رفتن به مطلب

Crysis3

rock-star
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در Gamescom امسال، قسمت های زیادی از بخش چندنفره بازی Crysis 3 منتشر شدند، اما مد جدید این بازی که Hunter نام داشت، نگاه های زیادی را به خودش جلب کرد. اما چرا این مد اینقدر جالب توجه است؟ دلیل آن بسیار ساده بود. شما در این حالت می توانید بدون آنکه یک گلوله شلیک کنید، بازی را به پایان برسانید. این موضوع کمی عجیب است، چون در یک بازی اول-شخص تیراندازی با آن روبرو هستیم. در این سبک از بازی ها معمولاً با شناسایی اهداف و تیراندازی به سمت آن ها بازی را پیش می برید. در مد Hunter دقیقاً با روندی خلاف حالت رایج مواجه خواهید شد. تجربه این قسمت بسیار جالب است و حتی می توانید راحت تر از تیراندازی، به پیروزی برسید.

پرهیز از حضور در صحنه های اکشن، از المان های مهم این قسمت به حساب می آید. در مود Hunter راه های مختلف نجات پیدا کردن را تجربه خواهید کرد. شاید بتوان معنای جدیدی از Survival را در این حالت تجربه کنید. در این مد دو بازیکن حضور دارند که دارای یک Nanosuit فوق العاده قدرتمند هستند. باید دو اصل را رعایت کنید: مخفی شدن و استفاده از تیر و کمان! در این مد 12 یا 16 نفر دیگر نیز حضور دارند. این تعداد روی کنسول ها و PC متفاوت است! این افراد Troopers نام دارند که از تجهیزات بسیار قوی ای برخوردار هستند و تنها کار آن ها، این است که شما را از پا دربیاورند.

667501_20120919_640screen002.jpg

در نمایش هایی که از این قسمت منتشر شد، 2 دقیقه از این بازی را به بازیکنان نشان داده شد و 5 راند مختلف از بازی منتشر شد. صحنه های جالب بازی شامل از بین بردن Trooperها توسط Hunterها بود. Trooperهایی که در این بازی از پا درمی آورید، خودشان به عنوان Hunter به بازی می آیند. روند بازی به این شکل است که آخرین فردی که زنده بماند، پیروز میدان خواهد شد. موضوع جالب این بخش، اینجاست که Trooperها دست به هر کاری می زنند تا شما را وادار به ورود به صحنه های اکشن کنند. Trooperها با مشاهده شما، فریاد می زنند و سایر افراد را خبر می کنند تا به سمت شما بیایند. به همین دلیل شما باید سریع حرکت کنید و یا هر گوشه از بازی را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید از دست Trooperها فرار کنید و راه تازه ای برای کشتن آن ها پیدا کنید. در این حالت به بهترین شکل احساس می کنید که در نقش یک Predator قرار دارید.

667501_20120814_640screen003.jpg

همیشه نیروهای مختلفی به سمت شما حمله می کنند که قوی تر از سایرین هستند و بیشتر آن ها از قدرت های مختلف استفاده می کنند. محیط های بازی در این قسمت ها به شکلی طراحی شده اند که بتوانید در آن ها به شکل خوبی مخفی-کاری کنید و به عنوان یک شکارچی به هدف خود برسید. شهرهایی که تبدیل به جنگل شده اند و در هر گوشه آن، دشمنان در کمین شما هستند. تمام این موارد باعث شده که مد Hunter بسیار مورد توجه قرار بگیرد. این قسمت از زیربناهای خوبی برخوردار است که می تواند به شکل های مختلفی تغییر کند و روند بسیار هیجان انگیزی را پیش روی بازیکنان قرار دهد. چالش های این قسمت بسیار عالی از کار درآمده و شاید یکی از بهترین قسمت های بازی Crysis 3 نیز باشد. در این قسمت، هم باید از بروز درگیری جلوگیری کنید و در عین حال جنگ بزرگی را ترتیب بدهید که خودتان به شکل مستقیم در آن حضور ندارید. لذت استفاده از تیر و کمان در این قسمت بسیار زیاد خواهد بود.

شرکت بازی:

شرکت بازی : Crytek ناشر بازی : EA

مسولان این بازی گفته اند که بازی ترکیبی از دو فضای گوناگون است ، یعنی یکی از آن ها جنگل ها است و یکی دیگر شهر نیویورک در آمریکا.

داستان بازی:

زمان بازی سال ۲۰۴۷ را نشان می دهد یعنی دقیا ۲۴ سال پس از داستان بازی نسخه دوم! شهر بازی همان شهر نسخه قبلی همان نیویورک است ولی این شهر تفاوت های زیادی با نسخه قبلی دارد انگار نه انگار که همان نیویورک نسخه دوم است.

Crysis_3_03.jpg

شرکت Crynet Enforcement & Local Logistics و یا به اختصار (C.E.L.L) حالا با قدرت بیشتری نسبت به قبل شهر نیویورک را تصرف کرده است .این شرکت تهاجم موجودات فضایی Ceph را هم کنترل کرده است. به همین منظور حصار هایی به شکل گنبد با نام Nano-Demo در مکان های خاصی در شهر قرار داده تا حمله موجودات را کنترل کند. یکی از معروف ترین این حصار ها Liberty Demo نام دارد که در جزیره منهتن است.جزیره منهتن جایی است که بخشی از وقایع اصلی بازی در آنجا اتفاق می افتد.این حصار ها مانند یک گلخانه عمل می کنند و باعث شده است که محیط های سرسبز بیشتر شوند و حتی زمین را به شکل یک جنگل درآورند.جنگل های وسیعی به وجود آمده است که حالت عادی برای به وجود آمدن آن ها حدود ۵۰۰ سال است.

Crysis_3_01.jpg

شخصیت بازی:

شخصیت بازی پرافت است ولی این بار در قالب شخصیت اصلی و قهرمان ظاهر می شود.پرافت در نسخه قبلی هم حضور داشته است ولی نه در قالب شخصیت اصلی بازی!

Crysis-3.jpg

سلاح ها:

یکی از سلاح های جدید بازی که در این نسخه اضافه شده است یک تیر کمان است که بُرد بسیار زیادی هم دارد.تیرکمان سلاحی است که در بازی های زیادی استفاده می شود.تیرکمان بعث می شود که بدون سر وصدا دشمن را از پای در بیاری. حالا در این بازی کاربرد بسیار زیادی دارد.سلاح های نسخه قبلی هم در بازی وجود دارد البته با اندگی تغیر وتحول. یکی دیگر از قدرت های این شخصیت (همانند نسخه دوم) نامرئی شدن است که واقعا کاربرد بسیار خوبی در بازی دارد.

crysis-3-game.jpeg

پلتفرم ها و تاریخ عرضه:

این بازی برای هر سه پلتفرم اصلی بازی یعنی PC/PS3/Xbox360 در بهار سال ۱۳۹۲ منتشر می شود.

همان طور که می دانید بازی در کامپیوتر از نسخه های دیگر بهتر بوده همچنین این بازی از دایرکس۱۱ هم پشتیبانی می کند یعنی عالی با گرافیک فوق العاده ولی در دریگر کنسول ها مثل ایکس باکس و پلی استشن از کیفیت بالایی برخوردار نبوده است.

crysis-3-bow.jpg

در پایان:

همان طور که گفته شد این بازی یک بازی خوبی است که می تواند یکی از برترین بازی های اکشن اول شخص هم باشد. این بازی را از دست ندهید زیرا به نظر من بازی جالبی است.

منبع:پردیس گیم و دنیای بازی40453777793659246105.png

لینک به دیدگاه

• ارسال 151
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

درود

این بازی برای رووان اجرا شدن(در رزولوشن فول اچ دی و جزئیات مناسب) حداقل نیاز به یک گرافیک قدرتمند مثل 7870 به بالا در سری AMD و 660 به بالا در خانواده انویدیا نیاز دارد.همون بهتر که فقط ...!

لینک به دیدگاه

یعنی با 6970 اجرا نمیشه با تمام جزییات؟البته من 1 شم بازی نکردم دی:

راستی سیستم من چرا در bf3 کم میاره؟

لینک به دیدگاه

درود

این بازی برای رووان اجرا شدن(در رزولوشن فول اچ دی و جزئیات مناسب) حداقل نیاز به یک گرافیک قدرتمند مثل 7870 به بالا در سری AMD و 660 به بالا در خانواده انویدیا نیاز دارد.همون بهتر که فقط ...!

معین جان با این حرفت منو بردی تو فکر..............!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا عید باید صبر کرد ....

لینک به دیدگاه

Minimum System Requirements

CPU: Intel Core 2 Duo 2.66 Ghz or similar

RAM: 2 GB XP ; 3GB Vista/7

HDD: 15 GB free disk space

Graphics: 1 GB Graphics Memory

Sound Card: DirectX 9 Compatible

DirectX: Version 9

Recommended System Requirements

CPU: Any Quad core at 2 GHz

RAM: 4 GB

HDD: 15 GB free disk space

Graphics: 1 GB Graphics Memory

Sound Card: DirectX 9 Compatible

DirectX: Version 9

Supported Graphics Cards

Minimum – NVIDIA GeForce GT 545 or ATI Radeon HD 5670

Recommended :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر نمیکنم خیلی سنگین تر از Crysis 2 باشه. شاید حتی بهینه سازی بیشتری هم انجام بدن که از 2 هم راحت تر اجرا بشه

لینک به دیدگاه

فکر نمیکنم خیلی سنگین تر از Crysis 2 باشه. شاید حتی بهینه سازی بیشتری هم انجام بدن که از 2 هم راحت تر اجرا بشه

چرا از نسخه 2 سنگین تره سیستم خوب میخواد .کلا از نسخه 1 هم گرافیکش سنگین بود. ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهمن جان با اون سیستمی که شما دارید که گرافیک سنگین و سبک برای شما فرقی نمیکنه :D

ولی من دموی این بازی رو دیدم گرافیکش سنگین تر هست اما نه خیلی

لینک به دیدگاه

به نظر شما با 570 asus خوب جواب میده یا برم عوضش کنم! چون من خوره crysis هستم متاسفانه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر شما با 570 asus خوب جواب میده یا برم عوضش کنم! چون من خوره crysis هستم متاسفانه!

عزیز بستگی داره که شما بخواین با چه جزییاتی بازی رو اجرا کنید...

اگه بخواید با DX11 (اگه بازی DX11 واسه pc داشته باشه که احتمالش خیلی زیاد هستش) و جزییات بالا اجرا کنید, باید بگم که عمرا بیشتر از 30 فریم بتونید بگیرید...

حداقل واسه اجرای این بازی باید یک 670 یا 7950 با فرکانس بالا داشته باشید تا حداقل به 50 فریم برسید... -_-

تازه این واسه نسخه 2 بود که 100% در این نسخه گرافیک بالاتر خواهد رفت و سنگین تر خواهد شد... -_-

که اگه میخواید بازی رو راحت اجرا کنید حتما باید به 7970 و 680 فکر کنید... :(

کسی از قیمت دولار خبر نداره؟ :( :( :(

لینک به دیدگاه

عزیز بستگی داره که شما بخواین با چه جزییاتی بازی رو اجرا کنید...

اگه بخواید با DX11 (اگه بازی DX11 واسه pc داشته باشه که احتمالش خیلی زیاد هستش) و جزییات بالا اجرا کنید, باید بگم که عمرا بیشتر از 30 فریم بتونید بگیرید...

حداقل واسه اجرای این بازی باید یک 670 یا 7950 با فرکانس بالا داشته باشید تا حداقل به 50 فریم برسید... -_-

تازه این واسه نسخه 2 بود که 100% در این نسخه گرافیک بالاتر خواهد رفت و سنگین تر خواهد شد... -_-

که اگه میخواید بازی رو راحت اجرا کنید حتما باید به 7970 و 680 فکر کنید... :(

کسی از قیمت دولار خبر نداره؟ :( :( :(

بدجوری حالمون رو گرفتی داداش، حالا من با این اوضاع دلار پول از کجا بیارم 680 بخرم؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بدجوری حالمون رو گرفتی داداش، حالا من با این اوضاع دلار پول از کجا بیارم 680 بخرم؟!

من جای شما بودم یه 570 دیگه میگرفتم و SLI میکردم

لینک به دیدگاه

من یه جای خوندم که شرکت کرایتک قول داده که در این بازی تنظیماتی بزاره که کامپیوتر ملت ذوب بشه، به هر حال من که نهایتش یه 6950 می زارم بقل همین گرافیکم و عمرا برم با این وضع قیمت گرافیک جدید بخرم.

اما در کل کرایسیز را عشق است.

لینک به دیدگاه

من یه جای خوندم که شرکت کرایتک قول داده که در این بازی تنظیماتی بزاره که کامپیوتر ملت ذوب بشه، به هر حال من که نهایتش یه 6950 می زارم بقل همین گرافیکم و عمرا برم با این وضع قیمت گرافیک جدید بخرم.

اول چون عشق است برای شما گذاشتم.دوم شما که میخوایی6950 بزاری اون گرافیک قدیمیتونو :wub: است.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز قصدشو نداشتم ولی چه میشه گفت... :(

اگه 1.280 Vram بیشتر داشتی من هم پیشنهاد Sli رو میدادم ولی بعید میدونم شما با این Vram حتی بازی رو روی رزولوشن بالا و جزییات بالا حتی بتونی اجرا کنی... :(

چی بگم والله من خودم 6950 Twin frozr III رو فروختم فقط و فقط بخاطر ضعفش روی Crysis 2!!!! :( :(

کلا سری 69XX خیلی روی Crysis 2 بخاطر Tesselation بالاش, مشکل داشتن و حتی crossfire هم آنچنان فریمی بهش اضافه نمیکرد... :(

لینک به دیدگاه

عزیز قصدشو نداشتم ولی چه میشه گفت... :(

اگه 1.280 Vram بیشتر داشتی من هم پیشنهاد Sli رو میدادم ولی بعید میدونم شما با این Vram حتی بازی رو روی رزولوشن بالا و جزییات بالا حتی بتونی اجرا کنی... :(

اما با این حال crysis2 رو با DX11 با بیشترین جزییات بازی کردم و مشکلی واسم پیش نیومد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اما با این حال crysis2 رو با DX11 با بیشترین جزییات بازی کردم و مشکلی واسم پیش نیومد

چند فریم میگرفتی؟

از 40 بالاتر میرفت؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

مهم اینه که بازی روون باشه ، حالا چه 60 چه 30 !!!

بقیش برای اینه که بدویم کدوم کارت قویتر هست از اونیکی دیگه...

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز بازی که از 30 فریم پایینتر بیاد که روون نیست دیگه...

در حقیقت از 50 فریم پایینتر بیاد کاملا متوجه میشید که روون نیست و واسه من یکی که چشم و سر درد میاره...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا جدا از مبحث گرافیکی که کرای انجین 3 قطعا میترکونه,

خداکنه داستان هم قوی تر بشه - از حالت اکشن شوتر کامل به حالت معماگونه هم گریزی بزنه و هوش مصنوعی دشمن بالاتر بره.شخصا از کرایسیس 2 خیلی بدم اومد.جذابیت مورد نظر نداشت

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام دوستان این جریانش چیه من از داستانش چیزی نفهمیدم میشه یکی من رو روشن کنه:دی

اون سیاه پوسته که خودکشی کرد الان اینجا چی کار داره؟ 

لینک به دیدگاه

دوستان من به خاطر این بازی می خوام 7970 بگیرم.

این بازی vram بالی می خواد اگه به خواید full hd بازیش کنید.

من تا نتونم این بازی تو بالاترین گرافیک اجراکنم این بازی نمیکنم.

این استارتی برای نسل بعدی بازی ها به حساب میاد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...