رفتن به مطلب

فروش مولتی متر CHY VC9205A

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوست عزیز منم نگفتم ادعایی دارم در مورد این قسمت . مشکل سر بحث دکمه هست. این نمونه هم که گفتم نشانه زرنگ بازی این دوستمون بوده فقط همین شما وقتی من پیشنهاد 35 تومانی میزدم باید بپرسید پول پست رو هم واریز کنید و یا با تیپاکس بفرستم. تا قبل این مشکل هم من اصلا حرفی در این مورد نزده بودم. درمورد پیشنهاد فوری هم دیگه جنس فروخته شده بود و نمی تونستید بگید نه. 2 هفته بیشتر تاپیک این مولتی متر رو زدید و پیشنهادی نداشته به قیمت پایه

شما که تا الان معامله داخل فروم نداشتید، باید حواستون جمع باشه که یک نفر زرنگ بازی در نیاره، شما 35/000 تومان واریز کردید و همیشه طبق عرف، زمانیکه نوشته میشه هزینه ارسال بر عهده خریدار (که زیر این مسئله هم زدید!) و وقتی هم با تیپاکس ارسال میشه، هزینه ارسال بر عهده شماست. این تاپیک را بنده یک هفتست ایجاد کردم نه 2 هفته (این هم یک دروغ دیگر از شما). مولتی متر پیشنهاد به قیمت فروش فوری داشته که شما اون پیشنهاد را ندیدید. نمیدونم دنبال چه چیزی هستید ولی راه درستی انتخاب نکردید.

لینک به دیدگاه

شما که تا الان معامله داخل فروم نداشتید، باید حواستون جمع باشه که یک نفر زرنگ بازی در نیاره، شما 35/000 تومان واریز کردید و همیشه طبق عرف، زمانیکه نوشته میشه هزینه ارسال بر عهده خریدار (که زیر این مسئله هم زدید!) و وقتی هم با تیپاکس ارسال میشه، هزینه ارسال بر عهده شماست. این تاپیک را بنده یک هفتست ایجاد کردم نه 2 هفته (این هم یک دروغ دیگر از شما). مولتی متر پیشنهاد به قیمت فروش فوری داشته که شما اون پیشنهاد را ندیدید. نمیدونم دنبال چه چیزی هستید ولی راه درستی انتخاب نکردید.

دوست عزیز اگر شما بنده رو نمیشناسید بنا نمیشه من تعداد معاملاتم کم باشه.

شاید اقای حسینی بنده رو کمی بشناسند . من بالای 100 تا معامله اینترنتی داشتم و خدا رو شکر تا حاتلا فقط با یک فروشنده جنس مشکل داشتم و شما دومین نفر هستید.

این پولها هم پولی نیست که ارزش دروغ گفتن داشته باشه.

یادتونه باهاتون تماس گرفتم گفتم روشن نمیشه چی گفتید؟ :D گفتید چند بار دکمه روشن خاموشش رو بزن . بنظر بنده خودتونم از این مشکل با خبر بودید.

حدود 1 هفته چرا کسی حتی به قیمت پایه پیشنهاد ندادن. من پیشنهاد فروش فوری رو دیدم ولی بعد از واریز بنده بود.

در مورد پول پست هم با اینکه مطمئنم خودتون می دونستید منظور بنده از پیشنهاد 30 +5 هزینه ارسال بود ولی زرنگ بازی در اوردید.

الانم مسئله پول پست نیست دوستان. تاپیک رو به انحراف نکشید لطفاً. الانم با این تهمت هایی که به بنده زدن من می خوام از مدیران که هم پول رفت و هم پول برگشت کالا رو خودشون بپردازند و کالا رو پس بگیرند.

ویرایش شده توسط vahid_lok
لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

کل این معامله مبلغ بالایی نیستش و از شما میخوام که با هم کنار بیاید

دوست گلم وحید جان شما میتونید از این کالا استفاده کنید ؟ اگر میتونید استفاده کنید نگهش دارید اگر نمیتونید خوب برای دوستمون مرجوعش کنید و به نظر من هزینه نصف بشه

این نظر من بود چون این کالا ارزش زیادی نداره که اینقدر کالری براش مصرف کنید

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

کل این معامله مبلغ بالایی نیستش و از شما میخوام که با هم کنار بیاید

دوست گلم وحید جان شما میتونید از این کالا استفاده کنید ؟ اگر میتونید استفاده کنید نگهش دارید اگر نمیتونید خوب برای دوستمون مرجوعش کنید و به نظر من هزینه نصف بشه

این نظر من بود چون این کالا ارزش زیادی نداره که اینقدر کالری براش مصرف کنید

بخدا اصلا واسه مبلغش نیست.

بحث بحث زرنگی هست.

بله می تونم ازش استفاده کنم.

ولی می خوام فیش 5 هزار تومانی کمک به خیریه کهریزک رو اینجا بزارن تا خیال نکنند من از پشت کوه امدم.

http://www.kahrizak.com/html/index.php?module=HTMLpages&func=display&pid=105

وگرنه مرجوعش می کنم. هزینه هم قبول دارم نصف نصف بشه واسه رفت و برگشت که 8 من دادم برگشتم می فرستم پای ایشون.

لینک به دیدگاه

بخدا اصلا واسه مبلغش نیست.

بحث بحث زرنگی هست.

بله می تونم ازش استفاده کنم.

ولی می خوام فیش 5 هزار تومانی کمک به خیریه کهریزک رو اینجا بزارن تا خیال نکنند من از پشت کوه امدم.

http://www.kahrizak....display&pid=105

وگرنه مرجوعش می کنم. هزینه هم قبول دارم نصف نصف بشه واسه رفت و برگشت که 8 من دادم برگشتم می فرستم پای ایشون.

درود

وحید جان بحث زرنگی وجود نداره اینجا بنده ایشون رو میشناسم و شما رو هم همینطور

بحث دید شما دو نفر به قضیه هستش . چون دیدتون متفاوته به همیین دلیل چنین تصوری رو نسبت بهم دارید . یه خورده جای هم بگذارید خودتونو مشکل رو حلش کنید . ایشون هم نصف مبلغ پستی رو بهتون بر گردونن .

اگر مشکلی پیش اومد خودم براتون واریز میکنم تا مسئله حل بشه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر شما بنده رو نمیشناسید بنا نمیشه من تعداد معاملاتم کم باشه.

شاید اقای حسینی بنده رو کمی بشناسند . من بالای 100 تا معامله اینترنتی داشتم و خدا رو شکر تا حاتلا فقط با یک فروشنده جنس مشکل داشتم و شما دومین نفر هستید.

این پولها هم پولی نیست که ارزش دروغ گفتن داشته باشه.

یادتونه باهاتون تماس گرفتم گفتم روشن نمیشه چی گفتید؟ :D گفتید چند بار دکمه روشن خاموشش رو بزن . بنظر بنده خودتونم از این مشکل با خبر بودید.

حدود 1 هفته چرا کسی حتی به قیمت پایه پیشنهاد ندادن. من پیشنهاد فروش فوری رو دیدم ولی بعد از واریز بنده بود.

در مورد پول پست هم با اینکه مطمئنم خودتون می دونستید منظور بنده از پیشنهاد 30 +5 هزینه ارسال بود ولی زرنگ بازی در اوردید.

الانم مسئله پول پست نیست دوستان. تاپیک رو به انحراف نکشید لطفاً. الانم با این تهمت هایی که به بنده زدن من می خوام از مدیران که هم پول رفت و هم پول برگشت کالا رو خودشون بپردازند و کالا رو پس بگیرند.

شما که نمی دونستید کلید پاور کجاست، بنده بیشتر از شما تهمت خوردم اینجا، مولتی متر را از شما پس نمی گیرم، پولی هم به شما پرداخت نمی کنم. واقعا دورو بودن و به قول خودتون زرنگ بازی هم حدی داره. زیر تمام حرفهای خودتون زدید. حرفی از 30+5 هزار تومن نبود. حرفی از مهلت تست نبود. شما که معامله داشتید تا الان، وقتی در پست اول نوشته شده که هزینه ارسال بر عهده خریدار، چه برداشتی می کنید؟

در ضمن یک هفته پیشنهادی نداشته به شما هیچ ارتباطی نداره. اگر دوست دارید بحث را طور دیگری ادامه بدید، بنده این بحث را ادامه نمیدم چون در حدی نیستید که بخوام خودم را درگیر کنم. اگر حقیقت را می گفتید قطعه را از شما پس می گرفتم، ولی از اول بحث شروع کردید به تهمت زدن و دروغ گفتن. واقعا براتون متاسفم که دست به همچین کار زشتی زدید.

لینک به دیدگاه

شما که نمی دونستید کلید پاور کجاست، بنده بیشتر از شما تهمت خوردم اینجا، مولتی متر را از شما پس نمی گیرم، پولی هم به شما پرداخت نمی کنم. واقعا دورو بودن و به قول خودتون زرنگ بازی هم حدی داره. زیر تمام حرفهای خودتون زدید. حرفی از 30+5 هزار تومن نبود. حرفی از مهلت تست نبود. شما که معامله داشتید تا الان، وقتی در پست اول نوشته شده که هزینه ارسال بر عهده خریدار، چه برداشتی می کنید؟

در ضمن یک هفته پیشنهادی نداشته به شما هیچ ارتباطی نداره. اگر دوست دارید بحث را طور دیگری ادامه بدید، بنده این بحث را ادامه نمیدم چون در حدی نیستید که بخوام خودم را درگیر کنم. اگر حقیقت را می گفتید قطعه را از شما پس می گرفتم، ولی از اول بحث شروع کردید به تهمت زدن و دروغ گفتن. واقعا براتون متاسفم که دست به همچین کار زشتی زدید.

اقای حسینی من دیگه حرفی ندارم. وقتی می گن مهلت تست نداشته یعنی اگر یک قطعه خرابم به دستم میرسید نباید حرفی بزنم.

لینک به دیدگاه

درود

وحید جان بحث زرنگی وجود نداره اینجا بنده ایشون رو میشناسم و شما رو هم همینطور

بحث دید شما دو نفر به قضیه هستش . چون دیدتون متفاوته به همیین دلیل چنین تصوری رو نسبت بهم دارید . یه خورده جای هم بگذارید خودتونو مشکل رو حلش کنید . ایشون هم نصف مبلغ پستی رو بهتون بر گردونن .

اگر مشکلی پیش اومد خودم براتون واریز میکنم تا مسئله حل بشه

شاید شما درست می فرمائید . اصلا بحث پول نیست به جان عزیز ترین کسم. فقط این موضوع باید به ایشون فهمانده بشه که جنسی که اینترنتی فروخته میشه باید مهلت تست داشته باشه و نمیشه در صورت بروز مشکل حل نشه.

به خدا شاید 2 3 بار شده جنس سالم پست کردم گفتن خراب رسیده و منم پولو ریختم و جنس خرابمو پس گرفتم. ایشون از روز اول گفت پس نمی گیرم تا امروزم میگه پس نمی گیرم.

بازم تصمیم اول و اخر رو شما می گیرید.

اگر شما یک کلمه بگید بیخیال ماجرا بشم من دیگه هیچ حرفی نمی زنم

ولی اگر می خواید خواسته بنده رو بدونید ریختن 5 هزار تومان به حساب کهریزک هست با نام و نام خانوادگی خود این کاربر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درست میفرمائید ولی من گفتم 35 خریدارم . یعنی 30 قیمت پایه + 5 هزینه پست و شما حرفی از پول پست نزدید.

وحید جان ، هزینه پست به عهده خریدار هست و شما قیمتی که اعلام میکنید جدای از هزینه ارسال هست .

لینک به دیدگاه

وحید جان ، هزینه پست به عهده خریدار هست و شما قیمتی که اعلام میکنید جدای از هزینه ارسال هست .

کاش دوستان می فهمیدند اصلا بحث سر هزینه ارسال نیست :( اقا من اشتباه کردم هزینه ارسال رو گفتم خوب شد؟(اون یک نمونه زرنگی ایشون بود فقط)

حالا نظرتون رو در مورد برگشت کالا بگن دوستان ! ایشون باید پس بگیرند کالا رو یا خیر؟ بخاطر رفاقتی که با همدیگر دارید نباید زیر عدل و انصاف بزنید.

تا الا 10 نفر امدن گفتن هزینه ارسال رو باید من می دادم. منم قبول کردم. چیزی هم نگفتم. حتی تا وقتی رسید دستم من حرفی به ایشون نزدم. ولی یکی امد گفت این قطعه رو ایشون باید پس بگیرند؟ نه بخاطر اینکه ایشون یک فروم دارند و بچه ها رفاقت دارند با ایشون. به نظرتون اصلا ارزش داره واسه 40 تومن اینهمه دعوا مرافه کنم؟ ولی ایشون باید از همین الان الفبای معامله اینترنتی رو یاد بگیرند.

ولی دکمه دستگاه خراب بوده. 1 ساعت بعد از اینکه به دستم رسید بهشون اطلاع دادم حالا باید چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاش دوستان می فهمیدند اصلا بحث سر هزینه ارسال نیست :( اقا من اشتباه کردم هزینه ارسال رو گفتم خوب شد؟(اون یک نمونه زرنگی ایشون بود فقط)

حالا نظرتون رو در مورد برگشت کالا بگن دوستان ! ایشون باید پس بگیرند کالا رو یا خیر؟ بخاطر رفاقتی که با همدیگر دارید نباید زیر عدل و انصاف بزنید.

وحید جان اتفاقیه که افتاده، فکر نمیکنم هزینه تعویض دکمه پاور بیشتر از 2 تومن بشه ، خودت که از بچه های الکترونیکی و به این کارها واردی . بهتره زیاد حساسیت به خرج ندی.ویک مقدار گذشت کنی دوست من .

تا الا 10 نفر امدن گفتن هزینه ارسال رو باید من می دادم. منم قبول کردم. چیزی هم نگفتم. حتی تا وقتی رسید دستم من حرفی به ایشون نزدم. ولی یکی امد گفت این قطعه رو ایشون باید پس بگیرند؟ نه بخاطر اینکه ایشون یک فروم دارند و بچه ها رفاقت دارند با ایشون. به نظرتون اصلا ارزش داره واسه 40 تومن اینهمه دعوا مرافه کنم؟ ولی ایشون باید از همین الان الفبای معامله اینترنتی رو یاد بگیرند.

ولی دکمه دستگاه خراب بوده. 1 ساعت بعد از اینکه به دستم رسید بهشون اطلاع دادم حالا باید چیکار کنم؟

شما هر دو از کاربران خوب انجمن هستید ، بخاطر 35 تومن ارزش نداره این دوستی و کنار هم بودن با خاطره بدی همراه بشه .

بهتره با هم کنار بیاین .

لینک به دیدگاه

خواسته بنده رو بدونید ریختن 5 هزار تومان به حساب کهریزک هست با نام و نام خانوادگی خود این کاربر

با این 5/000 تومان مشکل حل خواهد شد؟

دوستان عزیز بنده کل مبلغ 35/000 تومان مولتی متر را به حساب کهریزک واریز خواهم کرد تا این سو تفاهم زرنگ بودن بنده برطرف بشود.

آقا وحید شماره حساب کهریزک را داخل همین تاپیک به بنده بدهید.

لینک به دیدگاه

با این 5/000 تومان مشکل حل خواهد شد؟

دوستان عزیز بنده کل مبلغ 35/000 تومان مولتی متر را به حساب کهریزک واریز خواهم کرد تا این سو تفاهم زرنگ بودن بنده برطرف بشود.

آقا وحید شماره حساب کهریزک را داخل همین تاپیک به بنده بدهید.

بنده منصرف شدم

انسالله پول واستون خیر و برکت داشته باشه (با اینکه مبلغ کمی هست)

دوستان موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود به هر دو دوست گلم

اروم باشید و اروم باشید و از دید هم ببینید تا به ارامش برسید

ممنونم ازتون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز

شرکت در مزایده و پست گذاشتن و اعلام قیمت کار حساسیه و شما وقتی میگید 35 تومن باید مشخص کنید دقیقا" که چه مقدار مربوط به خود جنس و چه مقدار مربوط به هزینه ارسال بوده

راه درست این بود که شما میگفتی 30 تومن + 5 تومن برای ارسال

هر کس دیگه ای هم بود وقتی پست شما رو میدید معنیش براش این میشد که شما جنس رو 35 تومن خریدارید

سلام فرجام جان

قبل از هر چیز بگم که حسام از دوستان مشترک بنده و شما هست و اصولا مورد تائید . با وحیدجان هم یکبار معامله کردم و به نظر من دوست موجهی هستند.

من فرصت نکردم کل پستها را بخونم ولی دو مورد را خواستم یاد آوری کنم که اصولا بصورت عرف در اومده وعنوان کردنش به منظور طرفداری از شخص خواستی نیست .

وقتی در یک پیشنهاد عنوان میشود 30+5 منظور این هست که مبلغ 30 هزار تومن پیشنهاد قیمت برای کالای مورد فروش هست و مبلغ 5 هزار تومان هم هزینه پست و الا دلیلی ندارد کسی بگه 30-5 و خیلی راحت میشه گفت 35 و اینکه عنوان میشه هزینه پست همیشه به عهده خریدار هست کاملا درست هست ولی وقتی توافقی به غیر از این با فروشنده شود در اولویت قرار میگیرد مثلا طرفین توافق میکنند 50-50 و یا اینکه پیشنهادی مشابه این موضوع میشه که مبلغ مشخصی برای پست توسط خریدار معین میشود .

و اما داستان اینکه مهلت تست وجود ندارد کمی دور از انصاف خواهد بود چون حتی قطعات آکبند هم که در فروشگاههای بازار ارایه میشود تا 24 ساعت امکان مرجوع کردن به فروشنده را دارد چه برسه قطعه دست 2 که حتما باید توسط خریدار و حداقل در حد تست سلامت مهلت تست داشته باشد .

من فقط خواستم چیزی که عرف را بیان کرده باشم و باز هم میگم این پست من دال بر اعطای حق به شخص خاصی نیست و امیدوارم این سوء تفاهم که بین 2 دوست عزیزمون پیش اومده بر طرف بشه چون 100% معتقدم که این اتفاق و مشکلی که پیش اومده فقط سوء تفاهم هست و هیچ کدام از طرفین عمدی در آن نداشتند .

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من سعادت آشنایی با هیچ کدوم از دوستان را نداشتم .......فکر نکنم مشکل هم حاد باشه نهایت با یک پیچ گوشتی انداختن و کمی زمان باید حل بشه .................عرفا هم یک فرصت تست به خریدار داده میشه که آرامش به خریدار بده اما اگر قبلا عنوان نشده باشه فروشنده را نمیشه ملزم بهش کرد ................اما بهتر بود اگر فروشنده از اول نمی خواست فرصت تست بده در تاپیک عنوان میشد.........

مثلا من در اولین آشناییم با جناب حسینی که برای خرید سیستم زنگ زدم بهشون خیلی واضح ایشون گفتند cpuباکس هیچ فرصت تستی نداره حتی اگه سوخته باشه ..........اما بقیه قطعات 48ساعت برای من در اصفهان تست داره.......

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان :

دوست عزیز اقا وحید میتونید باز کنید مولتی متر رو و کلید hold رو با power عوض کنید مثل هم هستند .

موضوع اینه که زیاد گیر دادید البته حق دارید چون انتظار سلامت کامل وسیله رو داشتید و وقتی هم زنگ زدید درست جوابتون رو ندادن از این بابت درک میکنم شما رو و بهتون حق میدم .

اما زیاد نمیخواد گیر بدید این مولتی متر های چینی 15 تومنی ها همشون همینجوری هستند این کلیدشون بعد از چند بار استفاده بگیر نگیر پیدا میکنه .

بیخیال بشید زیاد خوتون رو درگیر نگیر نکنید . چون این جور مواقع بهترین کار همینه . (مطمئن باشید بعد یه مدت خودتون به الانتون خواهید خندید :D )

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

و ممنونم از بخشش هر دو دوستمون

مبلغ به حساب کهریزک واریز شده

و در ضمن حسام عزیز فرمودن که اگر کالا خرابه وحید جان میتونن تعمیرش کنن و هزینه بر عهده حسام جان

لینک به دیدگاه

مرسی دوست عزیز

انشالله خدا هممون رو ببخشه

لطف کنید تاپیک رو قفل کنید

من از اقای حسام هم معذرت می خوام اگر چیزی گفتم

مرسی از پیگیری اقای حسینی

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...