رفتن به مطلب

انگشت گم شده هم پیدا شد !!

Ata_Se7en
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

یکی از شهروندان قمی در هنگام برش دادن همبرگر با بند انگشت انسان در آن مواجه شده است!!

پنجشنبه شب با مراجعه به فروشگاه عرضه مواد غذایی، چند بسته همبرگر خریداری کرده و تحویل همسرم دادم. همسرم مشغول برش کردن همبرگر بود که ناگهان با بند انگشت یک انسان مواجه شد.

وی از ذکر نامش خودداری کرد ادامه داد: همسرم ابتدا تصور می‌کرد این قطعه شاید تکه گوشت خرد نشده باشد، اما وقتی برجستگی همبرگر را با چاقو برگرداند، بند انگشت انسان را مشاهده کرد.

این شهروند با اشاره به نامساعد بودن وضعیت روحی همسرش اظهار کرد: دیدن چنین وضعیتی برای همسرم بسیار دردناک و وحشتناک بوده، به گونه‌ای که وضعیت وی را آشفته کرده است.

227842_986.jpg

245352_110.jpg

ان گونه که از اطلاعات بسته همبرگر پیداست، کارخانه تولیدکننده این همبرگرها در قم فعالیت می‌کند. این شهروند قمی در تماس با خبرگزاری مهر و مرکز بهداشت قم خواستار پیگیری این موضوع شد.

وضعیت نظارت بر تولید مواد غذایی همواره یکی از دغدغه‌های جدی شهروندان قمی بوده است و تاکنون چندین مورد حشرات و حتی موش در مواد غذایی مشاهده شده است. اما در مورد اخیر که بند انگشت انسان در همبرگر مشاهده شده، به نظر می‌رسد ورود مراجع قضایی و انتظامی به این پرونده در کنار بررسی بهداشتی وضعیت کارخانه تولید کننده همبرگر ضروری است.

به نقل از:سیمرغ

لینک به دیدگاه

حالم به هم خورد. شاید یه نفرو کشتن دادن به خورد مردم. ! کی متوجه می شه چی خورده؟ کی متوجه می شه کی مرده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه سعید جان نترس کسی نمرده این تایپیک مربوط به ادامه تایپیکی بود که مهران جان مبنی بر بریده شدن انگشت یکی از کارگران کارخانه تولید همبرگر بود که هنوز ( انگشت ) پیدا نشده بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جان : تازه داشت یادم میرفت . و اصلا هم نمی دونستم گه این بند انگشت سرگردان نصیب

خانم اون شهروند بخت برگشته گردیده . همه جای دنیا توی مواد غذایی مثل پاکت قهوه یا چایی

سکه طلا برای جلب مشتری جایزه میزارند اینجا کم مونده کله ادمیزاد از توی محصولاتشون در بیاد!!! =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وای ارمین جان مگه تا الان میخوردی ؟! وای وای وای

عمرا دیگه لب به همبرگر نزنم..... :lol:

لینک به دیدگاه

وای ارمین جان مگه تا الان میخوردی ؟! وای وای وای

عطا جان یادم ننداز که ....... :lol:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالبه همه میگن همبرگر از سوسیس و کالباس بهتره! اینم از این...

گربه قبل از خورد هر چیزی بو میکشه و بعدش میخوره! من هر سه تا (همبرگر-سوسیس-کالباس) جلو گربه گذاشتم فقط همبرگر خورد! و بعد از اینکه سوسیس و کالباس بو کشید لب نزد بهشون...گربه ای که آشغال هم میخوره!

حالا حساب کن که سوسیس و کالباس دیگه چیه؟!....

اگه کالباس خارجی (الان تو بازار روسی میشه پیدا کرد) گیر آوردید بخورید ولی لب به این آشغالا نزنید که اصن معلوم نیس چیه؟

لینک به دیدگاه

ماااااااااااااا

خدایی بیکار بودی این مطلبو گذاشتی ، راحت میرقتیم یه همبر میزدیم گوشت آدمم کیلویی بووووق تومن توش بودا حالا دیگه نمیشه خورد :|

عجب

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان 5 تا شرکت هستند که اینجا فعالیت دارند و از این دست مواد غذایی تولید میکنند.

تو تهران هم به وفوور محصولاتشون هست.هرکس خواست پ خ بده بهش بگم اسم شرکت ها رو دیگه خرید نکنه محصولاتش رو :دی

ولی گذشته از شوخی به این محصولات لب نزنید.

لینک به دیدگاه

خداروشکر من اهل همبرگر نیستم وگرنه الان باید انگشت تو گلو می کردم و همش رو بالا میاوردم. حالا این همه شهر بود باید قشنگ میومد میفتاد تو قم این حادثه؟ عشق است و فلافل

در ضمن دوستانی که از این مدل همبرگر خوششون اومده پیام بدن تا با بسته بندی شکیل براشون ارسال بشه. دی:

لینک به دیدگاه

راستش دوستان من عاشق هبرگردم اگه یه روز ببینم که یه آدم از تو یه هبرگرد بیاد بیرون آدمو همراه همبرگرت نوش جان میکنم(شوخی بود فردا نگید لیون هم آدم خور داره) :D

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...