رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام

یک برد Asus Maximus 2 Formula در حدود 1 ماه کارکرد و همچنین پردازنده Core 2 Quad 9550 دارای 2.83Mhz و 12Mb کش قیمت چند میخوره؟

لینک به دیدگاه

سلام

یک برد asus maximus 2 formula در حدود 1 ماه کارکرد و همچنین پردازنده core 2 quad 9550 دارای 2.83mhz و 12mb کش قیمت چند میخوره؟

اینجور قطعاتی که هنوز به روز هستن قیمت دادن براشون خیلی سخته . اینها رو شما باید خودتون بگید که چند میخواید بدید .

لینک به دیدگاه

سلام

یک برد Asus Maximus 2 Formula در حدود 1 ماه کارکرد و همچنین پردازنده Core 2 Quad 9550 دارای 2.83Mhz و 12Mb کش قیمت چند میخوره؟

سلام

دوست عزیز آیا قصد خرید i7 رو دارید که میخواهید همچین کاری کنید یا نه؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز آیا قصد خرید i7 رو دارید که میخواهید همچین کاری کنید یا نه؟؟؟

بله دقیقاً همین قصد رو دارم اگر ببینم با مقداری هزینه بتونم یک سیستم Core i7 جمع کنم حتماً اینکار رو میکنم:D

لینک به دیدگاه

بله دقیقاً همین قصد رو دارم اگر ببینم با مقداری هزینه بتونم یک سیستم Core i7 جمع کنم حتماً اینکار رو میکنم:D

خوب میشد به راحتی حدس زد کسی که قصد فروش این قطعات رو داشته باشه معلومه تصمیم برای یه چیز بهتر یعنی i7 رو داره خوب اگر اینها رو بتونی خوب بفروشی ولی حیفه خداییش همین سیستم خودتون که خیلی عالیه خصوصا cpu با یه اور کوچیک خیلی خفن میشه

لینک به دیدگاه

خوب میشد به راحتی حدس زد کسی که قصد فروش این قطعات رو داشته باشه معلومه تصمیم برای یه چیز بهتر یعنی i7 رو داره خوب اگر اینها رو بتونی خوب بفروشی ولی حیفه خداییش همین سیستم خودتون که خیلی عالیه خصوصا cpu با یه اور کوچیک خیلی خفن میشه

بله من بطور محسوس میبینم که با اور در 4 هزار قدرت زیادی پیدا میکنه حتی در حالت استاندارد هم در بعضی تستها از Core i7 920 هم بالاتر قرار میگیره اما میخواستم بدونم چقدر ممکنه هزینه بخوره برای تعویض

جناب حسینی اگر نظری بدید ممنون میشوم:)

لینک به دیدگاه

نظر دادن و قیمت دادن در مورد سیستمهای هایند خیلی خسته به خصوص که کار کرده باشه . البته من بر میدارم ولی قیمت رو باید اول شما تایین کنید .

لینک به دیدگاه

با دروود

این قطعات چند می ارزد؟

CPU:2.8 intel cel

m.b:MSI

power:Microalab 400W(این پاور روی کیس میکرولب بوده است)

لینک به دیدگاه

با دروود

این قطعات چند می ارزد؟

cpu:2.8 intel cel

m.b:msi

power:microalab 400w(این پاور روی کیس میکرولب بوده است)

خوب زیاد قیمت نداره حدودا توی بازار برید بین 20 تا 35 تومان بر میدارن بستگی به خریدار داره .

لینک به دیدگاه

سیستم بسیار ارزان قیمت هستم،از نگر شما،بهتر است یک سیستم نو خریداری کنم یا اینکه همین قطعه ها را باهم دیگر سرهمکنم و یک سیستم سر پا کنم؟

ضمن اینکه یک رم 256 Kingmax ،و یک کارت گرافیکی TNT 32 Model 64 نیزاز کسی دیگر میتوانم خریداری کنم که این سیستم را ببندم!!

نگر شما چیست؟

آیا با این حدود(در نهایت با 60 70 بودجه)میتوان یک سیستم نو خریداری نمود؟(کارایی مهم نیست،تنها قیمت پایین و حمال بودن قطعه ها!!!)

لینک به دیدگاه

سیستم بسیار ارزان قیمت هستم،از نگر شما،بهتر است یک سیستم نو خریداری کنم یا اینکه همین قطعه ها را باهم دیگر سرهمکنم و یک سیستم سر پا کنم؟

ضمن اینکه یک رم 256 kingmax ،و یک کارت گرافیکی tnt 32 model 64 نیزاز کسی دیگر میتوانم خریداری کنم که این سیستم را ببندم!!

نگر شما چیست؟

آیا با این حدود(در نهایت با 60 70 بودجه)میتوان یک سیستم نو خریداری نمود؟(کارایی مهم نیست،تنها قیمت پایین و حمال بودن قطعه ها!!!)

با مبلغ 70 تومان فقط میتونید مادربورد و cpu بخرید همین .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان...

يك كارت گرافيك دست دوم داشتم و به علت ارتقا ميخوام بدمش،ميخواستم بدونم چقدر ميارزه حدودا؟:)

مشخصات كارت گرافيك به شرح زيره:

geforce 5200 fx , 256 , agp 8x

با تشكر از دوستان

لینک به دیدگاه

سلام

یه کارت 7300 se دارم میخوام بفروشم چقدر میخرند؟

جعبه و گارانتی هم نداره

لینک به دیدگاه

سلام این مین و CPu رو چند میخرند؟

945GZm-S2 gigabyte با 1 سال گارانتی تا June 20 / 2010

intel pentium d 3.2 Ghz. 4 Mb

ویرایش شده توسط Amin_0913
لینک به دیدگاه

من همچين چيزی خريدم 90 از کسی ،دقيق وضعيت کالا شما نميدونم،آقای حسينی بهتر ميتونند نظر بدند

لینک به دیدگاه

من همچين چيزی خريدم 90 از کسی ،دقيق وضعيت کالا شما نميدونم،آقای حسينی بهتر ميتونند نظر بدند

منظورتون دوتاش با هم؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام

یکی از دوستان می خواد این مانیتور رو بفروشه می خواستم ببینم چند بده خوبه ؟

LG 775E

با تشکر :|:D:confused:

لینک به دیدگاه

با سلام

یکی از دوستان می خواد این مانیتور رو بفروشه می خواستم ببینم چند بده خوبه ؟

lg 775e

با تشکر :|:D:confused:

توی بازار چون فلت نیستش و سفید هم هستش بین 20 تا 30 تومان

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با سلام

جناب آقای حسینی قیمت قطعات دست دوم را میخواستم. حدود 5 ماه کار کردند:

case green Magnum

CPU E8400 3.0 G

M.B GA-Ep35-DS3L

RAM 2*2G G.skill DDR2 1066

Nvidia Geforce 9600GSO 384 DDR3 soyo

HDD maxtor 500G

power 580 green

DVD-wr HP

1- لطفاً در صورت امکان قیمت هر قطعه را مجزا کنید.

2- شما چقدر میخرید؟

با سپاس فراوان

لینک به دیدگاه

دوست عزيز ای کاش در خريد 2-3 قلم از اجناستون از برند ديگری اقدام به خريد ميفرموديد که در فروش کمترين ضرر داشته باشيد،بنظر بنده در کل سيستم خوبيست چرا ميخواين بفروشين؟

لینک به دیدگاه

دوست عزيز ای کاش در خريد 2-3 قلم از اجناستون از برند ديگری اقدام به خريد ميفرموديد که در فروش کمترين ضرر داشته باشيد،بنظر بنده در کل سيستم خوبيست چرا ميخواين بفروشين؟

سلام

این سیستم متعلق به یکی از آشناهاست. بدلیل مسافرت به خارج مجبور به فروشه. میخواستم ضمن مشخص شدن قیمت دست دوم تک تک قطعات ارزیابی کنم ببینم خریدش برای خودم صرف داره و یا احیاناً در بازار حداکثر چقدر فروش میره.

از توجهتون متشکرم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...