رفتن به مطلب

کمک در مورد Blue Screen

mInI_ClockEr
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام

دوستان یه مدتی هست که سیستم بصورت رندم و خیلی کم شاید توی هفته یک یا دو دفعه و اون هم در حالت بیکاری ارور صحه آبی میده و ریست میشه

کسی میتونه راهنمایی کنه 

این هم یه عکس

62350909831436612740.jpg

لینک به دیدگاه

مشخصات سیستم؟

احتمال زیاد ولتاژ سی پی یو کمه

و احتمال کم ولتاژ خور شده و نیم سوز شده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سیستم 555 هست که آنلاک شده و اینکه من اصلاً حتی 1 بار هم ولتاژ ندادم به سی پی یو چون بلد نیستم همه چی روی حالت اتومات هست از روز اول تا الان

البته به تازگی رم ها رو  هم عوض کردم  ممکنه از رمها باشه ؟؟

بعدش اینکه من سیستم رو گزاشتم برای فروش لطفاً اگه می تونید بیشتر راهنمایی کنید تا مطمئن بشم

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

سیستم 555 هست که آنلاک شده و اینکه من اصلاً حتی 1 بار هم ولتاژ ندادم به سی پی یو چون بلد نیستم همه چی روی حالت اتومات هست از روز اول تا الان

بعدش اینکه من سیستم رو گزاشتم برای فروش لطفاً اگه می تونید بیشتر راهنمایی کنید تا مطمئن بشم

معمولا آخرين تغييرى كه به سيستم دادى احتمالش زياده كه از اون تغيير باشه. جاى رمها رو عوض كن، از رم و سيستم استرس تست بگير.

راستى قطعاتت رو جدا جدا بفروشى زودتر فروش ميره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یادمه فرکانس CPU-NB خیلی بالا بود.رمهات چی هستن؟در چه فرکانسی؟

اطلاعات کامل سخت افزار و همینطور تغییراتی که برای اور انجام دادی رو بذار.

لینک به دیدگاه

با سلام..

دوست عزیز با تو.جه به شاتی که قرار دادید و در اون BCCode 124 مشخص شده مشکل شما به احتمال بسیار زیاد ناشی از ولتاژ سی پی یو هست.. سی پی یو شما از انجا که انلاک به 4 هسته شده در حالت Idle بیکار هم نیاز به ولتاژ بیشتری پیدا می کنه. (ولتاژ حالت لود احتمالا توسط مادربورد پیش بینی شده و از این رو شما زیر لود BSOD‌ندارید). پیشنهاد میشه یک واحد ولتاژ (معمولا 0.01) اضافه کنید تا در حالت بیکاری هم ولتاژ کافی در اختیارد سی پی یو قرار بگیرد. احتمال دیگر هم می تونه از ناحیه تعویض رم باشه. زیرا IMC در داخل سی پی یو قرار دارد و اگر رم شما در تاخیر پایینتری کار کند شاید ایجاد ناپایداری بکند.

جهت اطلاعات بیشتر با این عبارات هم می تونید در گوگل جستجو کنید:  BSOD 124 amd

موفق و موید باشید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این ارور کد رو در دو حالت میده یکی اینکه اورکلاک کرده باشین و یا ایراد از رم باشه. دوم اینکه به تازگی یه درایور رو آپدیت کرده باشین و یا یه درایور جدید نصب کرده باشین. در خود انجمن مایکرو سافت کسانی که با ارور کد ۱۲۴ روبرو شدند اکثرا به مشکل با درایور آپدیت شده اشاره کردند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...