رفتن به مطلب

به نظر شما عوض کنم؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان!

من مادربرد  h61-mlv2 دارم با cpu g540 !

به نظر شما اینارو بفروشم برم یک مادربرد msi 970a_g46 با یک cpu 145 بخرم؟

در ضمن با این مادربرد میشه این cpu رو آنلاک کرد؟ :blink:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینکار توصیه نمیشه

مگر اینکه علت خواصی  داشته باشه دوست گرامی

آینده چیپ H61 بهتر هست میتونید براش سی پی یو قویتری تهیه کنید

لینک به دیدگاه

اخه امکان داره بخوام گرافیک sli کنم و اینکه برا اورکلاک بهتر باشه!

لطفا اگه کسی این مادربرد رو داره یه عکس ازش برام بزاره!

لینک به دیدگاه

عزیز گرافیک شما چی هست؟.....این مین برای اورکلاک خوبه ولی به نظر من بهتره براش یه CPU از سری Black Edition بگیری که قابلیت اور به مراتب بهتری دارن(حیف این مین نیست روش 145 بندازی؟!!) و درضمن شما به یه کولر مناسب احتیاج داری.........اینم تصاویر و لینک:http://www.msi.com/product/mb/970A-G46.html

post-7767-0-33316800-1358266782_thumb.jpg

post-7767-0-18367100-1358266705_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Assassin HAWK
لینک به دیدگاه

می خوام 170 تا 180 برا گرافیک هزینه کنم ولی کارکرده

چی پیشنهاد می کنید؟

شاید gtx275 یا 85

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز مادربوردی که انتخاب کردید انتخاب خوبیه ولی پردازنده ای که انتخاب کردید بسیار ضعیفه . اگر میخواید حتما 145 بخرید اصلا تعویض نکنید چون ضرر میکنید .

لینک به دیدگاه

می خوام 170 تا 180 برا گرافیک هزینه کنم ولی کارکرده

چی پیشنهاد می کنید؟

شاید gtx275 یا 85

تو این قیمت فکر نمیکنم بتونید یه همچین کارتایی گیر بیارید......تو این بازه قیمتی کارت خاصی نداریم ولی اگه بتونید 50 تومن بیشتر هزینه کنید با حدود 230 میتونید GTS450 یا HD5770 بگیرید که هردو کارتای خوبی هستن و از لحاظ قدرت خیلی به هم نزدیکن و اگه نمیتونید هزینه کنید میتونیدGTS250(حدود 160 تومن)، GT440(حدود 150 تومن)،HD 5670 یا HD6670(حدود 150 تومن) گیر بیارید.....پیشنهاد بنده GTS450 یا HD5770 هست که نسبت به قیمتشون کارایی خوبی دارن........گرافیک فعلی شما چیه؟

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی خسته نباشی :x :batting eyelashes:

من این مین و cpu رو می خوام چون حداقل می تونم اور کلاک کنم!

ولی این cpu که دارم ضریب بسته هست!

این ساتا 3 و یو اس بی تری داره!

و بعدا می خوام یک سی پی یو بالاتر بخرم براش :rolleyes:

و یه سوال دیگه دارم این که الان با 170 تا 180 کارت گرافیک کارکرده چی می تونم بخرم؟

از بقیه هم ممنونم به خاطر این که کمکم کردند و نظرت خودشون رو مطرح کردن :Not Worthy:

لینک به دیدگاه

تو این قیمت فکر نمیکنم بتونید یه همچین کارتایی گیر بیارید......تو این بازه قیمتی کارت خاصی نداریم ولی اگه بتونید 50 تومن بیشتر هزینه کنید با حدود 230 میتونید GTS450 یا HD5770 بگیرید که هردو کارتای خوبی هستن و از لحاظ قدرت خیلی به هم نزدیکن و اگه نمیتونید هزینه کنید میتونیدGTS250(حدود 160 تومن)، GT440(حدود 150 تومن)،HD 5670 یا HD6670(حدود 150 تومن) گیر بیارید.....پیشنهاد بنده GTS450 یا HD5770 هست که نسبت به قیمتشون کارایی خوبی دارن........گرافیک فعلی شما چیه؟

آنبرده

می تونید چه برندی می تونم اتخاب کنم برا gts250

ویرایش شده توسط milad0111gh
لینک به دیدگاه

چه برندی می تونم اتخاب کنم برا gts250

GTS250 کارت کمیابیه و برند زیاد مهم نیست ولی اگه از برندهای معروف مثل:ASUS,EVGA,MSI,.....باشه خوب بهتره

لینک به دیدگاه

GTS250 کارت کمیابیه و برند زیاد مهم نیست ولی اگه از برندهای معروف مثل:ASUS,EVGA,MSI,.....باشه خوب بهتره

داخل بازار تهران می تونم گیر بیارم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر کنم به ندرت امکانش وجود داشته باشه دوست گرامی

اگر هم بوده من که ندیدم هنوز

ولی در مورد اوور به خوب نکته ایی اشاره کردید

که فکر کنم اوور خور 145 با 970 msi عالی از کار در بیادش

لینک به دیدگاه

داخل بازار تهران می تونم گیر بیارم؟

نمیدونم ولی به نظر من تو بازار تهران قیمت بالاتره و اگه تو فروم بگردی با قیمت بهتر و راحتتر و زودتر به نتیجه میرسی

ایا cpu 145 میشه انلاک کرد؟ البته با این مادربرد؟

بستگی به بچ نامبر روی CPU داره و همشون این قابلیت رو ندارن.....به نظر من اگه 145 میخوای بگرد دنبال یه کارکرده و از فروشنده بپرس که آنلاک میشه یا نه.....این مادر بورد قابلیت آنلاک تمام CPUهارو داره......

لینک به دیدگاه

حلا اگه من با این مادر برد و یک گرافیک gts250 و رم 4 گیگ باس 1333 و وcpu145 پاور چند وات می خواد؟

و کسی نمیدونه با این مادربرد تا چند میشه این cpu اور کرد؟

و داخل ویندوز سون پرفورمنس چند میگیره؟ :huh:

ویرایش شده توسط milad0111gh
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من همین مین رو داره.

مین نسبتا خوب و کاملی هست ولی برای اور میخوای اسوس بگیر !مین های MSI کمی بدقلق هستند و شاید برای اور و آنلاک کمی مشکل داشته باشی باهاش.

سمپرون های 145 اکثرا آنلاک نمیشن.

دنبال سمپرون 140 باش برای آنلاک که من خیلی آنلاک کردم از این مدل رو :دی تبدیل میشه به 4400E که یک پردازنده اتلون کم مصرف هست.

به نظر من مین و پردازنده ای که دارید حتی در حالت آنلاک 140 و آور تا 3.5 گیگاهرتز باز هم قوی تره.پس تعویض منطقی نیست.

لینک به دیدگاه

حلا اگه من با این مادر برد و یک گرافیک gts250 و رم 4 گیگ باس 1333 و وcpu145 پاور چند وات می خواد؟

سیستم خود من یه چیز تو همین مایه هاست به جز cpuم که b55 X4 هست......برای این سیستم یه پاور 500W میتونه کافی باشه.....

من همین مین رو داره.

مین نسبتا خوب و کاملی هست ولی برای اور میخوای اسوس بگیر !مین های MSI کمی بدقلق هستند و شاید برای اور و آنلاک کمی مشکل داشته باشی باهاش.

سمپرون های 145 اکثرا آنلاک نمیشن.

دنبال سمپرون 140 باش برای آنلاک که من خیلی آنلاک کردم از این مدل رو :دی تبدیل میشه به 4400E که یک پردازنده اتلون کم مصرف هست.

به نظر من مین و پردازنده ای که دارید حتی در حالت آنلاک 140 و آور تا 3.5 گیگاهرتز باز هم قوی تره.پس تعویض منطقی نیست.

وقتی آقا معین که استاد هستن میگن تعویض منطقی نیست پس حتماً نیست.....
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...