معلوم هست روی pes خیلی تعصب دارید منم خودم یه زمانی تصعب زیادی رویه الون11 وpes6 داشتم اما از زمانی که فیفا11 رو بازی کردم تازه فهمیدم گیم پلی داخل فوتبال یعنی چی من خودم به یکی دوتا از دوستانم که تعصب pes داشتند رو بهشون پیشنهاد فیفا دادم و موقعی که اونها هم رفتن و فیفا رو از نسخه 11 تجربه کردن یکی از طرفداران فیفا شدن و الان هم به شدت منتظر نسخه 13 هستند

اینو تماشا کنید لطفا(به قند شکن نیاز دارید)

http://www.mediafire...es4omjsedh5cfz4

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

من فیفا 11 بازی می کنم خودم

متاسفانه سر قضیه کنترلر موفق به بازی فیفا 12 نشدم امیدوارم تو فیفا 13 مشکل تنظیم دسته ها حل شده باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بحث بازیکن نیست فوتبال رو فقط یه چیز هست که واقعی جلوه میده اونم گیم پلی هست شما بازی the last of us رو اگر دموهاشو دیده باشید منظور منو میفهمید این بازی ساخت شرکتی هست که انچارتد 1و2و3 رو ساخت و در نسخه سوم انتقادهایی بهش شد که نسخه سوم انچارتد تکرار نسخه 1و2 هست و بازی هیچ پیشرفتی جز گرافیک نداشته pes13 هم دقیقا همین رویه رو داره میره هیچ تحولی درش کونامی نداده گیم پلیش حتی بعضی مواقع ادم رو یاد pes6 میندازه شما معلوم هست روی pes خیلی تعصب دارید منم خودم یه زمانی تصعب زیادی رویه الون11 وpes6 داشتم اما از زمانی که فیفا11 رو بازی کردم تازه فهمیدم گیم پلی داخل فوتبال یعنی چی من خودم به یکی دوتا از دوستانم که تعصب pes داشتند رو بهشون پیشنهاد فیفا دادم و موقعی که اونها هم رفتن و فیفا رو از نسخه 11 تجربه کردن یکی از طرفداران فیفا شدن و الان هم به شدت منتظر نسخه 13 هستند

کاملا موافقم...

pes از 5-4 سال پیش تا الان هیچ پیشرفتی نداشته(آره یک چیزای ریزی توش پیشرفت کرده مثل دریبل زدنها که قبلا اون کسی که حرفه ای بود میتونست اکثرشون رو انجام بده) ولی فیفا هر سال داره بهتر و بهتر میشه....

صدای این گزارشگر توی PES و تیکه های تکراری که با اون دستیارش میندازه واقعا رو اعصاب هستش...وقتی صداشو میشنوم حالم از این بازی بهم میخوره...از جمله چیزهای جالب توی فیفا گذاشتن صدایی که دلتون میخواد واسه گزارشگر هستش...

دوستان شاید بگن که صدای گزارشگر اصلا مهم نیست ولی فرض کنید که این بازی فوتبال رو میخواید نگاه کنید و خیابانی بیاد گزارش کنه, اونوقت چه حسی دارید؟

من فیفا 11 بازی می کنم خودم

متاسفانه سر قضیه کنترلر موفق به بازی فیفا 12 نشدم امیدوارم تو فیفا 13 مشکل تنظیم دسته ها حل شده باشه

واسش تا دلت بخواد Patch اومد که مشکلاتش حل شد عزیز...

من Fifa 13 رو از میهن گرفتم(البته 2تا پارت اولش رو هنوز نگرفتم) نمیدونم که کرک شده هستش یا فقط Extract شده...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

بنده به هیچ عنوان fifa رو در حدی نمیبینم که حتی بخواد با pes مقایسه بشه چه برسه به این که بهتر هم باشه . fifa از همون اول هم درست ساخته نمیشد . نه گرافیک درست و حسابی داره نه حرکتهای طبیعی داره . pes 13 واقعی روش کار شده و وقتی بازی میکنی هم از گرافیک بازی لذت میبری و هم حرکت بازیکن ها فوق العاده طبیعی طراحی شده . تنها مشکلش من فکر میکنم تو قدرت بازیکن ها هستش که مثلا مسی رو نتونستن اون چیزی که هست دربیارن و به نظرم و برعکس میبینی ریبری رو جوری ساختن که مسی باید پیشش لنگ بندازه . به نظرم این ضعف pes هستش و هیچ ضعف دیگه ای نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده به هیچ عنوان fifa رو در حدی نمیبینم که حتی بخواد با pes مقایسه بشه چه برسه به این که بهتر هم باشه . fifa از همون اول هم درست ساخته نمیشد . نه گرافیک درست و حسابی داره نه حرکتهای طبیعی داره . pes 13 واقعی روش کار شده و وقتی بازی میکنی هم از گرافیک بازی لذت میبری و هم حرکت بازیکن ها فوق العاده طبیعی طراحی شده . تنها مشکلش من فکر میکنم تو قدرت بازیکن ها هستش که مثلا مسی رو نتونستن اون چیزی که هست دربیارن و به نظرم و برعکس میبینی ریبری رو جوری ساختن که مسی باید پیشش لنگ بندازه . به نظرم این ضعف pes هستش و هیچ ضعف دیگه ای نداره

شما هم تعصب الکی روی این بازی دارید

اینها رو ببین

http://www.imdb.com/title/tt2058058/

http://www.imdb.com/title/tt1964674/

اینها نظر سنجی وارائ کل مردم دنیا هست که این دوتا بازی رو تجربه کردن حالا شما بگو که ایا pes حد فیفا هست یا نه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست عزیز شما متاسفانه نگاه می کنی به فیفا که قبلا اشغال بوده حالا مشکلاتشو رفع کرده خوب شده بعد انتظار داری پی ای اس هم به همون اندازه پیشرفت داشته باشه که نمی شه از این بهتر فوتبال ساخت...یعنی هست؟؟؟ داریم؟؟؟ واقعا داریم؟؟؟ نداریم! =))

تازه شما می گی طرفدارشم نه به خدا سالی یه بار همون اول که میاد مستر لیگش رو شروع می کنم تا 4-5 دوره بازی میکنم می بوسم میزارم کنار تا سال بعدی که ورژن جدیدش بیاد بازی های دیگه هست که بازی کنم... پس همچین صبح تا شب وقت نمی زارم پاش همون دو ماه اول هست... دوما فیفا بازی نکردم اما تا دلت بخواد دیدم بازیش رو که دیگران بازی می کنند!!! بخدا همچین فرقی احساس نکردم که بخوام برم بازی کنم همون پی ای اس کافیه مگه ادم چقدر می خواد فوتبال بازی کنه؟؟؟

تنها عیبش اینه که بازیکناش رو مثل فیفا نمتونه کامل کنه که اونم با پچ هاش رفع میشه!!!من به این روش فوتبال عادت کردم و توش از نظر خودم حرفه ای شدم و لذت می برم...

متاسفانه تعصب به کار شما می گن که رفتی دیدی فیفا برات بهتره چسبیدی می گی پی ای اس اشغاله!!! من گفتم فیفا اشغاله که شما می گی من متعصبم؟؟؟ نه، گفتم من پی ای اس رو دوست دارم بازی کنم و طرف دار به علاقه ی من توهین میکنه چون خودش دوست نداره!

اونجا هم گفتم مثل این مونه که شما بگی دریفت خوبه نیدفور اشغاله... این تعصب هست چرا که نیدفور روش و دیدگاهش تو ماشین بازی کاملا فرق داره ... B)

تو یه بازی ور میدارن بازی رو زیرو رو می کنن می گید چرا اینجوری کردید تازه فروش بیشتری هم مکنه بازی تو یکی دیگه چسبیدید می گید چرا عوضش نمی کنید! یکی نیست بگه اگه دوست نداری بازی نکن برو همونی که دوست داری بازی کن کسی مجبورت نکرده که بیای بازی کنی این یکی رو برو همونو بازی کن... شما قراره با یکی بری بیرون دونفر میان در خونه از یکی خوشت میاد از اون یکی نه حالا درست برگردی به اون یکی بگی که من از تو خوشم نمیاد قیافت ضایع هست برو لباساتو عوض کن اینجوری لباس بپوش، نه دیگه با اونی که دوست داری می ری بیرون اونم با یکی دیگه اصلا واسه همینه که دو جور فوتبال داریم که هر کی هر کدومو دوست داشت بازی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟ :D

حالا هی بزنید تو سر هم که اینی که من بازی می کنم خوبه اونی یکی بده!

یا مثلا یکی بیاد بگه ام اس ای بده ایسوز خوبه نه عزیزمن هر کدوم یه خوبی هایی دارن یه بدی هایی هر کدوم بکارت بیاد می خری استفاده می کنی!

بقول معروف ما قدیمیا(چون 80درصد بازی های میکرو و سگا و اتاری و غیره رو از قدیم یادمه و بازی کردم همون موقع ها، حتی زورو و دوک وپرنس رو هم با 8 تا فلاپی و گذشتن از زیپ 4-5 ساعت، بازی می کردیم)) با همون نیدفور و پی ای اس کیف می کنیم شما جدیدا چون تجربه و سابقه و خاطرات ماها رو ندارین چسبیدین به این موضوعات و بهش دامن میزنید...!

ببین منه پیرمرد رو واداشتی چقدر صبحت کنم دهنم کف کرد... :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما هم تعصب الکی روی این بازی دارید

اینها رو ببین

http://www.imdb.com/title/tt2058058/

http://www.imdb.com/title/tt1964674/

اینها نظر سنجی وارائ کل مردم دنیا هست که این دوتا بازی رو تجربه کردن حالا شما بگو که ایا pes حد فیفا هست یا نه

یکنی نیست بگه ویندوز رو با لینوکس یا مک مقایسه کنید ببینید چقدر طرفدار دارن ... حالا که ویندوز چندین برابر طرفدار داره پس اون دوتا اشغالن!!!

این که دلیل نیست مرد مومن؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکنی نیست بگه ویندوز رو با لینوکس یا مک مقایسه کنید ببینید چقدر طرفدار دارن ... حالا که ویندوز چندین برابر طرفدار داره پس اون دوتا اشغالن!!!

این که دلیل نیست مرد مومن؟؟؟

شما میگی لینوکس با ویندوز پس حتما بوگاتی رو با پراید مقایسه میکنی بعدشم من مطمئنم شما میدونی دلیل برتری ویندوز نسبت به لینوکس چیه و چرا تمامیه توسعه دهندگان نرم افزار و بازی به سمت ویندوز میرنت ویندوز این نیست شما بگید دلیلش چیه

pes13 دقیقا مثل شرکت ایران خودرو میمونه که هیچ نواوری داخل ماشینهاش نمیده سال به سال هم از کیفیت اونا میزنه کلی هم تبلیغات راه میندازه بعد که مشتریها میرن و استفاده میکنن داد همه میره هوا

از قدیم گفتن هر ان چیز که عیان است چه حاجت به بیان است

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما میگی لینوکس با ویندوز پس حتما بوگاتی رو با پراید مقایسه میکنی بعدشم من مطمئنم شما میدونی دلیل برتری ویندوز نسبت به لینوکس چیه و چرا تمامیه توسعه دهندگان نرم افزار و بازی به سمت ویندوز میرنت ویندوز این نیست شما بگید دلیلش چیه

pes13 دقیقا مثل شرکت ایران خودرو میمونه که هیچ نواوری داخل ماشینهاش نمیده سال به سال هم از کیفیت اونا میزنه کلی هم تبلیغات راه میندازه بعد که مشتریها میرن و استفاده میکنن داد همه میره هوا

از قدیم گفتن هر ان چیز که عیان است چه حاجت به بیان است

شما که اینهمه حرفو یهو گفتی میشه بفرمایی چه چیزی پی ای اس نسبت به سالهای قبلی کمتر داره بغیر از تعداد طرفدار نسبت به فیفا؟؟؟؟؟؟ من که هر سال بازی می کنم می بینم بهتر شده اما بدتر نشده درسته پیشرفت کمی داره اما پسرفت نداره!!!

پس چرا داد ما نرفته هوا ؟؟؟؟؟؟

دمت گرم دیگه الان گفتی ویندوز بوگاتی هست مک و لینوکس پراید؟؟؟ دیدی زود قضاوت می کنی؟؟؟ الان گفتم که چون یه چیزی بیشتر محبوب هست دلیل به برتریش نیست... همین کارارو کردین که پرایدم نمی دن سوارشیم :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز منظورشون فکر میکنم نمره هایی بود که بهشون دادن نه تعداد نمره ها...

IMDB واسه گیم مرجع جالبی نیست... شما metacritic رو باید چک کنید...

http://www.metacritic.com/games

این دو صفحه:

http://www.metacriti.../fifa-soccer-13

و

http://www.metacriti...ion-soccer-2013

یا

http://www.metacriti...ion-soccer-2012

و

http://www.metacriti.../fifa-soccer-12

و اختلاف این نمره ها رو میبینید که چقدر با هم متفاوت هستن...

درضمن من آمار دقیقی ندارم واسه یوزرهای مک و ویندوز ولی اینجا ایرانه که همه ویندوز استفاده میکنن ولی کشورهای پیشرفته تر اکثرا مک استفاده میکنن...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز منظورشون فکر میکنم نمره هایی بود که بهشون دادن نه تعداد نمره ها...

IMDB واسه گیم مرجع جالبی نیست... شما metacritic رو باید چک کنید...

http://www.metacritic.com/games

این دو صفحه:

http://www.metacriti.../fifa-soccer-13

و

http://www.metacriti...ion-soccer-2013

یا

http://www.metacriti...ion-soccer-2012

و

http://www.metacriti.../fifa-soccer-12

و اختلاف این نمره ها رو میبینید که چقدر با هم متفاوت هستن...

درضمن من آمار دقیقی ندارم واسه یوزرهای مک و ویندوز ولی اینجا ایرانه که همه ویندوز استفاده میکنن ولی کشورهای پیشرفته تر اکثرا مک استفاده میکنن...

خوب خدا خیرت بده برار خودت داری میبینی اینو من نمیگم همه میگن

در ضمن چرا imdb مرجع خوبی نیست اتفاقا بهترین مرجع هست چون نظر همه مصرف کنندگان اونجا نوشته میشه شما به سایت اختصاصی بازی نباید توجه کنی چون مثل گیم اسپات نظر شخصیشونو مینویسن کاری به ارا کاربرا ندارن

شما یه سر یه سایت پردیس بزن کاربران پردیس به بازی borderland2 نمره 7.5 دادن ولی گیم اسپات 8.5 داده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هر چی بگم باز حرف خودتو می زنی... این که می بینی فیفا نمرش بالاست ولی اون یکی پایینه بخاطر این هست که طرف پی ای اس باز بوده رفته فیفا بازی می کنه و خوشش نمیاد از این یکی نه اینکه باهاش بده بلکه چون فکر می کنه باید مثل اون یا بهتر از اون باشه پس نمره کم میده... اما هیچوقت نمی بینی که یه پی ای اس باز بره به فیفا نمره کم بده یا بر عکس چرا؟؟؟ چون اصلا کاری با هم ندارن که برن سراغ هم... در واقع ضربه ای که داره پی ای اس می خوره از طرف فیفا بازان اصیل نیست از خیانت کاران و طرفداران قبلی پی ای اس هست... که دارن از پشت بهش خنجر میزنن و نابودش می کنند...! 8-X (امیدوارم ناراحت نشید فقط یه استعاره بود :D )

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب خدا خیرت بده برار خودت داری میبینی اینو من نمیگم همه میگن

در ضمن چرا imdb مرجع خوبی نیست اتفاقا بهترین مرجع هست چون نظر همه مصرف کنندگان اونجا نوشته میشه شما به سایت اختصاصی بازی نباید توجه کنی چون مثل گیم اسپات نظر شخصیشونو مینویسن کاری به ارا کاربرا ندارن

شما یه سر یه سایت پردیس بزن کاربران پردیس به بازی borderland2 نمره 7.5 دادن ولی گیم اسپات 8.5 داده

عزیز داری به خودی حمله میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟

من که دارم تایید میکنم...

Metacritic مهمترین و معتبرترین سایت واسه این کار هستش...

چون metacritic میانگین 100 سایت معتبر رو قرار میده...

درضمن هر چه تعداد رای دهندگان بیشتر باشه اون رای معتبر میشه...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

امیدوارم مطالبی که جناب استارتر نوشته اند صحیح نباشه . ما همچنان به دلیل مسابقات مختلف و شرطی تا یکی دوماه دیگه pes12 بازی می کنیم . من در جایی دیگر خونده بودم که ورژن جدید پی اس نکته مثبتی که راجع بهش وجود داره اینه که خیلی نظر منتقدان و علاقمندان به این بازی رو در بهبود ساختار بازی لحاظ کرده . ولی این مطالبی که دوست ما نوشته ان . کاملا با اون مطالبی که من خوندم ، مغایرت داره

لینک به دیدگاه

کاش می شد یه طوری یه مسابقاتی ترتیب بدیم . علاقمندان ی اس با هم و علاقمندان فیفا با هم . به نظر من خیلی هیجان انگیزه . من با بارسلونا بازی می کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...