رفتن به مطلب

از ماست که بر ماست

m.shabani
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان

امروز ساعت 12 بود رفتم فروشگاه رفاه شعبه جمهوری با یه صحنه عجیب مواجه شدم تمام قفسه های ارزاق عمومی (( روغن و برنج و تاید و قند و شکر و چای و ........))

خالی شده بود و تقریبا کفشو طی هم کشیده بودند

جلل الخالق

(( روغن و برنج و تاید و قند و شکر و چای و ........))

جالبه بدونید که فروشگاه رفاه برای تهیه و چیدن و فکر و چاره و اندیشه امروز از ساعت 2 و فردا رو تعطیل کردن

آی ملت دارن میخرن آی ملت دارن میخرن نه یکی نه دوتا کارتن کارتن

ویرایش شده توسط otello
لینک به دیدگاه

چند روز پیش منم رفته بودم فروشگاه زنجیره ای قفسه های روغن پر بود بعد 0.5 ساعت که خریدم تموم شد نگاه کردم دیدیم نصف روغنا نبود!!!

البته من از این طرز تفکر پشتیبانی نمیکنم ولی یارو باخودش میگه امروز بخرم 3تومن بهتره تافردا بخرم 4تومن وپسفردا 5تومن و...!

البته نرخ ت.و.ر.م زیر 25 درصده ها!!! :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آره کاشون امشب یکی تعریف میکرد میگفت :" 3 تا فروشگاه رو واسه خریدن تاید رفته بوم" بش گفتم آخر خریدی یا نه گفت : "آره یه کارتن " :-? :confused: :Praying:

لینک به دیدگاه

بله همین طوره

منم در یک مغازه کلی فروشی بودم و برای تهیه اقلام مورد نظرم اونجا بودم و یک نفر هم جلوی من بود می گفت آقا 100 کیسه !!!!!!!! برنج !!!! می خوام. بعدش هر چی که طرف داشت و نداشت و انبار بود و هرچی برنج رو داشت داد به طرف اونم با وانت برد تازه فکر کنم نصفش جا شد D:

خیلی بازار بدی شده و ...... دیگه نمی گم ! آه خدای من !!!! اینا همش ضرر اقتصادی هست ( یکی از اقواممون توی کارخونه شاهسوند استخدام هست و همیشه میگه مثله چی ازمون کار می کشن و بعد به بازار هم نمیدن و انبار می کنن یا همون احتکار) وای خدا من !!!! خودت همه چی رو درست کن

لینک به دیدگاه

در عوض انرژی هسته ای داریم یه بستشو بخرید دیگه تا چند سال لازم نیست هیچ مواد غذایی بخرید .

ما که راحتیم نطنز کنارمون هست همون اشعه هاش مارو تغزیه میکنه ولی شما که دورید میتونید بخرید قیمتی هم نداره ساخت داخل هست .

آره

به قول امین حیایی در سریال ساخت ایران: 8-X

انرژی هسته ای -> دویست تومن بسته ای :D :p :lol:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این جور چیزا فقط قبل جنگ اتفاق می افته

نکنه ما هم داریم میجنگیم یا قراره جنگ بشه ........................I%20Do%20not%20Know.gif

فکرشو بکنید عوض فروش سی پی یو و مین داریم ژ-3 خرید و فروش میکنیم توی بازارچه rolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gif

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

ما هم اکنون در حال جنگ هستیم ، منتها توی جنگ های امروزی دیگه از توپ و تانک خبری نیست . جنگ ، جنگ اقتصادی است !!!

ویرایش شده توسط Reza-sony
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

متاسفانه بد جا افتاده برای ملت.آقا چیزی که گرون میشه نخرید!؟برعکس هجوم میبرن بیشتر میخرند!؟اگر جانب احتیاط رو هم بخوای در نظر بگیری اگر 10 کیلو برنج معادل یک گونی میخوای تهیه کنی 20 کیلو بخر معادل 2 گونی.نه یک انباری برنج(خونه اقوام دیدم کپ کردم بالغ بر دو تن برنج 10 حلب 5 کیلیویی روغن،چند کارتن تاید،انواع اقسام حبوبات رو انبار کرده بود!بهش میگم محرم میخوای نظری بدی بهم میخنده!)

تقاضای مازاد خودش باعث افزایش قیمت اون کالا ها و در نتیجه تورم...

واقعا از ماست که بر ماست

گل گفتی جناب شعبانی...

لینک به دیدگاه

شما وضعتون خیلی خوبه آقا

از این روزاس که دریای خزرم بیاد طرفای شما!!!

لینک به دیدگاه

خیلی وارد جزئیات نشید دوستان که بزودی برا اینجا هم مشکل ایجاد میشه، یادتون نره کجا هستیم ....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بچه ها چه دل پری دارند و چه مشتی تاپیک رو بالا نگه داشتند.

همه پایه هستند.

پ .ن :دوستان میدونم سخته ولی کمی هم مراعات کنید.

با تشکر و آرزوی روزهای خوب

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینا همش جنگ روانیه که خودمون درست کردیم

الان مرغ کیلو 4600-4700 تومنه و هیچ خبری نیست هر کی میره دوتا میخره میذاره تو فریزر استفاده میکنه تموم شد دوباره خرید میکنه فقط کافیه بگن مرغ داره گرون میشه همون دوتا مرغ رو تبدیل میکنه به 20 تا مرغ حالا در اولین فرصت 20 تا دیگه هم بهش اضافه میکنه که کم نیاره بعد پاشو میذاره رو پاش میگه آخیش من که مرغامو خریدارم حالا هر چی میخواد بشه

لینک به دیدگاه

توی ملت شایعه میندازند که جنسا می خواد گرون بشه و همه چی نایاب بشه برید بخرید تا فردا نمیرید از گشنگی

ملت میرند بازار رو خالی می کنند و همین کار ملت باعث میشه که همه چی هم گرون بشه هم نایاب بشه

اونوقت ملت میزنند تو سر خودشون آآآآآخخخ دولت و نظام و آمریکا و اسرائیل چه بلایی سر اقتصاد مملکت آوردند

دقبقا ارز و طلا هم همینجوری بالا رفت

شایعه انداختن که ریال میخواد بی ارزش بشه و ملت هر چی پول داشتند حمله کردند به بازار ارز و طلا و تبدیل کردن سرمایه ریالیشون به ارز و طلا و همین کار ملت باعث شد هم ارز و هم طلا بالا بره و ارزش پول ملی پایین بیاد

سمبل یک ملت کم عقلیم ما

طنز تلخیه ولی ما 75 میلیون پت و مت هستیم

اونوقت تموم 75 میلیون پت و مت از جمله خودم میشینیم کنار در حد یک متخصص اقتصادی تز میدیم و نظریه میدیم و ریشه یابی می کنیم که چطور مسئولین و استکبار باعث این وضع اقتصادی شدند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عجب بیانات ضد استکباری

الله اکبر ......

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...