رفتن به مطلب

کاستاریکا یا مالزی؟؟؟

291 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کیفیت ساخت سی پی یو (اینتل) کدام کشور بالاتر است؟

• کاستاریکا
      100
    • مالزی
      38
    • چین
      7
    • هیچ فرقی نمیکند
      146

Recommended Posts

• ارسال 94
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درواقع همگی یکسان هستند فرقی نمیکنه از چین باشه یا جای دیگه درواقع اگر مشکلی در یکی سی پی یو موجود باشه مربوط به کشور سازندش نیست بلکه مربوط به خط تولیدش هست

لینک به دیدگاه

سلام

کاستاریکا و مالزی میشه بگیم همسطح هستند،چون من سی پی یو ساخت  مالزی دارم و ازش راضی هستم.

ویرایش شده توسط mohammad540800
لینک به دیدگاه

با سلام

به نظر من فرقی نمیکنه همه زیر نظر اینتل هستن و هیچ وقت کنترل کیفیت شرکت اینتل اجازه ساخت سی پی یو بی کیفیت رو نمیده

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

از اونجایی که من یه سی پی یو ساخت کاستاریکا دارم و به زودی قصد فروششو  دارم به کاستاریکا رای دادم وگرنه که بعیده با هم فرقی داشته باشن :D

لینک به دیدگاه

ایرانیا تو دلالی استادن . قیمت رنگای مختلف یه گوشی با هم فرق داره . پارتای مختلف قیمتاشون فرق داره . با iccid و بدون iccid قیمتاشون با هم فرق داره و هزارتا چیز دیگه ، خلاصه میگردن تا یه نکته پیدا کنن برای چاپیدن این ملت :)

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

عجیبه چرا اینقد این تاپیک خود به خود میاد بالا؟

از دیروز که اخرین پست رو آقا سعید دادن چند بار تا حالا خودبه خود اومده بالا :-?

لینک به دیدگاه

عجیبه چرا اینقد این تاپیک خود به خود میاد بالا؟

از دیروز که اخرین پست رو آقا سعید دادن چند بار تا حالا خودبه خود اومده بالا :-?

بخاطر نظرسنجی هست. هرکس رای میده تایپیک آپ میشه :)

لینک به دیدگاه

بخاطر نظرسنجی هست. هرکس رای میده تایپیک آپ میشه :)

اها مرسی بدجوری تو خماری بودم :D

لینک به دیدگاه

به نظر من فرقی نمیکنه.چون همه ی خط تولیدهای اینتل از یه تکنولوژی برای ساخت استفاده میکنن.حالا توی هر کشوری که باشه :)

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوست عزیز از لحاظ روند ساخت فرقی باهم ندارن تنها تفاوت در کیفیت شن سواحلی هست که ازش استفاده میکنن که تا اونجایی که من خوندم شن سواحل کاستاریکا کیفیت بالاتری دارن. اگر درباره نحوه تولید سی پی یو های اینتل مطالعه کنید کاملا متوجه فرقشون خواهید شد.

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

طبق بررسی های صورت گرفته پردازنده هایی که از شن کاستاریکا ساخته میشوند قابلیت اورکلاک بهتری نسبت به مدل مالزیایی دارند

لینک به دیدگاه

دوستان بنده 4460 دارم زده ساخت ویتنام میخواستم بدونم چطوره و آیا خوبه؟(تازه خریدمش)

لینک به دیدگاه

داداش از نظر من و خیلی دیگه از دوستان فرقی نداره وقتی که اینتل روی همه نظارت داره و به قول دوست عیزمون دیکته میکنه چه فرقی میکنه اینجور نیست که هر جا هر چی دلش خواست تولید کنه از نظر من فرقی نداره :)

لینک به دیدگاه

بله بازرسی و نظارت اینتل از مراحل تولید خیلی مهمه و اگه اون کارخونه استاندارهای مورد نظر اینتل را نداشته باشه اینتل به هیچ عنوان به اون مجوز تولید نمیده و و از نظر کیفیتی فرقی نداره در کدوم کشور تولید شده

لینک به دیدگاه

این که قطعه الکترونیکیه خب به نظر من فرق نداره چون دخالت نیروی انسانی خیلی کمه . . .

ولی این که این قانون تعمیم بدید به بقیه قطعات مثل خودرو درست نیست و بین دو تا کارخونه با محصول یکسان در دنیا تفاوت وجود داره.

لینک به دیدگاه

کیفیت که نباید فرق کنه، ولی شخصا ترجیح میدم ساخت هر کجا باشه به جز چین، از چینی ها تا حد مرگ بدم میاد

لینک به دیدگاه

بیشتر به صاحب اون برند مربوط میشه.

خدا رو شکر تا حالا اینتل وسواس زیادی در نظارت بر تولید قطعاتش داشته. 

و سی پی یو هاش خرابی خیلی کمی دارند.

در مورد سایر برندها ممکنه این شرایط حاکم نباشه.

تجربه ی شخصی من اینه که ممکنه کیفیت ساخت سی پی یوی اینتل چین و مالزی فرقی نداشته باشند، اما ممکنه هارد سامسونگ چین و کره خیلی با هم فرق کنند.

علت این قضیه به نظرم کیفیت نظارت بر تولید متفاوت اینتل و سامسونگ هستش. 

موفق باشید  @};-

لینک به دیدگاه

خیلی فرقی نمی کنه ولی اون چیزی که من بیشتر در بازار دیدم کاستاریکا بوده...

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

حالا کشور سازنده کم بود برا سود جویان گرامب

مسلىه بهتر بودن و خنک تر بودن هم مود شده..

درسته خنکتر بودن به درد اور بهتر میخوره اما نه اینکه بیان براش بازار درست کنن

خب اینتل مگه کج و کونجله ،خودش میاد دست چین و گل چین میکنه پردازنده هاشو بعد رو هرکدوم قیمت متفاوت میزاره دقیقا اینه سوپر میوه ایی سر کوچمون همیشه کدو پیاز دو نوع داره چون دست چین کرده گرون تر میفروشه

البته این تو ایران باب شده چون خنکتره گرونتر هم هست ،به محض اینکه متوجه میشه که خنک تره اگهی میگنه پردازنده خنک معاوضه با یه سیستم کامل گیمینگ

شایدم اینتل تخم مرغ شانسی درست کرده برا تشویق طرفدارانش

درسته این قضه خنکتر بودن صحت داره اما دلیل بر گرون فروختن یا گرونتر بودن نیست ،نزارین باب بشه

طرف ندونسته میخره به قیمت بازاریش بعد میفروشه دست دوشو به قیمت مریخی

Sent from my D826 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...