رفتن به مطلب

فروش مولتی متر CHY VC9205A

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز

یک عدد مولتی متر chy vc9205a+ با دو بار استفاده تنها برای ولتاژ گرفتن از باتری قلمی به فروش می رسد. این مولتی متر حدود 2 سال قبل، یکی از بهترین مولتی متر های بازار بود و از همه مدل های دیگر که بنده در بازار پیدا کرده بودم، گران تر بود. به هر حال به دلیل عدم نیاز به آن، قصد فروش دارم. این مولتی متر پایه زیری هم دارد تا به صورت زاویه دار روی میز از آن استفاده شود.

قیمت پایه: 30/000 تومان

فروش فوری: 42/000 تومان

گام افزایش: 3/000 تومان

هزینه ارسال بر عهده خریدار محترم است.

فروش تا ساعت 12 روز جمعه ادامه دارد.

post-9270-0-78756000-1349171561_thumb.jpg

post-9270-0-73796900-1349171576_thumb.jpg

post-9270-0-48839900-1349171584_thumb.jpg

post-9270-0-88006500-1349171611_thumb.jpg

post-9270-0-67851700-1349171624_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

با اجازه دوستان عزیز همچنان به فروش می رسد.

لینک به دیدگاه

با عرض سلام

دوست عزیز این مولتی متر درسته که چند سال پیش گرون بود ولی الان دقیقا مشابه اینو من 15 تومن خریدم ، اگه باور نکنید مدل و اسمشم میگم

شما گفتید 30 تومن منم فکر کردم اتو رنج هست که متاسفانه نیست

حالا بگذریم از این حرفها ،و ظاهرا طبق قوانین جدید هم نباید به قیمت فروش اشکال بگیریم !!! در هر صورت من قصد بحث ندارم ، و اختیار جنستون رو دارید و انشاالله خوب بفروشید ولی من مشتری هستم ولی ارزونتر از این قیمتی که دادید.

لینک به دیدگاه

با عرض سلام

دوست عزیز این مولتی متر درسته که چند سال پیش گرون بود ولی الان دقیقا مشابه اینو من 15 تومن خریدم ، اگه باور نکنید مدل و اسمشم میگم

شما گفتید 30 تومن منم فکر کردم اتو رنج هست که متاسفانه نیست

حالا بگذریم از این حرفها ،و ظاهرا طبق قوانین جدید هم نباید به قیمت فروش اشکال بگیریم !!! در هر صورت من قصد بحث ندارم ، و اختیار جنستون رو دارید و انشاالله خوب بفروشید ولی من مشتری هستم ولی ارزونتر از این قیمتی که دادید.

سلام

خودتان هم گفتید مشابه. یک گوشی هست که اصلش 1/000/000 تومان به فروش می رسد ولی همان گوشی نمونه مشابهش را کمتر از 80/000 تومان میفروشند. این مولتی متر تایوانی است و یک برند معتبر به شمار می رود. شما هم مدل مولتی متری که گفتید را بیان کنید.

لینک به دیدگاه

درود این مولتی متر اصلی هست و حرف های آقا حسام کاملا تایید میشه .

لینک به دیدگاه

کاربرvahid_lok قرار است که این مولتی متر را به مبلغ 35/000 تومان خریداری کنند. در صورتی که واریز کردند، اطلاع خواهم داد.

لینک به دیدگاه

سلام

این که میفرمایید مولتی شما اصل هست و مال من بدل 100% تایید میشه و حرفی هم روش نیست

مولتی متری که من خریدم : DT9205A هست و بدل ، ولی چیزی مگر بدل شد باید خراب باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خدا شاهده یکسال هست مثل ساعت کار میکنه و خیلی خیلی هم دقیقه

حالا هم که شما مشتری خوب پیدا کردید مبارک شما و صاحبش باشه :wub:

لینک به دیدگاه

دلیل خرابی نیست ولی کسی که مولتی متر خریداری می کنه، به طور حتم کاربرد حرفه ای داره و نمایش دقیق اطلاعات در اولویت قرار دارد.

لینک به دیدگاه

مولتی متر به آقا وحید عزیز فروخته شد. مدیران عزیز لطفا تاپیک را ببندید.

لینک به دیدگاه

دوستان امروز مولتی متر به دستم رسید و من تستش کردم

روشن نمی شد این مولتی متر و هر کاری کردم دیدم خاموش هست. باهاشون تماس گرفتم گفتند نمی دونن چش هست.

من با کلی ور رفتن با مولتی متر فهمیدم که دکمه پاورش خراب هست و باید یک جاهایی نگهش داری تا روشن بمونه و مشکل داره.

با ایشون تماس گرفتم ولی ایشون قبول نکردند پس بگیرند جنسشون رو و گفتند مهلت تست ندادم توی تاپیک که بخوام پس بگیرم.

قضاوت با دوستان.

هر چی سروران گرامی بگند من قبول می کنم.

اگر هزینه تعمیر یا برگشت بگن بنده قبول می کنم . اگر بگند من اشتباه کردم و حقی ندارم قبول می کنم.

مبلغی نیست این پول ولی نباید طرف معاملتون احساس کنه که زرنگ هست.

مرسی

ویرایش شده توسط vahid_lok
لینک به دیدگاه

دوست عزیز من زرنگ نیستم و قطعات زیادی تا الان فروختم. شما وقتی زنگ زدید نمی دونستید چطور مولتی متر را روشن کنید! فکر می کنم شما دارید زرنگی می کنید. بنده گفتم پس می گیرم و هزینه ارسال بر عهده شما، ولی قبول نکردید. جنس سالم به شما تحویل دادم، الان هم گفتید مشکل داره، دو تا سوال دارم از شما

1- مولتی متر ضربه خورده؟ جای شکستگی داره؟

2- روی مولتی متر و پیچ ها، اثری از باز شدن هست؟

از جایی که مهلت تست ندادم، پس حرفی در این خصوص باقی نمی ماند.

ویرایش شده توسط Castiel
لینک به دیدگاه

دوست عزیز من زرنگ نیستم و قطعات زیادی تا الان فروختم. شما وقتی زنگ زدید نمی دونستید چطور مولتی متر را روشن کنید! فکر می کنم شما دارید زرنگی می کنید. بنده گفتم پس می گیرم و هزینه ارسال بر عهده شما، ولی قبول نکردید. جنس سالم به شما تحویل دادم، الان هم گفتید مشکل داره، دو تا سوال دارم از شما

1- مولتی متر ضربه خورده؟ جای شکستگی داره؟

2- روی مولتی متر و پیچ ها، اثری از باز شدن هست؟

از جایی که مهلت تست ندادم، پس حرفی در این خصوص باقی نمی ماند.

هزینه ارسال رو بنده 8 تومان دادم در صورتی که اونم باید شما می دادید. ولی هزینه برگشت با شماست حدود همون 8 تومان

جواب:

1. خیر

2. خیر

لینک به دیدگاه

درود دوست گلمCastiel عزیز

شما مطمئنید که وقتی میخواستید بفرستید این کالا سالم بوده عزیز ؟ یعنی با اطمینان خاطر اینو میدونید ؟

لینک به دیدگاه

درود دوست گلمCastiel عزیز

شما مطمئنید که وقتی میخواستید بفرستید این کالا سالم بوده عزیز ؟ یعنی با اطمینان خاطر اینو میدونید ؟

درود جناب حسینی

بنده این قطعه را سالم برای فروش گذاشتم. بنده یک تاپیک برای فروش اسپیکر هم ایجاد کردم و عنوان کردم که کنترلش مشکل دارد. همان روز هم یک فن ترمال رایت فروختم و مشکلی وجود نداشت. باز هم هر طور شما دستور بدهید، بنده در خدمت هستم. تصاویری که برای تاپیک قرار دادم برای همان روزیست که تاپیک را ایجاد کردم. از تصاویر هم فکر می کنم وضعیت مولتی متر کاملا مشخص است.

لینک به دیدگاه

هزینه ارسال رو بنده 8 تومان دادم در صورتی که اونم باید شما می دادید. ولی هزینه برگشت با شماست حدود همون 8 تومان

جواب:

1. خیر

2. خیر

دوست عزیز پست اول تاپیک را مطالعه کنید لطفا. هزینه ارسال بر عهده خریدار است. شما خریدار هستید نه بنده. بی دلیل هم نیازی نیست به کسی تهمت بزنید.

لینک به دیدگاه

وحید جان ایا در حال حاضر دکمه کاملا خرابه ؟ و ایا ضربه ای دست شما خورده ؟

لینک به دیدگاه

وحید جان ایا در حال حاضر دکمه کاملا خرابه ؟ و ایا ضربه ای دست شما خورده ؟

نه کاملا خراب نیست. باید باهاش ور بری تا دکمه برق رو انتقال بده و دستگاه روشن بمونه. شاید 6 7 بار خاموش و روشنش کنی تا یک بار روشن بمونه

اگر بخواید قبض تیپاکس رو اسکن می کنم میزارم که حدود 1 ساعت هم دست من نبوده تو اینجا مطرح کردم و هیچگونه ضربه ای نخورده.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز پست اول تاپیک را مطالعه کنید لطفا. هزینه ارسال بر عهده خریدار است. شما خریدار هستید نه بنده. بی دلیل هم نیازی نیست به کسی تهمت بزنید.

درست میفرمائید ولی من گفتم 35 خریدارم . یعنی 30 قیمت پایه + 5 هزینه پست و شما حرفی از پول پست نزدید.

به نظرتون واسه جنسی که حتی به قیمت پایه یه پیشنهاد نداشته من تو کلم پاره آجر خورده 35 پیشنهاد بدم؟

لینک به دیدگاه

درست میفرمائید ولی من گفتم 35 خریدارم . یعنی 30 قیمت پایه + 5 هزینه پست و شما حرفی از پول پست نزدید.

به نظرتون واسه جنسی که حتی به قیمت پایه یه پیشنهاد نداشته من تو کلم پاره آجر خورده 35 پیشنهاد بدم؟

شما حرفی در خصوص 30 هزار تومان برای مولتی متر و 5 هزار تومان هزینه ارسال زدید؟؟؟!

مدیران عزیز می تونید پیغام خصوص بنده را هم چک کنید و ببینید در این خصوص چه صحبت هایی شده. در صورتی که لازم باشه تصویر از پیام ها قرار خواهم داد. در ضمن همین مولتی متر 42 هزار تومان پیشنهاد فوری داشته. چون شما قبل از اون دوستمون پیشنهاد داید و پول واریز کردید، به احترام پیگیری شما، مولتی متر را تقدیم کردم. این چندمین حرف ضد و نقیض شماست که می زنید.

به هر حال بنده مطیع نظر آقای حسینی هستم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز

شرکت در مزایده و پست گذاشتن و اعلام قیمت کار حساسیه و شما وقتی میگید 35 تومن باید مشخص کنید دقیقا" که چه مقدار مربوط به خود جنس و چه مقدار مربوط به هزینه ارسال بوده

راه درست این بود که شما میگفتی 30 تومن + 5 تومن برای ارسال

هر کس دیگه ای هم بود وقتی پست شما رو میدید معنیش براش این میشد که شما جنس رو 35 تومن خریدارید

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

شرکت در مزایده و پست گذاشتن و اعلام قیمت کار حساسیه و شما وقتی میگید 35 تومن باید مشخص کنید دقیقا" که چه مقدار مربوط به خود جنس و چه مقدار مربوط به هزینه ارسال بوده

راه درست این بود که شما میگفتی 30 تومن + 5 تومن برای ارسال

هر کس دیگه ای هم بود وقتی پست شما رو میدید معنیش براش این میشد که شما جنس رو 35 تومن خریدارید

دوست عزیز منم نگفتم ادعایی دارم در مورد این قسمت . مشکل سر بحث دکمه هست. این نمونه هم که گفتم نشانه زرنگ بازی این دوستمون بوده فقط همین شما وقتی من پیشنهاد 35 تومانی میزدم باید بپرسید پول پست رو هم واریز کنید و یا با تیپاکس بفرستم. تا قبل این مشکل هم من اصلا حرفی در این مورد نزده بودم. درمورد پیشنهاد فوری هم دیگه جنس فروخته شده بود و نمی تونستید بگید نه. 2 هفته بیشتر تاپیک این مولتی متر رو زدید و پیشنهادی نداشته به قیمت پایه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حسام جان حرفهای شما کاملا درسته و این دوستمون باید مشخص کنند که به خود کالا چقدر مبلغ پرداخت میکنند و اگر هم میخواهند سرجمع( قیمت پیشنهادی به کالا + هزینه ارسال ) پیشنهاد بدن باید مشخص کنند

شما حرفی در خصوص 30 هزار تومان برای مولتی متر و 5 هزار تومان هزینه ارسال زدید؟؟؟!

مدیران عزیز می تونید پیغام خصوص بنده را هم چک کنید و ببینید در این خصوص چه صحبت هایی شده. در صورتی که لازم باشه تصویر از پیام ها قرار خواهم داد. در ضمن همین مولتی متر 42 هزار تومان پیشنهاد فوری داشته. چون شما قبل از اون دوستمون پیشنهاد داید و پول واریز کردید، به احترام پیگیری شما، مولتی متر را تقدیم کردم. این چندمین حرف ضد و نقیض شماست که می زنید.

به هر حال بنده مطیع نظر آقای حسینی هستم.

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...