رفتن به مطلب

Crysis3

rock-star
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
دوست عزیز من با 560 و تو.حالت dx11 و باتنظیمات تا ته 28تا 35 فریم میگرفتم. 100% یه جای یه مشکلی بوده.

عزیز عجب 560 ti داری شما که از 7970 من هم قویتر هستش واحتمالا باید ممنتظر درایور جدید AMD موند واسه این بازی که الان یه بتا داده که کمی بهتر میکنه وضعیت رو...

البته با 560 ti که من دارم روی آخرین جزئیات بازی فریم در پایینترین حد به 14-13 فریم هم میرسه که کافیه که فقط فیلترینگ رو کمی پایین بیارم تا تقریبا قابل بازی کردن بشه...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• ارسال 151
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه
دوست عزیز احتمالا در بازی فارکرای3 مشکلی هست یا تنظیمات بازی رو به اشتباه تغیر دادید یا مشکلی سخت افزاری وجود داره چون بنده با یه 7950 به راحتی بین 70 فریم تا 95 فریم میگرفتم به ندرت پیش میومد که فریم به زیر 70 میرسید.

عزیز با 7970 هم نصف این فریم به زور بدست میاد!!!!

شما احتمالا تنظیمات بازی رو درست بالا نبردید...

لینک به دیدگاه

با 580 این بازی را شروع کردم.

فعلا 32 فریم بدون اور، ببینیم چه می شود ^_^

راستش را بخواهید، اگر EA هم مثل Ubi اجازه ی بازی با کارکتر های دیگر را در حین بازی می داد خیلی خوب می شد، چون بنده علاقه ی بیشتری دارم که با شخصیت آواتار خودم بازی کنم.(که البته با توجه به داستان نشدنی است ولی جالب می شد.)

(در توضیح هم بایستی بگویم که در بازی Prince of persia می توانستید جای Ezio بازی کنید...)

لینک به دیدگاه

ميشه تنظيمات بازي رو هم بگيد..کارتتون کدوم مدله.

با توجه به گفته دوستان.خيلي خوب داريد فريم ميگيريد اونم بدون اور.

لینک به دیدگاه

با 580 این بازی را شروع کردم.

فعلا 32 فریم بدون اور، ببینیم چه می شود ^_^

راستش را بخواهید، اگر EA هم مثل Ubi اجازه ی بازی با کارکتر های دیگر را در حین بازی می داد خیلی خوب می شد، چون بنده علاقه ی بیشتری دارم که با شخصیت آواتار خودم بازی کنم.(که البته با توجه به داستان نشدنی است ولی جالب می شد.)

(در توضیح هم بایستی بگویم که در بازی Prince of persia می توانستید جای Ezio بازی کنید...)

ایشالا با 690 تمومش کنی :)

من که هنوز بازی نکردم

ولی خدا کنه از نمرهایی که گرفته بیشتر ارزش داشته باشه ولیاقت این حرف گیم اسپات که در مورد نسخه 1 زده بود رو داشته باشه

جمله گیم اسپات در مورد کرایسیس 1 : one of the greatest shooters ever made

ویرایش شده توسط const@ntin
لینک به دیدگاه

ميشه تنظيمات بازي رو هم بگيد..کارتتون کدوم مدله.

با توجه به گفته دوستان.خيلي خوب داريد فريم ميگيريد اونم بدون اور.

پویا جان مشکل از فریم نیست. کلا بنده به دلیل اینکه مانیتورم 1680x1050 هستش در حالت عادی فریم بالاتری نسبت به دوستان می گیرم.

لینک به دیدگاه

عزیز با 7970 هم نصف این فریم به زور بدست میاد!!!!

شما احتمالا تنظیمات بازی رو درست بالا نبردید...

داداش بنده با یه 7950 البته کمی هم اور توی این بازی به راحتی بالای 65 فریم میگرفتم  با dx11  البته این بازی رو من قبلش با گرافیک 560 تموم کرده بودم.

1920_02.png

لینک به دیدگاه

عزیز عجب 560 ti داری شما که از 7970 من هم قویتر هستش واحتمالا باید ممنتظر درایور جدید AMD موند واسه این بازی که الان یه بتا داده که کمی بهتر میکنه وضعیت رو...

البته با 560 ti که من دارم روی آخرین جزئیات بازی فریم در پایینترین حد به 14-13 فریم هم میرسه که کافیه که فقط فیلترینگ رو کمی پایین بیارم تا تقریبا قابل بازی کردن بشه...

یکی از دوستان زحمت کشید یه بنچمارک گذاشته شما خودت قضاوت کن.

بعد امضا من یه نگاه کن 1680*1050 هستم.

در. ضمن برا من 560هست نه 560ti.

اگه بازم سوالی بود در خدمتم.

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

داداش بنده با یه 7950 البته کمی هم اور توی این بازی به راحتی بالای 65 فریم میگرفتم  با dx11  البته این بازی رو من قبلش با گرافیک 560 تموم کرده بودم.

1920_02.png

آخه مگه میشه؟من با  gtx 680 باورکنین تو farcry3 تا 22فریم هم میومد پایین وحداکثر40فریم میده!آخه چطور اینجا نوشته 70 فریم میده؟؟؟؟؟تمام تنظیمات رو روی آخرین حد بذاری و dx11 اجرا کنی غیر ممکنه با680 بتونی بالای 40 فریم بگیری!البته بدون اورکلاک!

تو بازی crysis3 هم همینطور!با 680 بین 30تا 45 حداکثر و حداقل میتونی بگیری!حالا گرافیک های بعضی از بچه ها انگار خیلی قوی تر از کارت من هست دوبرابرهم فریم میگیرن!!!! :wacko:  :wacko:

اگه واقعا اینطوری باشه من کارتمو میفروشم 560 میخرم :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
آخه مگه میشه؟من با  gtx 680 باورکنین تو farcry3 تا 22فریم هم میومد پایین وحداکثر40فریم میده!آخه چطور اینجا نوشته 70 فریم میده؟؟؟؟؟تمام تنظیمات رو روی آخرین حد بذاری و dx11 اجرا کنی غیر ممکنه با680 بتونی بالای 40 فریم بگیری!البته بدون اورکلاک!

تو بازی crysis3 هم همینطور!با 680 بین 30تا 45 حداکثر و حداقل میتونی بگیری!حالا گرافیک های بعضی از بچه ها انگار خیلی قوی تر از کارت من هست دوبرابرهم فریم میگیرن!!!! :wacko:  :wacko:

اینا MSAA رو حساب نمی کنند . حتی خود انویدیا موقع تست گذاشتن MSAA رو حساب نمی کنه یعنی موقع تست خاموشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم با 7950 بالای 60 می گرفتم dx11

فکر کنم یه چیزی توی سیستمت ناسازگاری داره احتمال خیلی زیاد نرم افزاری باشه

لینک به دیدگاه

اینا MSAA رو حساب نمی کنند . حتی خود انویدیا موقع تست گذاشتن MSAA رو حساب نمی کنه یعنی موقع تست خاموشه

آره محمود جان منم بانظرت موافقم این دوستان MSAA رو خاموش میکنن!شما هم که  680 دارین با من هم نظر هستین!پس ما فعلا به کارتامون امیدوارباشیم ;)  :wub:

لینک به دیدگاه

دوستان که  680 دارن غم ندارن , ما چی کار کنیم ؟؟؟. :( این قد غصه ندین دیگه :crying:

لینک به دیدگاه

دوستان که  680 دارن غم ندارن , ما چی کار کنیم ؟؟؟. :( این قد غصه ندین دیگه :crying:

حق با شماست، بازی کردن با مشخصاتی مشابه من و شما و تو این فریم ها کمی اعصاب خرد کن است.

گرافیک را بیاوری پایین هم که خیلی حال نمی دهد.

یواش یواش دارم وسوسه می شوم که یک 580 دیگر بخرم SLI کنم. خصوصا با توجه به شایعات جدید که در آنها به باز تولید کارت گرافیک Galaxy GTX 580 به قیمت 300 دلار اشاره شده.

ویرایش: البته ظاهرا قیمت مصرف کننده در سایت های فروش 360 دلار درج شده.

ویرایش شده توسط ali2551
لینک به دیدگاه

دوست عزيز من با يک 580 gtx همراه 460 gtx فيزيک حداقل 43 فريم ميگيرم مگه ميشه 680 از اين حالت پايين تر باشه؟!
البته اگه از 680 gtx تون راضي نيستيد ميتونم کارتتونو با يه 560 عوض کنم (سر به سر)  B)
لینک به دیدگاه

دوست عزيز من با يک 580 gtx همراه 460 gtx فيزيک حداقل 43 فريم ميگيرم مگه ميشه 680 از اين حالت پايين تر باشه؟!

البته اگه از 680 gtx تون راضي نيستيد ميتونم کارتتونو با يه 560 عوض کنم (سر به سر)  B)

من خودم زمان تست اونجا بودم ازش هم شات گرفتم اگه پیدا کردم میزارم.

هم از تنظیمات هم هین بازی.

با 560 سر به سر هم فکر خیلی خوبی هست:-)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
داداش بنده با یه 7950 البته کمی هم اور توی این بازی به راحتی بالای 65 فریم میگرفتم با dx11 البته این بازی رو من قبلش با گرافیک 560 تموم کرده بودم.
عزیز این بنچمارک روی very high هستش و بازم از فریمی که شما میگیرید پایینتر هستش در صورتیکه تنظیمات بازی Ultra هم داره و آنتی آلایزینگ هم وجود داره که اصل قضیه هستش...

شما بهتر یه چک بکنید و درست گرافیک بازی رو تنظیم کنید...

کاملا درسته...

اما مهمتر از اون خود بنچمارک هم مشخص کرده که فیلترینگ نداره...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
عزیز این بنچمارک روی very high هستش و بازم از فریمی که شما میگیرید پایینتر هستش در صورتیکه تنظیمات بازی Ultra هم داره و آنتی آلایزینگ هم وجود داره که اصل قضیه هستش...

کاملا درسته...

دوست گرامی منظورتون کرایسیس3 هست که تنظیمات Ultra  داره ؟؟؟؟

پس چرا من ندیدم

کاری باید کرد ؟؟؟

پچی باید نصب کرد؟؟؟

لینک به دیدگاه

کاملا درسته...

دوست گلم دیگه اینقدر مطمئن هستم که روی ultra گذاشته بودم بعلاوه آنتی الیزینگ رو هم 100 درصد روی 8x بود دیگه اینقدر بارمون هست که تا میریم توی ستینگ اینارو دست کاری کنیم.

ولی بنده یادم هست قسمتی که شامل تعغیر رزولیشن بود رو دست نزده بودم مثل بافر فکر کنم روی یک بود و سینس آف بود و توی این قسمت کلا چیزی رو دست نزدم فکر کنم با یه تعغیر توی بافر بود که یهو فریم کشید زیر 35 .

در هر حال بدون تعغیر این قسمت بنده با تنظیمات  الترا و الیزینگ 8x بنده 65 فریم به بالا میگرفتم.

FC3-AO.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
دوست گرامی منظورتون کرایسیس3 هست که تنظیمات Ultra  داره ؟؟؟؟

پس چرا من ندیدم

کاری باید کرد ؟؟؟

پچی باید نصب کرد؟؟؟

نه منظور Farcry 3 بود عزیز...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
دوست گلم دیگه اینقدر مطمئن هستم که روی ultra گذاشته بودم بعلاوه آنتی الیزینگ رو هم 100 درصد روی 8x بود دیگه اینقدر بارمون هست که تا میریم توی ستینگ اینارو دست کاری کنیم.

ولی بنده یادم هست قسمتی که شامل تعغیر رزولیشن بود رو دست نزده بودم مثل بافر فکر کنم روی یک بود و سینس آف بود و توی این قسمت کلا چیزی رو دست نزدم فکر کنم با یه تعغیر توی بافر بود که یهو فریم کشید زیر 35 .

در هر حال بدون تعغیر این قسمت بنده با تنظیمات  الترا و الیزینگ 8x بنده 65 فریم به بالا میگرفتم.

خوب خود شما هم این بنچمارک رو گذاشتید و دقت کنید که چه فریمی داره...

اون بنچمارک قبلی هم در حالت Veryhigh به 60 رسیده بود...

حالا احتملا یک جایی رو از تنظیمات شما جا انداخته بودید که فریم بالا بوده...

البته با درایورهای جدید (ورژن 13.1) واسه من Farcry از 30 فریم به 54 فریم رسید...

و توی خیلی از بازیها فریم تقریبا 50-60 درصد اضافه شد ولی باز هم آنچنان هم دلم رو راضی نکرد...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

خوب خود شما هم این بنچمارک رو گذاشتید و دقت کنید که چه فریمی داره...

اون بنچمارک قبلی هم در حالت Veryhigh به 60 رسیده بود...

حالا احتملا یک جایی رو از تنظیمات شما جا انداخته بودید که فریم بالا بوده...

البته با درایورهای جدید (ورژن 13.1) واسه من Farcry از 30 فریم به 54 فریم رسید...

و توی خیلی از بازیها فریم تقریبا 50-60 درصد اضافه شد ولی باز هم آنچنان هم دلم رو راضی نکرد...

بنده هم در هنگام نصب این بازی از ورژن بتا  13.2 استفاده میکردم احتمالا این ورزن هم تا حد زیادی موئثر بوده.در هر حال بنده که راضیم حتی توی اساسین هم روی اخرین تنظیمات مشکلی نداشتم ولی متاسفانه کرایسیس 3 دیگه بیش از حد سنگین و قدرتمنده.و تقریبا هر گرافیک رو به زانو در میاره.رئیس کرایتک قبل از انتشار بازی گفته بود که منتظر ذوب شدن pc هاتون روی کرایسیس باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستی دوستان میشه GTX580 رو به عنوان عملیات PhysX با GTX670 بکار بردش ؟؟

تاثیری داره توی این بازی ؟؟  فرجام توکه دستت پره یه تستی انجام بده و بگو نتیجش رو

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
راستی دوستان میشه GTX580 رو به عنوان عملیات PhysX با GTX670 بکار بردش ؟؟

تاثیری داره توی این بازی ؟؟  فرجام توکه دستت پره یه تستی انجام بده و بگو نتیجش رو

عطا جان Crysis 3 از PhysX پشتیبانی نمیکنه. در نتیجه این کار هیچ تاثیری نخواهد داشت  ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
عطا جان Crysis 3 از PhysX پشتیبانی نمیکنه. در نتیجه این کار هیچ تاثیری نخواهد داشت  ;)

سلام بهمن / واقعاً !!  نمیدونستم /

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...