رفتن به مطلب

کامپیوتر از فهرست ممنوعه واردات حذف شد

Sina123
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

مدیرکل دفتر مقررات واردات و صادرات سازمان توسعه تجارت در حالی از بلامانع بودن ثبت سفارش واردات کامپیوتر و اجزای آن خبر داد که پیش از این، کامپیوتر و اجزای آن در فهرست ممنوعیت واردات ۷۷ قلم کالا قرار گرفته بود.

سعید عباسپور لحظاتی قبل در یک برنامه زنده تلویزیونی در پاسخ به این پرسش که با توجه به قرار گرفتن کامپیوتر و اجزای آن در فهرست ممنوعیت واردات ۷۷ قلم کالای لوکس و غیر ضرور، بازار این کالا در کشور با نوساناتی مواجه شده است، گفت: ثبت سفارش واردات کامپیوتر و اجزای آن، بلامانع است و واردکنندگان می توانند از فردا سه شنبه نسبت به ثبت سفارش این کالا اقدام کنند.

مدیرکل دفتر مقررات واردات و صادرات سازمان توسعه تجارت، با بیان اینکه کامپیوتر، نوت بوک و لپ تاپ جزو ضروریات امروز جامعه به شمار می روند، در عین حال افزود: تنها ثبت سفارش کیس و کیبورد که دارای تولید داخل مشابه خارجی است متوقف شده است.

به گفته عباسپور، کامپیوتر و اجزای آن جزو اولویت های کالایی ۴ و ۵ محسوب شده و از ارز مبادلاتی استفاده می کنند.

گفتنی است، پیش از این کامپیوتر و اجزای آن در فهرست ممنوعیت ۷۷ قلم کالای وارداتی قرار گرفته بود.

منبع

ویرایش شده توسط Undefined
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

post-11151-0-71863700-1352747069_thumb.png

بالاخره یه نفس راحت کشیدم(البته فعلا)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ادم نمیدونه می خوان چیکار کنن اخر اینا، مثل ادمایی که تو بازی به یه معما میرسن همه چی رو تست می کنن تا بالاخره شاید یکی درست باشه نمیرن یبارگی بگردن بررسی کنن دودوتا 4تا کنن بیان جواب صحیح رو بزنن برن! -_-

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برنامه تلویزیونی همون 20:30 بود دیگه! یه جوری گفته برنامه تلویزیونی آدم فکر میکنه امریکن آیدل بوده! :دی

این هم باز از همون وعده های سر خرمن...خوبه قبلش با فروشنده ها و مردم مصاحبه کرد همه شاکی بودن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود فراوان

دوباره این اقای سعید عباسقلی پور دیگر کیست و چشممان بجمال ایشان هم روشن گردید .

ادم نمیدونه به حرف کی گوش کنه ؟!! باز دوباره فردا یک اقای دیگه ای میاد و همه این حرفهارو

تکذیب میکنه !! موندیم بحرفای کدومشون برقصیم ؟! بقول معروف :

هردم از این باغ بری میرسد / تازه تر از تازه تری میرسد

البته این خیلی مودبانش بود !!

واقعا که دیگه مسخرشو دراوردن !!

ویرایش شده توسط MEHRAN 2012
لینک به دیدگاه

دوستان هیجان زندگی تو ایران به همین چیزاشه دیگه. ;)

شب میخوابی - صبح بیدار میشی یه قانون عوض میشه - یه مدت میگذره دوباره برعکس میشه. B)

اگه اینجوری نبود که تا الان سوییس شده بودیم. (*)

لینک به دیدگاه

به نظر من بازاریا گرمش کردن بعضیاشون ...

چون اعلام کرد از اول اون اجناسی مثل کیس که تو ایران تولید میشه وارداتش ممنوع میشه و بقیه آزاده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عجب !!!!!!! یه هو تصمیم میگیرن یه هو میبینی بیخیال میشن !!! این داستان ادامه دارد .......

لینک به دیدگاه

به نظر من بازاریا گرمش کردن بعضیاشون ...

چون اعلام کرد از اول اون اجناسی مثل کیس که تو ایران تولید میشه وارداتش ممنوع میشه و بقیه آزاده

یحتمل از این کیس هایی که وقتی اسمبل میکنی باید در وهله ی اول جعبه ی کمک های اولیه دم دستت باشه. :wacko:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من جاهای دیگه هم گفته بودم این کار محال بود

چونکه اولا این کالا ضروری هست

و هم باعث اشتغال زایی خیلیا شده

لینک به دیدگاه

سلام

خدا رحم کنه حالا گرین چقدر بکشه رو کیساش چون اگه از کیساش نخری باید کامپیوترت رو تو هوای آزاد اسمبل کنی

ویرایش شده توسط Nikita
لینک به دیدگاه

پیش اومده مادرتون وقتی از کامپیوتر سر در نمیاره اومده با یه کارگر تو اتاقت دیده این کامپیوتره جا زیادی گرفته

با کارگره جمش کرده برده یه جای دیگه که مثلا اتاقتو دلواز بکنه؟؟!

بعد شما میاید میبینید اااااه کامپیوتره نیست و پیگیر میشیدو کلی دله مادرتونو خالی میکینید که الان فلان میشه این کامپیوتره چنان میشه و ...

مادرتونم با ترسو لرز میاد کامپیوترو سر جاش میزاره!

نمیدونم چرا همون حس بهم دست داد!!! :huh:

لینک به دیدگاه

هي گفتيم صبر كنيد حداقل تا سال ديگه قيمتها بهتر ميشه هي گوش نكردن رفتن خريد كردن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که فکر نمیکنم قیمتها بیاد پایین :دی

چون فعلا تا 3 ماه فروشنده ها این داستان رو دارن که ما جنسهامون رو با دلار گرون خریدیم قبلا و این حرفا :دی

بعد از مدتی هم بخوریم به تعطیلات کریسمس و تعطیلی واردات و بعدش تعطیلات سال نوی چینی و با زهم تعطیلی واردات ! و بعدش ادعا میشه که جنسی نمیشه وارد کرد چون اون ور آب تعطیله! جنس کمیاب میشه و باز هم قمیت میره بالا :دی

پارسال فاصله دی تا عید رو یادتون بیارید! که میگفتن جنس کمیاب شده (اگه هارد کمیاب شده بود فقط منطقی بود به خاطر سیل :دی اما همه چیز کمیاب شد!)

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که فکر نمیکنم قیمتها بیاد پایین :دی

چون فعلا تا 3 ماه فروشنده ها این داستان رو دارن که ما جنسهامون رو با دلار گرون خریدیم قبلا و این حرفا :دی

بعد از مدتی هم بخوریم به تعطیلات کریسمس و تعطیلی واردات و بعدش تعطیلات سال نوی چینی و با زهم تعطیلی واردات ! و بعدش ادعا میشه که جنسی نمیشه وارد کرد چون اون ور آب تعطیله! جنس کمیاب میشه و باز هم قمیت میره بالا :دی

پارسال فاصله دی تا عید رو یادتون بیارید! که میگفتن جنس کمیاب شده (اگه هارد کمیاب شده بود فقط منطقی بود به خاطر سیل :دی اما همه چیز کمیاب شد!)

اره فرجام خان کاملا این قضیه حقیقت داره و بهونه هم زیاده ....

لینک به دیدگاه

وقتی تحریم باشیم چطور میخوان وارد کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وقتی دلار بالا باشه چطور قیمت ها میخواد کم بشه؟؟؟؟؟ اینا همش شعاره همون طور که میدونید نزدیک انتخ... هستیم و دارن فریب میدن راضی نگه دارن مردم بدبختو....

ویرایش شده توسط pclord
لینک به دیدگاه

وقتی تحریم باشیم چطور میخوان وارد کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وقتی دلار بالا باشه چطور قیمت ها میخواد کم بشه؟؟؟؟؟ اینا همش شعاره همون طور که میدونید نزدیک انتخ... هستیم و دارن فریب میدن راضی نگه دارن مردم بدبختو....

درود بر تمام لیونی های عزیز و پیشکسوت خودم. @};-

من خاک پای همتون هستم. :Not Worthy:

باید از دخالت و جسارتی که میکنم بنده رو عفو کنی ,چون اصلا من تازه وارد و هیچ کاره هستم. @};-

اگه میشه و برات امکان داره و بنده حقیر و تحمل میکنی , یخورده حرفات برا منه حقیر کژتابی داره !

بازهم منو ببخش. :x

* همتون چشه مائین, بخصوص شما دوست عزیزم * :x

لینک به دیدگاه

درود بر تمام لیونی های عزیز و پیشکسوت خودم. @};-

من خاک پای همتون هستم. Not%20Worthy.gif

باید از دخالت و جسارتی که میکنم بنده رو عفو کنی ,چون اصلا من تازه وارد و هیچ کاره هستم. @};-

اگه میشه و برات امکان داره و بنده حقیر و تحمل میکنی , یخورده حرفات برا منه حقیر کژتابی داره !

بازهم منو ببخش. :x

* همتون چشه مائین, بخصوص شما دوست عزیزم * :x

سلام دوست عزیزنمیشه بحث کرد چون هم برای خودمون و هم برای انجمن مشکل درست میکنه فقط خواستم یک اشاره کوچیک کرده باشم....موفق باشید.

لینک به دیدگاه

بنده حقیر کاملا متوجه ام,بخاطر همه چیز ممنونم , انجمن تا امثالی گلهایی مثه شمارو @};- داره هرگز براش خدای نکرده مشکل پیش نمیاد.

بازهم ازت بخاطر جسارتم,عذر میخوام. :x

* همیشه چشه مائین * @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه مثلی هست که میگه : هر کسی که از یک سوراخ دو بار مار بگزتش خیلی ادم احمقیه !!

سو تعبیر نشه من خودمو میگم . ولی دفعه چندمه که از این حرفها داریم میشنویم . مگه چه اتفاق خاصی افتاده !!

همه چیز که سر جاشه و اش همون اشو کاسه همون کاسست !! به پشتوانه چی مثلا میخاد فلان بشه و بمان بشه ؟!

دیگه از این موش دووندنها واقعا خسته شدم و شما عزیزانهم خیالتان جمع در کل خبری نخواهد شد !

این شد دفعه هزارو صدو دهم !!!

اخه بابا خیلی سادس برای یه تحول هرچندکوچیک تو هر زمینه باید وباید یک پشتوانه ای باشد . کوووووووووو؟

پشتوانه وارد کردن قطعات کامپیوتری کوووووو ؟

برای واردات دارو و لوازم جراحی مهم موندیم حالا رفتیم سراغ کامپیوتر ؟! " زهی خیال باطل "

اقاجون" کردیت" میخواد " کردیت" کووووووووووو؟ =)) :party: :o)

ویرایش شده توسط MEHRAN 2012
لینک به دیدگاه

متوجه نشدی عین بز داشت دروغ میگفت؟؟

خودش با خودش درگیر بود . دروغگوی خوبی هم نیست

لینک به دیدگاه

فکر کنم دیگه کافی باشه . داره کم کم کار به جاهای باریک میکشه . تاپیک فقل میشه . لطفا سعی کنید مصالب اینچنینی رو خیلی در موردشون نظرات خاص ندید . به دردسرش نمیارزه .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...