رفتن به مطلب

راهنمایی خرید کیس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان بنده قصد خرید کیس x3 گرین رو دارم.

میخواستم قبل از خرید نظر شما رو در مورد این کیس بپرسم

ایا کیس بهتری همرده این کیس از نظر قیمت هست که کیفیت بهتری داشته باشه؟

x3.gif

لینک به دیدگاه

از برند گرین تو این قیمت بهتر از این نمیتونی پیدا کنی . اگر کمی بیشتر هزینه کنی کیس فالکون هست . البته حدود 30-40 تومان گرونتره . از برندهای دیگه هم باید ببینی تو بازار چی هست . کولرمستر و یا انرمکس کیسهای خوبی دارن . اما قیمتهاشون خیلی مشخص نیست . باید ببینی چی تو بازار گیر میاد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز من یکی از دو موردی رو که این دوستمون برای حراج گذاشتند پیشنهاد میدم.مخصوصا مدل اولی رو :

http://forum.persiantools.com/t313162.html

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان

کیس فالکون کیس خوبیه اما به نظرم فرق انچنانی با کیس x3 نداره اتفاقا امکانات کمتری هم داره

اما فقط کیس زیبایی هست

در مورد کیس اقای هکس هم باید بگم بله من اون دوکیس رو دیدم

اما نکته جالب کیس استورم جا واسه واتر کوینگ نداره با کمال تعجب

و همچنین درگاه usb3 هم نداره

اولی هم خوبه اما اونم درگاه usb 3 نداره و راستش رو بخوای نظرم رو جلب نکرده

من میتونم x5 گرین هم بخرم به نظرون ایکیس 5 گرین چطوره؟

از کیسهای کولر مستر بهتر هست ؟

اینو جدی میگم کولر مستر برند خوبی هست

اما در حال حاضر با اکثر فروشننده ها که حرف میزنم میگن قیمتش به نسبت خیلی بالاست

یعنی بیشتر از قیمت اصلیش و فرق انچنانی هم با گیرین نداره

در حال حاضر هم اکثر جاها که زنگ میزدم قیمتها سلیقه ای بود برای کیسهای کور مستر

بعضا هم قیمت باور نکردنی میدادند

در ضمن در حال حاضر هم متاسفانه اصلا کیس کولر مستر مدلهای متنوع نداره

و فقط چند مدل خاص موجوده که اونا هم کمی قدیمی و بعضا تولید متوقف شده هستند

مثل همین کیس اولی که اقای هکس عزیز فرمودند

خواهشا دوستان راهنمایی بیشتری کنند

ویرایش شده توسط benim
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله درسته.

من زیر مدل کیس فالکون رو در محصولات گرین توصیه نمیکنم .

اگر X7 بتونی بگیری خیلی عالی هست ولی فکر کنم حدود 300 (کمی بالا و پایین )باشه ولی ارزش داره.کیفیتش یه سرو گردن بالاتر از X3 و X5 هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست عزیز :

x3 امکانات زیاد داره ظاهر فریبنده ای هم داره , اما کیفیت ساخت نداره .

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم فالکون دارم اما وقتی کولر رو گذاشتم دیدم که به فن کیس گیر میکنه برای همین تغییراتی توش ایجاد کردم اما در کل یک کیس کار راه انداز هست و نمیتوان جزو کیس های مخصوص گیم قرارش داد. اما واقعا خیلی خوشکله .

یکی از دوستان یک کولر مستر سری هاف قرمز رنگ برای فروش گذاشته بود اگه تا حالا تفروخته باشه بتونی بخریش خیلی خوبه

لینک به دیدگاه

من هم فالکون دارم اما وقتی کولر رو گذاشتم دیدم که به فن کیس گیر میکنه برای همین تغییراتی توش ایجاد کردم اما در کل یک کیس کار راه انداز هست و نمیتوان جزو کیس های مخصوص گیم قرارش داد. اما واقعا خیلی خوشکله .

یکی از دوستان یک کولر مستر سری هاف قرمز رنگ برای فروش گذاشته بود اگه تا حالا تفروخته باشه بتونی بخریش خیلی خوبه

اقای هکس عزیز ایکس 7 پیدا نمیشه چند جا زنگ زدم پیدا هم بشه قیمت بالاتری میدن

من چند جا اروز زنگ زدم بیشتر مدل 690 بسیک کولر مستر هست

مدل ادوانس 690 یکی 370 قیمت داد که واقعا کف کردم خیلی بااست

با دار بیشتر از 3 هزار تومن طرف حساب کرده بود

موندم ایکس 5 رو بخرم یا نه

ویرایش شده توسط benim
لینک به دیدگاه

مدل Silencio 550 کولر مستر هم بد نیست. البته ظاهر کاملا ساده و شیکی داره ولی نسبت به امکانتش فوق العاده هستش.

قیمتش باید پایین تر از Advanced 690 II باشه.

اگر میتونین بودجه رو افزایش بدین حتما همون 690 رو بگیرین چون به نظر من در کارایی و خنک کنندگی هیچ کیسی به اون نمیرسه.

مدل X5 من یکی دوبار دیدم فن کنترولر اون بعد از مدتی خراب شده. ولیکن نسبت به قیمتش قیافه ی خیلی خوبی داره. این موضوع هم البته باید در نظر گرفت که چقدر قیافه برای شما فاکتور مهمیه.

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

من یه کیس کولرمستر HAF X آکبند دارم اگه خواستی در خدمتم قیمت مناسب در ضمن پولت الکی پای این کیسای آشغال دور نریز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود مجدد

بفرما :

http://lioncomputer....topic=15159&hl=

داداش تا کسی نخریده بخرش،ضرر نمی کنی.X7 رو از نزدیک دیدم واقعا کیفیتش مناسب هست نسبت به سایر کیسهای گرین.بزرگ هم هست به نسبت X3 و X5.

پ ن :درسته خطو خش داره ولی قیمتش هم مناسبه.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود خدمت دوستان

دوست عزیز BENIM اگر در رابطه با کیس گرین X3 ورژن 2اطلاعات بخواهی , چونکه من این کیس را

بیشتر از یکسال پیش خریده بودم در اختیارت میگذارم.

در بدو خرید من کیس را از کارتن خارج نمودم و بمحض در اوردن کیس از کارتن و نایلونی که داخل ان بود

مشاهده کردم که قسمتهایی از نایلون در بین درزهای کیس باقی مانده و برای خارج نمودن نایلونهای زائد میبایست

پیچ های قاب مربوطه را باز کنم که دیگر اصلا از این کار منصرف شدم و نایلونهای زائد در همانجاها باقیماند!!

درزمان بستن دی وی دی درایو با کوچکترین فشار جهت چرخش و محکم نمودن بست مربوطه بدلیل کیفیت بسیار

پایین پلاستیک مربوطه , زائده نگهدارنده ان سریعا شکست که از 10 عدد بست نگهدارنده مورد بحث یکعدد از رده

در همان ابتدای کار خارج گردید !! در زمان بستن کارت گرافیک با وجودی که در کاتالوک و سایت شرکت سازنده

خوانده بودم یکدستگاه کارت گرافیک حرفه ای خاص تا طول 40 سانتی متر! قابل نصب میباشد ولی من از نصب کارت

6990 خود بدلیل درگیری با قسمت سقف محل استقرار هارد ها و ترس از صدمه کارت گرافیک بازهم منصرف گردیده

و کارت 5870 را نصب کردم که مشکلی نداشت . جهت نصب فن سی پی یو که در حال حاضر مدل ان در دهنم

نمیباشد و بیاد دارم که فنی 12 سانتی متری دارا بود کاملا با مشکل مواجه شدم و متوجه گردیدم که کولر مربوطه اشکارا

به فن 20 سانتی دریچه بغلی کیس برخورد مینماید انهم بمقدار زیاد . که یکی از دوستان به من پیشنهاد پائین اوردن فن 20

سانتی دریچه بغل را با چسب داد که باز هم از نصب کولر مذکور منصرف وبه نصب یک کولر DEEP COOL بافن

9 سانتیمتری قناعت کردم !! دگمه های پاور و ری استارت وا قعا نامناسب و بطرز شدیدی در ذوق من زد . چونکه بسیار

نامناسب طراحی گردیده اند . و برای راه اندازی ان دکمه ها بایستی انگشت خودرا با کمی سختی بداخل بدنه کیس فرو ببری !!!

و مواد ساخته شده جهت پلاستیک کیس مثلا پنل جلو با لا و پایین و پنل بغل که فن بزرگ 20 سانتی بروی ان مستقر میباشد

و سرت را درد نیاورم تمامی قسمتها از مواد کاملا نامرغوب و خشک بمنظور تهیه این پلاستیکها استفاده گردیده است . کلا در طراحی

این کیس مطمئنم که کارشناسان ورزیده ای , اصول و معیارهای مهندسی را بطور کلی در نطر نگرفته اند . ( در تناسب ادغام ابعاد

و اندازه ها ) و در رنگ امیزی انهم در چند نقطه با عدم اجرای صحیح و منظم رنگ امیزی مواجه گردیدم .

ولی یک نکته بسیار جالب و بقول معروف نقطه قوت بالایی در این کیس کاملا توجه مرا بخود جلب نمود و انهم سیستم تهویه و

سیرکولاسیون و یا چرخش هوا بمنظور خنک کاری قطعات در این کیس با این رده قیمت بود که بسیار جالب و کاملا بر اساس

اصول مهندسی نوین طراحی گردیده است و نشان از این دارد که گروه مهندسین سیستم تهویه ان فوق العاده مجرب و کار ازموده

میباشند ( بر خلاف گروه طراحی و محاسبات ابعاد ) جهت اجرای مناسب سیستم تهویه بدان منظور این عرایض را ایراد مینمایم که

خود طراح و محاسب سیستمهای تهویه میباشم . بگذریم که در نهایت بنده از خیر این کیس گذشته و سفارش یک X5 را دادم که

این کیس از لحاظ میزان ابعاد و اندازه ها کاملا مناسبتر از برادر کوچکتر خود X3 بود و امکانات بیشتری هم نسبت بان دارا میبود

ولی ملاحظه کردم که در این کیس هم از مواد پلاستیکی نامرغوب استفاده گردیده . که انرا هم زیاد نزد خود نگه نداشته و تعویض نمودم

حالا با چه کیسی بماند . شاید سوئ تفاهم پیش اید که من قصد تبلیغ دارم . ولی امیدوارم که کارخانه گرین نسبت به رفع این معایب کیسهای

فوق الذکر اقدام نماید . و این را هم بگویم که از لحاط تهویه X3 تا حدودی برتر ازX5 میباشد . بدلایل خاص فنی .

ضمنا متذکر شوم که از مدلهای بالاتر نیز از لحاظ عملی و بکارگیری مستقیم بدلیل عدم استفاده از انها کاملا بی اطلاع بوده و هیچگونه تجربه ای ندارم .

با تشکر : مهران

ویرایش شده توسط MEHRAN 2012
لینک به دیدگاه

درود مجدد

بفرما :

http://lioncomputer....topic=15159&hl=

داداش تا کسی نخریده بخرش،ضرر نمی کنی.X7 رو از نزدیک دیدم واقعا کیفیتش مناسب هست نسبت به سایر کیسهای گرین.بزرگ هم هست به نسبت X3 و X5.

پ ن :درسته خطو خش داره ولی قیمتش هم مناسبه.

واقعا منونم اقای هکس که اینقدر محبت داری

اما من کیس نو رو ترجیح میدم

اخه میدونی چیه بالاخره فنها و بقیه چیزها اک هستند

یا حداقل در حد اک باشه

باز به این دوستمون پیام دادم

لینک به دیدگاه

با درود خدمت دوستان

دوست عزیز BENIM اگر در رابطه با کیس گرین X3 ورژن 2اطلاعات بخواهی , چونکه من این کیس را

بیشتر از یکسال پیش خریده بودم در اختیارت میگذارم.

در بدو خرید من کیس را از کارتن خارج نمودم و بمحض در اوردن کیس از کارتن و نایلونی که داخل ان بود

مشاهده کردم که قسمتهایی از نایلون در بین درزهای کیس باقی مانده و برای خارج نمودن نایلونهای زائد میبایست

پیچ های قاب مربوطه را باز کنم که دیگر اصلا از این کار منصرف شدم و نایلونهای زائد در همانجاها باقیماند!!

درزمان بستن دی وی دی درایو با کوچکترین فشار جهت چرخش و محکم نمودن بست مربوطه بدلیل کیفیت بسیار

پایین پلاستیک مربوطه , زائده نگهدارنده ان سریعا شکست که از 10 عدد بست نگهدارنده مورد بحث یکعدد از رده

در همان ابتدای کار خارج گردید !! در زمان بستن کارت گرافیک با وجودی که در کاتالوک و سایت شرکت سازنده

خوانده بودم یکدستگاه کارت گرافیک حرفه ای خاص تا طول 40 سانتی متر! قابل نصب میباشد ولی من از نصب کارت

6990 خود بدلیل درگیری با قسمت سقف محل استقرار هارد ها و ترس از صدمه کارت گرافیک بازهم منصرف گردیده

و کارت 5870 را نصب کردم که مشکلی نداشت . جهت نصب فن سی پی یو که در حال حاضر مدل ان در دهنم

نمیباشد و بیاد دارم که فنی 12 سانتی متری دارا بود کاملا با مشکل مواجه شدم و متوجه گردیدم که کولر مربوطه اشکارا

به فن 20 سانتی دریچه بغلی کیس برخورد مینماید انهم بمقدار زیاد . که یکی از دوستان به من پیشنهاد پائین اوردن فن 20

سانتی دریچه بغل را با چسب داد که باز هم از نصب کولر مذکور منصرف وبه نصب یک کولر DEEP COOL بافن

9 سانتیمتری قناعت کردم !! دگمه های پاور و ری استارت وا قعا نامناسب و بطرز شدیدی در ذوق من زد . چونکه بسیار

نامناسب طراحی گردیده اند . و برای راه اندازی ان دکمه ها بایستی انگشت خودرا با کمی سختی بداخل بدنه کیس فرو ببری !!!

و مواد ساخته شده جهت پلاستیک کیس مثلا پنل جلو با لا و پایین و پنل بغل که فن بزرگ 20 سانتی بروی ان مستقر میباشد

و سرت را درد نیاورم تمامی قسمتها از مواد کاملا نامرغوب و خشک بمنظور تهیه این پلاستیکها استفاده گردیده است . کلا در طراحی

این کیس مطمئنم که کارشناسان ورزیده ای , اصول و معیارهای مهندسی را بطور کلی در نطر نگرفته اند . ( در تناسب ادغام ابعاد

و اندازه ها ) و در رنگ امیزی انهم در چند نقطه با عدم اجرای صحیح و منظم رنگ امیزی مواجه گردیدم .

ولی یک نکته بسیار جالب و بقول معروف نقطه قوت بالایی در این کیس کاملا توجه مرا بخود جلب نمود و انهم سیستم تهویه و

سیرکولاسیون و یا چرخش هوا بمنظور خنک کاری قطعات در این کیس با این رده قیمت بود که بسیار جالب و کاملا بر اساس

اصول مهندسی نوین طراحی گردیده است و نشان از این دارد که گروه مهندسین سیستم تهویه ان فوق العاده مجرب و کار ازموده

میباشند ( بر خلاف گروه طراحی و محاسبات ابعاد ) جهت اجرای مناسب سیستم تهویه بدان منظور این عرایض را ایراد مینمایم که

خود طراح و محاسب سیستمهای تهویه میباشم . بگذریم که در نهایت بنده از خیر این کیس گذشته و سفارش یک X5 را دادم که

این کیس از لحاظ میزان ابعاد و اندازه ها کاملا مناسبتر از برادر کوچکتر خود X3 بود و امکانات بیشتری هم نسبت بان دارا میبود

ولی ملاحظه کردم که در این کیس هم از مواد پلاستیکی نامرغوب استفاده گردیده . که انرا هم زیاد نزد خود نگه نداشته و تعویض نمودم

حالا با چه کیسی بماند . شاید سوئ تفاهم پیش اید که من قصد تبلیغ دارم . ولی امیدوارم که کارخانه گرین نسبت به رفع این معایب کیسهای

فوق الذکر اقدام نماید . و این را هم بگویم که از لحاط تهویه X3 تا حدودی برتر ازX5 میباشد . بدلایل خاص فنی .

ضمنا متذکر شوم که از مدلهای بالاتر نیز از لحاظ عملی و بکارگیری مستقیم بدلیل عدم استفاده از انها کاملا بی اطلاع بوده و هیچگونه تجربه ای ندارم .

با تشکر : مهران

اول بابت این نوشته مهم و تجربه شما تشکر میکنم

قطعا بخاطر این توضیح مفید و کامل شما ایکس 3 نخواهم خرید

شما الان چه کیسی دارید

خود شما چه کیسی پیشنهاد میکنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما اولویت اول خودتون رو بزارید 690 کولر مستر بعدش X7

لینک به دیدگاه

مدل Silencio 550 کولر مستر هم بد نیست. البته ظاهر کاملا ساده و شیکی داره ولی نسبت به امکانتش فوق العاده هستش.

قیمتش باید پایین تر از Advanced 690 II باشه.

اگر میتونین بودجه رو افزایش بدین حتما همون 690 رو بگیرین چون به نظر من در کارایی و خنک کنندگی هیچ کیسی به اون نمیرسه.

مدل X5 من یکی دوبار دیدم فن کنترولر اون بعد از مدتی خراب شده. ولیکن نسبت به قیمتش قیافه ی خیلی خوبی داره. این موضوع هم البته باید در نظر گرفت که چقدر قیافه برای شما فاکتور مهمیه.

بابت راهنمایی ممنون

رفیق این مدل رو کامل دیدم از لحاظ ظاهری خوبه اما 2 فن بیشتر نداره و تا 4 فن ساپورت میکنه کولینگش زیاد فکر نکنم قوی باشه

1.jpg

اگه منظورت رفیق 690 ادوانس که 370 هست و واقعا نمیارزه دیگه اینقدر خیلی بالاست

تو اینکه بهرینه شکی نیست چون منم انتخابم اون بود اما لینک پایین رو نگاهی بنداز

85 دلار هست با دلار 3000 هزار تومن هم 250 میشه من نمیدونم این قیمتا رو فروشنده ها از کجا میارن

http://www.amazon.com/Cooler-Master-690-Advanced-RC-692A-KKN5/dp/B007ZOB9MM

1.jpg?1419808501

ویرایش شده توسط benim
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله دوست عزیز همه ی این قطعات همین شکلی براشون قیمت میذارن اما دیگه کاریش نمیشه کرد باید با این شرایط بسازیم و بسوزیم

لینک به دیدگاه

عزیز تو این بازار خراب نباید انتظار داشته باشی چیزی که دوست داری رو راحت پیدا کنی . به نظر من اون کیس دست دوم X7 رو بگیر . خیلی خوش قیمته . اگر همه چیش سالم باشه خوبه قیمته . کیس آک هم بخری بعد از مدتی میشه همین . اگر تهران هستی میتونی از نزدیک ببینی بعد بخری . من X7 دارم . کیس خیلی خوبیه . الان دیگه آکش تو بازار گیر نمیاد مگر اینکه کسی از قبل داشته باشه . فکر هم نمیکنم زیر 300 تومان بدن . البته حدسه . به نظر من همین دست دوم رو بگیر و از دستش نده .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اول بابت این نوشته مهم و تجربه شما تشکر میکنم

قطعا بخاطر این توضیح مفید و کامل شما ایکس 3 نخواهم خرید

شما الان چه کیسی دارید

خود شما چه کیسی پیشنهاد میکنید

با درود خدمت دوست گرانقدرم

دوست عزیز مطمئنا در این سایت اساتیدی وجود دارند که گفته شان حتی برای

منهم کاملا حجت میباشد و یقینا ابدا بجز فرمایش این عزیزان من گزینه ای دیگر

را پیشنهاد نخوام نمود . چونکه اصلا در ان حد اطلاع از دانش قطعات کامپیوتری نمیباشم!!

پس خواهشمندم بفرمایشات این عزیزان کاملا اعتماد فرمائید .

با سپاس فراوان : مهران

لینک به دیدگاه

بابت راهنمایی ممنون

رفیق این مدل رو کامل دیدم از لحاظ ظاهری خوبه اما 2 فن بیشتر نداره و تا 4 فن ساپورت میکنه کولینگش زیاد فکر نکنم قوی باشه

1.jpg

اگه منظورت رفیق 690 ادوانس که 370 هست و واقعا نمیارزه دیگه اینقدر خیلی بالاست

تو اینکه بهرینه شکی نیست چون منم انتخابم اون بود اما لینک پایین رو نگاهی بنداز

85 دلار هست با دلار 3000 هزار تومن هم 250 میشه من نمیدونم این قیمتا رو فروشنده ها از کجا میارن

http://www.amazon.com/Cooler-Master-690-Advanced-RC-692A-KKN5/dp/B007ZOB9MM

1.jpg?1419808501

اون Silencio بر اساس کم صدا بودن تولید شده و اصل بر کم کردن صدای فن ها بوده. بله از لحاظ کولینگ یک کمی در سطح پایین تری قرار داره ولیکن نه اینقدر بد که سایت های تخصصی شما رو از خریدنش برهذر دارند. بر عکس، اگر فن های خوبی رو در جاهای تعیین شده قرار بدین کولینگ در حد قابل قبولی رو بهره مند خواهید شد.

در مورد قیمت هم باید بگم حق با شماست، متاسفانه وضعیت بازار هیچ ارتباطی با قیمت ارز نداره. ولیکن مطمئن باشین قیمت کیس گرین X5 هم اگر در سایت Newegg قرار میگرفت مطمئنا" از نصف قیمت 690 کولر مستر هم پایینتر می بود.

در این افزایش قیمت همانقدر که گرین افزایش داده - دریا کاپیوتر هم افزایش قیمت داده و خلاصه خیلی فرقی در گرونی هیچ گروهی نیست.

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر شما اور نمیکنید و فقط برای بازی میخواین اگر یک کیس فالکون بخرید و کمی تغییرات توش ایجاد کنید کارایی بسیار بالایی خواهد داشت

من اون محافظ در رو که نمیذاشت چیزی با پره های فن برخورد کنه رو با سیم چین شکوندم تا بتونم فن هارو بیرون ببندم و سیم هاشو از همون جا به داخل کیس هدایت کنم(این کارو کردم تا بتونم فن سی پی یو رو جا بدم)

در ضمن یک فن بزرگ با دمندگی و حجم خروجی بالا رو با فن فابریکی که رو سقف بود تعویض کردم و اون فن رو به در پیچ کردم و الان هم خیلی راضیم

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=1551&st=580

ویرایش شده توسط fredy
لینک به دیدگاه

اون Silencio بر اساس کم صدا بودن تولید شده و اصل بر کم کردن صدای فن ها بوده. بله از لحاظ کولینگ یک کمی در سطح پایین تری قرار داره ولیکن نه اینقدر بد که سایت های تخصصی شما رو از خریدنش برهذر دارند. بر عکس، اگر فن های خوبی رو در جاهای تعیین شده قرار بدین کولینگ در حد قابل قبولی رو بهره مند خواهید شد.

در مورد قیمت هم باید بگم حق با شماست، متاسفانه وضعیت بازار هیچ ارتباطی با قیمت ارز نداره. ولیکن مطمئن باشین قیمت کیس گرین X5 هم اگر در سایت Newegg قرار میگرفت مطمئنا" از نصف قیمت 690 کولر مستر هم پایینتر می بود.

در این افزایش قیمت همانقدر که گرین افزایش داده - دریا کاپیوتر هم افزایش قیمت داده و خلاصه خیلی فرقی در گرونی هیچ گروهی نیست.

عزیز درسته حرف شما قبول

اما اخه افزایش قیمت باز معقول باشه که من یوزر هم وقتی پول بیشتری میدم برای خرید کیسی باید اون کیس بیارزه یا نه

الان من اصلا با نام برند کاری ندارم اما خدایی کیس ایکس 5 گرین امکاناتش از کیسی مثل استورم که نه جا واسه واتر داره و نه کولر بدتره؟

از مدل استورم معلومه کیس قدیمی هست منتها تو ایران تازه اومده و فقط قیمتش الکی بالاست

بالاخره نمیشه که فقط به این که کولر مستر جنسش خوبه بگیم با هر قیمتی خریدش میارزه

من واقعیت کیس رو در اول برای خنک کردن سیستمم میخوام و امکاناتش واسم مهمه مثل یو اس 3 یا .....و بعد ظاهرش

در ضمن قیمت هم واسم مهمه من با خرید قیمت بالاتر مشکل ندارم اما بالاخره ادم واسه خاطر یه جنس یه حدی میتونه بیشتر از قیمتش پول بده

نه من هر کسی که پول میده نمیخواد دو برابر پول بده بعد اخر جنس اسمی فقط بخره

گرین قیمتش افزایش پیدا کرده اما واقعا معقوله اما کولر مستر خیلی جالبه

امروز به طرف باز زنگ زدم میگم چنده میگه 385 موندم که اخه از دیروز تا الان چی شد 370 شد 385

زنگ زدم چند جا واسه گرین دیدم ایکس 9 420 شده دیروز 430 بوده

فعلا دنبالش هستم دوستانی هم که کیس خوبی سراغ دارند لطفا اعلام کنند

از همه دوستانم که تا الان نظرات مفید و خوبی دادند تشکر میکنم

ممنون

ویرایش شده توسط benim
لینک به دیدگاه

درود دوست گلم بسته به کار شما کیس های مختلفی هم وجود دارند .

چنانچه با بحث فضا یا به اصطلاح خفگی قطعات در کنار هم مشکل ندارید کیس green x3 گزینه خوبی هست .

ولی اگر مشکل دارید میتونید از کیس های cm 690 advanceو enermax flamuوcooler master hafxاستفاده نمایید اگر با بحث قیمت مشکل ندارید .

لینک به دیدگاه

سلام دوست من اول شما باید مشخص بکنید که این کیس رو برای اور میخواید یا... بعد شما باید بودجتون رو هم مشخص کنید و نوع کیس فول باشه یا....

داداش یه سری به این تاپیک هم بزن بد نیس

http://forum.persiantools.com/t304116.html

ویرایش شده توسط nsm1000
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...