رفتن به مطلب

دیفرانسیل-شیمی-گسسته-فیزیک-.......

koenigsegg
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام به دوستان من در این تاپیک انواع سوالات تالیفی - سنجش - کنکور را از هر درسی قرار میدهم طوری که اکثرا بتونن جواب بدن اما سوالات سخت در بینشان هم وجود دارد

(حال و روز ما کنکوری ها همینه :D)

اگر پاسخ تشریحی هر سوال را خواستید در همین تاپیک قرار میدهم

دوستان لطف کنند که جواب هایشان را در همین تاپیک درج کنند. آخر هر روز من جواب این تست ها را درج میکنم

(در ضمن هر کی تقلب کنه اخراج میشه :D )

ویرایش شده توسط fredy
لینک به دیدگاه

• ارسال 68
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

حسابان

چندمین جمله از دنباله حسابی ........2,5,8, برابر 56 میباشد؟ (تالیفی کتاب اندیشه فاعق)

1. 18
  2. 19
  3. 20
  4. 21

ویرایش شده توسط fredy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فیزیک2

متحرکی روی محور x ها حرکت میکند در لحظه t1=2s در نقطه x1=5m و در لحظه t2=5s در نقطه x2= -7m واقع میباشد سرعت متوسط این متحرک چند است؟(تالیفی جزوه معلم آقای اسماعیلی)

1. 4-
  2. 4
  3. 1.5-
  4. 1.5

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ادبیات

مفهوم بیت ((چه گفت آن سخن گوی با فرَو هوش / چو خسرو شدی بندگی را بکوش)) کدام است؟(سنجش 1381 )

1. از تن آسانی و کاهلی دوری کن
  2. تواضع ز گردن فرازان نکوست
  3. تو از تیرگی روشنایی مجوی
  4. هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

لینک به دیدگاه

جواب حسابان : گزینه 2

جواب فیزیک : گزینه 1

جواب ادبیات : فکر کنم یا 2 یا 4 .

:D چه خوب !!! برگردم عقب دوباره کنور بدم !!! اینا خیلی آسونه B)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله اینا خیلی آسون بود ولی شما برید کنکور بدید قول میدم زیر 1000 بیاری و دانشگاه شریف و لیسانس و دکتری و... میری من هم میرم پیام نور :D با رتبه 400000

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آنالیز ترکیبی

در یک اداره رئیس و منشی و 4کارمند را به چند طریق می توان دور یک میز گرد قرار داد بطوری که منشی مقابل رئیس باشد؟(تالیفی آقای محسنی دبیر مدرسه سیدالشهدا)

1. 184
  2. 148
  3. 144
  4. 52

راهنمایی: منشی آزادی عمل ندارد و تابع رئیس هست/ از فاکتوریل کمک بگیرید

ویرایش شده توسط fredy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حسابان

چندمین جمله از دنباله حسابی ........2,5,8, برابر 56 میباشد؟ (تالیفی کتاب اندیشه فاعق)

1. 18
  2. 19
  3. 20
  4. 21

گزینه 2

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فیزیک2

متحرکی روی محور x ها حرکت میکند در لحظه t1=2s در نقطه x1=5m و در لحظه t2=5s در نقطه x2= -7m واقع میباشد سرعت متوسط این متحرک چند است؟(تالیفی جزوه معلم آقای اسماعیلی)

1. 4-
  2. 4
  3. 1.5-
  4. 1.5

گزینه 1

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ادبیات

مفهوم بیت ((چه گفت آن سخن گوی با فرَو هوش / چو خسرو شدی بندگی را بکوش)) کدام است؟(سنجش 1381 )

1. از تن آسانی و کاهلی دوری کن
  2. تواضع ز گردن فرازان نکوست
  3. تو از تیرگی روشنایی مجوی
  4. هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

گزینه 2

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آنالیز ترکیبی

در یک اداره رئیس و منشی و 4کارمند را به چند طریق می توان دور یک میز گرد قرار داد بطوری که منشی مقابل رئیس باشد؟(تالیفی آقای محسنی دبیر مدرسه سیدالشهدا)

1. 184
  2. 148
  3. 144
  4. 52

راهنمایی: منشی آزادی عمل ندارد و تابع رئیس هست/ از فاکتوریل کمک بگیرید

گزینه 3

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب آقایون این سوالات برای دست گرمی بودند و از دوستانی که شرکت میکنن و جواب میدن خیلی ممنون هستم :clapping:

در روزهای آینده منتظر سوالات زیباتر باشید :smug:

ویرایش شده توسط fredy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این سوال دارای جایزه میباشد اولین کسی که جواب درست رو برای من پخ کنه 5000 تومان شارژ سیمکارت هدیه میگیره

گسسته

با ارقام 2 و 2 و 2 و 0 و 0 و1 و 4 و 7 چند عدد 8 رقمی می توان ساخت؟(تالیفی)

1. 32
  2. 178
  3. 2520
  4. 3569

راهنمایی: از فاکتوریل و اصل عمل ضرب کمک بگیرید و همینطور از قانون ترکیب . منبع این درس نامه کتاب آنالیز ترکیبی نشر الگو میباشد

در ضمن من فردا ساعت 9 شب جواب این سوال رو همینجا قرار میدهم پس شما تا اون موقع فرصت پاسخ گویی داری

این سوال های امتیازی فقط به همین یکی خطم نمیشه و ادامه دارد

ویرایش شده توسط fredy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود :

پیام خصوصی شد ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود :

پیام خصوصی شد ;)

درود بر شما پیام رو بخون

جواب گزینه 3 میشد و شما برنده شدید

ویرایش شده توسط fredy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر شما پیام رو بخون

خیلی ممنون .

راستی شما چطوری واسه کنکور اینقدر منظم وقت میزارید درس میخونید ؟ :wub:

والا من از مهر ماه خواستم شروع کنم کلا همینجور از برنامه خوارج میشم میرم سراغ کار خودم . البته گیم و فیلم وسریال های رو که فقط وقت ادم رو میگرفتند رو بدون مشکل از کارهای روز مرره حذف کردم خدارو شکر اما با این وقت ازاد رو میزارم واسه تست و آزمایش و اینو باز کن اونو ببند :lol: اخر میبینم تنها کاری که نکردم درس خوندن هستش Oh%20Go%20On.gif

اگه باهم برنامه بریزیم رقابتی کار کنیم فکر کنم خوب جواب میده :-?

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم روش حل :

اول در نظر میگیریم ارقام 2 و 2 و 2 و 0 و 0 و1 و 4 و 7 تکراری نیستند و 8 تا رقم متفاوتند .

بعد واسه رقم اول 2 تا صفر ها نمیتونن قرار بگیرند پس 7 تا حالت دارم و واسه رقم بعدی هم چون یکی از ارقام مصرف شده 7 تا رقم داریم تا رقم آخر و جواب :

6*7*6*5*4*3*2*1
بعد تقسیم بر تکراری ها میکنیم که 3 تا 2 تکراری بود و 2 تا 0 یعنی 3!*2!
جواب آخر :
6*7*6*5*4*3*2*1/3!*2! = 2520

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی ممنون .

راستی شما چطوری واسه کنکور اینقدر منظم وقت میزارید درس میخونید ؟ :wub:

والا من از مهر ماه خواستم شروع کنم کلا همینجور از برنامه خوارج میشم میرم سراغ کار خودم . البته گیم و فیلم وسریال های رو که فقط وقت ادم رو میگرفتند رو بدون مشکل از کارهای روز مرره حذف کردم خدارو شکر اما با این وقت ازاد رو میزارم واسه تست و آزمایش و اینو باز کن اونو ببند :lol: اخر میبینم تنها کاری که نکردم درس خوندن هستش Oh%20Go%20On.gif

اگه میشه تو این مورد راهنمایی کنید مارو هم با خودتون دنبال کنید شاید امروز یه هدیه از طرف خداوند هستید شما @};-

اگه باهم برنامه بریزیم رقابتی کار کنیم فکر کنم خوب جواب میده :-?

جایزه تحویل داده شد (*)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم روش حل :

اول در نظر میگیریم ارقام 2 و 2 و 2 و 0 و 0 و1 و 4 و 7 تکراری نیستند و 8 تا رقم متفاوتند .

بعد واسه رقم اول 2 تا صفر ها نمیتونن قرار بگیرند پس 7 تا حالت دارم و واسه رقم بعدی هم چون یکی از ارقام مصرف شده 7 تا رقم داریم تا رقم آخر و جواب :

6*7*6*5*4*3*2*1
بعد تقسیم بر تکراری ها میکنیم که 3 تا 2 تکراری بود و 2 تا 0 یعنی 3!*2!
جواب آخر :
6*7*6*5*4*3*2*1/3!*2! = 2520

دمت گرم :clapping:

من خودم 10 دقیقه با این سوال ور رفتم تا جوابو پیدا کردم

ویرایش شده توسط fredy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون تائید میشه . :wub:

لینک به دیدگاه

جناب fredy شما دبیرستان سیدالشهدا درس میخونین؟ آخه اسم 2 تا از معلم های اونجا رو بردین

من 4 سال پیش اونجا دوره دبیرستان رو تموم کردم. یادش به خیر

موفق باشین

ویرایش شده توسط only
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من ضرب و تقسیم معمولی رو به زور هندل میکنم اومدم توی این تاپیک خیلی تحقیر شدم از لحاظ ریاضی =))

موفق باشید :دی

لینک به دیدگاه

همه میدونند من تو لیون خیلی کم پست میدم ولی کنکوری ها اونقدر برام عزیزند که.....

رفقای کنکوری عزیز اول بزارید بهتون خسته نباشید و خدا قوت بگم ! در ضمن براتون آرزوی موفقیت کنم ! بنده پارسال کنکور دادم (91) ! سالی پر از استرس و مشکلات را تجربه کردیم !

شاید بدترین تابستان و عید طول زندگی ! ولی نیومدم اینجا حال بگیرم و آیه یاس براتون بخونم ! یه چند تا توصیه کنم و برم به کارهای فروم خودمون برسم !

اومدم کمی هم تشویق کنم و امیدوارتون کنم که پایان شب سیه شما سپید است ! همتون بلا استثنا دانشجو میشید ، از صفر تا 100 ! در همه دانشگاه ها باز است و فقط قضیه تعیین کننده براتون میشه رشته و دانشگاه !

رشته و دانشگاهی که اگر بهش علاقه داشته باشید خیلی براتون حاصل شیرینی از کنکور است ! کنکور این غول سیاه بد ادا میشه پله ترقی ! فقط یادتون باشه که انتخاب رشته اتون را که چند وقت دیگه هم هست (دانشگاه آزاد) با دقت کامل انجام بدید که من الان خیلی ها را میبینم که ضرر کردند ! (واقع بین نبودند یا شناخت خوبی به رشته نداشتند)

حتما قلمچی دی ماه را شرکت کنید ، به شدت به ترازی که توی اون آزمون میگیرید اتکا کنید و انتخاب رشته کنید و حتما و حتما و حتما رشته مورد علاقه اتون را انتخاب کنید ! مهمترین اصل همین است ، یه غیر از مسئله پول و کلاس و موقعیت اجتماعی هر رشته مسئله مهم همون علاقه است چون اگر یه کم نسبت به رشته کم علاقه باشید به شدت اذیت میشید ! حتی اگر دانشگاه شریف برید و 10 دقیقه مسیر باشه براتون آزار دهنده میشه (دیدم که میگما !) ! حتما و حتما هم برای مسئله انگیزه یک بار دانشگاه تهران را هم برید ببینید ! ما نرفتیم و خیلی بهش اهمیت نمیدادیم ولی اکثر بچه هایی که بازدید رفته بودند خیلی مشتاق شدند و خب چون بهتر خوندند نتایج بهتری هم گرفتند !

همین ! ببینم دیگه چی یادم میاد بیام براتون بگم !

راستی هنوز فیزیک و معارف و زبانم خوبه ! به خصوص معارف و زبان ! سوال داشتید (حتی برای نحوه خوندن) بپرسید !

لینک به دیدگاه

من ضرب و تقسیم معمولی رو به زور هندل میکنم اومدم توی این تاپیک خیلی تحقیر شدم از لحاظ ریاضی =))

موفق باشید :دی

فرجام جان من هم از این مشکل بسی رنج می برم !

یه 1000 تومنی بین 2 نفر میخوام تقسیم کنم یه سمت اعشاری میشه!

الان 6 ماهه تو حل این سوال موندم!!:

جای خالی عدد مناسب قرار دهید :

1و2و....و4

الف)3

ب)6.75

ج)957

د)x به توان 2

البته به یه نتایجی رسیدم بین گزینه د و ج شک دارم :wacko: :D!!!

ویرایش شده توسط ace
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...