رفتن به مطلب

فروش گرافیک HD 5850 Sapphire

Sasy360
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستای گلم.

یک کارت گرافیک Radeon HD 5850 از برند Sapphire به فروش میرسد.

کارت کاملا سالمه و بسیار آروم و خنک کار میکنه.

قیمت پایه: ۳۵۰ تومن.

لطفا زیر پایه پیشنهاد ندید، هزینه ارسال هم با خریدار گرامی است.

ممنون :)

post-5403-0-12423100-1357211086_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قیمت رو بالا نزدین؟؟

عزیزم اولا که قابلت رو نداره.

این کارت از ۶۸۵۰ و ۶۷۹۰ قوی‌تره و با یه over کوچیک ۶۸۷۰ رو هم میگیره. با توجه به قیمت نو اون کارت‌ها قیمتی که دادم بسیار مناسبه.

لینک به دیدگاه

درود

دوست گلم فکر میکنم قیمتتون یه مقدار بالاست تجدید نظر بفرمایید تا معامله بشه . البته صاحب اختیار شمایید

لینک به دیدگاه

عزیزم اولا که قابلت رو نداره.

این کارت از ۶۸۵۰ و ۶۷۹۰ قوی‌تره و با یه over کوچیک ۶۸۷۰ رو هم میگیره. با توجه به قیمت نو اون کارت‌ها قیمتی که دادم بسیار مناسبه.

با كمال احترام اين حرف كاملا قبول ندارم... يجاهايش مورد داره... ;)

درود

دوست گلم فکر میکنم قیمتتون یه مقدار بالاست تجدید نظر بفرمایید تا معامله بشه . البته صاحب اختیار شمایید

حرف شما درسته بايد يمقدار در قيمت پايه تعديلاتى صورت بگيره...

لینک به دیدگاه

درود

شدیدا ارادتمندم جناب حسینی ولی بزارید این بار رو با شما مخالفت کنم. برای من خیلی مهم بود که قیمت مناسبی روی این کارت بزارم و برای همین بیشتر از ده تاپیک فروش دوستان رو چک کردم تا گرون فروشی نکرده باشم.

یکی از این تاپیک‌ها، تاپیک دوستمون هست که دوعدد ۵۸۷۰ رو ۷۵۰ قیمت گذاشتن. از اون‌جایی GPU این دو کارت یکی هست و همون زمانی هم که من این کارت رو از شما گرفتم تفاو‌تی حدود ۴۰ یا ۵۰ تومن داشتند پس به نظرم قیمت من مناسب است.

با كمال احترام اين حرف كاملا قبول ندارم... يجاهايش مورد داره... 

دوست عزیزم منبع صحبت‌هایم این چارت است. برای اطمینان از صحت گفته‌هایم می‌توانید بنچ‌مارک‌های دیگر را هم بررسی کنید. این‌جا هم دو کارت ۵۸۵۰ و ۵۸۷۰ را مقایسه کنید که GPU یکسان دارند و تفاوت اصلیشان در کلاک است.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالبه اون چارت 6850 زیر 6790 قرار گرفته.

چارتهای تامزهاردور معتبر تره و همینطور تچ پاور آپ قابل اعتنا تر هست. @};-

لینک به دیدگاه

با سلام..

این بخش از صحبت های دوست عزیزمون نیاز به تصحیح دارد:

و کارت ۵۸۵۰ و ۵۸۷۰ را مقایسه کنید که GPU یکسان دارند و تفاوت اصلیشان در کلاک است.

که در واقع تفاوت بین این دو GPU در اصل به تعداد Shader هاشون مربوط میشه که در گونه 5850 تعداد 1440 تاست و در گونه 5870 تعداد 1600 تاست. و کارت 5850 در حدود گونه 6850 قرار می گیرد.

علاوه بر این مطلب در قیمت گذاری کارت فوق این مهم رو هم مد نظر داشته باشید که AMD بسیار سریعتر از Nvidia کارت هاش رو به سری Legacy  (همون قدیمی خودمون) منتقل می کند به طوری که الان سری 4xxx کارت هاش هم جزو Legacy  حساب میشن و ساپورت درایور براشون بسیار ضعیف میشه. به همین جهت عنایت داشته باشید به محض ورود کارت های سری 8 کارت های سری 5 جزو قدیمی ها حساب شده و ارزششون رو بسیار سریعتر از دست می دهند.

هدف بنده فقط ارائه پاره ای توضیحات بود. دوست عزیز OP مختار در قیمت گذاری هستند.

موفق و موید باشید.

لینک به دیدگاه

ببخشید کارت، کارت خوبی هست ولی چون قدیمی شده این قیمت براش بالاس

الان کارت 5970 هست که راحت از 580 هم قوی تره ولی قیمتش 550 تا 600 تومن فروش میره در حالی که 580 زیر 800 فروشش نیست

من خودم یه 6870 رو ماه قبل 350 فروختم:|

لینک به دیدگاه

عزیز 320 بدید بردارم.باور کنید فقط واس خودم میخوام...مرسی. :blush: :x

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

دوستان این کارت هفته قبل فروخته شد ه و استارتر عزیز فراموش کردند اعلام کنند .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...