رفتن به مطلب

عکس های کیس و سیستم تون رو در این تاپیک قرار بدید !

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود آقا کامیار،

سیستمت خیلی خوشکله. بخصوص کیس خوشکلی که خریدی. قسمت فوقانی گرافیکت خیلی مرتب و منظمه. ولی یه کم قسمت پاور با سیم هاش به نظر باید مرتب تر بشن. البته این کیس خیلی مدیریت کابل کشی خوبی نداره، ولی در همین حد هم خوبه و شاید به نظرم میشه یه کارهایی کرد که اون کابل های پاور کمتر به چشم بیان. ولی راهش رو با توجه به اینکه کیس خودت هستش و سوراخ سمبه هاش رو بهتر میشناسی خودت بهتر میتونی پیدا کنی.

در مورد واتر کولر خوشکلت هم پیشنهاد میدم اگر میتونی روی سقف نصبش کن. گمونم سوراخ فن روی سقف 14 سانتی باشه، ببین اگر سوراخ هاش با فن 12 سانتی جور میشه، یک فن رادیات رو اصلا از بیرون روی سقف نصب کن، بعد خود رادیاتور رو از زیر به سقف بزن. بعد یک فن برای عقب کیس بگزار ولی جهتش رو از خروجی به ورودی تبدیلش کن. تا هوای تازه از پشت صاف بزنه به زیر رادیات که خنک تر کار کنه. (من خودم همین کار رو کردم، عالی شده.) از اون طرف میتونی فن 14 جلوی کیس رو از ورودی به خروجی تبدیل کنی، یعنی اصلا جریان هوا رو برعکس از عقب به جلو کنی، اینطوری از جمع شدن خاک بر روی پنل جلوی کیس هم جلوگیری میشه و دیگه جلوی کیس خاک جمع نمیشه زشتش کنه.

اگر من جای تو بودم اصلا روی پنل شیشه ای فن نمیزدم تا قیافه توی کیش رو ببینم. ولی خوب اگر گرافیکت خیلی گرمش میشه میشه، یک فن 12 در قسمت پایین پنل براش بزنی که بهش باد بزنه.

اگر رادیاتور به سقف گیر میکنه، یا نمیشه به سقف نصب بشه، ببین میتونی تو همین حالت نصب باشه ولی فن عقب رادیات رو بیرون کیس نصب کنی، یعنی یک فن از پشت به کیس نصب بشه و اونوقت رادیاتور کمی از حجمش کمتر میشه.

ممنون از توضیحتون بسیار عالی بود فقط یک مسیله هست در مورد بستن فن روی سقف که جای فنش انهنا داره یعنی بیرون کیس صاف نیست نصف فن میافته روی اخر دسته که باعث میشه نشه از رو فنرو بست

یک مشکل دیگر هم اینه که شیشه کیس تیره هست اگر داخل نور نباشه اصلا دیده نمیشه به همین دلیل زدم که زیاد هم تاثیری در نورش نداشت به نظرتون برای نور داخل کیس چیکار کنم؟

کارت هم اصلا داغ نیست ولی متاسفانه این فنهای خود کولر مستر فشار هوای کمی دارند و فنهای واترم خیلی قوی هستند به همین دلیل در کیس فشار هوای منفی ایجاد شده و باعث بالا رفتن تقریبی دمای کل سیستم شده باید یکفکری هم برای اون بکنم به نظرتون فنهاشو با فنهای دور بالا تعویض بکنم؟یا فن دوم رو بر روی در نصب کنم؟یا اصلا فنها رو بردارم که در اون صورت دو خروجی هوا ویک ورودی ایجاد میشه

فکر میکنم این کیس برای قطعات من کوچک هست

راستی به نظرتون فنهاشو به رنگ ابی تغییر بدم بهتر نمیشه؟

اون کابل ها اصلا دیگه جایی نداره در پشت کیس همینطوری سخت بسته شده

راستی دوستان من برای برق فنهای رادیاتور از یک پاور دیگه استفاده کردم که با کمک یک سیم بین سیم سبز و مشکل 24 پین پاور اتصال ایجاد کردم تا روشن بشه درسته؟

لینک به دیدگاه

خوب دوستان شب جمعه شد بازم :)

bmpymq6lnnamss6964qo.jpgxn4mla20dhjeq1xt2cy8.png

fg46rr2dh8dplm44aa0z_thumb.jpgyiy2yatuak7j8x4k2y4_thumb.jpgc3003uam4c9f2uxhzo0b_thumb.jpg

یه چند تا عکس هم میگذارم از یه تغییر جالب که بیشتر از 6 درجه سانتیگراد نتیجه داد و دمای رادیات خیلی پایین اومد. قبلا کولر انتک رو رو به عقب گذاشته بودم، دمای کولانت اغلب بین 38 تا 40 سانتی گراد متغییر بود حالا بالاخره بعد از کلی اینور و اونور کردن (رو سقف جا نمیشد) و به مادربرد از داخل گیر میکرد. اگر یکی از فن ها رو هم روی سقف میزدم با لبه ی کشویی فیلتر ها گیر میکرد. تا این که راهی پیدا کردم تا حدودا به یک اختلاف نیم میلی متری یکی از فن ها رو بیرون روی سقف بزنم. خیلی نمیشه توضیح داد، عکس ها خودشون واضح هستن مشکل چی بود و چطوری حل شد 

96khrd50892f22gx8z.jpg79bin3g7b655xkmiach1.jpg 

03a3bq6wy3oqmw7a1h_thumb.jpgpmob75v2rh9rxkx4ae1s_thumb.jpg4absbiiddum68unciz7_thumb.jpg

گمونم یه فن انرمکس آپولیش قرمز هم بعدا بگیرم به جای این فن انتک روی سقف بگذارم که نور خیره کنندش روی سقف و دیوار بیفته:

4advtbycgvpijm5sxs10_thumb.jpg

واقعا تروپر خیلی جا برای کار کردن و مودینگ داره:

iwevwamy7ektqvuvw4ew_thumb.jpg 

یه چیزی که تروپر رو خاص کرده امکان مخفی کردن DVD رایتر ها و هرچیزی که به بخض "5.25 جلوی کیس میزنیم. اینطوری ظاهر یک دست جلوی کیس ثابت میمونه. میشه جلوی کیس 3 تا محفظه خوشکل هارد 3 تایی گرین رو گذاشت (البته نمیدونم اصلا" دیگه تو بازار هست هست یا نه) یا اگر تو بازار وجود داشت: خوشکل تر از اون OC Station ایسوز بود که زیبایی خاصی میتونست به این کیس بده که الحمدالله اونم نه اینجا هست و در خارج از ایران هم موجود نیست. کلا ما در فقر شدید قطعات کاربردی هستیم.

wsiyqgxf1uk742t57xiq_thumb.jpg

فقط یک مشکل با این کیس دارم، اونم پایه های کوتاه کیسه.حداقل ای کاش قد این پایه ها 2 برابر این بود. کسی از دوستان ایده ای نداره یا پایه کیسی از مدل های گرین یا مدل های دیگه سراغ نداره بشه به این بخوره (بدون سوراخ کردن کف کیس؟) یه کم قد کیس بالاتر بیاد شاسی بلند بشه؟

tu9krucfalodgiksrtu_thumb.jpg

کیستون رو چند گرفتید؟الان فکر میکنم حدود 550 باشه درسته؟

لینک به دیدگاه

کیستون رو چند گرفتید؟الان فکر میکنم حدود 550 باشه درسته؟

آره من همون 550 گرفتم. الان رو نمیدونم. امیدوارم بیشتر نشده باشه چون اصلا ارزش نداره بالای 300 پول آهن پاره آدم بده.

ممنون از توضیحتون بسیار عالی بود فقط یک مسیله هست در مورد بستن فن روی سقف که جای فنش انهنا داره یعنی بیرون کیس صاف نیست نصف فن میافته روی اخر دسته که باعث میشه نشه از رو فنرو بست

یک مشکل دیگر هم اینه که شیشه کیس تیره هست اگر داخل نور نباشه اصلا دیده نمیشه به همین دلیل زدم که زیاد هم تاثیری در نورش نداشت به نظرتون برای نور داخل کیس چیکار کنم؟

کارت هم اصلا داغ نیست ولی متاسفانه این فنهای خود کولر مستر فشار هوای کمی دارند و فنهای واترم خیلی قوی هستند به همین دلیل در کیس فشار هوای منفی ایجاد شده و باعث بالا رفتن تقریبی دمای کل سیستم شده باید یکفکری هم برای اون بکنم به نظرتون فنهاشو با فنهای دور بالا تعویض بکنم؟یا فن دوم رو بر روی در نصب کنم؟یا اصلا فنها رو بردارم که در اون صورت دو خروجی هوا ویک ورودی ایجاد میشه

فکر میکنم این کیس برای قطعات من کوچک هست

راستی به نظرتون فنهاشو به رنگ ابی تغییر بدم بهتر نمیشه؟

اون کابل ها اصلا دیگه جایی نداره در پشت کیس همینطوری سخت بسته شده

راستی دوستان من برای برق فنهای رادیاتور از یک پاور دیگه استفاده کردم که با کمک یک سیم بین سیم سبز و مشکل 24 پین پاور اتصال ایجاد کردم تا روشن بشه درسته؟

راستش الان خیلی تو سایت های مختلف گشتم. تو کیس استورم اسکات مادربرد خیلی نزدیک سقفه. اصلا به هیچ عنوان نمیشه رادیات رو به سقف بزنی. همینجوری که زدی تنها راهشه. همین خوبه. نهایت فن عقب رو بتونی از پشت بزنی. بیشتر امکان نداره.

باهات موافقم، 2 تا فن ال ای دی آبی کولر مستر بگیر بزن به درب کیس که هم نور افشانی داخلش خوب بشه و هم هوا رسانیش بهتر بشه.

تم مادربردت آبیه، تم رادیات هم آبیه - پس همون که خودت گفتی بهتره، کل سیستم با نور افشانی آبی بهتر خودش رو نشون میده. میتونی فن جلو رو هم با یک فن LED آبی عوض کنی. 

برای نور افشانی، راحت ترین کار فن های رنگیه.

البته نئون و رشته های LED RGB هم میتونی از پاساژ امجد تو جمهوری بگیری ولی به نظرم نئون و LED واسه کیس فول تاور بهتر جواب میدن. پاور خوب هم لازم دارن. چون همونطور که خودت هم گفتی این کیس برای قطعات شما یه کم کوچیکه.

(*)

لینک به دیدگاه

آره من همون 550 گرفتم. الان رو نمیدونم. امیدوارم بیشتر نشده باشه چون اصلا ارزش نداره بالای 300 پول آهن پاره آدم بده.

راستش الان خیلی تو سایت های مختلف گشتم. تو کیس استورم اسکات مادربرد خیلی نزدیک سقفه. اصلا به هیچ عنوان نمیشه رادیات رو به سقف بزنی. همینجوری که زدی تنها راهشه. همین خوبه. نهایت فن عقب رو بتونی از پشت بزنی. بیشتر امکان نداره.

باهات موافقم، 2 تا فن ال ای دی آبی کولر مستر بگیر بزن به درب کیس که هم نور افشانی داخلش خوب بشه و هم هوا رسانیش بهتر بشه.

تم مادربردت آبیه، تم رادیات هم آبیه - پس همون که خودت گفتی بهتره، کل سیستم با نور افشانی آبی بهتر خودش رو نشون میده. میتونی فن جلو رو هم با یک فن LED آبی عوض کنی. 

برای نور افشانی، راحت ترین کار فن های رنگیه.

البته نئون و رشته های LED RGB هم میتونی از پاساژ امجد تو جمهوری بگیری ولی به نظرم نئون و LED واسه کیس فول تاور بهتر جواب میدن. پاور خوب هم لازم دارن. چون همونطور که خودت هم گفتی این کیس برای قطعات شما یه کم کوچیکه.

(*)

آخ آخ دست رو دلم گذاشتی:دی

اولایل گفتم بزار کل کیسو آبی میبندم ، طرح بقل کیسم آبی زدم ، موس پدم با همون طرح بقل کیس دادم چاپ کنن(picu)بعد رفتم این کارت 6970 خوشگلو گرفتم روش ال ای دی سبز داشت تکمیل گند زد به نور افشانی، بعدم کولر هایپر زد ششصد خریدم اونم روش فن قرمز بود کلا قاطی شد! :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آرمین جان 550 پول تروپر دادی میدادی یک Z77 سایبرتوث می گرفتی اون 3570 رو اور میکردی میرفتی فضا!

تجهیزات خنک کنندگی هم که خوبه ماشاا... (واتر و فنها رو میگم)

لینک به دیدگاه

آرمین جان 550 پول تروپر دادی میدادی یک Z77 سایبرتوث می گرفتی اون 3570 رو اور میکردی میرفتی فضا!

تجهیزات خنک کنندگی هم که خوبه ماشاا... (واتر و فنها رو میگم)

معین جان،

آخه تروپر رو زمانی خریدم که سیستمم هنوز AMD3 بود، اون موقع اصلا قصد رفتن به سمت اینتل رو نداشتم. اولش هم یادت باشه تو همین تروپر سیستم AMD رو نصب کردم و یک ماهی هم استفاده کردم. بعدش دیگه حوصله ام از AMD سر رفت. مهاجرت کردم به اینتل. دیگه زورم نرسید به Z77. ایشالا سال دیگه. ^_^

لینک به دیدگاه

ارمین جان نهایتا برای سیم های فن های روی در کیسم به این نتیجه رسیدم :Dالبته بعدش سیم مشکی رو از زیر شیلنگها رد کردم که باز بهتر شده

post-11219-0-45325200-1358539337_thumb.jpg

post-11219-0-65268500-1358539377_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گفتم بعد از اسمبل جدید دوباره عکس بزارم

post-11151-0-34267500-1358539853_thumb.jpg

post-11151-0-78943300-1358539910_thumb.jpg

post-11151-0-85187500-1358539960_thumb.jpg

post-11151-0-43700200-1358540023_thumb.jpg

post-11151-0-48941800-1358540111_thumb.jpg

ویرایش شده توسط fredy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارمین جان نهایتا برای سیم های فن های روی در کیسم به این نتیجه رسیدم :Dالبته بعدش سیم مشکی رو از زیر شیلنگها رد کردم که باز بهتر شده

آقا چی درست کردی!!!!!!

یاد موتور خونه ساختمونمون میفتم:دی

لینک به دیدگاه

حامد جان این سیم تلفنه؟ B) چه خوشکل شدش. اصن به فکر منم نمیرسید. ببین یه ابتکار جدید. همین چیز ها دورو بر آدم هست و یه دفعه به ذهن آدم خطور میکنه ازشون چه استفاده ای بکنه. ای ول ای ول. کارت درسته. (*)  (*)  

لینک به دیدگاه

اره ارمين جان سيم تلفنه حق با تو هست يه وقتايي چيزايي به ذهن ميرسه كه كار ادمو راه ميندازه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا یه خواهشی دارم از دوستان: اونم اینکه این عکساتون رو که آپلود میکنین کمی کوچکتر و با سایز کمتر بزارین که بشه بازش کرد و از طرفی صفحه سایت هم سبک تر میشه.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

آقا یه خواهشی دارم از دوستان: اونم اینکه این عکساتون رو که آپلود میکنین کمی کوچکتر و با سایز کمتر بزارین که بشه بازش کرد و از طرفی صفحه سایت هم سبک تر میشه.

با تشکر.

یک خواهش هم من دارم از دوستان، موقع پاسخ دادن، چون نقل قول میشه >>>> عکس های داخل متن نقل قول شده رو دیلیت بفرمایید.

اینطوری:

+ صفحه درازتر نمیشه

+ دیگه ناچار نمیشیم همش اسکرول کنیم

+ عکس های تکراری در صفحه زیاد نمیشه

+ هم به قول آقای رحمانشاهی سایت سبک تر میشه

ویرایش شده توسط ARMIN2012
لینک به دیدگاه

(*)

ممنون از راهنماییتون این نیون و رشته های led چند هستن؟میدونید؟

کیس شما با چی اینقدر روشنه؟فقط نور فنها هست؟

از لحاظ پاور مشکلی ندارم چون فکر میکنم مال خودم کافی باشه نباشه هم یک پاور دیگه هم دارم که به اون وصل خواهم کرد

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماییتون این نیون و رشته های led چند هستن؟میدونید؟

کیس شما با چی اینقدر روشنه؟فقط نور فنها هست؟

از لحاظ پاور مشکلی ندارم چون فکر میکنم مال خودم کافی باشه نباشه هم یک پاور دیگه هم دارم که به اون وصل خواهم کرد

قیمت نئون رو نمیدونم، نباید گرون باشه، البته مدل های مختلفی داره. قیمت نوارهای LED هم زیر 100 هستش با ریموت کنترل و پاورش --- البته اگر پاور داری نیازی به پاورش نیست که قیمتش پایین تر میاد. البته اینم مدل ها و قیمت های مختلفی داره.

کیس منم 5 متر رشته نوار LED RGB روشنش میکنه که از همون پاساژ گرفتم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یکی از دوستان تو پرشین تولز یک عکس از سیستم(یخچال فریزر) رو گذاشته بود گفتم اینجا بذارم لذت ببرید اسم اشون تو پرشین تولز pariseiran هست و این جمله رو هم نوشتن :

"

داداش خمیر فایده نداره قشنگ سیستمت رو پهن کن تو تراس اون کولر سی پی یو هم بزارش تو اب یخ مثل عکس بدون خمیر هم جواب میده اورکلاک هم میتونی کنی دشواری نداره "

attachment-282860d1358615604-03274144692

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک عدد مادربورد در طول اسباب کشی خراب شده و دیگه حس و حال عکس گذاشتنم پریده :دی

لینک به دیدگاه

درود

یکی از دوستان تو پرشین تولز یک عکس از سیستم(یخچال فریزر) رو گذاشته بود گفتم اینجا بذارم لذت ببرید اسم اشون تو پرشین تولز pariseiran هست و این جمله رو هم نوشتن :

"

داداش خمیر فایده نداره قشنگ سیستمت رو پهن کن تو تراس اون کولر سی پی یو هم بزارش تو اب یخ مثل عکس بدون خمیر هم جواب میده اورکلاک هم میتونی کنی دشواری نداره "

معین آخر کار نیومدی 2 دقیقه وقتتو بدی به ما....... :(

لینک به دیدگاه

درود

"

خوب چه كاريه، يه دونه از اين يخچال كوچيك ها هست، يخچال هتلى، يه دونه آدم بگيره به جاى كيس، كل سيستم رو تو يخچال اسمبل كنه، فقط يه كابل برق و يه كابل مونيتور از لاى در يخچال رد كنه. ‌هميشه خنك ميمونه.

ویرایش شده توسط ARMIN2012
لینک به دیدگاه

یک عدد مادربورد در طول اسباب کشی خراب شده و دیگه حس و حال عکس گذاشتنم پریده :دی

اى بابا، فداى سرت فرجام جان، قضا بلا اووركلاكى بوده، دفع شدش.  (*)

بعدشم مادربرد دست اووركلاكر براى خراب شدنه ديگه، حالا اسباب كشى نه، زير LN2.  ;)

شما عكسها رو بگذار، ما روحيه ميگيريم. (*)

لینک به دیدگاه

اى بابا، فداى سرت فرجام جان، قضا بلا اووركلاكى بوده، دفع شدش.  (*)

بعدشم مادربرد دست اووركلاكر براى خراب شدنه ديگه، حالا اسباب كشى نه، زير LN2.  ;)

شما عكسها رو بگذار، ما روحيه ميگيريم. (*)

آرمین راست میگه فرجام حالا مادربورد چی بود؟ "دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی بورد خاصی نبود نوش فقط 140 دلار بوده 2 سال پیش :دی

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16813131633

چند وقت پیش یکبار مرده بود اما چندروز پیش قبل از نقل مکان به هوش اومده بود 1 -2 روز . نمیدونم چش شد باز مرد :دی

بورد روشن میشه و تصویر نمیده فقط و اینکه 2 تا از چیپهای روی برد که یکیش مربوط به صدا هستش به شدت داغ میشن و انگشتم رو هم بهش چسبوندم تاول زده الان

درسته که بورد گرونی نبوده اما اما خب مثل بچه های آدم میمونن اینها....

لینک به دیدگاه

خیلی بورد خاصی نبود نوش فقط 140 دلار بوده 2 سال پیش :دی

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16813131633

چند وقت پیش یکبار مرده بود اما چندروز پیش قبل از نقل مکان به هوش اومده بود 1 -2 روز . نمیدونم چش شد باز مرد :دی

بورد روشن میشه و تصویر نمیده فقط و اینکه 2 تا از چیپهای روی برد که یکیش مربوط به صدا هستش به شدت داغ میشن و انگشتم رو هم بهش چسبوندم تاول زده الان

درسته که بورد گرونی نبوده اما اما خب مثل بچه های آدم میمونن اینها....

که اینطور، چه داستان غم انگیزی داشته این برد مرحوم ، یه بار مرده باز زنده شده باز دوباره مرده :دی

ویرایش شده توسط nsm1000
لینک به دیدگاه

این سیستم من در حال تست نیست؟؟!دی:

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
این سیستم من در حال تست نیست؟؟!دی:

هرچی هست برای یک ایرانی هست ولی صاحب اصلیش معلوم نیست.

هرکس هست اعلام وجود کنه :دی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...