رفتن به مطلب

فروش یک سیستم غول...

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز

امید وارم دوستان همگی خوب باشین.

سیستم زیر به فروش میرسد، دوربین ندارم عکس بگیرم اگه خریدار بود و عکس خواست دوربین پیدا میکنم عکس هم بهش میدم.

این سیستم 6 ماه هست که خریداری شده و ظاهرش کاملا نو و تمیز هست به صورتی که وقتی بهش از نردیک نگاه کنی انگار یک روز هست خریداری شده و کاملا سالم میباشد. این سیستم رو همون طور که بعضی از دوستان اطلاع دارند برای کار های سه بعدی و انیمیشن سازی خریداری شد که چون کار انجام نگرفت از این سیستم هیچ استفاده ای نشد و سیستم عامل نصب شده روی این سیستم در طول 6 ماه 32 بیتی بوده و تنها کاری کا با این سیستم انجام میشد رایت بود. و البته یک بازی کامپیوتری هم روش بازی شد. سیستم خیلی خوبی هست و فکر نکنم توی بازار این سیستم گیر بیاد.

این سیستم به هیچ عنوان تا حالا اور نشده و تضمین میکنم.

دلیل فروش هم نیاز مالی میباشد.

این سیستم تا چند نسل بازی ها آینده رو به خوبی و با آخرین کیفیت اجرا میکند و حداقل بین 8 تا 10 سال همه بازی های رو اجرا میکنه و نیاز به ارتقا پیدا نمیکند و همچنین برای کار های گرافیکی و انیمیشن سای سه بعدی بسیار مناسب میباشد.( قایل توجه دوستانی که با مایا،تری دی مکس ،آفتر افکتز و دیگر برنامه های انیمیشن سازی کار میکنند)

تمام قطعات گارانتی دارند و 6 ماه از گارانتیشون گذشته و حداقل 2 تا 4 سال گارانتی دارند.

مشخصات سیستم:

CPU: Intel Core i7 2600K = 680

قیمت در بازار: 950

فروش فوری= 700

CPU Cooler: TT Tower 120 Extreme = 125

قیمت در بازار: 180

فروش فوری= 135

M.B: ASUS P8Z68-V PRO = 395

قیمت در بازار: 565

فروش فوری= 415

RAM: Corsair Vengeance® Low Profile Blue DDR3 1600 4x4 16GB = 295

قیمت در بازار: 390

فروش فوری= 315

VGA: MSI GTX 580 Lightning Xtreme Edition = 1,100,000

قیمت در بازار: 1,700

فروش فوری= 1,200

SSD: AData S511 60Gb = 235

قیمت در بازار: 320

فروش فوری= 250

DVD RW: 2X Plextor PX-L890SA = 85

قیمت در بازار: هر کدوم 80 تومان

فروش فوری هر دو= 95

Power: Green GP1000b-gold = 440

قیمت در بازار: 640 و بالاتر

فروش فوری= 460

Case: Green X-9 = 335

قیمت در بازار: 460

فروش فوری= 350

Monitor: Asus MS 228H = 390

قیمت در بازار: 460 و بالاتر

مانیتور فروخته شد...

نکته: دوستان زیر قیمت پایه به هیچ عنوان فروخته نمیشود خواهشا زیر قیمت پایه توی تایپیک پیشنهاد ندین.

کاری به قیمت جاهای دیگه ندارم اینکه چه کسی در کجا و با چه قیمتی قطعه ای رو فروخته را کاری ندارم و نمیخواهم بدونم، لطفا اگه خریدارین قیمت مورد نظرتون رو پیغام خصوصی بزنید ، قطعات کاملا نو هستن و با توجه به گارانتی و نو بودن قیمت زدم. نهایتا خارج از تایپیک و در بازار میفروشم

شهرستان هستم با تیپاکس ارسال میکنم.

با تشکر

ویرایش شده توسط pclord
لینک به دیدگاه

اگه این دوستمون که گفتن به غیر کارت گرافیک همه رو میخوان خریدشون قطعی شد کارت گرافیک رو جداگانه برای فروش قرار میدم.

من همشو می خواهم به جز کارت گرافیک .. کارت گرافیک به کارم نمیاد

پی ام دادم چک کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر میکنم اگه قطعات رو جدا جدا قیمت بزنید بهتر فروش بره...

چون هر کسی به یه قطعه ممکنه احتیاج داشته باشه...

لینک به دیدگاه

سلام

قیمت قطعات به صورت جداگانه به پست اول اضافه شد، قیمت پایه هر قطعه جلوش نوشته شده + قیمت روز قطعه در بازار، دوستانی که تکی میخواستن پیشنهاد خودشون رو پی ام کنند اگه مناسب گفتن بهشون میدم. قیمت هایی که نوشتم با همون قیمت ها مشتری روشون هست پس لطفا زیر این قیمت ها پیشنهاد ندین.

با تشکر

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز چون کسانی که سیستم رو کلی میخواستن و دبه دراوردن و بی خود وقت منو گرفتن بهشون فروخته نشد و قطعات به صورت جداگانه به فروش میرسد. قیمت ها پایه رو هم کاهش دادم تا فردا ظهر هر کی خواست اقدام کنه چون فردا ظهر ساعت 2 آخرین کسی که بالاترین پیشنهاد رو داده باشه بهش فروخته میشه. این سیستم دیگه به صورت کلی به فروش نمیرسد چون مانیتور هم با قیمت پایه فروخته شد. دلار امروز کمی پایین اومد اما دوباره داره بالا میره و اینطور که بازاریا و اصناف میگن به بالای 4 هزار تومان خواهد رفت.

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

SSD: AData S511 60Gb = 260

قیمت در بازار: 340

فروش فوری= 270

سلام دوست عزیز

فکر کنم قیمت این مورد را اشتباه ذکر کردید .

قیمت این SSD در حال حاظر در بازار 190-200 هست با گارانتی آونگ ( قیمت روز پنج شنبه طبقه دوم بازار ایران )

در این آشفته بازار قافزایش قیمت قیمت SSD تغیری نکرده و جالب اینکه قیمت این SSD شب عید 280-290 بود و در بازار یافت نمیشد .

ولی الان قیمت روز 190-200 هست .

اگر قیمتتون را بر مبنای قیمت روز تعدیل کنید من خریدارم .

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

قیمت این SSD در حال حاظر در بازار 190-200 هست با گارانتی آونگ ( قیمت روز پنج شنبه طبقه دوم بازار ایران )

در این آشفته بازار قافزایش قیمت قیمت SSD تغیری نکرده و جالب اینکه قیمت این SSD شب عید 280-290 بود و در بازار یافت نمیشد .

سلام دوست عزیز

این اس اس دی رو از تهران قیمت گرفتم، این مدل توی ارزونی زمانی که دلار 1400 بود یادمه 200 بود الان نزدیک به 300 و بالاتر هست.

قیمت امروز اس اس دی رو نداشتم اما تازه از یکی از دوستان سوال کردم و قیمت رو کمتر کردم، البته قیمت خوبی براش زدم و این مدل الان امروز که سراغ گرفتم نیست توی بازار و خیلی کمیاب شده.

با تشکر

ویرایش شده توسط pclord
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز

این اس اس دی رو از تهران قیمت گرفتم، این مدل توی ارزونی زمانی که دلار 1400 بود یادمه 200 بود الان نزدیک به 300 و بالاتر هست.

قیمت امروز اس اس دی رو نداشتم اما تازه از یکی از دوستان سوال کردم و قیمت رو کمتر کردم، البته قیمت خوبی براش زدم و این مدل الان امروز که سراغ گرفتم نیست توی بازار و خیلی کمیاب شده.

با تشکر

من پنج شنبه از فروشگاه برآیند رایانه طبقه اول بازار ایران قیمت گرفتم .

چون ازشون زیاد خرید کردم قیمت 190 داد و گفت فروش یوزرمون 205-210 هست

شمارشون هم 88896888 هست میتونید استعلام قیمت بگیرید . 3-4 تا هم داشت اگر تمام نکرده باشد .

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

من پنج شنبه از فروشگاه برآیند رایانه طبقه اول بازار ایران قیمت گرفتم .

چون ازشون زیاد خرید کردم قیمت 190 داد و گفت فروش یوزرمون 205-210 هست

شمارشون هم 88896888 هست میتونید استعلام قیمت بگیرید . 3-4 تا هم داشت اگر تمام نکرده باشد .

فردا از چند فروشگاه و همین که شما گفتین قیمت میگیرم و اگه پایین اومده بود قیمت رو مقداری کمتر میکنم البته نه زیاد چون زیر قیمت نمیخوام بفروشم هارد هیچ کار نکرده و کاملا سالم هست ، از هارد های خوب اس اس دی هست که خیلی کم پیدا میشه و مشتری براش زیاد هست، نهایتا کسی نخواست برای خودم نگه میدارم. مابقی قطعات هم قیمتشون درست هست.

با تشکر

لینک به دیدگاه

قیمت اس اس دی رو گرفتم اکثرا 270 تا 290 میفروشن به غیر از یکی که شک داشت از موجودیشون، دوستان قیمت پایه ای که هم اکنو برای اس اس دی زدم مشتری روش هست لطفا زیر قیمت پایه پیشنهاد ندین.

لینک به دیدگاه

نظر دوستان رو به این تایپیک جلب میکنم:

http://lioncomputer....showtopic=14444

ویرایش شده توسط pclord
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

با عرض معذرت

دوست عزیزمون درست میفرمایند قیمت اس اس دی بالا نرفته بلکه پایین هم اومده

الان شما با 280 تومن CORSAIR FORCE GT 90 میتونید بگیرید

لینک به دیدگاه

من کل سیستم را بدون گرافیک میخرم

قیمت گرافیک هم شما کم کن به قول خودتون 1700 کم کن

شما دبه در آوردی قیمت را بالا بردی

قیمت دلار هم می آید پایین لایون هم قیمت ها را پلیین آورده

من 2 میلیون کل قطعات را می خرم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...