رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام

کارت گرافیکم agp هستtnt2 سیستمم پنتوم 3 هست 1.2 گیگا هرتز. میخام یه کارت تهیه کنم دست دو سالم که خروجی tv اون سالم و با کیفیت باشه چی گیر میاد و قیمت؟

مثلا fx5500یا 6200 یا 5200 یا ati9550

در ضمن گرافیمTNT2 M64هست اون رو ازم میخرن؟چند؟

مرسی

درود

به فروم لیون خوش امدید.اگر سیستم شما ای جی پی ساپورت باشه کارتهای 5200 یا 5500 یا 6200 رو ساپورت میکنه.الیته اگر به طور مثال سیستم شما تا AGP 4X ساپورت کنه ولی کارت گرافیک شما AGP8X باشه نرخ انتقال اطلاعات کارتتون هم به همون اندازه 4X میشود.

GEFORCE 6200 256/64 BIT AGP 8X رو میتونید با حدود 25 الی 30 دست دوم تهیه کنید.

کارت خودتون رو هم که TNT M64 که اگر اشتباه نکنم این کارتها 32 مگ بودند رو هم حدود6 الی 7 هزار تومن نهایتا بخرند.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

مرسیmr pc

کلا گرافیک agp نو گیر میاد یا نه؟ چون5200 گیگا بایت رو 25 قیمت گرفتم تهران که می گفت نو هست . درضمن 6200 یا 5500رو بچه های سایت اگر برافروش دارن بگن من تهرانم.

ممنون

لینک به دیدگاه

مرسیmr pc

کلا گرافیک agp نو گیر میاد یا نه؟ چون5200 گیگا بایت رو 25 قیمت گرفتم تهران که می گفت نو هست . درضمن 6200 یا 5500رو بچه های سایت اگر برافروش دارن بگن من تهرانم.

ممنون

درود

بله دوست عزیز هنوز هم گیر میاد.6200 نو رو من چند وقت پیش در شیراز مشاهده کردم که موجود بود.تهران هم احتمالا هست.جناب حسینی مدیریت کل سایت یک عدد G6800 xt برای فروش داشتند از برند بایوستار و 512 مگ 256 بیت.قیمتش رو نمیدونم ولی کارت خوبیه .اگر تا الان فروش نرفته بشه انتخاب خیلی خوبیه برای شما.

http://www.lioncomputer.ir/forum/showthread.php?t=122

موفق باشید

لینک به دیدگاه

خب قیمت رو مشخص نکردن ؟

سلام

جناب آقای حسینی فکر کنم امروز,فردا تشریف بیارن میتوند با خود شرکت تماس بگیرید اگه موجود بود تهیه کنید.

آدرس: تهران،خیابان ولیعصر،بین میدان ولیعصر و چهار راه طالقانی،روبروی مرکز کامپیوتر ایران،کوچه گیلان،پلاک 14،واحد 2

تلفن : 88947927-88947928-88947926

پیروز و موفق باشید

لینک به دیدگاه

مرسیmr pc

ممنون

با سلام

اریا جان کارت نو هم گیر میاد ولی مثل گذشته دیگه AGP تنوع و خواهان نداره .

مثلا بین 27000 تا 55000 تومان میشه کارت گرافیک AGP خریداری کرد ولی کلا بیشتر میشه روی کارتهای 6200 بازار حساب کرد که قیمتی بین 45000 تا 55000 تومان دارن .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

6200 دست دومش اگر گیر بیاد چنده؟ چون سیستم من پنتیوم 3 اینتل 1.2 گیگاهرتز هستش و فقط برای اینکه یه خروجی از کارت بگیرم که رو Tv فیلم ببینم میخام کارتم رو عوض کنم.خب با این اوصاف اگر 6200 دست دو بود یه خبری به من بدید

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

6200 دست دومش اگر گیر بیاد چنده؟ چون سیستم من پنتیوم 3 اینتل 1.2 گیگاهرتز هستش و فقط برای اینکه یه خروجی از کارت بگیرم که رو Tv فیلم ببینم میخام کارتم رو عوض کنم.خب با این اوصاف اگر 6200 دست دو بود یه خبری به من بدید

ممنون

با درود

اریا جان حتما و چشم اگر پیدا کردم اینجا بهتون خبر میدم . ولی اگر دنبال یه کارت ارزون هستید من ببینم میتونم براتون جور کنم .

لینک به دیدگاه

مرسی آقا سعید

اگر دست دوم 6200 یا تو این رده گیر آوردید خبرم کنید.

ممنونم

درود

چشم عزیزم حتما

لینک به دیدگاه

سلام

چیزی پیدا نشد؟

راستی یکی رو پیدا کردم اسپارکل 6200 داره 256 مگ دست دو میگه 30 تومن ؟ چند می ارزه و اینکه اصلا کارت خوب و اورجینالی هست مثلxfx یا گیگا یا نه تقلبی حساب میشه؟

من قیمت 20 تومن داده ولی طرف می گه 30؟ حالا چند بخرم می ارزه؟

لینک به دیدگاه

سلام

چیزی پیدا نشد؟

راستی یکی رو پیدا کردم اسپارکل 6200 داره 256 مگ دست دو میگه 30 تومن ؟ چند می ارزه و اینکه اصلا کارت خوب و اورجینالی هست مثلxfx یا گیگا یا نه تقلبی حساب میشه؟

من قیمت 20 تومن داده ولی طرف می گه 30؟ حالا چند بخرم می ارزه؟

درود

25 تومن اگر بدهد قیمت مناسبی برای شما که مصرف کننده هستید میباشد.البته دو مدل از 6200 ای جی پی کمپانی اسپارکل داره که اگر مدل DDR2 باشه بهتر از اون مدل DDR هست.

مدل DDR2

62001.jpg

GeForce6200_SPAG44DH%20Ultra2.jpg

Model number : SF-AG44DH Ultra2

Graphics Processing : NVIDIA GeForce 6200

Core Clock : 350 MHz

Memory Type : 256 MB DDR2

Memory Interface : 64-bit

Bus Type : AGP 8X

RAMDAC : 400 MHz

مدل DDR

62000.jpg

6200_SPAG44DH.jpg

Model number : SF-AG44DH

Graphics Processing : NVIDIA GeForce 6200 (Native AGP Solution)

Core Clock : 350 MHz

Memory Type : 128 /256MB DDR

Memory Interface : 64-bit

Bus Type : AGP 8X

RAMDAC : 400 MHz

حتما مهلت تست از فروشنده بگیرید و در مدت زمان تست حداقل یک ویندوز باهاش نصب کنید و چند تا گیم هم امتحان کنید و چند ساعت ازش کار بگیرید تا از سلامت کارت اطمینان حاصل کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود من این طرف رو از انترنت پیدا کردم میگفت از همون ddr2 هستش حالا ببینم چی میشه

ولی منتظر آقای حسینی هستن ببینم چیزی برام گیر میاره.

گیگا یا xfx ......

ممنون

لینک به دیدگاه

درود من این طرف رو از انترنت پیدا کردم میگفت از همون ddr2 هستش حالا ببینم چی میشه

ولی منتظر آقای حسینی هستن ببینم چیزی برام گیر میاره.

گیگا یا xfx ......

ممنون

با سلام

دوست خوبم mr pc عزیز درست میفرماین اگر 25000 تومان داد بخرید قیمتش خوبه و کیفیتش هم بد نیست . برای دست دوم گیگا و ایسوس خیلی باید دنبالش بگردید .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

آخرش یه fx 5200 'گیگابایت گرفتم چون دیدم سیتم که ازرده خارجه بهتره بیخیال خرج اضافیش شم. فقط یه خروجی Tv میخاستم. که خوب جواب میده برای فیلم.

منتها من این نو خریدم 25 تومن رو لبش جای پیچ نبود جعبش همتمیز بود با کارت گارانتی. اما الان تو خونه که دقت کردوم دیدم یه سه تا خط روی پورت dvi (اتصال به ال سی دیش) داره یعنی چی ؟طرف دست دو بهم انداخته؟ یا نه ممکنه تست کارخونش بوده جا انداخته. دقیق مشخصه تو نور کافی . حالا چیکارکنم پسش بدم. چون یه 24 ساعتی برا تعویض گذاشته. هر چند که می دونم این کارت دیگه خیلی عتیقه است ولی دوست ندارم جنس دست دو به جای نو بهم بدن.

خروجی تلویزیون ومانیوترش سالمه.

فقط سریع جواب بدید که تا 5 شنبه وقت تعویض دارم. بازم ممنونم.

لینک به دیدگاه

سلام

آخرش یه fx 5200 'گیگابایت گرفتم چون دیدم سیتم که ازرده خارجه بهتره بیخیال خرج اضافیش شم. فقط یه خروجی Tv میخاستم. که خوب جواب میده برای فیلم.

منتها من این نو خریدم 25 تومن رو لبش جای پیچ نبود جعبش همتمیز بود با کارت گارانتی. اما الان تو خونه که دقت کردوم دیدم یه سه تا خط روی پورت dvi (اتصال به ال سی دیش) داره یعنی چی ؟طرف دست دو بهم انداخته؟ یا نه ممکنه تست کارخونش بوده جا انداخته. دقیق مشخصه تو نور کافی . حالا چیکارکنم پسش بدم. چون یه 24 ساعتی برا تعویض گذاشته. هر چند که می دونم این کارت دیگه خیلی عتیقه است ولی دوست ندارم جنس دست دو به جای نو بهم بدن.

خروجی تلویزیون ومانیوترش سالمه.

فقط سریع جواب بدید که تا 5 شنبه وقت تعویض دارم. بازم ممنونم.

با سلام

دوست خوبم اگر گرانتیش درسته و کار میکنه موردی نیست استفاده کنید .

مبارکتون باشه .

لینک به دیدگاه

مرسی جناب حسینی و mrpc

رفتم عوض کردم. اتفاقا همه گیگا بایتهایی که برام تو چندتا مغازه باز کردن همون خش رو روی dvi-d داشت منم یک دیگه که باز خش دار بود گرفتم و اتفاقا خروجی Tv این بهتر از قبلی هست.

به هر حال خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام

من یه کارت گرافیک Xfx 8500 Gt 512 دارم با گارانتی سازگار ارقام که از مدت گارانتیش 7 ماه میگذره . می خواستم ببینم چقدر میتونم بفروشمش

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

من یه کارت گرافیک Xfx 8500 Gt 512 دارم با گارانتی سازگار ارقام که از مدت گارانتیش 7 ماه میگذره . می خواستم ببینم چقدر میتونم بفروشمش

با تشکر

با سلام

دوست خوبم به فروم خودتون خوش اومدید .

در مورد قطعات دست دوم روش در اوردن قیمتش به این صورت (البته اکثر قطعات استثنا هم داره ) قیمت روز تقسیم بر 2 . مثلا الان 8500GT 90000 تومانه الان و قیمت قطعه شما حدودا 45000 تومان .

ولی یه سوال دارم که بهتون کمک میکنه کارتن و تمام متعلقاتش رو دارید که بهتر بشه خریدش . ؟

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست خوبم به فروم خودتون خوش اومدید .

در مورد قطعات دست دوم روش در اوردن قیمتش به این صورت (البته اکثر قطعات استثنا هم داره ) قیمت روز تقسیم بر 2 . مثلا الان 8500GT 90000 تومانه الان و قیمت قطعه شما حدودا 45000 تومان .

ولی یه سوال دارم که بهتون کمک میکنه کارتن و تمام متعلقاتش رو دارید که بهتر بشه خریدش . ؟

موفق باشید

ممنونم

بله من همه چیز این کارت رو دارم 6 ماه نشده که خریدمش .

کارت گارانتی ، جعبه ، سی دی ، تبدیل ، دفترچه و ... همش هست .

لینک به دیدگاه

ممنونم

بله من همه چیز این کارت رو دارم 6 ماه نشده که خریدمش .

کارت گارانتی ، جعبه ، سی دی ، تبدیل ، دفترچه و ... همش هست .

با سلام

دوست خوبم براتون پیغام خصوصی گذاشتم .

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

قطعات من اين است

main:giga k8nf9

CPU:3000atlon 939

hard:160gig sata

RAM:2*256DDR

VGA:asus PCI 256 6200 Geforce

قيمت اين قطعات براي فروش چقدر است؟

لینک به دیدگاه

قطعات من اين است

main:giga k8nf9

CPU:3000atlon 939

hard:160gig sata

RAM:2*256DDR

VGA:asus PCI 256 6200 Geforce

قيمت اين قطعات براي فروش چقدر است؟

با سلام

دوست خوبم قبلا هم که گفتم خرید و فروش قطعات دست دوم توافقیه امکان داره یکی همون لحظه نیاز داشته باشه و هر چقدر بگید بابتش پول بده .

در کل به نظر من قطعات شما رو توی بازار این قیمت میخرن :

main:giga k8nf9 = 15000

CPU:3000atlon 939 = 15000

hard:160gig sata = 26000

RAM:2*256DDR = 5000

VGA:asus PCI 256 6200 Geforce = 16000

لینک به دیدگاه

جيفورس 8600جي تي اس دست دوم چند مي ارزه؟

درود

مارکش چیه عزیز؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...