رفتن به مطلب

گفتگوی آزاد مسابقه 10*10

Recommended Posts

سلام آقای حسینی

حقیقتش تازه الان رسیدم خونه .... در ضمن این مسابقه اینترنت پر سرعت میخواد  که ما از اون بی نسیب هستیم  :D  

خودتون میدونید که طرف ما نه ADSL داره نه وایرلس  .....   :(

در هر صورت شرمنده  ... خیلی دوست دارم شرکت کنم  ... حتی اون روزم بهتون گفتم که میخوام شرکت کنم  اما به دلیل مشکلات بالا نمیتونم  ....

پ.ن :

دوستانی که اینترنت پرسرعت دارن  نا شکری نکنن  .... یکی هم مثل ما هست که اصلا" سرعت نداره و با Dial UP  وصل میشه  .... :-B

آروزی موفقیت برای تمامی عزیزان .... @};-

به امید پیشرفت و ابادانیه مملکتمون  @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• ارسال 176
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

مسابقه خیلی جذابیه.

سرعت عمل و پینگ و دقت لازمه کار هست.

برای آموزش و یادگیری هم بسیار مفید هست.

اون سوال pci-e16 خیلی جالب بود :d

لازمه از آقای حسینی و دوستان دیگر تشکر کنم:)

لینک به دیدگاه

میدونید چی برام جالب بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعا سرعت دوستان و کارشون درسته که من اینجا خشکم زده بود . باور کنید چدی میگم واقعا احسنت به هوش و ذکاوتتون دوستان

لینک به دیدگاه

ماشا الله دوستان اینقدر سریع جواب میدهند، به فکر افتادم دنبال یک اسکریپتی ، چیزی بگردم که خودش هر 5 ثانیه ، یک باز فایرفاکس رو refresh کنه. چون با این وضعیت باید یعد از 2 یا 3 تا مسابقه ، کلید f5 لپ تاپ رو عوض کنم. :D :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ماشا الله دوستان اینقدر سریع جواب میدهند، به فکر افتادم دنبال یک اسکریپتی ، چیزی بگردم که خودش هر 5 ثانیه ، یک باز فایرفاکس رو refresh کنه. چون با این وضعیت باید یعد از 2 یا 3 تا مسابقه ، کلید f5 لپ تاپ رو عوض کنم. :D :D

هومن جان تجربه نشون داده هر 5 ثانیه که هیج هر 1 ثانیه هم ریفریش کنه بازهم عقب هستیم :D

لینک به دیدگاه

ببخشید دوستان گلم که دیر برنده رو اعلام کردم چون یه کاری واسم پیش اومد مجبور شدم که برم

در کل یه خبر خوب برای همه دوستان گلم

از دفعه بعد جائزه مسابقه 100000 تومان خواهد شد و قوانین کسری  مبلغ جائزه نیز تغییر خواهد کرد

و کسانیکه این دفعه شرکت کردن میتونن به صورت رزرو در مسابقه دفعه بعد شرکت کنن .

به من که خیلی خوش گذشت امیدوارم که شما هم همین حس رو داشته باشید

با درود خدمت آقای حسینی، @};-

خیلی خیلی ممنون از مسابقه ی خوبتون که واقعا لذت بخش بود. @};- 

به خدا اون یک ساعت استرسی که تو مسابقه داشتم تو کنکور هم تجربه نکرده بودم. :lol: تازه وسطش اکسپلورر خراب شد و پشت سر هم ارور میداد و انواع مشکلات plug in ها گریبان گیر من شد - گمونم سیستمم هم استرس داشت.  :lol:

راستش از این مسابقه کلی مطلب جدید یاد گرفتم که مطمئنم تا عمر دارم سوالها و جوابهاش یادم نمیره. ;)  از همه ی شرکت کنندگان که هر کدام استاد کامپیوتر هستند و همه از دوستان عزیزم هستند هم تشکر میکنم که رقابت باهاشون واقعا سخت و نفس گیر ولی در عین حال لذت بخش بود. مسابقه در کنار سرور خودم آقا بهمن که حالا حالا ها باید پیش ایشون شاگردی کنیم هم افتخاری بود برای بنده. 

امیدوارم همه ی اعضا در این مسابقه هیجان انگیز شرکت کنند (هیجانش از رکورد بنچمارک زدن بیشتره (*) ) و مطمئنم این مسابقه اعضای جدیدی رو هم به فروم اضافه خواهد کرد. همه ی این ها به لطف آقای حسینی و تیم فنی خوبشون شکل گرفته که امیدوارم با اقبال اعضا ادامه داشته باشه.

مخلص همه.

لینک به دیدگاه

درود

Armin2012  امین جان تبریک میگم عزیز ... انشاالله در تمام مراحل زندگی موفق و موید باشی ... @};-  از آقای حسینی هم تشکر میکنم بابت برگزاری مسابقه .  @};- 

ممنون مرتضی جان. ایشالا شما هم هر جا هستین موفق و موید باشی عزیز دل.  @};-

آرمین جان مام تبریک میگیم :clapping:

ممنون محمد جان @};-

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آرمین جان مام تبریک میگیم :clapping:

لینک به دیدگاه

با درود خدمت آقای حسینی، @};-

خیلی خیلی ممنون از مسابقه ی خوبتون که واقعا لذت بخش بود. @};-

به خدا اون یک ساعت استرسی که تو مسابقه داشتم تو کنکور هم تجربه نکرده بودم. :lol: تازه وسطش اکسپلورر خراب شد و پشت سر هم ارور میداد و انواع مشکلات plug in ها گریبان گیر من شد - گمونم سیستمم هم استرس داشت.  :lol:

راستش از این مسابقه کلی مطلب جدید یاد گرفتم که مطمئنم تا عمر دارم سوالها و جوابهاش یادم نمیره. ;)  از همه ی شرکت کنندگان که هر کدام استاد کامپیوتر هستند و همه از دوستان عزیزم هستند هم تشکر میکنم که رقابت باهاشون واقعا سخت و نفس گیر ولی در عین حال لذت بخش بود. مسابقه در کنار سرور خودم آقا بهمن که حالا حالا ها باید پیش ایشون شاگردی کنیم هم افتخاری بود برای بنده. 

امیدوارم همه ی اعضا در این مسابقه هیجان انگیز شرکت کنند (هیجانش از رکورد بنچمارک زدن بیشتره (*) ) و مطمئنم این مسابقه اعضای جدیدی رو هم به فروم اضافه خواهد کرد. همه ی این ها به لطف آقای حسینی و تیم فنی خوبشون شکل گرفته که امیدوارم با اقبال اعضا ادامه داشته باشه.

مخلص همه.

دقیقا

منم بهتون تبریک میگم دوست عزیز  ^_^

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی

حقیقتش تازه الان رسیدم خونه .... در ضمن این مسابقه اینترنت پر سرعت میخواد  که ما از اون بی نسیب هستیم  :D  

خودتون میدونید که طرف ما نه ADSL داره نه وایرلس  .....   :(

در هر صورت شرمنده  ... خیلی دوست دارم شرکت کنم  ... حتی اون روزم بهتون گفتم که میخوام شرکت کنم  اما به دلیل مشکلات بالا نمیتونم  ....

پ.ن :

دوستانی که اینترنت پرسرعت دارن  نا شکری نکنن  .... یکی هم مثل ما هست که اصلا" سرعت نداره و با Dial UP  وصل میشه  .... :-B

آروزی موفقیت برای تمامی عزیزان .... @};-

اره خداییش مشکل منم همین بود اگه نتم سرعتش بیشتر بود الان نفر اول من بودم:دی 

اگه یه کاری میکردن(مخابرات و میگم) همه یه سرعت داشتن (مثل امریکا یک دست یه سرعت) خیلی بهتر بود :دی

لینک به دیدگاه

با عرض پوزش که بد قولی شد اما متاسفانه گوش خواهر زادم عفونت کرده بود و من در بیمارستان در گیر بودم.

باز هم پوزش از بد قول شدن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آرمین جان تبریک میگم. واقعا سرعت عملت عالی بود. هر وقت جواب رو ارسال میکردم میدیدم تو قبلش ارسال کردی  ;)   :clapping:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود و تشکر

گفتم این ارمین جان ترشی نخوره یه چیزی میشه ها ... باور نکردید. :D

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

آرمین جان تبریک میگم. واقعا سرعت عملت عالی بود. هر وقت جواب رو ارسال میکردم میدیدم تو قبلش ارسال کردی ;) :clapping:

مرسی بهمن جان. از لحاظ اطلاعات هیچ شانسی در مقابل شما نداشتم و فقط همون سرعت عمل باعث شد موفق بشم. @};-

درود و تشکر

گفتم این ارمین جان ترشی نخوره یه چیزی میشه ها ... باور نکردید. :D

نیما منتظرم در آینده نزدیک تو مسابقه ببینمت (*)  (*)

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

بنده حتما با مشورت تیم لیون و شما عزیزان این مسابقه رو ارتقا میدم تا همه در کنار هم لذت بیشتری ببریم . . این تعطیلاتی که در پیش داریم یه مقدار کار و سحت میکنه ولی حتما یه تاریخی برای مسابقه بعدی با جائزه بیشتر مشخص خواهیم کرد و بهتون خبر میدیم .

شرکت کنید دوستان گلم چون ضرر نمیکنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

می خوای آخر شم بشینی حسابی بهم بخندی؟؟؟ :D

حالا ببینم چی میشه، اخه تو مود استرس نیستم یه چند وقتیه حس وحالی واسم نمونده نمی دونم چرا حواسم سر جاش نیست بیماری روحی دارم :blink: استرس و جوش زیاد خوردم یهم نساخته پکرم... بازم باید دید چی میشه چی پیش میادش...میگم اگه این معین عزیز دل برادر بود شاید شرکت کردم...  :-B 

لینک به دیدگاه

درود

می خوای آخر شم بشینی حسابی بهم بخندی؟؟؟ :D

حالا ببینم چی میشه، اخه تو مود استرس نیستم یه چند وقتیه حس وحالی واسم نمونده نمی دونم چرا حواسم سر جاش نیست بیماری روحی دارم :blink: استرس و جوش زیاد خوردم یهم نساخته پکرم... بازم باید دید چی میشه چی پیش میادش...میگم اگه این معین عزیز دل برادر بود شاید شرکت کردم...  :-B

معینم راضی میکنیم بیاد. حالا چند وقتی استراحته تا مسابقه بعدی، اون قضیه استرس هم حل میشه.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

:)))))))))))))))))))))

28 دی ماه دوره سوم

ممنون اقای حسینی ، خوش گذشت

کلی خندیدم به اشتباهاتم

سوالا رفته بود تو تاریخ یخورده سخت شده بود 

ولی بهتر شده رقابت قوی تر شده

ویرایش شده توسط Saeed#
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان خسته نباشید. من که گند زدم  :wacko:   :D

لینک به دیدگاه

چه سوتی هایی دادم! آدم میاد عجله کنه سوتی میده!

واقعاً این چنین مسابقه هایی عالی هستن. مخصوصاً بالا رفتن سطع اطلاعات افراد، اعتماد به نفس و هم چنین دقت و سرعت عمل از ویژگی هاشون هستن!!

با سپاس

لینک به دیدگاه

بابا خدا به سیستم برکت بده این لپ تاپ چند بار وسط کرش کرد:))

ولی سوالا این بار خیلی تو بخش تاریخ بود:D

لینک به دیدگاه

آقای حسینی سوال اشتباهتون 10000 تومن دیگه به جایزه اضافه میکنه هاااا :دی

(ما اشتباه کنیم کم میشه)(شما اشتباه کنید باید مبلغ رو ببرید بالا) :)))))

دوستان خسته نباشید

من به خاطر این مسابقه شاید اینترنت 2-3 مگ بگیرم =)))

لینک به دیدگاه

من که ان شاء الله باید اینترنت ماه=*واره ای وصل کنم! این اینترنت ها فایده نداره! شاید هم پهنای باند اختصاصی بگیرم :D

لینک به دیدگاه

این دفعه سوالات تاریخی بودند. باعث میشه درس تاریختون تقویت بشه یا دوباره یادتون بیاد.

:D

جناب حسینی خواهشا این بار هم اگراوضاع  کارنامه دوستان خرابه، با پست دم منزل نفرستید که خانواده ها مطلع نشوند. :D

لینک به دیدگاه

حالا که اینطوره منم میرم کانزاس برا اینترنت گیگابیتی گوگل !!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...