رفتن به مطلب

عکس های کیس و سیستم تون رو در این تاپیک قرار بدید !

اشتراک گذاری

Recommended Posts

چقدر هم حرفامون ربط داره به موضوع تاپیک.!؟ :laughing:

rolling%20on%20the%20floor.gif :p :D :lol:

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

آخرین تغییرات نسبت به وضعیت سیستم قبلی:

* تغییر کولر CPU به V6 GT

* حذف فن طبقه بالای جلوی کیس (تا زمانی که یه کیس بزرگتر بتونم بخرم ??Cooler Master Storm Trooper البته اگه خدا هم پولشو :Praying: و هم خودشو برسونه :daydreaming: )

* درست کردن زیر پایه برای کارت گرافیک به جای بستنش با سیم به سقف کیس :excl: (به علت بی فکری Asus در عدم طراحی یک Backplate و عدم پیچ کردن سینک به بدنه؛ سنگینی سینک به مرور باعث خمیده شدن کیت کارت و زاویه دار شدن سینک نسبت به خود کارت میشه که امیدوارم این جلوشو بگیره)

* اضافه کردن دکمه ی Clear CMOS به جلوی کیس (به علت غیب شدن محل اتصال زیر کارت گرافیک :-w)

post-10228-0-08442300-1335347669_thumb.jpg

* اضافه کردن فن گرین 14 روی سقف در عقب کیس برای زمانی که سیستم در حالت بیکاری روشنه و نیازی به پاور دوم نیست. با روشن کردن پاور دوم و روشن شد رله در سر راه، این فن که از پاور اول تغذیه میشه - خاموش میشه. ته خلاقیت :-j از روی بیکاری

post-10228-0-00669800-1335348011_thumb.jpgpost-10228-0-28697900-1335348029_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هایپر 212 رو گذاشتی رو سیستم دوم؟

راستی میگن این V6GT تو لود فوق العاده نویز د اره؟درسته؟

لینک به دیدگاه

هایپر 212 رو گذاشتی رو سیستم دوم؟

راستی میگن این V6GT تو لود فوق العاده نویز د اره؟درسته؟

مخلص آقا معین.

هایپر 212 رو فعلا گذاشتم کنار. رو سیستم دوم Vortex Plus دارم وهمون فعلا بسشه. ولی فن 2200 دور مال 212 رو الان بستم پشت کیس جلوی کولر. (که البته مجبور شدم چون قبلش فن 1200 دور داشتم، با اون فشار بادی که V6GT میزد به ته کیس، فن بدبخت به جای 1200 دور روی 1400 میچرخید، که عوضش کردم نابود نشه) چشمت روز بد نبینه وقتی این سه تا فن هرسه رو دور 2200 میرن بویینگ 747 میاد جلوی چشم آدم. دیشب یه پشه تو اتاق داشتم بدبخت کشیده شد رفت تو کیس دیگه ندیدمش.

آره این کولر صداش بیشتر از 212 هستش تو لود. ولی نویزش به پای کارت گرافیکم که تازه خیلی کم صدا هم هست نمیرسه. کیس رو من کنار مانیتور روی میز گذاشتم - خلاصه بقل گوشمه ولی اگه کیس رو زمین باشه صداش اصلا آزار دهنده نیست و خیلی کمتره.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

یکی از کیس های مورد علاقه من مگنوم پلاسه، بسیار شیک و با ابهته (املا؟!)، خلاصه کلی دوسش دارم.

این سیستم رو امروز اسمبل کردم برای بچه یکی از همکارام، گفتم شب جمعه ای چند تا عکس ازش بزارم خیلی وقته این تاپیک آپ نشده، دوستان همت کنین همه عکس از سیستمهاتون بزارین ببینیم لذت ببریم:

غیر از قیمت خوبش، مگنوم پلاس کلی جا برای همه چیز داره:

mws53zucujdeiysocfjd.jpg

نمای درونی: ^_^

zxwsynmpqwvj2vf6qrzk.jpg

پایان کار: -_-

77y36ijaprw9er010ob.jpg

لامصب چه فوتو ژنیکه: :wub:

4hiu9p48ko829bvb7htz.jpg

مادر برد: Asus P8H61

رم: 4 گیگ PNY 1333

گرافیک: Sparkle GT520 2Gig DDR3

پردازنده: I3-2100

پاور: GP380A

-----------------------------

اسپم: تازه این کیس یه "چایی صاف کن" هم جایزه داره: :lol: :lol:

0prtz5e7ys4cnkctn5d.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

یکی از کیس های مورد علاقه من مگنوم پلاسه، بسیار شیک و با ابهته (املا؟!)، خلاصه کلی دوسش دارم.

این سیستم رو امروز اسمبل کردم برای بچه یکی از همکارام، گفتم شب جمعه ای چند تا عکس ازش بزارم خیلی وقته این تاپیک آپ نشده، دوستان همت کنین همه عکس از سیستمهاتون بزارین ببینیم لذت ببریم:

غیر از قیمت خوبش، مگنوم پلاس کلی جا برای همه چیز داره:

mws53zucujdeiysocfjd.jpg

نمای درونی: ^_^

zxwsynmpqwvj2vf6qrzk.jpg

پایان کار: -_-

77y36ijaprw9er010ob.jpg

لامصب چه فوتو ژنیکه: :wub:

4hiu9p48ko829bvb7htz.jpg

مادر برد: Asus P8H61

رم: 4 گیگ PNY 1333

گرافیک: Sparkle GT520 2Gig DDR3

پردازنده: I3-2100

پاور: GP380A

-----------------------------

اسپم: تازه این کیس یه "چایی صاف کن" هم جایزه داره: :lol: :lol:

0prtz5e7ys4cnkctn5d.jpg

درود :

بله سری مگنوم green نسبت یه قیمتشون عالی هستند . فقط اون هارد دیست رو بر عکس کار گذاشتید .

کابل های پاور رو هم میتونستید از فضای تعبیه شده پشت سینی مادربورد عبور بدید .هم زیبا تر میشد و هم اینکه جریان هوا بهتر عبور میکرد .

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

درود :

بله سر مگنوم green نسبط یه قیمتشون عالی هستند . فقط اون هارد دیست رو بر عکس کار گذاشتید .

کابل های پاور رو هم میتونستید از فضای تعبیه شده پشت سینی مادربورد عبور بدید .هم زیبا تر میشد و هم اینکه جریان هوا بهتر عبور میکرد .

آقا محمد جان، مگه نباید برچسب هارد دیسک رو به بالا باشه؟؟

- دوست داشتم از فضای پشت استفاده کنم ولی متاسفانه سیم ها نرسیدند. البته این کیس درب شیشه ای نداره و داخل معلوم نیست - ولی شکی هم در درستی حرف شما نیست، میرم یک بار دیگه تلاش میکنم شاید از پشت سینی رد شد. ولی همینم قشنگه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا محمد جان، مگه نباید برچسب هارد دیسک رو به بالا باشه؟؟

- دوست داشتم از فضای پشت استفاده کنم ولی متاسفانه سیم ها نرسیدند. البته این کیس درب شیشه ای نداره و داخل معلوم نیست - ولی شکی هم در درستی حرف شما نیست، میرم یک بار دیگه تلاش میکنم شاید از پشت سینی رد شد. ولی همینم قشنگه .

آرمین جان قسمت وردی کابل ساتا به هاد دیسک سمت داخل باشه کابل کشی راحت تر میشه .

مثل این :

57317571503968758799.jpg

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

آرمین جان قسمت وردی کابل ساتا به هاد دیسک سمت داخل باشه کابل کشی راحت تر میشه .

مثل این :

57317571503968758799.jpg

گرفتم قضیه چیه دوست خوبم، حق با شماست - هارد رو سروته میکنم. ولی این عکس کیس مگنوم 2 هستش که کلا پاور پایینه و کابل کشی راحت تری داره.

تو کابل کشی مگنوم پلاس خیلی قدرت مانوور نداریم.

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متوجه شدم ;)

به بحث تون ادامه بدین! :D

ویرایش شده توسط Dj_aghamajid
لینک به دیدگاه

این هم چند تا عکس بعد از تغییرات در سیستم تهویه کیس :

دلیل این تغییرات هم احتمال گرم شدن کارت SSD که در اسلات بالای کارت گرافیک قرار داشت بود و از طرفی هم اگه فن ها رو روی درب کیس نصب میکردم نمای داخلی کیس گرفته می شد . برای همین هم چهار ماه پیش دست به کار شدم و یه نگهدارنده فن برای اسلات اضافه عمودی که در کیس CoolerMaster HAF922 قرار داشت طراحی کردم و نتیجه اون کاهش محسوس دمای ماربورد ، گرافیک و قطعا SSD (سنسور دما نداره) و از فن Enermax Everest که قبل هم در محل دیگری از کیس نصب بود استفاده کردم که سنسور دما هم داره و این یک مزیت بزرگ برای این فن هست و بسته به دمای محل مورد نظر سرعت فن رو تنظیم می کنه .

برای طراحی پایه نگهدارنده فن هم از همون تیغه های درپوش اسلاتهای کیس استفاده کردم (این تیغه ها در این کیس از جنس گالوانیزه مقاومی ساخته شده اند) و با استفاده از یک هویه قوی اونها رو لحیم کردم و نتیجه واقعا خوب در آمد و هر موقع که لازم باشه فن رو مثل سایر کارتها با باز کردن پیچ اسلات میشه برداشت .

post-8879-0-56096100-1337447113_thumb.jpgpost-8879-0-61452200-1337447075_thumb.jpgpost-8879-0-49077400-1337447024_thumb.jpgpost-8879-0-47978600-1337447138_thumb.jpg

این هم لینک تصاویر قبلی سیستم بنده:

http://lioncomputer....pic=1551&st=190

ویرایش شده توسط Hamid_5870
لینک به دیدگاه

خوب این هم از سیستم لگن من :-@

smd0oidou0c1c0nko.jpgبقیه رو لینک میزارم تا حجم صفحه بالا نره

http://up98.org/upload/server1/02/j/7d50dxwum90vvoi4qy3.jpg

http://up98.org/upload/server1/02/j/9zv8lh856qzmk9l6kf5j.jpg

http://up98.org/upload/server1/02/j/v1rto1amvjlvtg4brw33.jpg

http://up98.org/upload/server1/02/j/5f6irvbfbmluj6n9kgv6.jpg

به نظر خودم امکان کابل منیجمنت از این بهتر توی این کیس و با وجود کابل های زیاد پاور 1035 وجود نداره. B)

لینک به دیدگاه

Armin2012

افرین به شما با این ابتکار جالب برای کیس :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

دوست خوبم Captain 7،

ضمن عرض سلام، حقیقت ابتکار از آن دوستان هستش که اینجا راهنماییم میکنن، یا عکس گذاشتن ازشون یاد گرفتم.

ممنون از نظر لطفتون

لینک به دیدگاه

خوب این هم از سیستم لگن من :-@

بقیه رو لینک میزارم تا حجم صفحه بالا نره

http://up98.org/uplo...m90vvoi4qy3.jpg

http://up98.org/uplo...qzmk9l6kf5j.jpg

http://up98.org/uplo...jlvtg4brw33.jpg

http://up98.org/uplo...mluj6n9kgv6.jpg

به نظر خودم امکان کابل منیجمنت از این بهتر توی این کیس و با وجود کابل های زیاد پاور 1035 وجود نداره. B)

برادر کنستانتین،

آقا نگو لگن، آخه لگن که پاور 1035 وات نداره؟ :lol: سیستم به این توپی، پس ما چی بگیم با 650 وات، دیگه زیرپایی هم نیستیم. تورو خدا اینقدر استاندارد هارو بالا نبرین ما هم رومون بشه عکس سیستم 300 واتی بزاریم.

کارت درسته. (*)

لینک به دیدگاه

برادر کنستانتین،

آقا نگو لگن، آخه لگن که پاور 1035 وات نداره؟ :lol: سیستم به این توپی، پس ما چی بگیم با 650 وات، دیگه زیرپایی هم نیستیم. تورو خدا اینقدر استاندارد هارو بالا نبرین ما هم رومون بشه عکس سیستم 300 واتی بزاریم.

کارت درسته. (*)

خواهش میکنم عزیز

سیستم شما هم خیلی خوبه

چند وقته میخام یه کیس خوب بگیرم قسمت نمیشه

دیگه خسته شدم از این کیس لگن.خیلی داغه :unsure:

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم عزیز

سیستم شما هم خیلی خوبه

چند وقته میخام یه کیس خوب بگیرم قسمت نمیشه

دیگه خسته شدم از این کیس لگن.خیلی داغه :unsure:

کنستانتین عزیز.

این دوستومون آقای armin راست میگه دیگه. :D . اگه سیستم شما لگنه ، پس سیستمهای ما در حد استکان هم نیست./ :D

یعنی میشه یکدونه از این لگن ها هم گیر ما بیاد. :wub:

لینک به دیدگاه

کنستانتین عزیز.

این دوستومون آقای armin راست میگه دیگه. :D . اگه سیستم شما لگنه ، پس سیستمهای ما در حد استکان هم نیست./ :D

یعنی میشه یکدونه از این لگن ها هم گیر ما بیاد. :wub:

ای اقا هرچی بود و نبود خرج مین و سی پی یو کردم

باور میکنی هنوز روی سیستمم هارد 320 سیگیت که از 3 سال پیش دارم هنوز عوضش نکردم :(

به رم ها توجه کن میبینی که چه فحشی دادم به این سیستم :(

این سیستم توی 3سال جمع شده تا به اینجا رسیده

هنوز هم کلی کار داره :lol:

کیس و رم ssd لازم داره که همینا کلی واسه ادمی مثل من زمان میبره تا تهیه کنم.

ویرایش شده توسط const@ntin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:دی

این قطعات رو خریدم به همراه تعدادی دیگه تا یک سیستم خوب ازش در بیارم :دی

wr6bxkz7xlokuug0zr3q_thumb.jpg

این هم برای اونهایی که شک دارند رمهاشون با آرکون مشکل نداشته باشه:

d3h61fbleih22mplrjxk_thumb.jpg

rrwd5o4eemaurwfazsm_thumb.jpg

این هم نمای کلی کیس:دی

r5txravypd6tui6iifrl_thumb.jpg

1 فن انرمکس با کنترلر سرعت به آرکون اضافه شد! در دور پایین این فن! دمای پردازنده 2600 کا! روی فرکانس ثابت 3800 بصورت ایدل به 27 میرسه!

+ یک فن انرمکس پشت کیس

لینک به دیدگاه

فرجام جان خیلی عالیه این سیستم.

فقط اگه یک TY140 می گرفتی می نداختی پشت کیس و اون 2 تا فن انرمکس رو به صورت پول اند پوش روی کولر می گذاشتی عملکردت بهتر می شد.

چون میزان ایرفلو و فشار هوای اون 2 فن متفاوت هستش ممکن بهترین عملکرد رو نتونی بگیری ، البته همینشم خیلی هیولاست. ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مرسی پوریا جان آره منم سر همین تفاوت ایرفلو گیر کرده بودم قبل از انجام این کار

که دیدم این فن انرمکس کنترلر داره

فن ترمالرایت و انرمکس رو باز کردم وبیرون از کیس میزان فشار هوایی رو که ایجاد میکنن با گذاشتن دست جلوشون اندازه گرفتم! (درسته اصلا علمی نیست اما بهتر از هیچیه :دی)

با کنترلر فن انرمکس اینقدر بازی کردم تا از هر 2 فن یک فشار هوا حس کردم و بعدش فنها رو بستم به هیتسینک

ممنونم آرمین جان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

چه کردی فرجام!؟

هروقت تصمیم گرفتی بری خدمت و خواستی اینارو بفروشی.....خوب اونوقت منم میخوام برم خدمت :دی

لینک به دیدگاه

فرجام جان،

حالا که به سلامتی گرافیک صنعتی گرفتی، دوست دارم بدونم ویندوز 7 چطوری به اینجور گرافیک ها امتیاز میده، اگه شد یه عکس از WEI ویندوزت بزار.

دستت درست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معین جان بیا با هم بریم خدمت :دی البته سیستم سفارش یکی از مشتریهاست

آرمین جان این هم خدمت شما:

tl7zarj2xu9ypkknd6nm_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...