رفتن به مطلب

مرجع آموزش و پرسش و پاسخ درباره ریکاوری و بازیابی فایل‌های حذف شده (فایل، فولدر، درایو، رم گوشی، هارد و ...) + تجربیات کاربران

sinaset
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان این 

1 ساعت قبل، mohammad_2000 گفته است:

سلام دوستان 

برنامه دانلود منیجر  وقتی باهاش فایلی میزارم برای دانلود   دیگه هیچ کاره دیگ اینترنتی نمیشه انجام بدم  : نه صفحه باز میشه نه میشه سرچ گرفت  تا زمانی که یا دانلود تمام بشه یا دانلود رو stop  کنم . نمیدونم دلیلش چیه ؟؟ تا بحال اینجوری ندیده بودم . حتی پاک کردم از سایت دیگه ای دانلو کردم  بازم مشکل بطرف نشد . دلیلش چیه ؟؟ 

ورژن برنامه :6.41 

ویندوز : 8.1 

دوستان این مشکل ربطی به برننامه download manager  نداره  . با برنامه مرورگر chorme هم ذانلود میکنم  از روی لپ تاپ  اون فایل دانلود میشه  هیچ صفحه روی مرورگر باز که نمیشه هیچ . حتی گوشی ها هم داخل خانه اینترنتشون قطع میشه . 

حتی دو تا فایل همزمان با هم روی لپتاپ نمیتونم دانلود کنم . باید فایل اول دانلودش تمام بشه تا فایل بعدی برای دانلود start کنم . این موضوع به شرکت اینترنتی ربط داره ؟؟؟ تا حالا به همچین موردی برخورد نکردم

اینترنت مورد استفاه : وای فای خانه هست هم روی لپ تاپ هم برای گوشی ها 

اینترنت خانه : adsl آسیا تک 

ویرایش شده توسط mohammad_2000
لینک به دیدگاه

• ارسال 450
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...