رفتن به مطلب

فروش sapphire hd 7770 1gb

ALAZ
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

post-5193-0-43796900-1356364064_thumb.jpgسلام

یک عدد کارت sapphire 7770 hd 1gb gddr5 اکبند دارم که تا تاریخ دوم سپتامبر 2015 گارنتی فیوچر داره

قیمت پایه 240 تومن به علاوه هزینه ارسال.هم پیشتاز میتونم بفرستم هم تیپاکس و در تبریز هم حضوری خدمت میرسم

http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?cid=1&gid=3&sgid=1159&pid=1452&psn=&lid=1&leg=0

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی.اصلا قابل شمارو نداره.اگه دوستان دیگه به خصوص مصرف کنندها نخواستن تقدیم میکنم

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز 245 خریدارم!فقط اینکه به هیچ عنوان باز نشده باشه و کاملا اکبند باشه!

ممنون

لینک به دیدگاه

250 خریدارم..جون ما اذیت نکنید میخوام بجای gt9600 ببندم بازی کنم.... :D

لینک به دیدگاه

با اجازه 260 خریدارم!خداییش چندماهه دنیال یه جایگزین واسه کارت 4870 خرابم هستم

لینک به دیدگاه

دوستان! اتفاقا دیروز خودم تیغ موکت بر انداختم رو چسبی که سابفایر روش نوشته!درست اون وسط بالا.کارتو حتی قشنگ رو دستم نگرفتم اینو قسم میخورم

لوازم اینا کامله کامله.میگم که قشنگ تو دستم نگرفتم گذاشتم تو کیسه پلاستیکیش.اینو بگم مشغول الذمه نباشم

ای کاش نمیبریدمش 

از مدیران ارشد تالار لطف کنن اسم این پست رو عوض کنن.این چسبشو بریدم من دیگه فک نکنم بهش اکبند بگن.حالا هر چی هس اسمشو بزارین دیگه

ویرایش شده توسط ALAZ
لینک به دیدگاه

275 !!نیاز دارم رفقا

داداش تا وقتی بعضی ها هستن با جیب پر پول...چیزی به من و شما نمیرسه!!!

البته استارتر آدم گلی هست اینجور که پیداس..فهیمه

لینک به دیدگاه

داداش تا وقتی بعضی ها هستن با جیب پر پول...چیزی به من و شما نمیرسه!!!

البته استارتر آدم گلی هست اینجور که پیداس..فهیمه

میدونم که این وضعیت هست متاسفانه!البته منظورم جیب پر نیستا!بلا نسبت دوستان از دلال ها صحبت میکنم که یک قطعه رو بدون اینکه نیاز داشته باشن تو فرومهای سخت افزاری میخرن و چند وقت دیگه همونو به قیمت بالاتر میفروشن اینطوری به سودشون میرسن و اون کسانی که واقعا نیازمند قطعه بودن دستشون خالی میمونه که هیچ میتونن بعد با قیمت بالاتر بخرنش

لینک به دیدگاه

منم منظورنم همون دلال بود///گفتم شاید بر بخوره کلمشو مستقیم نگفتم :))

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

شما قیمتتون رو بفرمایید . هر کسی قدرت بیشتری در خرید داره کالا مال اون میشه تنها راه اینه که قدرتون رو ببرید بالا . نگید نمیشه که هزار تا راه برای قدرتمند تر شدن وجود داره و همه میدونن .

لینک به دیدگاه

شرمنده آقای حسینی من خرید قطعه خوش قیمت و فروش اون بدون هیچ تغییری به یه مصرف کننده (مجبور و قطعه لازم) با قیمت بالاتر رو راه نمی بینم...میبخشید

لینک به دیدگاه

شرمنده آقای حسینی من خرید قطعه خوش قیمت و فروش اون بدون هیچ تغییری به یه مصرف کننده (مجبور و قطعه لازم) با قیمت بالاتر رو راه نمی بینم...میبخشید

همیشه برای افزایش قدرت مالی برای همه ادمهای دنیا وجود داره عزیز و نا امید نباشید

از صاحب تاپیک غذر خواهی میکنم بابت پست غیره

لینک به دیدگاه

سلام علیکم سلام علیکم.به به چه خبره!
شرمنده بنده صبح ها سر کار میرم اینه که نمیشه صب بیام سر بزنم از دوستان عذر میخوام
دیگه دوستان یه کارت گرافیکی ارزششو نداره که ادم خون خودشو کثیف کنه شیطونه میگه برا هرکی گرافیک لازمه یکی بخرم مفb

لینک به دیدگاه

سلام.نمیدونم چرا نمیتونم وارد سایت شم!

جمعه شب تموم خواهد شد.تا حالا 320 از دوستای خارج از فروم مشتری براش هس.دوستانی که P M میدن شرمنده واقعا نمیتونم جواب ارسال کنم حالا از اینترنته یا از چیز دیگه خودمم موندم

لینک به دیدگاه

320؟؟؟؟؟؟؟؟

پس هیچی به دست ما نمیرسه

من منتظر بودم ببینم میره بالاتر از 275 که بعد من 280 پیشنهاد بدم (زهی خیال باطل :دی)

یعنی با نرخ پایه ای که دادی 240 من داشتم خودمو لعنت میکردم که چرا دستم نیست ازت بخرم اونم این کارت

که بعد پیشنهادهای بهتر شد و رسید به 320

دیگه به دست من  نمیرسه 

چون مایه اشم نیست :دی

اگه پایین میومد میخریدم

چون چند روز پیش یکی از بچه ها تو فروم سخت افزار خرید 357

که بعد تاپیک شما رو نشون دادم با سر رفت تو دیوار :دی (بس که قیمت خوب بود)

ولی دیگه الان خوب نیست :دی

مبارک صاحبش و خوب بفروشی رفیق

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...