رفتن به مطلب

****~**** فروش لوازم مازاد ****~****

Recommended Posts

از عنوان تاپیک مشخص هست فروش ویژه :goatee:

چند تا نکته. اول ارسال فقط 5 شنبه ها و یکشنبه ها هست. پست سفارشی نداره اینجا. ارسال از طریق پست پیشتاز - اتوبوس - تیپاکس هزینه ی ارسال پای خریدار.

فن انرمکس T.B.silence نیازی به تعریف نداره : پایه 18.000

موس آپتیکال فراسو 1600DPI قابل تنظیم حساسیت 6 کلیده و USB بسیار کم کارکرده هست و تمیز قیمت پایه 10.000

کیبورد فراسو مدل 8800 ps2 و کارکرده بدون جعبه 5.000

فن کولر deepcool مدل 300U آکبند با گارانتی فونیران 1155 ساپورت + ... قیمت پایه 30.000

فن VGA ساخت deepcool دو پایپ و 2 فنه. کار کرده با قابلیت ساپورت اکثر گرافیک ها!!!!!! پایه 35.000 !!!!!! فروخته شد

فن VGA ساخت ساپفایر روی 4870 بوده 2 پین هست با هسته ی مس با قدرت بسیار بالا : پایه 20.000 !!!!! فروخته شد

فن vga ساخت زوتک روی 9600 بوده 4 پین فول آلومینیوم با قدرت خوب . پایه 14.000 !!!!!

فن 23 سانتی متری ساخت گرین ( روی x9 بوده تعویض شده) تمیز و بسیار کم کارکرده. سالم با مشخصات 650RPM 26DB noise نمی دونم آکبندش چقدره ولی پایه رو 18 می زارم اگر زیاده بگید.

خنک کننده ی NB پس شمالی ساخت Deepcool دو پایپ فول مس و قابلیت ساپورت اکثر مادربورد ها و قابلیت نصب فن . آکبند. قیمت پایه 25.000 فروخته شد

خنک کننده ی ماسفت و مموری چیپ گرافیک فول مس از اون ور خریداری شده 17 دلار! به کارم نمی آد دیگه و آکبند. 8 عدد در هر بسته. قیمت پایه 17 دلار شیپ هم بیخیال

فن توربینی مخصوص خروجی های PCI E و... تعداد 2 عدد آکبند و 3 عدد کارکرده : آکبند 6 کارکرده 5 فروخته شد

سی پی یو p4 1.6 سوکت 478 + رم 256 روی هم 10 تومن

به دلیل "لطفا تعداد تصاویر به کار گرفته شده در پست خود را کم کنید"

تصاویر رو در لینک زیر ببینید :

اینجا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز T.B.silence چند سانتیه؟! 12 یا 14 ؟

تو پی تی زدید فروخته شده ولی اینجا ننوشتید.بالاخره موجود دارید یا فروخته شده؟

لینک به دیدگاه

فن انرمکس رو من از آقا سعید خریدم پولشم براشون واریز کردم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سعید جان اولین نفری که 300U و 23 سانتی گرین رو پیشنهاد داد من بودم تو پی تی.کسی بیشتر هم خواسته!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سعید جان همونطور که در پی تی اعلام کردم فن 300U و 23 سانتی گرین رو پایه +12 هستم.

لینک به دیدگاه

فن 23 فروخته شد دیروز توی pt صبحش اومد تحویل گرفت.

فن 300u رو اگر هنوز می خوای آدرست رو برام بفرست تا ارسال کنم برات.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...